زنها احساساتی ترن!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا کسی منکر خدا و علمش نمیشه ولی دینی که 1400 سال قبل اومده واسه یه سری اعرابی که حتی دخترانشون هم زنده به گور میکردن و به عبارتی نفهم بودن آیاهنوز علم امروزبه اون دین 1400 سال پیش نرسیده یکم واقع بین باش داداش من
فعلا که به مرور زمان داره خیلی چیزایی رو علم ثابت میکنه که

اصلا بی خیال این تاپیک رو گسترش ندیم بهتره.همون بحث احساسی خوبه.ولی کسی جوابی به حرفام نداد.نه اینکه من یا خودش قانع شه.دیگران بی طرف میان مطالب رو میخونن.خب برا بعضی ها بد میشه ها!!!

ahmad_7

عضو جدید
من از مردای دیگه خبر ندارم ولی میدونم که از خیلی از این دخترای بی معرفت با احساس ترم.............. جایی دیگه هم گفتم هر کی میگه نه میتونم باهاش شرط ببندم .... امتحانش مجانیه

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از مردای دیگه خبر ندارم ولی میدونم که از خیلی از این دخترای بی معرفت با احساس ترم.............. جایی دیگه هم گفتم هر کی میگه نه میتونم باهاش شرط ببندم .... امتحانش مجانیه
چیه دختره ولت کرده :D

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فعلا که به مرور زمان داره خیلی چیزایی رو علم ثابت میکنه که

اصلا بی خیال این تاپیک رو گسترش ندیم بهتره.همون بحث احساسی خوبه.ولی کسی جوابی به حرفام نداد.نه اینکه من یا خودش قانع شه.دیگران بی طرف میان مطالب رو میخونن.خب برا بعضی ها بد میشه ها!!!
باشه این بحث و ادامه نمیدم ولی هر بحثی بین من و تو اتفاق افتاد تو نصفه ولش کردی اینم روش:razz:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه این بحث و ادامه نمیدم ولی هر بحثی بین من و تو اتفاق افتاد تو نصفه ولش کردی اینم روش:razz:
بحث تاپیک احساسی بودن زنهاست نه بحث دیگه که ادامه بدم.برو یه تاپیک بزن در خدمتیم.میترسم اگه تاپیک بحثش عوض شه اخرش برید تو کار سیب زمینی و تورم و ...!!!!!

rahele83

عضو جدید
واقعیتش این جمله دستاویز بسیاری از جفاهاییست که در دین ما به زنان شده.
خوبه برای یکبار هم که شده این قضیه زیر ذره بین کفر انگیز بنده قرار بگیره تا تکلیفش یه سره بشه!
منظور از احساسات دقیقا چیه؟
وقتی که یه سری تماشاچی احمق که 98 درصد مرد هستند (توی کشور ما 100 درصد) به خاطر یه توپ فزرتی که میخوره به یه تور زپرتی،میزنن و هم را خونین و مالین میکنن،زنها احساساتین.
-----------
وقتی که یه دختر یه مانتوی به قول دوست خوبم(خودش میدونه کیه!)،تنگ میپوشه و ایشون احساساتی میشن،زنها احساساتین؟
----------
وقتی که زنها مریض میشن و صداشون درنمیاد ولی وقتی مردها را پشه لگد میزنه،دادشون میره توی اسمون،زنها احساساتین؟
---------
آیا وقتی یه زن میتونه وزیر امور خارجه و قاضی و پلیس توی مهمترین کشور دنیا باشه، زنها احساساتین؟
---------
آیا وقتی که مردها از زندگی نامید میشن و فقط زنه که میتونه خونواده را جمع کنه و مرده میره معتاد میشه،زنها احساساتین؟

حیف که حوصله ندارم اگه نه کلی ثابت میکردم که زنها احساساتین!!!!!!!!
ازشجاعت وصداقتتون ممنون

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من زنها احساسی هستن ولی به وقتش از مردها یا بهتره بگم پسرا عاقلانه تر عمل می کنن

یعنی در برخورد اول اکثرا زنها عاقلانه تر از مردها عمل می کنن ولی به مرور زمان احساساتشون بشتر نمود پیدا می کنه

mahan 2

عضو جدید