ساخنار میکروپروسسورها

elekteronick

عضو جدید
سلام،من دانشجوی ترم آخر مهندسی الکترونیک هستم،موضوع پروژه پایانیم ساختار میکروپروسسورها می باشد،ولی هیچ اطلاعاتی در این باره ندارم لطفا در اسرع وقت مطالبی در این مورد در تاپیک قرار دهید.

navidkhob

عضو جدید
سلام،من دانشجوی ترم آخر مهندسی الکترونیک هستم،موضوع پروژه پایانیم ساختار میکروپروسسورها می باشد،ولی هیچ اطلاعاتی در این باره ندارم لطفا در اسرع وقت مطالبی در این مورد در تاپیک قرار دهید.
با سلام.
لازمه انجام پروژه پایانی تهیه چند کتاب و ترجمه text book ها و بسیاری application note هست.
بررسی چند مقاله معتبر در این زمینه و استفاده از منابع اینترنتی.
پس بخش های محدودی از پروژه تان را در این پست پیدا کنید.چون به هر حال هیچ کس به اندازه شما نمی تونه برای پروژه شما دلسوزی کنه.
ساختار و تکنولوژی ساخت ادوات مدارات مجتمع و پردازنده ها و میکروچیپ ها را از اولین پردازنده ها شروع کنید تا بتونید سیر رو به رشدشون رو بررسی کنید و ادراکی بر آن داشته باشید.
بهترین پیشنهاد من به شما :
1- استفاده از متون قالب بندی شده توسط کمپانی های سازنده میکرو با دسترسی به سایت هاشون
2- نگاه اجمالی به اولین ریزپردازنده ها
3- بررسی سیر تکاملی و بهبود بخشیدن اون ها توسط محصولات معرفی شده توسط کمپانی های سازنده میکرو
4- استفاده از کتب مربوط به میکروپروسسور ها (به سایت انتشارات نص سری بزنید)
5 - ترجمه برخی مقالات منتخب از انجمن های معتبر (مثل IEEE(
6- بررسی تعامل نرم افزار ها باسخت افزار ها

فعلا اینها به ذهنم می رسید اما فایل جامع قابل دانلود در این باره پیدا کردم در پست بعدی قرار میدم.
موفق باشید

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به این سایت هم می تونید یه سری بزنید برای آشنایی کلی و فمیدن یه سری تفاوت ها و تاریخچه ها بد نیست
البته در رابطه با میکرو کنترلر ها هست ولی فکر کنم دیدنش خالی از لطف نباشه

بالا