سوالات و درخواست های مهندسی پزشکی

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز

در قلب هر فناوری تصویربرداری پزشکی یک مدل ریاضی پیچیده از فرآیند اندازه گیری و الگوریتم بازسازی تصویر از داده ها اندازه گیری می شود. در این کتاب فراهم می کند شرکت در دوره مقدماتی از ابزارهای ریاضی مورد استفاده برای اندازه گیری و مدل استخراج الگوریتم های بازسازی در بسیاری از روش تصویربرداری مورد استفاده کنونی استفاده می شود. در این روند ، آن را نیز پوشش می دهد بسیاری از مفاهیم مهم تحلیلی و تکنیک های مورد استفاده در تجزیه و تحلیل فوریه ، معادلات انتگرال ، نظریه نمونه گیری ، تجزیه و تحلیل و سر و صدا.
این متن استفاده می کند اشعه ایکس توموگرافی محاسبه شده به عنوان یک دستگاه "pedagogical" را به نشان دادن ایده های مهم و شامل بحث های گسترده ای از مواد ساخت پس زمینه مباحث پیشرفته تر ریاضی در دسترس خوانندگان با تحصیلات کمتر رسمی ریاضی. مفاهیم ریاضی با بیش از 200 تصاویر و تمرینهای متعدد روشن می شوند.
جدید به چاپ دوم هستند فصل در تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) ، تجدید نظر در بخش ارتباط بین تبدیل فوریه پیوسته و گسسته تبدیل ، بخش جدیدی در Grangreat ثانیه فرمول ، توضیحات بهبود روش gridding ، و یک بخش جدید در تجزیه و تحلیل صدا در MRI.
مخاطب برای یک کتاب مناسب است ، یا دو نیمسال در دوره های پیشرفته در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل و یا ابتدا در سطح بنیادهای ریاضی از فن آوری های مدرن تصویربرداری پزشکی است. متن فرض بر این درک درست از حساب انتگرال ، جبر خطی ، آنالیز ریاضی و اساسی.
مقدمه مطالب به ویرایش دوم ؛ مقدمه ؛ چگونگی استفاده از این کتاب ؛ کنوانسیون Notational ؛ فصل 1 : اندازه گیری و مدلسازی ؛ فصل 2 : مدل های خطی و معادلات خطی ؛ سوره 3 : مدل اساسی برای توموگرافی ؛ فصل 4 : مقدمه ای بر تبدیل فوریه تبدیل ؛ سوره 5 : پیچیدگی ؛ سوره 6 : تحول در رادون ؛ فصل 7 : مقدمه ای بر سری فوریه ؛ فصل 8 : نمونه گیری ؛ فصل 9 : *****های ؛ سوره 10 : پیاده سازی تبدیل ناوردا *****ها ؛ سوره 11 : آغاز بازسازی در ایکس توموگرافی ؛ سوره 12 : تصویربرداری آثار مکشوفه در ایکس توموگرافی ؛ سوره 13 : جبری بازسازی تکنیک ؛ سوره 14 : تصویربرداری تشدید مغناطیسی ؛ سوره 15 : احتمالات و متغیرهای تصادفی ؛ سوره 16 : کاربردهای احتمال ؛ فصل 17 : پردازش تصادفی ؛ پیوست : سابقه و هدف مواد ؛ پیوست ب : تحلیل اساسی ؛ فهرست.

depositfiles.com

filefactory

s.mojdeh

عضو جدید
سلام .
دوست عزيز فكر مي كنم كه شما زياد پشت كامپيوتر مي نشينيد و احتمالا مانند اكثر مردم
دچار فشارهاي عصبي هستيد و همه اين دردها براي همين است .
اما با كمي ژل ice و يك باند كشي ممكن است كمي بهتر شويد .:smile:

sadeq.sh

عضو جدید
سلام از بچه های مهندسی شیمی هستم واسه یه پروزه به یه دستگاهی (چراغی لیزری)برای نشون دادن مویرگهای زیر پوست نیاز دارم.
ممنون میشم.

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام از بچه های مهندسی شیمی هستم واسه یه پروزه به یه دستگاهی (چراغی لیزری)برای نشون دادن مویرگهای زیر پوست نیاز دارم.
ممنون میشم.
به این دستگاه می گن رگ یاب توی بازار زیاده برای اطفال استفاده می شه

boycroft

عضو جدید
تراز ازاد مشهد

تراز ازاد مشهد

:que:کسی هست بدونه تراز ارشد مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد مشهد چقدره؟؟:)

bme.masood

عضو جدید
:que:کسی هست بدونه تراز ارشد مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد مشهد چقدره؟؟:)
یعنی چی؟؟؟ چه معنی داره؟؟؟ اخه از گرگان میخوای بیای مشهد چیکار؟؟؟
از خانواده دوری پسرم . دلت میگیره بهخدا . این کار نکن باورکن !
ای خداااااااااااااااا
اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برررق؟؟؟
سراسری که هیچی همین دانشگاه خدمونم نمیذارید قبول بشیم.:cry:
شوخی کردم دوست عزیز قدمت رو چشم من دانشگاه:gol:
اما تراز ارشد نمیدونم والا !!!:(

boycroft

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوست من:)
من الان یه 4سالی هست که مشدم برق میخونم:D;)
پس از کجا میشه فهمید ترازش چنده شما ااطلاعاتی ازین رشته و ایندش نداريد؟؟؟؟:(

bme.masood

عضو جدید
سلام
من اطلعاتی در مورد ترانزیستور های ttl میخواستم اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.
(در مورد علامت اختصاری و زمان تاخیر انتشار و توان مصرفی)

m.azizy

عضو جدید
كمك

كمك

مقاله اي در مورد زاويه سنج مي خواستم

آخرین ویرایش:

sirsband

عضو جدید
دایره المعارف تجهیزات پزشکی

دایره المعارف تجهیزات پزشکی

سلام.
من دایره المعارف تجهیزات پزشکی لازم دارم،هر کی داره آپ کنه.....ترجیحا اونی که تیم دکتر نجار کار کرده....:gol:

bme.masood

عضو جدید
سیگنال ecg

سیگنال ecg

سلام به دوستای گلم :gol:
یه سیگنال ecg (ترجیحا ) میخواستم که بشه با متلب روش پردازش کرد :)
البته اگه چندتا پردازش هم روش شده باشه که خیلی عالیه :w11:
اگه سریعتر کمکم کنید ممنون میشم :gol:

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید این سوال و می پرسم ولی خیلی به جوابش احتیاج دارم .
مهندسی دارو سازی چه رشته ایه؟
ممنون میشم اگه کسی جوابمو بده

p.t.o

عضو جدید
سلام به همگی خسته نباشید
اگه چندتا رفرنس مناسب برای زبان تخصصی مهندسی پزشکی معرفی کنین ممنون می شم
هم اکنون نیازمند یاریتان هستم:)

bme.masood

عضو جدید
سلام به همگی خسته نباشید
اگه چندتا رفرنس مناسب برای زبان تخصصی مهندسی پزشکی معرفی کنین ممنون می شم
هم اکنون نیازمند یاریتان هستم:)
ما رفرنس خاصی نداشتیم اما گاهی از کتاب دکتر نجاریان استفاده میکردیم
اما اگه واسه ارشد میپرسی نیدونم ! :redface:

beh66

عضو جدید
لطفا"كمكم كنيد

لطفا"كمكم كنيد

سلام و خسته نباشيد​
من دانشجوي ترم4 مهندسي پزشكي هستم
اين ترم يك پروژه دارم مربوط به معرفي چنددستگاه و آموزش و عملكرد دستگاهها براي اينكه با كيفيت بالايي اين كار را اراِِئه دهم ميخواهم كه اگركار انيميشني داريد در اختيارم بذاريد ممنون ميشم
e-mail:toiti_m@yahoo.com

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام و خسته نباشيد​

من دانشجوي ترم4 مهندسي پزشكي هستم
اين ترم يك پروژه دارم مربوط به معرفي چنددستگاه و آموزش و عملكرد دستگاهها براي اينكه با كيفيت بالايي اين كار را اراِِئه دهم ميخواهم كه اگركار انيميشني داريد در اختيارم بذاريد ممنون ميشم
e-mail:toiti_m@yahoo.com
عزیز این که شد خود پروژه ;);)
ولی حالا اگه بگی در مورد کدوم دستگاهها هستش شاید تونستیم کمکت کنیم :gol:

ansarweb

عضو جدید
سلام دوستان من مقطع كارداني رشته ماشين افزار هستم چطوري مي تونم برم مهندسي پزشكي؟شدنيه؟

beh66

عضو جدید
عزیز این که شد خود پروژه ;);)
ولی حالا اگه بگی در مورد کدوم دستگاهها هستش شاید تونستیم کمکت کنیم :gol:
ازتونممنونم اين پروژهاجبارينيست اما من ميخوام انجامش بدم چون بيشتريادميگييرم.نميخوام از رشتم كم بدونم تععيننكردن چه دستگاهي تاحالاچندتا عكس از دستگاهاي مختلف گيرم اومده اما اگهيه چندتا دستگاه به دلخواه خودتون با انيميشن جوري كه بيننده(دانشجوها)رو جذب كنه ازتون ممنونم

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
ازتونممنونم اين پروژهاجبارينيست اما من ميخوام انجامش بدم چون بيشتريادميگييرم.نميخوام از رشتم كم بدونم تععيننكردن چه دستگاهي تاحالاچندتا عكس از دستگاهاي مختلف گيرم اومده اما اگهيه چندتا دستگاه به دلخواه خودتون با انيميشن جوري كه بيننده(دانشجوها)رو جذب كنه ازتون ممنونم
فعلا این یکی رو داشته باش در مورد شبیه سازی آریتمی های قلبی هستش .:gol:

پیوست ها

• ECG_Simulator_2.zip
    188.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام دوستان من مقطع كارداني رشته ماشين افزار هستم چطوري مي تونم برم مهندسي پزشكي؟شدنيه؟
ساده ترین راهش این هستش که دوباره کنکور بدی و این دفعه توی گروه ریاضی فیزیک شرکت کنی و مهندسی پزشکی رو انتخاب کنی .
در مورد شدنی بودن یا نبودنش این به خودتون ، میزان علاقه شما و اینکه چقدر براتون این مسئله مهم هستش برمی گرده .
البته بهتون توصیه می کنم قبل از هر کاری بیشتر با این رشته آشنا بشید و بعد تصمیم بگیرید
عیدتون مبارک و موفق باشید :gol:

mehri _h

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام
لطفا درصورت امكان كتاب قديمي طلسمات نقشبدي رابرايم ايميل نمائيد . باتشكر مهري

king girl

عضو جدید
سلام من تازه عضو شدم ولی سایت جالبی دارین.راستش من یه سوال دارم,من دانشجوی ترم دوم مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک دانشگاه مجازی صنعتی سهند تبریزم,با اصرار خانواده امسال هم کنکور شرکت کردم و رتبه ام جوری هستش که می تونم مهندسی مکانیک دانشگاه سراسری شهر خودم ولی به صورت شبانه قبول بشم.اما من به مهندسی پزشکی علاقه ی بیشتری دارم ولی مکانیک و دوست ندارم,لی خانوادم اصرار می کنن که سراسری رو انتخاب کنم.شما به من بگین چی کار کنم؟؟؟؟کدومش بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا کمکم کنید

0morteza

عضو جدید
ذر خواست کمک

ذر خواست کمک

سلام به مهنذسان عزیز اطلا عاتی در مورد مشخصات وعملکرد دستگاههای اندازهگیری الکتریکی می خواستم ممنون

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام من تازه عضو شدم ولی سایت جالبی دارین.راستش من یه سوال دارم,من دانشجوی ترم دوم مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک دانشگاه مجازی صنعتی سهند تبریزم,با اصرار خانواده امسال هم کنکور شرکت کردم و رتبه ام جوری هستش که می تونم مهندسی مکانیک دانشگاه سراسری شهر خودم ولی به صورت شبانه قبول بشم.اما من به مهندسی پزشکی علاقه ی بیشتری دارم ولی مکانیک و دوست ندارم,لی خانوادم اصرار می کنن که سراسری رو انتخاب کنم.شما به من بگین چی کار کنم؟؟؟؟کدومش بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا کمکم کنید
قبل از هرچیز ورودتون رو به ین سایت تبریک می گم .
در مورد مشکلتون هم باید به چند نکته توجه کنید
اولین مورد این مسئله هستش که علاقه می تونه نقش بسیار تعیین کندده ای رو در روند تحصیلی شما بگذارد . به نحوی که به راحتی می تونید با این ابزار بر بسیاری از مشکلات فائق آیید.
مورد دوم خوب فکر می کنم قبولی در دانشگاه دولتی اون هم در شهر محل سکونت هم مزایای خاص خودش رو داره . اینکه در کنار خانواده هستید می تونه نقش مثبتی در پیشرفت تحصیلیتون داشته باشه .
سوم اینکه سعی کنید در مورد بازر کار هر دو رشته بخصوص در شهر خودتون تحقیق کنید بعد تصمیم بگیرید .
باز هم سوالی داشتید در خدمتیم :gol:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام به مهنذسان عزیز اطلا عاتی در مورد مشخصات وعملکرد دستگاههای اندازهگیری الکتریکی می خواستم ممنون
علیکم السلم دوست عزیز .
فکر که می کنم می بینم که خیلی خیلی کلی سوال فرمودید .
اگه یک کم ریزش کنید شاید بتونیم بیشتر در موردش بحث کنیم:gol:

بالا