سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام.من نتونستم درایورمودم537epاز سایت اینتل پیدا کنم اگه میشه آدرس دقیق این درایور مودم رو بزارید.

با سلام،
مطمئنید که درایورش نصب نشده! یعنی تو Device manager به صورت علامت سؤال یا علامت تعجبه!؟
به این دلیل می پرسم که معمولاً این جور سخت افزارها به طور خودکار توط خود ویندوز شناسایی می شن! و فکر نمی کنم بتونید درایورش رو هم پیدا کنید!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من تازه عضو شدم
من چند روزیه که لپ تاپ خریدم
لپ تاپ من مدل vaio EE23
که هم بلوتوث داره هم وبکم ولی هیچ کدوم رو پیدا نمیکنم جایی شنیدم که درایوشون نصب نیست درسته؟اگه هست میشه برام آدرس دانلودشون رو بذارید؟
درضمن یه سوال دیگه چطور میتونم ای دی اس ال رو تو کامپیوتر و لپ تاپم همزمان داشته باشم مودمم هم وایرلس نیست
ممنون

سلام...
فکر کنم که لپ تاپ های وایو خودشون ویندوز اورجینال داشته باشن و توش همه چیز نصب باشه!!!
ولی فکر کنم این باشه ...یه نگاهی نبداز... http://esupport.sony.com/perl/select-system.pl?PRODTYPE=1,24,26,66,9,70,5,72
با تشکر...

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رو vmware این ارورویندوز زدم دیشب باهاش کار می کردم اما الان میخوام بازش کنم این ارور می بینم
failed lock the file
اینم بگم دیشب که می خواستم ببندمش یه کم سیستم قاطی کرد منم اعصاب نداشتم منتظر بمونم تا خودش درست بشه کلا ریستارت کردم از رو کیس
الان چجوری می تونم درستش کنم یا میگید کلا پاکش کنم

سلام دوست عزیز این راه رو امتحان کن .
برو به my document سیستم پوشه ویرچوال ماشین و بعد پوشه ویندوزت و بعد فایل ویندوز با پسوند vmx رو اجرا کن ببین اجرا میشه یا نه.

با تشکر

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
حرف شما متین است...
ولی بنده ویندوز ندارم....
درضمن هرکی با بنده حرف میزنه و یا نامه میده و چت می کنه ... اینترنت پر سرعت دارن....
حالا رویه چی و با چی برم تمرین کنم؟؟؟
درضمن ...می خوام برم ببینم میشه مشابه دستورات شما رو برای لینوکس گیر آورد یا نه!!!
با تشکر....
چشم واست پیدا میکنم!

Computer*

عضو جدید
سلام...
فکر کنم که لپ تاپ های وایو خودشون ویندوز اورجینال داشته باشن و توش همه چیز نصب باشه!!!
ولی فکر کنم این باشه ...یه نگاهی نبداز... http://esupport.sony.com/perl/select...6,66,9,70,5,72
سلام بله ویندوز اورجینال 7 داره ولی من که نتونستم پیداش کنم تو اون آدرس هم که فرمودین چیزی پیدانکردم
اگه بازم کسی میتونه لطفا منو راهنمایی کنه

اارکیده

عضو جدید
سلام دوست عزیز این راه رو امتحان کن .
برو به my document سیستم پوشه ویرچوال ماشین و بعد پوشه ویندوزت و بعد فایل ویندوز با پسوند vmx رو اجرا کن ببین اجرا میشه یا نه.

با تشکر
میسی
این راه رو امتحان کرده بودم
اما من مسیر پیش فرض رو تغییر داده بودم
خرابیده شده انگاری:(

mftkh

عضو جدید
power point

power point

سلام میشه کمکم کنید!من تو صفحه اسلایدم یه آرم آوردم که وقتی back ground رو از سفید تغییر میدی دورش کادر میافته.چی کار کنم؟

reza2345

عضو جدید
ویندوز8

ویندوز8

سلام
این ویندوز 8 که در سطح اینترنت میفروشند نسخه آ ازمایشی است یا اورجینال؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
این ویندوز 8 که در سطح اینترنت میفروشند نسخه آ ازمایشی است یا اورجینال؟
سلام...
نسخه ی کاملا آزمایشی...
چون حتی در سطح جهانی هم هنوز نسخه ی اورجینالش نیومده....
درضمن...باید بگم که اصلا هم پایدار نیست... و فقط برای دیدن رویه اینترنت قرار گرفته....
البته بیشتر برای تست توسط متخصصان رویه اینترنت قرار داره..به هرحال....
با تشکر....

Computer*

عضو جدید
یعنی کسی نبود که بتونه راجع به درایور بلوتوث لپ تاپ و نحوه استفاده از ای دی اس ال تو لپ تاپ کمکم کنه؟

kazem2011

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه مهندسین :gol:
بچه ها من دو شنبه درس معماری کامپیوتر کتاب موریس مانو فصل 10 قسمت
الگوریتم تقسیم و عمل های حسابی ممیز شناور و واحد حساب دهدهی رو کنفراس دارم

از دوستان می خوام اگه در این موضوع مطلب خاصی دارن برام بفرستن
ممنون :gol:

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه کمکم کنید!من تو صفحه اسلایدم یه آرم آوردم که وقتی back ground رو از سفید تغییر میدی دورش کادر میافته.چی کار کنم؟

با سلام
دوست عزیز مطمئن هستید که نسخه آفیس شما فعال سازی شده است ؟(کرک)
در صورت کرک نشدن بعضی از نرم افزارها جهت مشخص کردن آن تبلیغات شرکت سازنده به صورت Water Mark بر روی پروژه نمایش داده می شود .
با تشکر - سیستم 32

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
یعنی کسی نبود که بتونه راجع به درایور بلوتوث لپ تاپ و نحوه استفاده از ای دی اس ال تو لپ تاپ کمکم کنه؟

با سلام،
اگه ویندوزتون رو عوض نکردید پس حتماً نصب هست! از کجا می دونید که مشکل درایور داره؟
در مورد ADSL هم می تونید از یه Hub که از ساده ترین ابزارهای شبکه است استفاده کنید و هر دو سیستم رو بهش وصل کنید!
این قطعه رو خیلی ارزون می تونید تهیه کنید!

relife

عضو جدید
سلام.
میخواستم از دی وی دی برنامه کپی بگیرم ولی نمیشه از روش رایت کرد،یه بار دی وی دی سوخت(دادیم سایت دانشگاه رایت کنه)،یه بار که بالاخره رایت شد اتوران برنامه بالا نمیاد(تو کپی).
چرا این طور میشه؟البته دی وی دی ارجینال نیست خودش کپی بوده.یعنی همه برنامه ها اینجوریه؟نمیشه ریختشون رو هارد بعد رایت کرد؟
ممنون.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
میخواستم از دی وی دی برنامه کپی بگیرم ولی نمیشه از روش رایت کرد،یه بار دی وی دی سوخت(دادیم سایت دانشگاه رایت کنه)،یه بار که بالاخره رایت شد اتوران برنامه بالا نمیاد(تو کپی).
چرا این طور میشه؟البته دی وی دی ارجینال نیست خودش کپی بوده.یعنی همه برنامه ها اینجوریه؟نمیشه ریختشون رو هارد بعد رایت کرد؟
ممنون.

سلام...
از چه برنامه ای برای ایمیج گیری استفاده می کنید؟؟؟
به نظر من اول سعی کنید که با Alcohol120% استفاده کنید...
اگه راه نداد.. با Clon و البته AnyDVD رو هم نصب کنید.........
احتمالا جواب میده...
به هرحال...
با تشکر.....

relife

عضو جدید
ممنون ازتون.
راستش من خودم کپی ازش نزدم سایت دانشگاه زد.خواستیم از روش برامون رایت کنه که گفت سوخت دی وی دی و به زور 1دونه کپی کرد.
اول ایمیج بگیرم بعد با برنامه رایت باز کنم؟
ممنون.

Sarp

مدیر بازنشسته
ممنون ازتون.
راستش من خودم کپی ازش نزدم سایت دانشگاه زد.خواستیم از روش برامون رایت کنه که گفت سوخت دی وی دی و به زور 1دونه کپی کرد.
اول ایمیج بگیرم بعد با برنامه رایت باز کنم؟
ممنون.
میتونید برای اطمینان یبشتر ، با برنامه isobooster همه فایلهای داخل دی وی دی رو استخراج کنید
و سپس این فایلها رو رو دی وی دی رایت کنید

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام نحوه شبكه كردن چند كامپيوتر وچه نرم افزاري ميخواهد

سلام
برای شبکه کردن کامپیوتر ها احتیاجی به نرم افزار نداره...
اما برای شبکه کردن شما میتونید از یه هاب استفاده کنید
البته بعضی از مودم های adsl خودشون قابلیت شبکه کردن رو دارن...

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کمک
سلام مهندسین عزیز:gol:
یکی از دوستام واسه پروژه ش یه سایت مشابه این سایت باید طراحی کنه ولی نیاز به کمک داره
میخواد ببینه کسی میتونه کمکش کنه اینجا؟
هزینه طراحی چقدره؟
...
http://www.faronline.ir/index.php
ممنون‫​

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک
سلام مهندسین عزیز:gol:
یکی از دوستام واسه پروژه ش یه سایت مشابه این سایت باید طراحی کنه ولی نیاز به کمک داره
میخواد ببینه کسی میتونه کمکش کنه اینجا؟
هزینه طراحی چقدره؟
...
http://www.faronline.ir/index.php
ممنون‫​

سلام مهندس
این سایت vBulletin® Version 4.1.3 هستش
بایه سرچ میتونی اطلاعاتش رو در بیاری
میتونی vBulletin® Version 4.1.3 دانلود هم کنی یا ورژنهای دیگه رو از توی بعضی سایت ها دانلود کنی

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كسي جواب نداد
سلام...
شما اول مشخص کن به چه صورتی می خوای شبکه اش کنی.... بعد بقیه ی موارد...
دسترسی همه ی اعضا به فایلها به یه اندازه باشه ...یا اینکه نه؟؟؟
مشخاتی رو که می خوای شبکه ات داشته باشه رو مشخص کن...بعد شبکه رو ....
با تشکر....

بالا