زنان امروز تخم‌مرغ بلد نيستند بپزند، حق طلاق هم مي‌خواهند!

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يك مقام قضايي: زنان امروز تخم‌مرغ بلد نيستند بپزند، حق طلاق هم مي‌خواهند!

سرپرست شوراي حل اختلاف خانواده در تهران كه در برنامه بحث روز راديو تهران شركت بود، گفت: با توجه اينكه زنان هشتاد درصد متقاضيان طلاق را تشكيل مي‌دهند، اگر حق طلاق رابه آنها بدهيم، همه مردها مجرد خواهند ماند!

«فريدون اميرآبادي» علت اصلي همه اختلافات خانوادگي را «توقعات نابجاي زن» دانست و ده سال اول زندگي را دوران شناخت طرفين از يكديگر خواند.

وي تاكيد كرد: زنان امروز حتي توانايي پختن يك تخم مرغ را هم ندارند و اگر حق طلاق را به آنها بدهيم هيچ مردي روز خوش نخواهد ديد.

سرپرست شوراي حل اختلاف خانواده!!!!!!!!!!! در تهران صدور حكم طلاق به خاطر اعتياد مرد را «يك اصل منسوخ شده» دانست و گفت: در كشور چهار ميليون معتاد داريم در صورتي كه بسياري از اعتيادها به زندگي لطمه نمي‌زند بلكه اعتياد بايد مخل زندگي باشد، بهتر است زنان با اين مسئله كنار بيايند تا مردها هم بتوانند با خيال راحت اعتياد خود را ترك كنند.!!!!!!!!!!!!!!

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من شخصا خواهر ومادر و تمام نوامیسم به اندازه خودم حق در جامعه دارند و حتی بیشتر/ اخه یکی نیست بگه مردک بیشعور مگه زن غلط کرد با یکی به اشتباه ازدواج کرد حالا باید تا اخر عمر بسوزه و بسازه . من شخصا فکر زمانی هستم که دختر و مادر و خواهرم در زتدگی خدای نکرده دچار مشکلی با شوهرشون بشن. با این قوانین حق با همون سکینه آشتیانیست

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفت: با توجه اينكه زنان هشتاد درصد متقاضيان طلاق را تشكيل مي‌دهند، اگر حق طلاق رابه آنها بدهيم، همه مردها مجرد خواهند ماند!
با تصویب قانون چند همسری برای مردا دیگه نیاز نیست برا مجرد موندنشون نگران شد...

Honey..N

عضو جدید
قربون این مقام قضایی برم.
باید دهانش را از طلا گرفت.

ای کاش حق کتک زدن خانم تنبل را به من بدهند.

اقا اسی فکر نمیکردم شما اینجوری باشی...:razz::mad:

ببخش اما هرکی زنو واسه کارکردن میخواد اونو با خدمتکار اشتبا گرفته:razz:

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
ده سال اول زندگي را دوران شناخت طرفين از يكديگر خواند.

از اون حرفا بودا!!!!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ببخشین اونوقت منبعش رو میشه لطف کنین !؟

jujushow

عضو جدید
این خبر رو چند روز پیش در یک انجمن خوندم ، اتفاقا اونجا هم منبعی در کار نبود !!! :smile:

خبر بدون منبع مثل خبریه که منبعش دروغ نیوز باشه ! در هر صورت نباید باورش کرد :surprised:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز

سرپرست شوراي حل اختلاف خانواده در تهران كه در برنامه بحث روز راديو تهران شركت بود، گفت: با توجه اينكه زنان هشتاد درصد متقاضيان طلاق را تشكيل مي‌دهند، اگر حق طلاق رابه آنها بدهيم، همه مردها مجرد خواهند ماند!

«فريدون اميرآبادي» علت اصلي همه اختلافات خانوادگي را «توقعات نابجاي زن» دانست و ده سال اول زندگي را دوران شناخت طرفين از يكديگر خواند.

وي تاكيد كرد: زنان امروز حتي توانايي پختن يك تخم مرغ را هم ندارند و اگر حق طلاق را به آنها بدهيم هيچ مردي روز خوش نخواهد ديد.

سرپرست شوراي حل اختلاف خانواده!!!!!!!!!!! در تهران صدور حكم طلاق به خاطر اعتياد مرد را «يك اصل منسوخ شده» دانست و گفت: در كشور چهار ميليون معتاد داريم در صورتي كه بسياري از اعتيادها به زندگي لطمه نمي‌زند بلكه اعتياد بايد مخل زندگي باشد، بهتر است زنان با اين مسئله كنار بيايند تا مردها هم بتوانند با خيال راحت اعتياد خود را ترك كنند.!!!!!!!!!!!!!!
این دیگه واقعا از اون حرفا بودا....:razz:
امیدوارم که دروغ باشه....

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دیگه کار از کار گذشت.
قلبم را شکست و من آن مطلب را پاک کردم. :heart::cry:
رفیق قدیمی ناراحت نشو ! ( نمیگم کیم ، حدس بزن . فقط بدون خیلی وقته همو میشناسیم )
---------------------------------
بابا ضایست خالی بندیه !

*Essi*

اخراجی موقت
آخی
چرا پاک کردین؟؟
شما به بزرگی خودتون ببخشیدش
اتفاقا من از این مردا خوشم میاد که کتک هم میزنه;) جذبه اس کلا:D

خیلی مخلصیم آبجی.

ما کلا سبیل کلفتیم و رحمی به ضعیفه نمیکنیم.

الهه بهادری

کاربر بیش فعال

خوب کاری میکنیم ما تخم مرغ پز نیستیم که
تازگیا تو لوازم برقی تخم مرغ پز هم امده امادش برن بخرن ...
ده سال از جونیمونو بزاریم پای این مردا اخرش برن 10تا 10 زن بگیرن بعدش بگن دوره شتاخته...:mad:
نه خیرهم الان دوره دوره زن سالاری ...
الان دوره سازش نیست دوره تفاهمه..;).

lazlo

عضو جدید
از یه طرف هم راست میگه این بنده خدا;)
جنبه مردای ایرانی تا همین حده و نه بیشتر
یکی هم میخواد حرف راست رو بگه شما اینجوری میکوبینش؟:mad::mad:
با این شرایط مردسالاری در ایران..... کدوم زنی خر میشه بشینه پای یه مرد که عشق و زندگی براش در همون ماه اول خلاصه میشه
بایدم این قوانین یکطرفه در جامعه ماندگار باشن.
ماکه قبولش داریم.:heart:

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
ده سال از جونیمونو بزاریم پای این مردا اخرش برن 10تا 10 زن بگیرن بعدش بگن دوره شتاخته...:mad:
همین توقعات بیجا سن ازدواج و بداخلاقیها رو به اینجا رسوند

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اونوقت یه سوال ! شما تخم مرغ بلد نباشین بپزین دیگه به چه دردی میخورین !؟ کار دیگه ای هم مگه میکنین ؟! ;)

الهه بهادری

کاربر بیش فعال
اونوقت یه سوال ! شما تخم مرغ بلد نباشین بپزین دیگه به چه دردی میخورین !؟ کار دیگه ای هم مگه میکنین ؟! ;)

خوب این بر میگرده به کدبانویی خانومه خونه که خدا رو شکر یه چیزایی خوب بلدیم بپزیم و ابروداری کنیم.مادر جان من به دخترش یاد داده اشپزی رو ...;)
شما ها برین به فکر خودتون باشین که هی تو خوابگاه تخم مرغ میپزین :biggrin::biggrin:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خوب این بر میگرده به کدبانویی خانومه خونه که خدا رو شکر یه چیزایی خوب بلدیم بپزیم و ابروداری کنیم.مادر جان من به دخترش یاد داده اشپزی رو ...;)
شما ها برین به فکر خودتون باشین که هی تو خوابگاه تخم مرغ میپزین :biggrin::biggrin:
حالا خوبه ما تخم مرغ رو میپزیم ولی نمی سوزونیمش ! شما چی که هرچی بهتون بدن میسوزونینش !؟

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا هیچ پست تاپیک را نخوندم.
ولی یک چیز را خوب میدنم که اون زمون که مرد به خاطر قدرت و بازوش میرفت شکار میکرد و یا اون زمون که مرد به خاطر قدرت بازوش میرفت بنایی و کارگری میکرد گذشته
الان اکثر مردهای جامعه کاری انجام میدند که نیاز به بازو و قدرت بیشتر نداره.
یعنی همانطور که یک مرد میتونه در یک اداره کار کنه.یک زن هم میتونه.اتفاق بهتر میتونه اینکار را انجام بده.چون زن ها روابط اجتماعی بهتری دارند.
کلا میگم که دیگه اون دوران گذشته.و الان بعضی از زنها نیاز ندارند که تخم مرغ درست کردن بلد باشند

kingofsky

عضو جدید
فقط چند جمله آیا ما اونقدر روشن فکر شدیم که بخوایم خیلی از قوانینو حذف کنیم!!!!

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که با بلد بودن تخم مرغ پختن هم به درد نمی خورید حتی سطل آشغال هم از پذیرش شما سر باز می زنه:)