زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد :gol::gol::gol:من

واااااااای من دوباره در شرف هلاکتم

چرا هلاک من باشی برو هلاک گوگوری مگوریت ( فاطمه) باش

:surprised: سرو کول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!:w15:

سلام عزیزم مرسی شما خوبی؟کارمنده اتحادیه صنعتگران اتومبیلم.
صدور پروانه کسب،رسیدگی به شکایات و الانم که زمانه مالیاتاس اینجا در حده انفجار شلوغه.
مکاتبه با ارگانهایی هم که اتحادیه زیره نظرشونه با منه بینواست الانم آخره ماهه آماره ماهیانم باید تحویل بدم:confused:
سرو کول نه
سر و کول:cool::cool:

:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:
ظاهرا اونقدرام سرت شلوغ نیست! خوب میگردی تو سالنای باشگاه...

خیلی زرنگی ناقلا
رسم نیست از تازه وادها آتو بگیری
باید کم کم تو تله بندازی

اين عادتشه سيا سوخته بيخود ميگه افتاب خوراكشه :D

:w15::w15::w15:

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي مريم جان راستش بار ميخوام برا فروش تو مغازه همين گفتم اشنا داشته باشي ازش ارزون بگيرم وگرنه مكانيك تا دلت بخواد اشنا دارم :redface:

نظرتو در مورد اون سياسوخته نگفتي يه سر بزن وبلاگ كوهستانش جنگولك بازياشو ببين ولي خداييش دختر كوچولوش نازه :smile:
دیدم عکسشو.آره بامزس.اتفاقا الان که سیاه رو بورسه همه سیاه میکنن دیگه براش جریمه هم گذاشتن سفید داره از دور خارج میشه.
بار واسه کجا میخوای؟

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

Phyto

مدیر تالار
ما دیگر رحل اقامت برچیدیم و کوس هجرت زدیم!
همگی بدرود...

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15:آخیییییییی رضا جان دوچرخرو برده بودن برات درخت گذاشته بودن؟:w24:
فکر کنم جوهر برده باشه آخه چندی پیش اعتراف کرداااااااااااااااااااااااااااا

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
دیدم عکسشو.آره بامزس.اتفاقا الان که سیاه رو بورسه همه سیاه میکنن دیگه براش جریمه هم گذاشتن سفید داره از دور خارج میشه.
بار واسه کجا میخوای؟
جدي پس همينروزا رضا رو جريمه ميكنن چه باحال

برا فروش ميخوام موبايل سود نداره ميخوام لوازم يدكي بزنم ميگن سود تو لوازم يدكيه :(

Phyto

مدیر تالار
نه بابا اتفاقا جديدا گمش كردم همين هفته قبلي رفته بودم بيرون تفريح نميدونم كجا گذاشتمش هرچي گشتم پيداش نشد حيف عينك خوبي بود :cry:
غصه نخور منم تا حالا سه چارتا عینک تو کوه گم کردم، یه بار ماشینو پای جاده پارک کرده بودیم و رفته بودیم بالا بعد که برگشتیم دیدیم شیشه ماشینو شکوندن هست و نیستمو بردن! عینک خوب و قشنگی داشتم... یه بار هم فکر کنم اون موقعی که به سان زرافه داشتم از یه چشمه آب میخوردم از جیبم افتاده. یه دفعه هم با یکی از دوستام با موتور رفته بودیم خارج شهر سرمو که برگردوندم عقب یهو باد عینکمو برد وسط بیابون، هرچی گشتم پیداش نکردم! یه دفعه هم حواسم نبود نشستم رو عینکم خورد شد بیچاره! ...

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا اتفاقا جديدا گمش كردم همين هفته قبلي رفته بودم بيرون تفريح نميدونم كجا گذاشتمش هرچي گشتم پيداش نشد حيف عينك خوبي بود :cry:

غصه مال دنیا رو نخور...
چرک کف دسته میاد و میره....

برو یه بهتر و خوشکل ترشو بخر...

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
غصه نخور منم تا حالا سه چارتا عینک تو کوه گم کردم، یه بار ماشینو پای جاده پارک کرده بودیم و رفته بودیم بالا بعد که برگشتیم دیدیم شیشه ماشینو شکوندن هست و نیستمو بردن! عینک خوب و قشنگی داشتم... یه بار هم فکر کنم اون موقعی که به سان زرافه داشتم از یه چشمه آب میخوردم از جیبم افتاده. یه دفعه هم با یکی از دوستام با موتور رفته بودیم خارج شهر سرمو که برگردوندم عقب یهو باد عینکمو برد وسط بیابون، هرچی گشتم پیداش نکردم! یه دفعه هم حواسم نبود نشستم رو عینکم خورد شد بیچاره! ...
بشيني يه خاطرات عينكي بنويسي بد نيستا;)
اره همون چیزای اندکی هم که خریده بودم زهرا بوشهر برشون داشت...گفت اگه اینجا ازت نگیرم چیزی ازشون نمیمونه...
كاش منم ميگفتم سهم منم بر ميداشت
آفرین اینم خوبه، اشکال نداره دیگه چاره ای نیس! من یه لپ تاپ میخوام!

:surprised: خوب رضا به كم قانع شد مريم خانم ميتوني سر كوچه يه لپ لپ براش بخري تموم

بالا