زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران + تصویر

mech_eng2000

عضو جدید
خانما چه خواسته ای دارن مگه؟ خوب باید خونه و شغل داشته باشی دیگه قرار نیست که تو خیابون زندگی کنید که!
خونه و شغل که معقوله
اما من 1 سوال دارم از شما؟
ایا یک زن فقط همین را میخواهد؟؟؟؟:Dچیزایه دیگه نمیخوان؟؟؟ میخوانا
خرج 1 شب عروسی چی میشه؟:D
ای بابا
داداش 2تا از اون عروسکا، 1 سیاه، 1 برنزه بده ما ببریم

tatoo

عضو جدید
خونه و شغل که معقوله
اما من 1 سوال دارم از شما؟
ایا یک زن فقط همین را میخواهد؟؟؟؟:Dچیزایه دیگه نمیخوان؟؟؟ میخوانا
خرج 1 شب عروسی چی میشه؟:D
ای بابا
داداش 2تا از اون عروسکا، 1 سیاه، 1 برنزه بده ما ببریم
همه خانما که مثل هم نیستن که شما معقولشو انتخاب کن خرج یک تالارم 1 میلیون هم کمترمیشه مگه مجبوری وقتی نداری تالار گرون انتخاب کنی!!
گفتم که نمیشه بخری...

mech_eng2000

عضو جدید
همه خانما که مثل هم نیستن که شما معقولشو انتخاب کن خرج یک تالارم 1 میلیون هم کمترمیشه مگه مجبوری وقتی نداری تالار گرون انتخاب کنی!!
گفتم که نمیشه بخری...
:Dخوب اخه معقولش پیدا نمیشه ها
:biggrin:عزیز من مگه شما فروشنده ای؟؟؟ جنس یکی دیگه ساخته، یکی دیگه وارد کرده، یکی دیگه میفروشه شما چیو قدغن کردی اخهههههههههههه
تا چیزی هم میگیم، 3 سوت جیزغاله و خاکسترمون میکنه

tatoo

عضو جدید
:Dخوب اخه معقولش پیدا نمیشه ها
:biggrin:عزیز من مگه شما فروشنده ای؟؟؟ جنس یکی دیگه ساخته، یکی دیگه وارد کرده، یکی دیگه میفروشه شما چیو قدغن کردی اخهههههههههههه
تا چیزی هم میگیم، 3 سوت جیزغاله و خاکسترمون میکنه
من وجدان آگاهتم...

خواهش میکنم نخر...

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چون اینها عروسک هستند . و عروسک جان ندارد...در نتیجه این شی بی جان چیزی نیست جز ارضاگر امیلمان (لزوما چیز بدی نیستا ولی خوب من نمیپسندمش)....وهیچ وقت جای موجود نازنینی مانند همسر و همدم و تکیه گاه زندگی را نمیگره چه برا مردان با غیرت ایران زمین و چه برای شیر زنانمان......پس خواهشابحث ازدواج را با این موضوع قاطی نکنیم...درسته تو فرهنگ ما اینطوریه که اولین ارتباط با شب اول ازدواج رابطه مستقیم داره........ولی این حرف که من ازدواج نمیکنم پس میرم یکی ازینا را میخرم اصلا محل بحث نداره.. پیوند ازدواج اسمانیست با این حرفهای زمینی و غریضی سبکش نکنیم....خداوند کوروش سرزمینمان را از تمام سختی ها به سوی قله های موفقیت هدایت کن.....پاینده ایران زمین

tatoo

عضو جدید
من که عکسا رو نمیبینم
ولی از سرعت عملت معلومه نه تنها وجدان اگاهی نیستی خیلی هم نااگاهی:D
خیلی بی لیافتی !
حیف من که اینهمه وقتمو پای ارشاد تو گذاشتم...

همون بهتر که بترشی به تو خوبی نیومده برو همون عروسکارو بگیر اصلا به من چه!

mech_eng2000

عضو جدید
خیلی بی لیافتی !
حیف من که اینهمه وقتمو پای ارشاد تو گذاشتم...

همون بهتر که بترشی به تو خوبی نیومده برو همون عروسکارو بگیر اصلا به من چه!
خوب وجدان اگاهم گریه نکن
:Dدشتت درد نکنه اجازه دادی
داداش 2تا از اون خوشگلاش واسه من بزار کنار، 1 سیاه 1 برنزه

mech_eng2000

عضو جدید
من شکست خوردم... میرم معتاد میشم اصلا
:Dاز قدیم گفتن بی وجدانی بهتر از داشتن وجدانی معتاد است
حالا واسه اینکه نیوفتی در منجلاب اعتیاد، من منصرف میشم:D
داداش اون 2تا خوشگله رو که کنار گذاشتی من دیگه نمیخوام

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای محترم شما نقل کردین که اقدام به تولید زن و مرد مصنوعی کرده اند
چرا فقط تو تیترتون نوشتید زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران!!!!!!!!!!!!!؟؟؟

سلام بر شما ....خب این پرسش شما رو به فال نیک میگیرم چون مثل عده ای نیستین که صرف عنوان تاپیک نظر بدن و از این بابت به شما تبریک میگم

ولی در قبال پرسش شما ......اولا بنده همون عنوان منبع خبر رو گذاشتم که یک سایت خبری برای جذب مخاطب راهکارهای گوناگونی داره

صرفنظر از اینکه زنان ما به کرامت و عفاف معروفند و این حرکت چینی ها در ترویج بی عفتی است .......به طبع این مسئله در منزله بانوان ما حائز اهمیت تر هست ....از طرفی هم آمارهای جهانی نشون داده تیترهایی که بانوان در صدر باشند! بیشترین بیننده خبر رو دارند!

حالا چرا واقعا این چنینه بحثهای مفصلی داره که نمیگنجه

ولی عمده دلیل همون بحث فرهنگ ما ایرانی هاست که بانوان ما در بحث عفیف بودن و پاکدامن بودن همیشه حرف اول رو میزدن و انشالله تا ابد این چنین خواهد بود

به هر حال بنده خودم مردم و البته به خصوص از مردان به اصطلاح روشنفکر بی اطلاع نیستم .......

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چون اینها عروسک هستند . و عروسک جان ندارد...در نتیجه این شی بی جان چیزی نیست جز ارضاگر امیلمان (لزوما چیز بدی نیستا ولی خوب من نمیپسندمش)....وهیچ وقت جای موجود نازنینی مانند همسر و همدم و تکیه گاه زندگی را نمیگره چه برا مردان با غیرت ایران زمین و چه برای شیر زنانمان......پس خواهشابحث ازدواج را با این موضوع قاطی نکنیم...درسته تو فرهنگ ما اینطوریه که اولین ارتباط با شب اول ازدواج رابطه مستقیم داره........ولی این حرف که من ازدواج نمیکنم پس میرم یکی ازینا را میخرم اصلا محل بحث نداره.. پیوند ازدواج اسمانیست با این حرفهای زمینی و غریضی سبکش نکنیم....خداوند کوروش سرزمینمان را از تمام سختی ها به سوی قله های موفقیت هدایت کن.....پاینده ایران زمین

بیشتر میشه گفت ربات تا عروسک .......متاسفانه فرهنگ عجیبی داره رخ میده داخل باشگاه مهندسان که معتقدم از شان مهندسی به دوره و اونم اسپمهای متوالی است که زننده تاپیک رو از اینکه تاپیک زده منفعل میکنه...........با سپاس از مواردی که مطرح نمودین

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که صد در صد درسته، ولی بهتره موشکافی کنی که چرا خانواده ایرانی قبل انقلاب اینقدر منسجم بود در حالیکه غرب همون موقع هم وضعش خراب بود.
اما به محض دخالت اسلام در تمام جزئیات زندگی مردم از سوی حاکمین وضعیت ازدواج و خانواده در ایران با سرعت داره به غرب میرسه.

شما مذهبیون بلایی سر فرهنگ این مملکت آوردین و جوانان رو به طرزی عقده ای کردین که تا صدها سال دیگه نه جبران میشه و نه خسارتش کمتر از خسارت قوم مغول هست.
هرچی بیشتر تفکرات شما در جامعه ما استمرار داشته باشه، شاهد ورود بیشتر این چیزا به کشور و افزایش ظلاق و... هستیم.

جان هر کیو دوست دارین دست بردارین برین تو مسجدهاتون بشینین.

اسلام قبل انقلاب اسلامی نبوده؟!.........از زمان عهد صفویه جهت اطلاع شما عرض میکنم مذهب رسمی کشور تشیع که یکی از مذاهب اسلام عزیز است عنوان شد

زمان پهلوی خواستن مردم رو از ارزش های دینی دور کنن ......حتی برخلاف قانون اساسی کشور و همان قانون مشروطه ....به زور حجاب رو بر سر بانوان پاکدامن کشورمون میکشیدن و این چنین به قول خودشان میخواستن کشور ما رو غربی کنند!

عصر تجدد گرایی بدترین عصر در تاریخ کشور ماست و ظلمی که به این مردم شد از یادها نمیرود

اما فرمودین مذهبیون ......تا به اینجا بعد انقلاب دولتی بر سر کار نیامده که مذهبیون راستین اون رو اداره کنند

در ابتدا که ملی مذهبی ها ......بعد هم تکنوکراتها و اصلاحات که لازم نیست زیاد وارد بحثش بشم .......گرچه اولین دولت اسلامی دولت نهم رو تقریبا میتوان عنوان کرد که متاسفانه در دولت دهم انحرافاتی دیده شد ........ضمن اینکه مجلس محترم هم همواره در این باره ضعف داشته و کمترین بودجه به بخش فرهنگی اختصاص داده میشه ...و در حالی که کمیسیونهایی مثل اقتصاد و چند کمیسیون همواره چند ده نماینده در صف ریاست اون هستن ....کمیسیون فرهنگی متاسفانه همواره مظلوم واقع شده و به زور یکی دو سه نفر پیدا شوند که بخش فرهنگی کمیسیونی هم داشته باشد در مجلس محترم

و البته این هم نکته مهمی است تاثیری که ماهواره ها و فضاهای مسموم بر رشد افکار انحرافی دارند ......به واقع تهاجم فرهنگی رو یه عده تکنوکرات مسببش شدن و همچنان هم کشور درگیره ......دست اون عده اگر همچنان کشور بود بعید نبود کاواره و امثالهم زمان شاه هم راه می انداختن که البته به لطف خدا امروز نقاب اون وزیر برداشته شد و در بی بی سی و صدای آمریکا و همینطور محافل پادشاهی عربستان سعودی دیده میشوند

ضمن اینکه لطف کنید توهین نکنید و با تمسخر حرفتون رو نفرمایید

آخرین ویرایش:

tatoo

عضو جدید
بیشتر میشه گفت ربات تا عروسک .......متاسفانه فرهنگ عجیبی داره رخ میده داخل باشگاه مهندسان که معتقدم از شان مهندسی به دوره و اونم اسپمهای متوالی است که زننده تاپیک رو از اینکه تاپیک زده منفعل میکنه...........با سپاس از مواردی که مطرح نمودین
من از عمد خواستم تاپیک از جوی که شما دارید ایجاد میکنید منحرف بشه
تو هر موضوعی به بدبینانه ترین شکل ممکن به قضایا نگاه میکنید شما تو همه تاپیکاتون هدفتون یه چیزه اینکه بگید همه دنیا بدن فقط ایران خوبه خیلی زوم میکنید رو این مسئله .به نظرم دیگه کافیه!

Green Head

عضو جدید
این‌ دفعه دیگه هیچ راه دفاعی باقی نذاشتن، واقعا دیگه باید به عقل اونی که از این حرکتا دفاع میکنن تا مثل همیشه ثابت کنه بقیه خوبن ایران بده شک کرد!!!

mech_eng2000

عضو جدید
این‌ دفعه دیگه هیچ راه دفاعی باقی نذاشتن، واقعا دیگه باید به عقل اونی که از این حرکتا دفاع میکنن تا مثل همیشه ثابت کنه بقیه خوبن ایران بده شک کرد!!!
کسی از این موضوع حمایت نکرده!!!
اما تجارته چینیا اینجوریه
وقتی کل بازار ما دست چینیاست، اونا هم هرچی احساس کنن میفروشه وارد میکنن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو هر موضوعی به بدبینانه ترین شکل ممکن به قضایا نگاه میکنید شما تو همه تاپیکاتون هدفتون یه چیزه اینکه بگید همه دنیا بدن فقط ایران خوبه خیلی زوم میکنید رو این مسئله .به نظرم دیگه کافیه!
خب این خیلی خوب شد که شما راست و حقیقتش رو گفتین .....خیر همچین چیزی نیست .....همه جای دنیا مردم بهترین ....توجه شود مردم .......ولی غیر مردمان به خاطر منافعشون همیشه سعی میکنن مردم رو خراب کنن ........از معنویات دور کنن و اجسام دنیوی رو تنها تکیه گاه معرفی کنن

طبیعیه که کسانیکه همچین تفکراتی دارند از رشد و نمو ادیان الهی در سایر کشورها میهراسند ......اگر نبود این همه شبکه ماهواره ای ضد انسانیت و به خصوص در جهت تخریب فرهنگ ما ایرانیها نبود ......

چند شبکه غربیها برای ما ایرانیها ساختن که واقعا علمی است و هدف حمله به فرهنگ ایران و اسلام رو نداره ؟

واقعیات رو نمیشه ندید گرفت

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چقدر خوب حرف میزنید...واقعا یه لحظه افتخاریدم به شما مهندس گرامی..:D.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از این موضوع حمایت نکرده!!!
اما تجارته چینیا اینجوریه
وقتی کل بازار ما دست چینیاست، اونا هم هرچی احساس کنن میفروشه وارد میکنن

تقریبا بازار کل جهان دست چینی هاست ..و بازارهاشون درجه بندی شده است

ولی یعنی چینی ها از عقاید کشورهای اسلامی بی اطلاعند که همچین چیزایی رو وارد بازار میکنن؟

مثلا هدفشون چیه که قرانی که خودشون ابتدا تحریفش کردن رو وارد بازار کشورهای اسلامی میکنن .....یا اینجور شلوار و این جور لاک .....آیا اینها جز تجارت عادیه؟!

Green Head

عضو جدید
تقریبا بازار کل جهان دست چینی هاست ..و بازارهاشون درجه بندی شده است

ولی یعنی چینی ها از عقاید کشورهای اسلامی بی اطلاعند که همچین چیزایی رو وارد بازار میکنن؟

مثلا هدفشون چیه که قرانی که خودشون ابتدا تحریفش کردن رو وارد بازار کشورهای اسلامی میکنن .....یا اینجور شلوار و این جور لاک .....آیا اینها جز تجارت عادیه؟!

هدفشون سیاسیه.

Green Head

عضو جدید
سلام ........یعنی میگید فرهنگی نیست؟

سلام، هدف فرهنگی، می‌شه همون کاری که رسانه‌های غربی دران می‌کنن (که همون تأثیر‌گذاری فرهنگیه) ولی این‌قدر بی‌پروا به آب زدن همون‌طور که خدوتون دارید می‌بینید هیچ استقبالی ازش نمی‌شه (خودشون هم اینو می‌دونن).

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر شما ....خب این پرسش شما رو به فال نیک میگیرم چون مثل عده ای نیستین که صرف عنوان تاپیک نظر بدن و از این بابت به شما تبریک میگم

ولی در قبال پرسش شما ......اولا بنده همون عنوان منبع خبر رو گذاشتم که یک سایت خبری برای جذب مخاطب راهکارهای گوناگونی داره

صرفنظر از اینکه زنان ما به کرامت و عفاف معروفند و این حرکت چینی ها در ترویج بی عفتی است .......به طبع این مسئله در منزله بانوان ما حائز اهمیت تر هست ....از طرفی هم آمارهای جهانی نشون داده تیترهایی که بانوان در صدر باشند! بیشترین بیننده خبر رو دارند!

حالا چرا واقعا این چنینه بحثهای مفصلی داره که نمیگنجه

ولی عمده دلیل همون بحث فرهنگ ما ایرانی هاست که بانوان ما در بحث عفیف بودن و پاکدامن بودن همیشه حرف اول رو میزدن و انشالله تا ابد این چنین خواهد بود

به هر حال بنده خودم مردم و البته به خصوص از مردان به اصطلاح روشنفکر بی اطلاع نیستم .......

سلام
..ترویج بی عفتی؟!!
شما که مدعی هستید واسه چی برای جذب مخاطب از کلمه زنان استفاده کردید؟!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
..ترویج بی عفتی؟!!
شما که مدعی هستید واسه چی برای جذب مخاطب از کلمه زنان استفاده کردید؟!

اولا طبق اصل کپی .رایت!......در ثانی طبیعتا همه به دنبال اینن که مخاطب بیشتری جذب بشه برای مطلبشون و این خود یک هنره تا مطلب رو همه متوجه باشن و اگر مواجه شدن بدونن قضیه چیه

ضمن اینکه تیتر هر مطلبی طوری انتخاب میشه که تعمیم به کل بده

بله ......ترویج بی عفتی .....همیشه همینه اول هر چیزی تبلیغ میشه و بعد وارد عمل میشن برای وارد کردن تا ببینن ذائقه ها در چه حد است....چه تغییری رخ داده و به واقع اون تبلیغات تا چه حد موثر بوده .......اول با عروسکهای مبتذل برای کودکان و حالا ربات!

شما فکر میکنید چه دلیلی پشت این قبیل کاراست؟