سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

masoudalmas

عضو جدید
سلام بر دوستان گرامي. بچه كسي تا حالا با نرم افزاري كه براي دياگ خودرو استفاده ميشه كار كرد؟ ميشه نرم افزارو جاي ديگه يني روي يه سيستم ديگه نصب كرد ؟ اصلا نصبش چه جوريه حتما بايد يه متخصص نصب كنه يه من كه از كامپوتر يكم سر در ميارم هم ميتونم نصبش كنم؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان گرامي. بچه كسي تا حالا با نرم افزاري كه براي دياگ خودرو استفاده ميشه كار كرد؟ ميشه نرم افزارو جاي ديگه يني روي يه سيستم ديگه نصب كرد ؟ اصلا نصبش چه جوريه حتما بايد يه متخصص نصب كنه يه من كه از كامپوتر يكم سر در ميارم هم ميتونم نصبش كنم؟

سلام...
بله...خودتون می تونید راحت نصبش کنید...چون راهنمای نصب داره.... به سایت سازنده برید حتما راهنماش رو می بینید...
باتشکر...

wolf.man

عضو جدید
سلام. دوستان با نرم افزار LaTeX آشنایی دارن؟ کاربردش چیه؟ فرقش با ورد چیه؟ و منبع ای برای آموزشش سراغ دارین؟

rocki

عضو جدید
نیما جان ازهمون سایتی ک دانلود کردی 1 رمز برای بازکردن بت میده باید اونو کپی کنی براش

Mahnaz M

عضو جدید
سلام
از دیروز مرورگر IE و google chrome من بعضی صفحات رو در هم نشون میده!! چکارکنم؟
و اینکه تا دیروز میتونستم ویدیوهارو در سایت ها ببینم اما الان خطا میاد که فلش پلیر رو اپدیت کنم و وقتی هم دانلود اخرین ورزن تموم میشه انتی ویروس این فایل رو unsafe میشناسه!
ممنون میشم راهنماییم کنید.

nahidsan

عضو جدید
Untitled.jpgasd.jpg
با سلام،
خواهش می کنم!
فعلاً نرم افزار Security task manager رو دانلود، نصب و اجرا کنید! بعد از این که کارش تموم شد Processها رو مرتب می کنه و اون هایی که بالاتر هستن رو با رنگ قرمز مشخص می کنه! از چند تای بالای لیست عکس بگیرید و بهم بدید!

سلام بازم ممنون از راهنماییتون
براتون سه تا عکس آپلود کردم که دوتاشون از لیست اون نرم افزار است. اون یکی هم مربوط به پیغامیه که جدیدا رو سیستمم میاد . از دیشب دیگه پیغام قبلیه نمیاد عوضش این پیغام میاد!!! فک کنم هدف این ویروسه وب کم و هک اونه!!!! فک کنم کار بچه های دانشگاهه سایت دانشگاه رو با این ویروس آلوده کردن . به هر حال ممنون میشم کمکم کنین

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام بازم ممنون از راهنماییتون
براتون سه تا عکس آپلود کردم که دوتاشون از لیست اون نرم افزار است. اون یکی هم مربوط به پیغامیه که جدیدا رو سیستمم میاد . از دیشب دیگه پیغام قبلیه نمیاد عوضش این پیغام میاد!!! فک کنم هدف این ویروسه وب کم و هک اونه!!!! فک کنم کار بچه های دانشگاهه سایت دانشگاه رو با این ویروس آلوده کردن . به هر حال ممنون میشم کمکم کنین
با سلام،
عکس هاتون نیست، فکر کنم اشتباه کرده باشید! در ضمن در هر پست می تونید دو تا فایل ضمیمه داشته باشید نه بیشتر، پس بهتره یا عکس ها رو ادغام کنید یا دو تا پست بفرستید!

nahidsan

عضو جدید
با سلام،
عکس هاتون نیست، فکر کنم اشتباه کرده باشید! در ضمن در هر پست می تونید دو تا فایل ضمیمه داشته باشید نه بیشتر، پس بهتره یا عکس ها رو ادغام کنید یا دو تا پست بفرستید!
ممنون آره دارم همین کارو میکنم یکیشونو جداگونه آپلود میکنم.ax.jpg

wolf.man

عضو جدید
سلام. برای باز کردن فایل های با فرمت xz. و nz. چه نرم افزاری لازم هست. من با poweriso امتحان کردم، نشد.

it_solver

عضو جدید
سلام. برای باز کردن فایل های با فرمت xz. و nz. چه نرم افزاری لازم هست. من با poweriso امتحان کردم، نشد.
سلام
این پسوند برای برنامه های compressed شده ی audio هستش. چیزی که من سرچ کردم در این لینک براتون پیدا کردم، ببینید توضیحاتش کمکتون میکنه؟همچنین این لینک را نیز چک کنید!

redblue

عضو جدید
سلام به دوستان
من واسه اینترنت ای دی اس ال نیاز به مودم وایرلس تی پی لینکس دارم. میخوام هم با لپ تاب از نت استفاده کنم هم از کام. میشه راهنمایی کنین چه نوعیش رو بخرم و قیمتش الان چنده؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام :gol:

یکی از دوستان با Firefox و KM Player ش مشکل پیدا کرده !

فایرفاکسش این ارور رو میده ظاهراً :

KM Player هم میگه که وقتی اجرا میکنه ، اول کل صفحه رو می گیره بعد اجرا میشه ؛ این شکلی :

حالا من نمی دونم این کجاش مشکله ؛ ملت از بی مشکلی ، مشکل میسازن واسه خودشون! :D

.BAHMAN.

عضو جدید
یه ویندوز داغون داریم ...
یه ویندوز دیگه کنارش نصب میکنیم ...
میشه یه جوری از برنامه های نصب شده تو ویندوز اولی بدونِ نصب تو ویندوز دوم استفاده کرد ؟
چجوری ؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام :gol:

یکی از دوستان با Firefox و KM Player ش مشکل پیدا کرده !

فایرفاکسش این ارور رو میده ظاهراً :

KM Player هم میگه که وقتی اجرا میکنه ، اول کل صفحه رو می گیره بعد اجرا میشه ؛ این شکلی :

حالا من نمی دونم این کجاش مشکله ؛ ملت از بی مشکلی ، مشکل میسازن واسه خودشون! :D

سلام به روي ماهت :D

براي مشكل اولي اين لينك رو ببين

http://social.technet.microsoft.com/Forums/sv/w7itproappcompat/thread/baecf9ac-3d82-4f81-928f-49b9649b6adf

دقيقا همون مشكلي كه دوستت داره. البته يكسري رفرنس داده ولي با توجه به توضيحات اون لينك و همچنين صفحه km كه نشون دادي من فكر ميكنم مشكل از flash player باشه. يا نصب نيست، يا خراب شده يا ورژنش با ورژن نرم افزارات مچ نيست.

براي kmp هم ، f2 رو بزن كه وارد preference بشي بعد اين عكسو نگا كن ببين تنظيمات عين اين هست يا نه

Untitled.jpg

it_solver

عضو جدید
یه ویندوز داغون داریم ...
یه ویندوز دیگه کنارش نصب میکنیم ...
میشه یه جوری از برنامه های نصب شده تو ویندوز اولی بدونِ نصب تو ویندوز دوم استفاده کرد ؟
چجوری ؟
فکر نمی کنم بشه دوست عزیز
چون حتی راه بکاپ گیری را هم پیشنهاد کنم از یک درایو باید گرفت نه از برنامه که باز هم راه جالب و شدنی نیست!

Mahnaz M

عضو جدید
سلام
از دیروز مرورگر IE و google chrome من بعضی صفحات رو در هم نشون میده!! چکارکنم؟
و اینکه تا دیروز میتونستم ویدیوهارو در سایت ها ببینم اما الان خطا میاد که فلش پلیر رو اپدیت کنم و وقتی هم دانلود اخرین ورزن تموم میشه انتی ویروس این فایل رو unsafe میشناسه!
ممنون میشم راهنماییم کنید.

کسی جواب نمیده:cry:

سرعت اینترنتم هم رو لپ تاپم کم شده ولی با لپ تاپ دیگه تست کردم ok بود! ممکنه به خاطر اپ دیت هایی باشه که ویندوز پیغام میده باید انجام بشه؟ ممنون.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
کسی جواب نمیده:cry:

سرعت اینترنتم هم رو لپ تاپم کم شده ولی با لپ تاپ دیگه تست کردم ok بود! ممکنه به خاطر اپ دیت هایی باشه که ویندوز پیغام میده باید انجام بشه؟ ممنون.
با سلام،
آخرین نسخه ی flash رو از سایت های فارسی دانلود و نصب کنید، احتمالاً مشکل تون حل می شه! فقط باید با توجه به مرورگرتون، پلاگین مناسب رو دانلود و نصب کنید!

Mahnaz M

عضو جدید
با سلام،
آخرین نسخه ی flash رو از سایت های فارسی دانلود و نصب کنید، احتمالاً مشکل تون حل می شه! فقط باید با توجه به مرورگرتون، پلاگین مناسب رو دانلود و نصب کنید!

خیلی ممنون برای معرفی سایت.اما یک مشکل دیگه پیدا کردم.:( فلش پلیر رو دانلود کردم اما چون فایلشWinrar بود پسورد داشت و پسوردش رو هم وارد کردم اما این پیغام توی عکس میاد.(پسورد رو صحیح وارد کردم) درواقع برای همه ی فایل های فشرده و دارای وپسورد همین پیغام رو میده.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
خیلی ممنون برای معرفی سایت.اما یک مشکل دیگه پیدا کردم.:( فلش پلیر رو دانلود کردم اما چون فایلشWinrar بود پسورد داشت و پسوردش رو هم وارد کردم اما این پیغام توی عکس میاد.(پسورد رو صحیح وارد کردم) درواقع برای همه ی فایل های فشرده و دارای وپسورد همین پیغام رو میده.

مشکلی نیست! احتمالاً پسورد رو اشتباه وارد کردید! پسورد فایل soft98.ir هستش دقیقاً به شکلی که من نوشتم! ضمناً اگه روی فایل RAR رو بار کلیک کنید، پسورد رو داخلش نوشته! اگه حل نشد از سایت دیگه ای دانلود کنید! کافیه توی گوگل سرچ کنید: flash player دانلود

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

چند حالت ممكنه اتفاق افتاده باشه:
1- پسورد اشتباه وارد شده
موقع وارد كردن پسورد به كوچيك و بزرگ بودن حروف دقت كردين؟ فارسي و انگليسي بودن كيبورد چي؟

2- اگه مشكل از وارد كردن پسورد نباشه احتمال خيلي زياد فايلتون ناقص دانلود شده.
از دانلود منيجر استفاده ميكنين؟ چه منيجري؟ احتمال داره مشكل از دانلودرتون باشه

3- بعضي او مواقع با repair كردن درست ميشه
موقعي كه فايل rar رو باز ميكنين alt+r رو بزنين و فايلتون رو repair كنين.

Mahnaz M

عضو جدید
چند حالت ممكنه اتفاق افتاده باشه:
1- پسورد اشتباه وارد شده
موقع وارد كردن پسورد به كوچيك و بزرگ بودن حروف دقت كردين؟ فارسي و انگليسي بودن كيبورد چي؟

2- اگه مشكل از وارد كردن پسورد نباشه احتمال خيلي زياد فايلتون ناقص دانلود شده.
از دانلود منيجر استفاده ميكنين؟ چه منيجري؟ احتمال داره مشكل از دانلودرتون باشه

3- بعضي او مواقع با repair كردن درست ميشه
موقعي كه فايل rar رو باز ميكنين alt+r رو بزنين و فايلتون رو repair كنين.

از دانلود منیجر استفاده نمیکنم.repair هم کردم فایده نداشت!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
از دانلود منیجر استفاده نمیکنم.repair هم کردم فایده نداشت!
من به تازگی از همین لینک دانلود و نصب کردم! از همون پسوردی هم که نوشتم استفاده کردم! حالا اگه با این پسورد هم مشکل دارید (می تونید کپی کنید!) احتمالاً باید دوباره دانلود کنید!

رضاکلاته

عضو جدید
سلام فلشم ویروسی شد با آنتی ویروس اسکن کردم بعضی فایلهام مخفی شده وحالت HIDDENغیرفعاله باید چکارکنم به حالت اول برگرده؟5.JPG

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام فلشم ویروسی شد با آنتی ویروس اسکن کردم بعضی فایلهام مخفی شده وحالت HIDDENغیرفعاله باید چکارکنم به حالت اول برگرده؟مشاهده پیوست 117845
با سلام،
بهتره که یه اسکن کامل انجام بدید تا از پاک بودن سیستم تون مطمئن بشید!
برای فلش هم روند زیر رو طی کنید:
دو کلید Win+R رو همزمان بزنید تا Run باز بشه! حالا دستور cmd رو تایپ کنید. حرف مربوط به فلش رو به همراه : تایپ کنید و اینتر بزنید، مثلاً :X
حالا دستور زیر رو تایپ و اینتر کنید:
attrib *.* -r -s -h​

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
من به یه پروژه اماده پایگاه داده با sql احتیاج دارم کسی میتونه کمکم کنه؟

it_solver

عضو جدید
سلام فلشم ویروسی شد با آنتی ویروس اسکن کردم بعضی فایلهام مخفی شده وحالت HIDDENغیرفعاله باید چکارکنم به حالت اول برگرده؟مشاهده پیوست 117845[/QUOTE

سلام دوست عزیز
برنامه ی Attribute Changer برای فلش هایی است که تحت ویروس فایل هایش hidden شدند و براحتی از حالت مخفی خارج نمی شوند.

Mahnaz M

عضو جدید
با سلام،

اخرین نسخه فلش رو هم نصب کردم اما مشکل حل نشد و همچنان صفحات رو درهم نشون میده و یا اصلا نشون نمیده! با سه مرورگر IE و Chrom و fire fox امتحان کردم!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
اخرین نسخه فلش رو هم نصب کردم اما مشکل حل نشد و همچنان صفحات رو درهم نشون میده و یا اصلا نشون نمیده! با سه مرورگر IE و Chrom و fire fox امتحان کردم!
آخر کل صفحه رو با مشکل نشون می ده یا فقط فایل های فلش رو!! با تمام سایت ها مشکل دارید یا فقط یه سایت خاص!؟

بالا