سروش نوجوان میخوندین عایــا ؟ [آرشیو سروش نوجوان من]

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
همونی که تاپیکشو زدم

معلومه اصلاً یه دونه سروش هم نخوندین تا حالا

ممممم .. اگر خونده باشم گذری چند صفحش بوده ..
اگر اشتباه نکنم توی ابتدایی کتاب درسی هام هم نگاه نمیکردم (+ البته معدل بیست و شاگرد ممتاز بودمااا نه تنبل :D)
راهنمایی و دبیرستان هم تقریبا به مشابه ابتدایی

البته این چیزی نیست که آدم بهش افتخار کنه :(.. اگر الان ازم بپرسی میگم کاشکی از بچگی یکی رو داشتم که با این چیزا منو بیشتر آشنا میکرد و مشوقم بود توی درسام .. یعنی درسته نخونده اکثرا جز شاگرد ممتازا بودم ولی مطمئنم کسی که دانشش بالا بود و دستم رو میگرفت الان جاهای بالاتری بودم .. البته هنوز هم امیدی هست ..

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگر اشتباه نکنم توی ابتدایی کتاب درسی هام هم نگاه نمیکردم (+ البته معدل بیست و شاگرد ممتاز بودمااا نه تنبل :D)

البته این چیزی نیست که آدم بهش افتخار کنه :(.. اگر الان ازم بپرسی میگم کاشکی از بچگی یکی رو داشتم که با این چیزا منو بیشتر آشنا میکرد و مشوقم بود توی درسام .. یعنی درسته نخونده اکثرا جز شاگرد ممتازا بودم ولی مطمئنم کسی که دانشش بالا بود و دستم رو میگرفت الان جاهای بالاتری بودم .. البته هنوز هم امیدی هست ..
اوهوم
بچه خرخونِ ممتاز

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ناخدا مي فهمم اين حرفتو
چون من خودم اصن تو خونه كتاب درسي دستم نمي گرفتم و معدلمم 20 بود:|
همه چي رو سركلاس ياد مي گرفتم و دوباره خوندنشو دوست نداشتم:|
تكليف هام رو هم خودم نمي نوشتم همه رو تو مدرسه دوستام برام مي نوشتن:|
البته تا آخر راهنمايي اين جوري سر به هوا بودم تو دبيرستان يه خورده آدم شدم:D
الان هم تو دانشگاه دوباره همون رويه رو پيش گرفتم:|
پروژه اي كه دو ماه برا تحويلش وقت داشتيم رو دو روز روش كار كردم و نمره اول رو گرفتم:D

dzzv_13

مدیر تالار
اوهوم
بچه خرخونِ ممتاز

خدا از دهنت بشنوه .. کاش منم جز خرخونا باشم :D

مدرسه رو بیخیال .. متاسفانه این خصلت بد درس نخوندن در دانشگاه هم باهام همراه بود .. شب امتحانی بودم مثلا 400 صفحه کتابو توی یک روز و نیم میخونم .. اونوقت این شد خرخونی !! :D (هرچند رکورد 350 صفحه توی 5 ساعت هم دارم .. یعنی فقط برگ میزدم .. جالبه قبول هم میشدم:biggrin:)

برام دعا کن خرخون بشم .. اگر بشم چی میشممممممم :D

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ناخدا مي فهمم اين حرفتو
پروژه اي كه دو ماه برا تحويلش وقت داشتيم رو دو روز روش كار كردم و نمره اول رو گرفتم:D
سونی؟:eek:
من توی کل دوران تحصیلم فقط یه بار معدل ۲۰ گرفتم ---> پنجم دبستان :|
تو راهنمایی ۱۹ و ۱۸
تو دبیرستان ۱۸ و ۱۷
:|
دانشگاه هم که اصلن حرفشو نزن

خدا از دهنت بشنوه .. کاش منم جز خرخونا باشم :D

مدرسه رو بیخیال .. متاسفانه این خصلت بد درس نخوندن در دانشگاه هم باهام همراه بود .. شب امتحانی بودم مثلا 400 صفحه کتابو توی یک روز و نیم میخونم .. اونوقت این شد خرخونی !! :D (هرچند رکورد 350 صفحه توی 5 ساعت هم دارم .. یعنی فقط برگ میزدم .. جالبه قبول هم میشدم:biggrin:)

برام دعا کن خرخون بشم .. اگر بشم چی میشممممممم :D
به به
منم رکورد ۲ ساعت درس خوندن برای یه امتحان و اخذ نمره ی ۱۷ رو دارم
بقیه خودشونو کشته بودن ۱۲،۱۱ شده بودن

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سونی؟:eek:
من توی کل دوران تحصیلم فقط یه بار معدل ۲۰ گرفتم ---> پنجم دبستان :|
تو راهنمایی ۱۹ و ۱۸
تو دبیرستان ۱۸ و ۱۷
:|
دانشگاه هم که اصلن حرفشو نزن

تا اول راهنمايي 20 بود معدلم
بعدش درسايي كه باعث شد تو راهنمايي معدلم بياد پايين تاريخ و جغرافي و اجتماعي بود كه ازشون متنفر بودم:|
تا سومم معدلم 19 بود بعد سوم و پيش افتاد رو 17:|
دانشگاه هم عاره نگم بيتره

dzzv_13

مدیر تالار
ناخدا مي فهمم اين حرفتو

اصن ماها هــدر رفتیم

بقول اون فیلمه .. آدمی که باهوش باشه که اصن درس نمیخونه :biggrin:
این خیلی خوبه سرکلاس همه چی رو یادمیگرفتین .. خودمم اینطوری بودم و همین بود که باعث میشد قبول بشیم

یه خاطره ::D
یادمه ریاضی 2 (دوم ریاضی فیزیک) تنهایی ته کلاس مینشستم بعد این معلم ریاضیه گیر من بود یکم که درس میداد میاومد کنارم مینشست و میگفت فلانی برو پا تخته حل کن تمرینا رو .. من هم هی میگفتم بابا بلد نیستم .. الان درس دادی بزار برم خونه بخونم .. میگفت تو و خونه !! زود برو همین الان حل کن .. جالبه بیشترشون هم حل میکردم .. همین باعث شد که همین درس رو حتی شب امتحان هم نخونم .. یعنی نخونده رفتم سرجلسه و 18.5 گرفتم ..
انصافا کاش همه درسام اینطوری مشید .. یعنی اون چند ساعتی که کلاس بودیم معلم/استاد همونجا همه چی رو بخواد و همونجا انجام بدیم .. اینطوری عالی میشه .. قبول دارم خیلی ها میگن نمیشه و سخته ولی منم برای درس ریاضی همینو گفتم .. ولی آخرش نظرم عوض شد

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تا اول راهنمايي 20 بود معدلم
بعدش درسايي كه باعث شد تو راهنمايي معدلم بياد پايين تاريخ و جغرافي و اجتماعي بود كه ازشون متنفر بودم:|
تا سومم معدلم 19 بود بعد سوم و پيش افتاد رو 17:|
دانشگاه هم عاره نگم بيتره
خرخون

دخیخاً منم همیشه تاریخ و جغرافیا و تعلیمات مزخرف اجتماعی باعث میشد معدلم ۲۰ نشه :|

جالبه من معدل سال سوم ۱۷ و خُرده ای بود، موخواستم تو قلمچی ثبتنام کنم کارنامه مو میخواستن، منم بردم تو فتوشاپ معلدمو کردم ۱۸.۵ :w15:

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خرخون

دخیخاً منم همیشه تاریخ و جغرافیا و تعلیمات مزخرف اجتماعی باعث میشد معدلم ۲۰ نشه :|

جالبه من معدل سال سوم ۱۷ و خُرده ای بود، موخواستم تو قلمچی ثبتنام کنم کارنامه مو میخواستن، منم بردم تو فتوشاپ معلدمو کردم ۱۸.۵ :w15:
همه نمره هام 20 بود به جز اين سه تا درس و ...:whistle:
نه من دست تو نمره هام نمي بردم

اصن ماها هــدر رفتیم

بقول اون فیلمه .. آدمی که باهوش باشه که اصن درس نمیخونه :biggrin:
این خیلی خوبه سرکلاس همه چی رو یادمیگرفتین .. خودمم اینطوری بودم و همین بود که باعث میشد قبول بشیم

یه خاطره ::D
یادمه ریاضی 2 (دوم ریاضی فیزیک) تنهایی ته کلاس مینشستم بعد این معلم ریاضیه گیر من بود یکم که درس میداد میاومد کنارم مینشست و میگفت فلانی برو پا تخته حل کن تمرینا رو .. من هم هی میگفتم بابا بلد نیستم .. الان درس دادی بزار برم خونه بخونم .. میگفت تو و خونه !! زود برو همین الان حل کن .. جالبه بیشترشون هم حل میکردم .. همین باعث شد که همین درس رو حتی شب امتحان هم نخونم .. یعنی نخونده رفتم سرجلسه و 18.5 گرفتم ..
انصافا کاش همه درسام اینطوری مشید .. یعنی اون چند ساعتی که کلاس بودیم معلم/استاد همونجا همه چی رو بخواد و همونجا انجام بدیم .. اینطوری عالی میشه .. قبول دارم خیلی ها میگن نمیشه و سخته ولی منم برای درس ریاضی همینو گفتم .. ولی آخرش نظرم عوض شد

عاره واقعا:D
من سال سوم دفتر حسابان نداشتم اصن:|
دبيرمون مي گفت بيا پاي تخته اگه همه رو بتوني حل كني نمره دفترتو كم نمي كنم منم همه رو حل مي كردم:D

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
همه نمره هام 20 بود به جز اين سه تا درس و ...:whistle:
نه من دست تو نمره هام نمي بردم

عاره واقعا:D
من سال سوم دفتر حسابان نداشتم اصن:|
دبيرمون مي گفت بيا پاي تخته اگه همه رو بتوني حل كني نمره دفترتو كم نمي كنم منم همه رو حل مي كردم:D
اوهوم:d
نه عاخه اسمم قرار بود تو مجله ی کانون چاپ بشه، معدل ۱۷ خیلی افت داشت

ها منم سال سوم ریاضی بودم
عاشخ حسابان بودم ولی هیچوقت مشق نمی نوشتم

تو دبستان هم همش به خاطر مشق ننوشتن از کلاس اخراج میشدم

dzzv_13

مدیر تالار
آخ گفتی تاريخ و جغرافي و اجتماعي :d

برای درس تاريخ و جغرافي و اجتماعي معلممون بهم گفته بود که برگه سفید بدم .. ولی من رعایتش رو کردم و چندتا نوشتم .. با این حال سه تاشون هم 20 داد بهم بدونه اینکه برگم رو نگاه کنه :d
بماند چطور (حسابی گرد و خاک کردم اولین جلسه اون هم با یکی از خطرناکترین و سختگیر ترین معلم های شهر .. دعوا نه هاااااااا .. با حرف زدن
)

بی خودی اسم ناخدایی یدک نمیکشم که ..

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آخ گفتی تاريخ و جغرافي و اجتماعي :d

برای درس تاريخ و جغرافي و اجتماعي معلممون بهم گفته بود که برگه سفید بدم .. ولی من رعایتش رو کردم و چندتا نوشتم .. با این حال سه تاشون هم 20 داد بهم بدونه اینکه برگم رو نگاه کنه :d
بماند چطور (حسابی گرد و خاک کردم اولین جلسه اون هم با یکی از خطرناکترین و سختگیر ترین معلم های شهر .. دعوا نه هاااااااا .. با حرف زدن
)

بی خودی اسم ناخدایی یدک نمیکشم که ..
:eek:

منم همون یه دونه معدل بیستم با یه تقلب تو امتحان جغرافی به دست اومد:d

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آره دیگه هیشکی بزرگتر از خودم نبود که از این چیزا برام بگیره. آدم قانعی بودم و برام "امکانات" حساب میشدند، و البته هنوز هم.
منم هیشکی برام نمیخرید
اول هر ماه با ۲۵۰ تومن پول میرفتم از دکه روزنامه فروشی نزدیک مدرسه م میخریدم