راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ناز معمار

عضو جدید
اصلا اصلا
.
.
.
.
حالا چون بهمنی هستی بااااااااااااااااشه
نازي جون اجازه هست برم تا بعد از ظهر... اونوقت برگردم؟؟؟؟؟؟؟؟كلي كار ريخته رو سرم..!!!!!!![/QUOTE]
اووووووم بااااشه زود برگرد

itorict

عضو جدید
آره هستم باهاتون خيلي بد جور
ولي دوستان گوگولي مگولي من بهتر نيست به جاي اينكه راهكار بدين كه امثال من بيچاره كه دو سال دارم كنور ميدم ولي it قبول نميشم البته شهرهاي خاصي
بتونم امسال حداقل رتبه زير9000 بيارم وقبول بشم دو صفحه پست دادين هنوز نگفتين چه كار هايي بايد بكنيم.خوب اول خودم شروع ميكنم:
دوستان هيچكه اندازه من درس نميخونه ولي هيچكس هم اندازه من تست زدنش ضعيف نيست شما بگين من چيكار كنم ؟
راستي اين مهندسي معكوس چه جورياست اگه استفاده كرديد بگين چقدر جواب ميده؟:)

yasna68

کاربر بیش فعال
بچه ها منم فعلا

سلام بچه ها جون
خوبید همگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
نازی جون بدجوری دلم میخواد قیافتو ببینم صفحه فیس بوکم قفل شده بود یه جدیدش وا کردم اگه ادرس فیس بوکتو بهم بدی خوشحال میشم
نفیسه جون فایقه جون و بقیه ی بچه های تاپیک همگی قرار بود ادرس بدین من می خوام از کنجکاوی مردم :w27:

Mozhgan.V

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
من سال بعد کنکور دارم.
واقعآ گیج شدم کدوم از این منابع رو بخونم مفیدتره. :confused:
بچۀ باهوشی نیستم ولی سخت کوشم. فقط کافیه در مورد منابعی که قراره بخونم مطمئن باشم.
متأسفانه عادت بدی که همیشه امراهم بوده اینه که تو خوندن وسواس دارم. همین باعث شده سرعت مطالعم خیلی پایین باشه. پس باید زود به خودم بجنبم. فقط به کمی راهنمایی نیاز دارم.
میترسم اینقد سرگرم پیدا کردن منابع و کتاب بشم که هدف اصلیمو فراموش کنمو وقتمو از دست بدم.

کمکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم کنیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد :cry:

خواهش میکنم منو از این سر در گمی نجات بدید

Mozhgan.V

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره.
از الآن برای کنکور سال بعد استرس دارم.
گیج شدم. نمیدونم کدوم یکی از منابعی که بچه ها معرفی می کنن بهتره!!!:cry:

Mozhgan.V

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلآ نمی دونم از کی و از کجا شروع کنم!!!
کی درسای دانشگاهو بخونم کی تست و . . . !!!
:cry:

ناز معمار

عضو جدید
ولي دوستان گوگولي مگولي من بهتر نيست به جاي اينكه راهكار بدين كه امثال من بيچاره كه دو سال دارم كنور ميدم ولي it قبول نميشم البته شهرهاي خاصي
بتونم امسال حداقل رتبه زير9000 بيارم وقبول بشم دو صفحه پست دادين هنوز نگفتين چه كار هايي بايد بكنيم.خوب اول خودم شروع ميكنم:
دوستان هيچكه اندازه من درس نميخونه ولي هيچكس هم اندازه من تست زدنش ضعيف نيست شما بگين من چيكار كنم ؟
اینجا تالار معماریه دوست عزیز

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلآ نمی دونم از کی و از کجا شروع کنم!!!
کی درسای دانشگاهو بخونم کی تست و . . . !!!
:cry:
سلام عزیزم اصلا نگران نیاش فقط سعی کن از همین الان شروع کنی چیز سختی نیست .منم تا 28 تیر تحویل پروزه داشتم و 6 مردادم کنکور بود ولی خدارو شکر تونستم تو کنکور موفق بشم.
سعی کن الان کتابای هنرستان و منابع اصلی بخونی بعد بری سراغ پارسه ومدرسان یا کتابای دیگه

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از مهندسی معکوس اطلاعی ندارم ولی فک کنم با حضور ذهن نمیخونی!!!یا بلافاصله بعد تشریحی خوندن تست میزنی که این باعث میشه نتیجه بهتری بگیری،چون همه چیز یادت مونده
این باعث میشه اعتماد به نفست بره بالا و دیگه اون بحث رو ول کنی .....و در نتیجه یه هفته بعد همه چیز یادت بره و نتونی تستای قبلیرو بزنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا