راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

memar soratiiiii

عضو جدید
اهههههههههه"مسخره نیست واقعیته منم خودم دوره کاردانی زیاد رفیق از قزوین داشتم"مسخره نیست حقیقته باز هر چی کهه فک میکنی کن برام مهم نیست .همهشونو میشناسم چه آدمایی..... هستن" اگه شهرتم بود باز میدونم کاری از دستت بر نمی اومدOk
الهی بمیرم برات
پس دوست قزوینی داشنی.دوستان ببخشنا تفلکی درد کشیده می دونه خدایش به فریادش برس.عب نداره یادت میره یه روز می گی جایه خوبیه.:biggrin::biggrin:

Ali Render

کاربر بیش فعال
الهی بمیرم برات
پس دوست قزوینی داشنی.دوستان ببخشنا تفلکی درد کشیده می دونه خدایش به فریادش برس.عب نداره یادت میره یه روز می گی جایه خوبیه.:biggrin::biggrin:

خدا نکنه بمیری هنوز جونی آخیییییییییییییییی"لازم نیست برام بمیری یه کاری کن که بیشتر زنده بمونی":biggrin:
آره دوست قزوینی داشتم نه رفیق چون معنی جفتشون فرق میکنه"دردی نکشیدم منم کاردانیمو تاکستان بودم نه شهر خالی بندها"جون قزوینیا خیلی خیلی خالی بندن البته نه همشون ولی بیشترشون"راستی خوبیت نداره جو محفلو خراب کنیم":gol:

الهی بمیرم برات
دوست عزیز لطفا جو باشگاه رو به بیراهه نکشون. درست نیست که هر حرفی رو اینجا بزنی. از بقیه دوستان هم خواهش میکنم اینقدر به شهرهای هم توحین نکنید

Ali Render

کاربر بیش فعال
البته من فقط برای درسهای عمومی از مدرسان استفاده کردم چون واقعا کتاب جامعیه. رتبه تو چند شده علیرضا؟

:cry::cry::cry:نپرس"اههههههههههههه"2752 ای خدا آخه چرا"ولی باز برای من خوبه که پارسال رتبه 20000 شدم:smile:"آره عمومیاش خوبن "قبول دارم" 

memar soratiiiii

عضو جدید
خدا نکنه بمیری هنوز جونی آخیییییییییییییییی"لازم نیست برام بمیری یه کاری کن که بیشتر زنده بمونی":biggrin:
آره دوست قزوینی داشتم نه رفیق چون معنی جفتشون فرق میکنه"دردی نکشیدم منم کاردانیمو تاکستان بودم نه شهر خالی بندها"جون قزوینیا خیلی خیلی خالی بندن البته نه همشون ولی بیشترشون"راستی خوبیت نداره جو محفلو خراب کنیم":gol:
خوب نیس بخای در مورد جای تبلیغ منفی کنییییییییییی.
هر جا ادماش یه جورین .راست می گی محفلم جایه این حرفا نیس
آخرین بارتم باشه چون این دفعه ....................

memar soratiiiii

عضو جدید
دوست عزیز لطفا جو باشگاه رو به بیراهه نکشون. درست نیست که هر حرفی رو اینجا بزنی. از بقیه دوستان هم خواهش میکنم اینقدر به شهرهای هم توحین نکنید
چشم.
من کاری ندارم این دوستمون توهین کرد به جای منم می خواستم به دردش تسکین بدم اگه بی ادبی کردم ببخشید

Ali Render

کاربر بیش فعال
من فقط فقط به خطر علی آقا و سایر دوستان چیزی نمیگم"چون خوبیت نداره منم نظرمو در مورد شهر گفتم"بازم از ببخشید"از اون دوستمونم memar soratiiiii معذرت میخوام"تموم

چشم.
من کاری ندارم این دوستمون توهین کرد به جای منم می خواستم به دردش تسکین بدم اگه بی ادبی کردم ببخشید
ممنون که قبول کردی. من روی صحبتم با علیرضا و بقیه دوستان هم بود. تو هر شهر و کشور و روستا و محل و آپارتمان و دانشگاه و ... هم آدم خوب پیدا میشه و هم آدم ناجور پس هیچ وقت جمع نبندیم. ضمنا یاد بگیریم به کسی توهین نکنیم چون اینجوری شخصیت خودمون بالا میره.

memar soratiiiii

عضو جدید
من فقط فقط به خطر علی آقا و سایر دوستان چیزی نمیگم"چون خوبیت نداره منم نظرمو در مورد شهر گفتم"بازم از ببخشید"از اون دوستمونم memar soratiiiii معذرت میخوام"تموم
آفرین
دفعه آخرت باشه که در مورد جای نظر می دی
چون خوب نیس برات یه وقت یه چیزیت میشه
منم از همه بچه ها غذر خواهی می کنم

memar soratiiiii

عضو جدید
ممنون که قبول کردی. من روی صحبتم با علیرضا و بقیه دوستان هم بود. تو هر شهر و کشور و روستا و محل و آپارتمان و دانشگاه و ... هم آدم خوب پیدا میشه و هم آدم ناجور پس هیچ وقت جمع نبندیم. ضمنا یاد بگیریم به کسی توهین نکنیم چون اینجوری شخصیت خودمون بالا میره.
خواهش می کنم فک کنم من یه کم تند رفتم

Ali Render

کاربر بیش فعال
آفرین
دفعه آخرت باشه که در مورد جای نظر می دی
چون خوب نیس برات یه وقت یه چیزیت میشه
منم از همه بچه ها غذر خواهی می کنم

نه دفعه آخرم که نیست و نمیتونه باشه خوب"یه آدمه تازه وارد نمیتونه به عضو فعال دستور بده"هییییییییییی:biggrin:برو خوش باش

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستم
ای بابا تو این مملکت کشک و دوغ و گل و بلبلو لیلی و مجنون کی به مدرک نگا می کنه از کدوم جهنم دره ای گرفتی.مدرک از دوقوز ابادم داشته باشی اگه یه ذره عرزه داشته باشی تو بهترین جا می تونی کار کنی. نه مث یارو که با لسانس بهترین دانشگاه آبدارچیه.این همه ام به فکر مدرک نباشین که از کجا باید باشه هیچ فرقی نمی کنه فقط خودت و خان دائیت مهمید البته بیشتر خان دائیت که پارتی داره.الان با سفارش شمسی کوره محله ما میشه به بهترین کار رسید

اینو 100 % باهات موافقم ;)
تو این مملکت اول ریش بعدش پول و پارتی.
مدرکتم بزار در کوزه آبشو بخور.

الان یه عده میان میریزن سرم دوباره :lol:

آخرین ویرایش:

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

معرفی دانشگاههای غیر انتفاعی اصفهان

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی اشرفی اصفهانی
این دانشگاه بیش از ده سال سابقه فعالیت دارد که از محیط نسبتا بزرگی نسبت به بفیه دانشگاهها برخورداره که دارد توسعه اش هم میدد که در سپاهانشهر اصفهان واقع است که در زیر خصوصیات این دانشگاه را براتون میگم
1.اخلاق رییس این موسسه گه اقای انشایی هست عالیه (خود من که مشکلی در مورد ثبت نام ترم تابستون برخورد کردم بدون اینکه منا ببیند منشیش امضاشو گرفت
2.سرویس رایگان رفت و برگشت دارد که از دروازه شیراز شروع میشد و در دانشگاه پیاده میکند
3.سلف کار درست که در برنامه غذایی هفته ایش کباب-مرغ-ماهی-گوشت و.. جای دارد(زتون هر غذا فعلا350)
4.از نظر قانون و مقررات سختگیریهای خودشا دارد بصورتیکه مثلا درب ورود دختر و پسر از هم جداست
5.انتخاب واحد بصورت دستی انجام میشد
6.تنوع در ترم تابستونش به نظر من نیست همه اش عمومی ارایه میدد
7.از نظر نمره دادن نمیشد به صورت کلی گغت چون استاد با استاد کاراش فرق میکند
8.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
9.رشته های که دارد بیمه-عمران-معماری-حقوق و...
10.ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر (این دانشگاه کارشناسی ارشد هم دارد)
11.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
12.ادرس این موسسه
اصفهان-سپاهانشهر

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی المهدی
این دانشگاه از دانشگاههای کوچک که از دوساختمون تشکیل شده که از هم جدا هستند و تا اونجایی که من اطلاع دارم بیشتر پذیرش دختر دارد که در سپاهانشهر واقع است
1.نداشتن سرویس رفت و برگشت که باید ار اتوبوسهای اصفهان استفاده کنید
2.محیط کوچک
3.تابستون امسال که ترم تابستون نداشت چون تقاضا کم بوده
4.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
5.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم فقط اینا بهتون بگم این موسسه را در اولویتهای اخرتون قرار بدید
ادرس این موسسه
اصفهان-سپاهانشهر

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی شیخ بهایی
این دانشگاه از دانشگاههای خیلی بزرگ است که خیلی تعریف از این دانشگاه شنیدم که در بهارستان اصفهان واقع است
1.خود این دانشگاه سروسی و برگشت دارد که از دروازه شیراز شروع میشد و به دانشگاه ختم میشد
2.امکانات رفاهی مطلوب
3.اجاره کردن خونه در بهارستان به مراتب ارزانتر از سپاهانشهره
4.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
5.ترم تابستون امسال اصلا درسی ارایه نشد
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم ولی اگه اینجا قبول بشد خوب جاییه
ادرس این موسسه
اصفهان-بهارستان

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی نقش جهان
این دانشگاه از اون دسته دانشگاه های نوپا است که خیلی کوچیکه که در خود اصفهان واقع شده
1.محیط کوچک که تا حدودی در مرکز شهر واقع شده (چند تا خونه را بهم وصل کردند)
2.نداشتن سرویس و رفت وبرگشت
3.ترم تابستون امسال دیدم که دروس اختصاصی مربوط به برق هم ارایه شده
4.این دانشگاه رشته برق چه کاردانی چه کارشناسی هم دارد
5.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم ولی این دانشگاه بدلیل داشتن رشته برق انتخاب خوبیه
ادرس این موسسه
اصفهان-خیابان چهارباغ پایین-خیابان شیخ بهایی

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی راغب اصفهانی
1.محیط کوچک تا حدودی در مرکز شهر واقع شده (این چیزی که من دیدم یه خونه 200 متریا کردند دانشگاه)
2.ترم تابستون امسال دیدم که درسهای عمومی ارایه شده
3.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم
ادرس این موسسه
اصفهان-خیابان چهارباغ بالا-بعد از چهار راه-سمت چپ

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی بنیان
این موسسه را اصلا من نیددم فقط بهتون بگم که این دانشگاه از اصفهان دوره و جزوه شهرستانهای اصفهان حساب میشد یعنی شما حتما باید شاهین شهر خونه اجاره کنید چون اگه بخواهید از اصفعان برید و بیایید حدود 2.5 فقط رفت طول میکشد
ادرس این موسسه
اصفهان-شاهین شهر

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی امین
موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی فولاد
این دو موسسه در فولاد شهر اصفهان واقع شده که حدود 45 از دروازه شیراز اصفهان دوره

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی علوم و فناوری سپاهان
این دانشگاه در سال 83 تشکیل شده که از دوساختمون جدا از هم تشکیل شده که برای ترم مهر تو ساختمون جدیدی میرد که در اخرین نقطه سپاهان شهر واقع شده
1.اخلاق رییس این موسسه خیلی خوبه که اقای توکلی میباشد
2.این موسسه با اینکه به ساختمون جدیدی دارد ولی یه مقداری رفت وامد سخته (منظور اینکه از ایستگاه اتوبوس تا در دانشگاه یه مصافتیا باید طی کرد ولی چون تازه جاش عوض شده شاید سرویس براش بزارند
3.این دانشگاه یکی از موسساتی که دانشجویان مهمان زیادیا پذیرا است چون هم تنوع درساش زیاده هم نمره خوب میدد
4.از نظر قانون و مقررات زیاد به دانشجو گیر نمیدد
5.یکی از ساختمونای قبلیشا برای دخترا خوابگاه کرده
6.همونطور که گفتم همه ی این موسسات از نظر سطح علمی تا حدودی در یه سطحند و براتون بگم که اگه اینجا قبول بشید از نظر نمره پشیمون نمیشید
7.این دانشگاه دارای سلف تو خودشه که زتونش فعلا 350 تومنه
8.تنوع درس تو این موسسه بسیا بالا است به طوری که دروس اختصاصی زیادی ارایه میدد
9.انتخاب درس به صورت اینترنتی انجام میشد
10.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
ادرس این موسسه
اصفهان-سپاهانشهر(فاصله سپاهان شهر تا دروازه شیراز حدود 15 دقیقه)

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی جهاد دانشگاهی
من فقط همینا بهتون بگم که این دانشگاه به شدت سخت به دانشجو میگیرد به طوریکه من دانشجویی از این موسسه میشناسم که کاردانی تو 6 ترم پاس کرده بعضیلشون با 6 ترم هم نتونستند پاس کنند
یه کلام اگه درس نخونی به هیچ عنوان نمیتونی پاس کنی
ادرس این موسسه
این دانشگاه قبلا با دانشگاه صنعتی اصفهان تو یجا بودند ولی الان از اونجا اومده بیرون و مستقل شده

دانشگاههای غیر انتفاعی زیادی تو اصفهان هستند ولی این اطلاعاتی بود که از این دانشگاهها میدونستم
دوستانی که مسایلیا دونسته میدونند که مغایرت با حرفای من دارد بگند تا اصلاحشون کنم
بخاطر مسایل انتخاب رشته زود به زود به این فروم سر میزنم و سوالی بود بلد بودم حتما جواب میدم

موفق باشید
منبع

داش سينا خودتو خسته نكن، الان قضيه رو كم كنيه، بزار ببينيم كي برنده مي شه!

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستم
ای بابا تو این مملکت کشک و دوغ و گل و بلبلو لیلی و مجنون کی به مدرک نگا می کنه از کدوم جهنم دره ای گرفتی.مدرک از دوقوز ابادم داشته باشی اگه یه ذره عرزه داشته باشی تو بهترین جا می تونی کار کنی. نه مث یارو که با لسانس بهترین دانشگاه آبدارچیه.این همه ام به فکر مدرک نباشین که از کجا باید باشه هیچ فرقی نمی کنه فقط خودت و خان دائیت مهمید البته بیشتر خان دائیت که پارتی داره.الان با سفارش شمسی کوره محله ما میشه به بهترین کار رسید
این حرفای قلنبه سلنبه رو از کجا میاری:surprised:

شاید انتخاب قزوینمو حذف کنم:w05:
نمیدونم چرا یجوریم نه دلم میخواد برم قزوین نه میتونم حذفش کنم:w05::cry:
تا حالا تو زندگیم اینجوری سر دو راهی نمونده بودم
خیلی حس بدیه:cry:
کاش رتبم یخورده بیشتر میشد کلا قزوین قبول نمیشدم که اینجوری سر دوراهی نمیموندم
کسی رو هم اذیت نمیکردم:w04::cry:

hamid625

عضو جدید
راستش دوست عزيز من براي سال ديگه نميخوام كنكوربدم كه فرموديد11ماه وقت دارم.واسه ازادامسال ميخوام.درضمن من كارمندمونهايت شبهادرس ميخونم ياروزتعطيل.بگذريم.راستش ازهمه مخصوصا اقاomidممنونم كه يه جواب طولاني بهم داد.شايدخنده دارباشه رياضي حتي اسونترين چيزهاش روهم ديگه يادم نمونده=صفر:D. بهنوش 67 وبقيه دوستاتموم كتابهاي مدرسان روگرفتم.بنظرشماجزوات پارسه روبگيرم يابامدرسان فرقي نميكنن؟درضمن اين كتاب تست شريفي نيادروس تخصصيه ياعمومي وتوي بازارباچه اسمي ميشه پيداش كرد.جزوات پارسه به چه صورته؟4تادرس رياضي.زبان.ايستايي و ادبيات فارسي روميخوام برم كلاس مدرسان برم ياپارسه؟.ممنونننننننننننننننننننننن

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام....
یعنی اول قزوین رو انتخاب کردی ...الان پشیمونی؟

memar soratiiiii

عضو جدید

می تونم بپرسم بومی کجای؟

memar soratiiiii

عضو جدید
اینو 100 % باهات موافقم ;)
تو این مملکت اول ریش بعدش پول و پارتی.
مدرکتم بزار در کوزه آبشو بخور.

الان یه عده میان میریزن سرم دوباره :lol:
دوستم اینی که من می گم کاملا درسته چون خودم تجربه کردم
البته نمی خوام از خودم تعریف کنم ولی من الان جای کار می کنم که حداقلش باید مدرکه ارشد داشته باشی تا بتونی سر این پست باشی ولی با عنایت عمو جانمون جام توپه توپه اگه ده تا دکترایه معماریام بخوان نمی تونن منو از جام تکون بدن....فقط کاره ریش عمو جونمه دقت کنین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا