زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جهان مملو از انسان‌هاست ، پس این جهان می‌تواند هر لحظه مالک احساسى جدید باشد.
تو نمی‌توانى برایم به قضاوت بنشینى و حکمی‌صادر کنی و من هم.
قضاوت و صدور حکم بر عهده نیروى ماورایى خداوندگار است.
دوستانم مرا همین گونه پیدا می‌کنند و می‌ستایند،
حسودان از من متنفرند ولى باز می‌ستایند،
دشمنانم کمر به نابودیم بسته‌اند و همچنان می‌ستایندم،
چرا که من اگر قابل ستایش نباشم نه دوستى خواهم داشت،
نه حسودى و نه دشمنى و نه حتی رقیبى،
من قابل ستایشم، و تو هم.
یادت باشد اگر چشمت به این دست نوشته افتاد به خاطر بیاورى که آن‌هایى که هر روز می‌بینى و مراوده می‌کنى همه انسان هستند و داراى خصوصیات یک انسان، با نقابى متفاوت، اما همگى جایزالخطا.
نامت را انسانى باهوش بگذاراگر انسان‌ها را از پشت نقاب‌هاى متفاوتشان شناختى،
و یادت باشد که این ها رموز بهتر زیستن هستند…

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اگه گفتین این چیه ؟ :D

:surprised:....

pesare Ab

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک استاد دانشگاه مفاهیم بازاریابی را با مثال‌هایی جالب برای دانشجویانش بازگو می‌کند:
۱- دختری دلربا را در جشنی می‌بینید، به سراغش می‌روید و می‌گویید: “من بسیار ثروتمند هستم، با من ازدواج کن!”
این بازاریابی مستقیم (بی واسطه) است.
۲- با گروهی از دوستان به جشنی می‌روید و دختری دلربا را می‌بینید. یکی از دوستانتان سراغ دختر می‌رود، شما را نشان می‌دهد و به او می‌گوید: ” او بسیار ثروتمند است، با او ازدواج کنید!”
این تبلیغات است.
۳- دختری دلربا را در جشنی می‌بینید، به سراغش می‌روید و شماره‌اش را می‌گیرید. روز بعد به او زنگ می‌زنید و می‌گویید: “سلام، من بسیار ثروتمند هستم، با من ازدواج کن!”
این بازاریابی از راه دور است.
۴- شما در جشنی هستید و دختری دلربا را می‌بینید. بلند می‌شوید، گره کرواتتان را محکم می‌کنید، نزد وی می‌روید و برایش نوشیدنی می‌ریزید، در ماشین را برایش باز می‌کنید، پس از آنکه کیفش را انداخت برایش بر می‌دارید، به وی پیشنهاد می‌کنید که برسانیدش و آنگاه می‌گویید: ” راستی، من ثروتمند هستم، ممکن است که با من ازدواج کنید”
این روابط عمومی است.
۵- شما در جشنی هستید و دختری دلربا را می‌بینید. او سراغ شما آمده، می‌گوید:” شما بسیار ثروتمند هستید! با من ازدواج می‌کنید؟”
این شناخت نام تجاری (برند) است.
۶- دختری دلربا را در جشنی می‌بینید، به سراغش می‌روید و می‌گویید: “من بسیار ثروتمند هستم، با من ازدواج کن!” او سیلی جانانه ای به صورت شما می‌زند.
این بازخورد (عکس العمل)مشتری است.
۷- دختری دلربا را در جشنی می‌بینید، به سراغش می‌روید و می‌گویید: “من بسیار ثروتمند هستم، با من ازدواج کن!” و او شما را با همسرش آشنا می‌کند.
این فاصله (شکاف) میان عرضه و تقاضا است.
۸- دختری دلربا را در جشنی می‌بینید، به سراغش می‌روید، پیش از آنکه چیزی بگویید، کس دیگری می‌آید و به او می‌گوید: “من ثروتمند هستم، با من ازدواج کن!” و دختر با او می‌رود.
این رقابت برای بدست آوردن سهم از بازار است.
۹- دختری دلربا را در جشنی می‌بینید، به سراغش می‌روید، پیش از آنکه به او بگویید: “من ثروتمند هستم، با من ازدواج کن!” همسرتان می‌رسد.
این محدودیت برای ورود به بازارهای جدید است

حالا اگه اومديمو دختري دلربا در جشن نبود چي ميشه اونوخ؟؟

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفت نصيحت مولانا
گشاده دست باش، جاري باش، كمك كن (مثل رود)
باشفقت و مهربان باش (مثل خورشيد)
اگركسي اشتباه كرد آن رابه پوشان (مثل شب)
وقتي عصباني شدي خاموش باش (مثل مرگ)
متواضع باش و كبر نداشته باش (مثل خاك)
بخشش و عفو داشته باش (مثل دريا )
اگر مي‌خواهي ديگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آينه)

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلابی....................

ببيشتر شبيه بستني ميمونه.
شايدم كپكي چيزي باشه.

حالا اگه اومديمو دختري دلربا در جشن نبود چي ميشه اونوخ؟؟

:biggrin:

فالوده ی جلبک ! :D

شربتشم هست خدمتمون ، بفرمائین :

نوش جان ! :D سرشار از پروتئین و ویتامین ! قیافه هاتونم اون جوری نکنید ! غذای آینده ی بشریته ! :D تا چند سال دیگه گاو و گوسفند و مرغ گیرتون نمیاد سعی کنین با جلبک میونه خوبی داشته باشین ;)

امیرحسین.

اخراجی موقت

نوش جان ! :D سرشار از پروتئین و ویتامین ! قیافه هاتونم اون جوری نکنید ! غذای آینده ی بشریته ! :D تا چند سال دیگه گاو و گوسفند و مرغ گیرتون نمیاد سعی کنین با جلبک میونه خوبی داشته باشین ;)
:razz:

pesare Ab

عضو جدید
کاربر ممتاز

نوش حون خودتون باشه
والا ما به همين مرغ و ... راضي هستيم

بالا