زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
افسون
نفيسه
سعيد
زهرا
بچه ها منو هم دعا كنين ممنونم :gol:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر خبر
یه قلک داشتم شکل خربزه ..... شکستمش .... حدود هشت هزار تومن توش پوله .... هورااااااااا
اگر میشد عکسشو میزارم حیف کامپیوترم خرابه ...... میخام بدم به یه ادم نیازمند.... بچه همین کارو بکنید یه قلک بزارید سالی دوبار هم بشکنید عالیه....

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام سلام سلام
صبح بخیر ... ببینید صحرخیز شدم ...دیگه خروس خون بیدار میشم
خوب دیشب کجا بودید؟...خواستگار اومده بوده دست تنها مردم .... این جاویدو هم که هر چی نون ما بود آجر کرد....بغض
افسونم الهی شکر که خوب شدی....

مریم میخای مجردا رو لیست کنم زیاد اذیت نشی؟
این سعید ما رو تا قبل از عید دستش و بزار تو حنا ... منم پارتیش.....

سلام نفیسه من ... سلام به روی ماهت .... الهی شکر ... دیشب بردمش بیرون کلی انرژی بهش دادم ایشالله زودی خوبتر میشه .... تو خوبی گل من؟؟؟؟

ببين زهرا پس من تو خواستگار چيكاره بودم ؟

چگونه از ترشيدگي جلوگيري كنيم؟ (ويژه دخترهای دم بخت)

1_ يقه اولين خواستگار رو بچسبيد كه شايد تنها شتر بخت شما باشه.
2_ناز و لفت و ليس رو بذاريد كنار.
3_در معرض ديد باشيد، گذشت اون زمان كه مي‌گفتن: من اون دختر نارنج و ترنجم كه از آفتاب و از سايه مي رنجه
4_سن ازدواج رو بيارين پايين، همون 17 يا 18 خوبه. بالاتر كه برين همچين بگي نگي از دهن مي‌افتين.
5_تموم دوست پسراتونو تهديد به ازدواج كنيد، اگه موندن چه بهتر، نموندن دورشون رو درز بكشيد.
6_ دعاي باز شدن بخت رو دور گردنتون آويزون كنيد، يه وقت كتابشو دور گردنتون آويزون نكنيد كه گردن لطيفتون كج مي‌شه.
7_ پسر‌هاي فاميل بهترين و در دسترس‌ترين طعمه‌ها هستند، رو هوا بقاپيدشون.
8_ رو شكل و شمايل ظاهري پسرها زياد حساسيت به خرج نديد، پسرهاهمشون خوشگل، هستند.
9_توي اجتماع بر بخوريد، با مردم قاطي شيد، با ننه صغرا و بي‌بي عذرا نشست و برخاست كنيد، همينا هستن كه شادوماد مي‌سازن واستون.
10_ يه كم به خودتون برسيد، منظورم آرايش و برداشتن زير ابرو و ريمل و پودر و سايه و كرم شب و روز و ماسك خيار و فر مژه و خط لب و خط چشم و... نيست. حداقل قيافه يه آدم رو داشته باشيد.
11_در پوشش دقت كنيد، لباس چسب و كوتاه فقط آدماي بوالهوس رو دورتون جمع مي كنه، يه پوشش سنگين و اندكي رنگين با حفظ معيارهاي دوماد پسند بهترينه.
12_مهمون كه مياد قايم نشيد، چاي ببريد، پذيرايي كنيد، خلاصه يه چشمه بياين كه بعله ما هم هستيم.
13_ سعي كنين از هر انگشتتون هفت نوع هنر بباره كه مامانه بتونه جلوي در و همسايه قر و قميش بياد كه دخترم قربونش برم اينجوريه و اونجوريه...
14_تا مامانه و باباهه مي‌گن دخترمون ديگه وقته عروسيشه مثل لبوي نپخته سرخ نشين و در بريد، در حركات و سكناتتون اين نظر رو تاييد كنيد و دنبالشو بگيريد.
15_بلاخره اگه خداي نكرده مي‌خواين جزو اون يك ميليون و هفت صد هزار دختر بي شوهر نباشيد (تازه اگه همه پسراي اين مملكت دوماد شن، كه نمي شن) هر چي داريد، رو كنيد، منظورم اعضا و جوارحتون نيست منظورم كمالات و هنر مندياتتونه.
16 اين مورد بنا به مصالح تالار حذف گرديد
17_اگه كسيرو دوسش دارين برين خواستگاريش (نكته: اين كار ريسكش خيلي بالاس اگه شازده بگه نه سوجه خنده 1 سال فاميلاتون رديفه).
18_حداقل يه 206 داشته باشين كه طرف به خاطر ماشين هم كه شده بياد 2تا بشين بده 9 ماه 3 تا بشين.
19_اون يارو كه با اسب سفيد ميادوبي خيال شين.
20

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين زهرا پس من تو خواستگار چيكاره بودم ؟

چگونه از ترشيدگي جلوگيري كنيم؟ (ويژه دخترهای دم بخت)

1_ يقه اولين خواستگار رو بچسبيد كه شايد تنها شتر بخت شما باشه.
2_ناز و لفت و ليس رو بذاريد كنار.
3_در معرض ديد باشيد، گذشت اون زمان كه مي‌گفتن: من اون دختر نارنج و ترنجم كه از آفتاب و از سايه مي رنجه
4_سن ازدواج رو بيارين پايين، همون 17 يا 18 خوبه. بالاتر كه برين همچين بگي نگي از دهن مي‌افتين.
5_تموم دوست پسراتونو تهديد به ازدواج كنيد، اگه موندن چه بهتر، نموندن دورشون رو درز بكشيد.
6_ دعاي باز شدن بخت رو دور گردنتون آويزون كنيد، يه وقت كتابشو دور گردنتون آويزون نكنيد كه گردن لطيفتون كج مي‌شه.
7_ پسر‌هاي فاميل بهترين و در دسترس‌ترين طعمه‌ها هستند، رو هوا بقاپيدشون.
8_ رو شكل و شمايل ظاهري پسرها زياد حساسيت به خرج نديد، پسرهاهمشون خوشگل، هستند.
9_توي اجتماع بر بخوريد، با مردم قاطي شيد، با ننه صغرا و بي‌بي عذرا نشست و برخاست كنيد، همينا هستن كه شادوماد مي‌سازن واستون.
10_ يه كم به خودتون برسيد، منظورم آرايش و برداشتن زير ابرو و ريمل و پودر و سايه و كرم شب و روز و ماسك خيار و فر مژه و خط لب و خط چشم و... نيست. حداقل قيافه يه آدم رو داشته باشيد.
11_در پوشش دقت كنيد، لباس چسب و كوتاه فقط آدماي بوالهوس رو دورتون جمع مي كنه، يه پوشش سنگين و اندكي رنگين با حفظ معيارهاي دوماد پسند بهترينه.
12_مهمون كه مياد قايم نشيد، چاي ببريد، پذيرايي كنيد، خلاصه يه چشمه بياين كه بعله ما هم هستيم.
13_ سعي كنين از هر انگشتتون هفت نوع هنر بباره كه مامانه بتونه جلوي در و همسايه قر و قميش بياد كه دخترم قربونش برم اينجوريه و اونجوريه...
14_تا مامانه و باباهه مي‌گن دخترمون ديگه وقته عروسيشه مثل لبوي نپخته سرخ نشين و در بريد، در حركات و سكناتتون اين نظر رو تاييد كنيد و دنبالشو بگيريد.
15_بلاخره اگه خداي نكرده مي‌خواين جزو اون يك ميليون و هفت صد هزار دختر بي شوهر نباشيد (تازه اگه همه پسراي اين مملكت دوماد شن، كه نمي شن) هر چي داريد، رو كنيد، منظورم اعضا و جوارحتون نيست منظورم كمالات و هنر مندياتتونه.
16 اين مورد بنا به مصالح تالار حذف گرديد
17_اگه كسيرو دوسش دارين برين خواستگاريش (نكته: اين كار ريسكش خيلي بالاس اگه شازده بگه نه سوجه خنده 1 سال فاميلاتون رديفه).
18_حداقل يه 206 داشته باشين كه طرف به خاطر ماشين هم كه شده بياد 2تا بشين بده 9 ماه 3 تا بشين.
19_اون يارو كه با اسب سفيد ميادوبي خيال شين.
20

اه داداشی 20 نداره که ....
می گم این همه چیز یاد داشتی لو ندادی برای مشاوره ازدواج میومدیم پیش خودت ... اگه زود تر می گفتی ....:surprised::biggrin:

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
افسون
نفيسه
سعيد
زهرا
بچه ها منو هم دعا كنين ممنونم :gol:

سلام به روی ماهت داداشی جونم خوبی ...؟
چه خبرا خانم خوبن ...؟
سلام من و هم برسونین بگین آبجی زلزله سلام رسوند ....:D
من هم التماس دعا ....
شما رو هم یادمه ...;)

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام سلام
صبح بخیر ... ببینید صحرخیز شدم ...دیگه خروس خون بیدار میشم
خوب دیشب کجا بودید؟...خواستگار اومده بوده دست تنها مردم .... این جاویدو هم که هر چی نون ما بود آجر کرد....بغض
افسونم الهی شکر که خوب شدی....

مریم میخای مجردا رو لیست کنم زیاد اذیت نشی؟
این سعید ما رو تا قبل از عید دستش و بزار تو حنا ... منم پارتیش.....

سلام نفیسه من ... سلام به روی ماهت .... الهی شکر ... دیشب بردمش بیرون کلی انرژی بهش دادم ایشالله زودی خوبتر میشه .... تو خوبی گل من؟؟؟؟

سلام زهرا جونم خوبی ...
خوشحال شدم شنیدم بهترن ...
می گم بفرستشون مشهد جای خودم ... حالشون بهتر هم میشه ...
من هم ممنونم خوبم ... از شکار چه خبر ...؟
خوب پیدا نکردی هنوز ....؟

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
زهرا حالا خواستگارت خوشکل هم بود ...؟
کی بود ..؟
چی می خوند ..؟
چقدر در آمد داشت ... ؟
دیگه ... مممم مممم
یادم نمی یاد همینا رو می پرسن نه ... ؟
حالا اینا رو پرسیدی یا هنگ کردی فقط نیگاش کردی ...؟
مگه تو محرم هم می رن خواستگاری ..؟:surprised::eek:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام زهرا جونم خوبی ...
خوشحال شدم شنیدم بهترن ...
می گم بفرستشون مشهد جای خودم ... حالشون بهتر هم میشه ...
من هم ممنونم خوبم ... از شکار چه خبر ...؟
خوب پیدا نکردی هنوز ....؟

عزیزم
نه بابا شکار ..... نه دیگه کلا بیخیال شدم.... ار سن من گذشته دیگه ....
دیشب خواستگار برای سارا اومده بود..... حامد و جاوید اومدن منم گفتم بذارید دخترم فکراشو بکنه

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم
نه بابا شکار ..... نه دیگه کلا بیخیال شدم.... ار سن من گذشته دیگه ....
دیشب خواستگار برای سارا اومده بود..... حامد و جاوید اومدن منم گفتم بذارید دخترم فکراشو بکنه

حامد و جاوید کیه ...؟
از بچه های خودمونن ...؟
پس چرا اینجا نمی یان ... جواب که ندادین ...؟
بعد هم هنوز ازت نگذشته امید تو از دست نده ...
میدونی دیگ ما معروف شده به دیگ عشق امسال توش نمک نذر می کنن سال بعد با زنشون می یان ...
می خوای برات نمک دیگ عشق نذر کنم ...:D:biggrin:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد و جاوید کیه ...؟
از بچه های خودمونن ...؟
پس چرا اینجا نمی یان ... جواب که ندادین ...؟
بعد هم هنوز ازت نگذشته امید تو از دست نده ...
میدونی دیگ ما معروف شده به دیگ عشق امسال توش نمک نذر می کنن سال بعد با زنشون می یان ...
می خوای برات نمک دیگ عشق نذر کنم ...:D:biggrin:

اوهوم
بچه های شینی هتن برو چند صفحه قبل رو بخون.....
من نمیدونم اینا چی پیش خودشو فکر کردن تو دهه اول اومدن خواستگاری دختر من .....
گناه داره ..... اخر با این کاراشون سوسک میشن....

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
زهرا زودي بگو بينم كي اومد خاستگاري سارا
كي اومدن
تو از كجا ميدوني
:eek:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
زهرا زودي بگو بينم كي اومد خاستگاري سارا
كي اومدن
تو از كجا ميدوني
:eek:

دیشب
حامد و جاوید اومدن ..... در واقع جاوید برای حامد خواستگاری کرد ....
چیه نمیخای دخترمونو شوهر بدیم .... میمونه رو دستمونا.....رضایت بده ...

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
دیشب
حامد و جاوید اومدن ..... در واقع جاوید برای حامد خواستگاری کرد ....
چیه نمیخای دخترمونو شوهر بدیم .... میمونه رو دستمونا.....رضایت بده ...

اخه مگه محرم اونم اين شبا كسي ميره خواستگاري تازه مگه دخترمون چشه كه بمونه رو دستمون حالا بيان اما بعد محرم ببينيم چي ميشه :mad:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
نه مریض نبودم
بیشتر عصبی بود خداروشکر درست شد:w16:

:surprised: :surprised: :surprised: :surprised: :surprised:

افسون اين از عوارض كار زياده شب كه دير ميخوابي صبح كه زود بيدار ميشي پشت سر هم كلاس ميري شكارم كه ميري پسر مردمو ميكني سوژه خنده بدبختو سر كار ميزاري نكن اين كارارو اخر عاقبت نداره گفتن از ما نشنيدن از شما بيا اينم عوارضش :confused:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه مگه محرم اونم اين شبا كسي ميره خواستگاري تازه مگه دخترمون چشه كه بمونه رو دستمون حالا بيان اما بعد محرم ببينيم چي ميشه :mad:

باشه..........

نفیسه گلم تو تالار آزاد خوب فعال شدی....فقط قربون دختر گلم حواست به بخش علوم دام خودمونم باشه ها.... این بخش نخوابه های .... قربون دختر گلم ....بوسسس

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسون اين از عوارض كار زياده شب كه دير ميخوابي صبح كه زود بيدار ميشي پشت سر هم كلاس ميري شكارم كه ميري پسر مردمو ميكني سوژه خنده بدبختو سر كار ميزاري نكن اين كارارو اخر عاقبت نداره گفتن از ما نشنيدن از شما بيا اينم عوارضش :confused:

محمدرضااااااااااااااا
افسون....از این کارا....؟؟؟؟؟؟؟
افسون اینقدر مهربونه عزیزم و حواسش به خودشه .... من دخمل شیطونی شده بودم میرفتم شکار دیدم این کار ما نیست ولش کردم ....

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی آجی زهرا مثل اینکه اومده بودن خواستگاریه مامان سارا تا خود سارا ها ... حامد که داشت برا تو بال بال می زد ... نه ...

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه..........

نفیسه گلم تو تالار آزاد خوب فعال شدی....فقط قربون دختر گلم حواست به بخش علوم دام خودمونم باشه ها.... این بخش نخوابه های .... قربون دختر گلم ....بوسسس

باشه ... خوب من هم باید شیطونی کنم دیگه ..
جوش نزن 3 شنبه میام یک چند کیلو مطلب تو بخش خودمون می ذارم خوبه ...؟:biggrin:

afsoon6282

مدیر تالار
خوب ممنونم محمد رضا جان که شب یلدا برای همه بچه ها فال گرفتی:gol:
مرسی از سایه جون که تفسیر همشو برامون گذاشت
:redface:
ایشالا که همه به مرادشون برسن خودت هم همین طور:redface:

ترکیبش میکنم با تاپیک گفتگو تا برای شب یلدامون بمونه:w16:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
محمدرضااااااااااااااا
افسون اینقدر مهربونه عزیزم و حواسش به خودشه .... من دخمل شیطونی شده بودم میرفتم شکار دیدم این کار ما نیست ولش کردم ....

چه ميدونم خوب همشو خودش گفت اگه خواستي مدرك رو كنم

ولی آجی زهرا مثل اینکه اومده بودن خواستگاریه مامان سارا تا خود سارا ها ... حامد که داشت برا تو بال بال می زد ... نه ...

زلزله جان زهرا كه كلي خواستگارداره اما نازشم رياده تو خبر نداري حالا بزار سارا رو عروس كنيم نوبت زهرا هم ميرسه :biggrin::biggrin::gol:

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من رفتم ولی بازم میام تا شب ...
بای تا های ...
همه مواظب خودتون هم باشین ...

afsoon6282

مدیر تالار
اینا همش درست به جز اون قسمت آخریه:D
من سوزه نکردم پسره رو خودش نگاه میکرد دوستم هم خرابکاری کرد اون پسره منو میشناخت فکر کرد من ازش خواستم:w05:
نه عصبی بودنم مورد دیگه داشت.از دو نفر ناراحت شده بودم حالا دیگه مشکلی نیست این کلاسه تموم بشه درستش میکنم:w01:

محمدرضااااااااااااااا
:D:D:D
به خدا من بچه خوبیم :cry:

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز

زلزله جان زهرا كه كلي خواستگارداره اما نازشم رياده تو خبر نداري حالا بزار سارا رو عروس كنيم نوبت زهرا هم ميرسه :biggrin::biggrin::gol:

خوب پس تازه شده مثل خودم ... ولی مثل من قصد نداره ..
خوب یکی یک دونه ها همشون نازشون خریدار داره ... اووه تا .... حالا آجی زهرا یکدونه ای دیگه نه ... برا همین داره محمد رضا تعریف می کنه ... چون یکدونه ها تعریف کردن دارن ...;)
خوب پس مواظب خودت باش ها ... :biggrin:

بالا