سوالات و درخواست های مهندسی پزشکی

maryama maryam

عضو جدید
سلام

سلام

ببخشید من یه سوال داشتم...
به نظر شما محلوله کریستاله مو .روغن نارگیل.الوورا واسه مو ضرر نداره؟خودم ساختمش
راهنماییم کنید
مرسی

s.aghakhani

عضو جدید
دوست عزیر
این دستگاه ها به شرطی کارآمد خواهند بود که محیط استقرار آن کاملا ایزوله باشد.
به گمان من خرید اینگونه تجهیزات برای استفاده خانگی بی تاثیر و تبلیغات آن کاملا تجاری است.

bahar10

عضو جدید
یه سوال!

یه سوال!

سلام،کسی میدونه چه شرکت های ایرانی گرفت مصنوعی استخوان( bone scaffold )رو وارد کشور می کنن؟و همچنین چه شرکت های خارجی این گرفت های استخوانی رو تولید می کنند؟ لطفاً اگر جواب سوال منو پیدا کردین لینکشو برام بذارید.تشکر

bahar10

عضو جدید
کمک!

کمک!

سلام ، برای پروژه پایان نامم می خوام داربست استخوانی بسازم نیاز به پودر استخوان دارم ،کسی می دونه چه شرکت های ایرانی پودر استخوان را وارد می کنند ویا اینکه چه شرکت های خارجی تولید می کنند؟

s.aghakhani

عضو جدید
سلام
شما باید به مراکز ارتوپدی فنی مراجعه کنید. چون ایشان جهت ساخت پروتز ها از این ماده اولیه استفاده می کنند.
من هم تحقیقی در مورد شرکت های وارد کننده می کنم و به شما اطلاع خواهم داد.

omidemandegar

عضو جدید
مشاوره

مشاوره

با سلام خدمت تمام مهندسین گرامی مخصوصا شمایی که الان روی خط هستید.
من فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار در مقطع کارشناسی هستم در سال 87.
مدتی است که تصمیم به ادامه تحصیل گرفته ام. در بین رشته هایی که نگاه کردم دو رشته هوش مصنوعی از گرایشات کامپیوتر و همچنین بیو الکتریک از گرایش برق را انتخاب نمودم.
می خواستم شما که اکنون در این رشته تحصیل می کنید راهنمایی بفرمایید که چگونه می توانم در این رشته قبول شوم در مقطع ارشد؟
با تشکر

77700misha

عضو جدید
rahnamayim konin...

rahnamayim konin...

sale 3vome dabirestanam,delam hamishe mikhast mohandesi pezeshki bekhunam vali emruz k mikhastam vase khodam hadaf tayin konam shak kardam,mishe komakam konin k entekhab konam? mikham bedunam shoma az reshtatun raziyin????

bahar10

عضو جدید
کمک کمک !

کمک کمک !

سلام ، برای اینکه انعطاف پذیری داربست استخوانی ((bone scaffold)) زیاد بشه از چه ماده ای استفاده میکنن؟اگر میشه مقاله مربوطه که روی این موضوع کارشده رو برام بذارید.تشکر

m@nsure

عضو جدید
سلام یه نفر به من کمک کنه:(میخوام یه پروپازال بنویسم نمی دونم چیکار کنم:que:

maniya_scrt

عضو جدید
نتايج كنكور ارشد 90

نتايج كنكور ارشد 90

سلام و خسته نباشيد به همه كنكوري هاي عزيز. از بچه هاي مهندسي پزشكي كه امسال كنكور دادن خواهش مي كنم كارنامه شونو بذارن اينجا تا هم درباره انتخاب رشته صحبت كنيم و هم به درد كنكوري هاي سال بعد بخوره.خدا مي دونه من پارسال چقدر دنبال يه كارنامه نمونه كنكور 89 بودم ولي نبود!
براي آپلود كردن عكس كارنامتون مي تونين از سايت زير استفاده كنين بعد لينك مستقيمشو اينجا كپي كنين.
http://up.vatandownload.com/index.php

maniya_scrt

عضو جدید
كارنامه

كارنامه

اول خودم :

138

عضو جدید
دست گلت درد نكنه .چه كار خوبي كردي.اين چه مدليه ؟توي برق اين درصداس يا مهندسي پزشكي؟قبول شدين شما؟

maniya_scrt

عضو جدید
دانشجوهاي مهندسي پزشكي (بيوالكتريك) در آزمون مهندسي برق شركت مي كنن.گرايش هفتم در كارنامه گرايش بيوالكتريك هست كه با ضرايب خاص خودش محاسبه مي شه.
اين كارنامه اوليه هست و نتيجه قبولي نهايي شهريور ماه اعلام مي شه. هنوز انتخاب رشته نكرديم.

• Like
واکنش ها: 138

s.aghakhani

عضو جدید
حقوق و دستمزد کارشناس تجهیزات پزشکی چقدر می بایست باشد؟

حقوق و دستمزد کارشناس تجهیزات پزشکی چقدر می بایست باشد؟

با سلام به دوستان همکاران
با توجه به جدید بودن رشته مهندی پزشکی، حقوق و دستمزد کارشناس این رشته چه در شرکت ها و چه در بیمارستان ها مشخص نیست و عمدتا با توافق فی مابین کارفرما و پیمانکار مقرر می شود.
بنابراین از دوستان و همکاران می خواهم که در این تاپیک حقوق و دستمزد های خودشان و دیگران را که شنیده اند، اعلام کنند تا در نهایت نتیجه ای حاصل شود.

1trust

عضو جدید
باسلام
به نظربنده کاملا به کاری که فرد انجام میده وچون این رشته جدید هست زمینه های کاریش تو رنج متنوعی هستن

s.aghakhani

عضو جدید
باسلام
به نظربنده کاملا به کاری که فرد انجام میده وچون این رشته جدید هست زمینه های کاریش تو رنج متنوعی هستن
کاملا فرمایش شما درست است. البته حقوق ها در بازه تجربه کاری و مکان های مختلف کار مشخص می شود. و یا اینکه خود شما چه حقوق و دستمزدهای از جاهای مختلف خبر دارید.

shonem

عضو جدید
سلام.یکی میتونه بهم بگه که امسال با رتبه 677 در گرایش بیومکانیک میتونم علم و صنعت قبول شم.
خیلی ممنون...

hhh_the_game

عضو جدید
دکترای پزشکی

دکترای پزشکی

با سلام میخواستم بپرسم افرادی که رشته مکانیک میخونند اگر برای دکترا پزشکی(ترجیحا خارج) را انتخاب کنند موفق میشوند و یا زمینه ای برای پیشرفت دارند یا نه؟

قنبر محمودي

عضو جدید
سلام
سمانه جون من براي پزشكي مي خواهم وارد امريكا شوم ايا پزشكي ايران بهتر است يا امريكا .دانشگاه هاروارد

"sarah"

عضو جدید
سلام
من یه سیگنال رو می خوام ببرم تو متلب و ازش مشتق و انتگرال بگیرم
بیشتر بچه های مهندسی پزشکی با متلب کار کردن
تو قسمت نوشتن فرمول تو متلب گیر کردم:(

a_heidari

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
من به دنبال یک موضوع خیلی عالی و مفید برای برگذاری همایش میگردم.
اگر لطف کنید و با ذهن های خلاقتون به من کمک کنید ممنون میشم.

1trust

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
من به دنبال یک موضوع خیلی عالی و مفید برای برگذاری همایش میگردم.
اگر لطف کنید و با ذهن های خلاقتون به من کمک کنید ممنون میشم.

دوست عزیز مشخص کنید تو چه زمینه ای میخواید اگر براتون فرقی نداره مجلات بیومدیکال موضوعات جدید داره که بهتون ایده بده

a_heidari

عضو جدید
دوست عزیز مشخص کنید تو چه زمینه ای میخواید اگر براتون فرقی نداره مجلات بیومدیکال موضوعات جدید داره که بهتون ایده بده
در هر زمینه ای که برای دانشجو مفید باشه.مثلا مشکلات مهندس پزشک در جامعه یا مثلا دانشی یک دانشجوی مهندسی پزشکی برای ورود به بازار کار نیاز دارد.
ولی من به دنبال موضوعی میگردم که جذابتر باشه و در عین حال مفید و با هدف.

1trust

عضو جدید
در هر زمینه ای که برای دانشجو مفید باشه.مثلا مشکلات مهندس پزشک در جامعه یا مثلا دانشی یک دانشجوی مهندسی پزشکی برای ورود به بازار کار نیاز دارد.
ولی من به دنبال موضوعی میگردم که جذابتر باشه و در عین حال مفید و با هدف.

اینطور به نظر میاد که صرفا تازه های علمی در نظرتون نیست و حول حوش رویکردها و چالش های این رشته میخواید باشه،درسته؟ خوب میتونید راجع به overlapهایی که بارشته های دیگه داره به عنوان یک رشته interdisciplinary ؛یا سیلابس های درسی و بازارکارش در داخل کشور وسایر جاها و... البته موضوعاتی که خودتون هم اشاره کردین خوبه

azi abs

عضو جدید
پایان نامه

پایان نامه

من دانشجوی ارشد الکترونیک ام، لطفا اگر اطلاعاتی در زمینه پردازش سیگنال های EEG دارید به من کمک کنید. انتخاب این موضوع برای پایان نامه، برای من که اطلاعات در حد سمینار کارشناسی ارشد راجع به پردازش سیگنال دارم و هیچ درس پردازش سیگنال پاس نکردم،مناسبه؟ مبحث پردازش سیگنال چی جوریاس؟میتونم در عرض 6،7 ماه جواب بگیرم و دفاع کنم؟

برنامه نویسی اش چه جوریه؟

tick taack

عضو جدید
مدل سالید

مدل سالید

سلام بچه ها. من دنبال مدل proximal femur میگردم
کسی میتونه کمکم کنه؟ اگر کسی نقشه اش رو داره برام بفرسته یا اندازه هاش رو اگر دارین برای میل کنید
خیلی ضروریه
ممنون میشم.
negar6888@gmail.com

بالا