راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شك نكن كه زندگي تو خوابگاه اون هم با اين خوابگاهايي كه واقعا امكانات محدودي دارن اونم واسه دانشگاه غيرانتفاعي كار اسوني نيست وقتي كه ميتوني قزوين قبول شي و كنار خانوادت باشي چرا خوابگاه . توي خونه اتاقت رو داري غذات حاضر لباسات تر تميز شسته شده اتوشده،
اما تو خوابگاه واسه حموم واسه ظرف شستن واسه آشپزي و ... بايد نوبت بگيري
به نظر من خوابگاه در صورتي قابل تحمل ميشه كه هيچ راه ديگري جز انتخابش نداشته باشي
تازه يك سري از خوابگاه ها قوانين خاص خودشون رو دارن مثلا ساعت و حتي روزهاي محدود واسه رفت و آمد. از همه سخت تر پروژه بردن آوردنشه كه تو راه ماكتت با خاك يكسان ميشه:w25:

نه بابا لباسامو خودم اتو میکنم:w12::w05:
بعدم آمل خوابگاه نداره ولی میگن چون آمل دانشگاه زیاد داره خوابگاه خصوصی هم توش زیاد هست
من از اول قصدم این بود که خونه بگیرم ولی چون کسی رو نمیشناسم ترم اول امکانش برام نیست که هرکی از راه رسید باهاش خونه بگیرم
آخه قزوین هر روز رفت و آمدش خیلی سخته
خیلی باید زرنگ باشی که روزی 5 ساعت تو راه باشی به کلاساتم برسی وقتی هم میری سر کلاس پروژه هات آماده باشه
ولی خوب از نظر غذا و خانواده و مستقل بودن و اینا حق باش شماس

The_Last_Samurai

عضو جدید
آره روزبهانم خوبه اینکه بزرگتره تنها به خاطر کارشناسی نیست بلکه ارشدم تو اون ساختمون هست پس چرا بزرگ نباشه؟ اما ساریان دردسرش کمتره ولی اینکه سایتش کجاست خبر ندارم!. شایدم یه جای مجزا از ساختمون اصلی باشه
آره این طور که شواهد نشون میده طبری سطح علمیش بالاتره. آره اتفاقا بعد طبری بهتره صنعتی مازندرانو بزنی چون تقریباً تو یه سطحن.
پس اول طبری دوم صنعتی. در مورد ساریانو روزبهان من ساریانو پیشنهاد میکنم اما در این مورد خود مختاری:w01:
منظورم سایت اینترنتیش بود:Dتشکرهام تموم شده...حضوری تشکر می کنم..ممنون;)
یه 4 تا عکس هم از این ساریان ندیدم که یه تصمیمی بگیرم...

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم بهترین انتخابو بکنی ولی چی شد از اون سقف قبولی ای که قول داده بودی برامون بذاری خبری نشد؟

از لطفتون ممنون :w27:

آره روزبهانم خوبه اینکه بزرگتره تنها به خاطر کارشناسی نیست بلکه ارشدم تو اون ساختمون هست پس چرا بزرگ نباشه؟ اما ساریان دردسرش کمتره ولی اینکه سایتش کجاست خبر ندارم!. شایدم یه جای مجزا از ساختمون اصلی باشه
آره این طور که شواهد نشون میده طبری سطح علمیش بالاتره. آره اتفاقا بعد طبری بهتره صنعتی مازندرانو بزنی چون تقریباً تو یه سطحن.
پس اول طبری دوم صنعتی. در مورد ساریانو روزبهان من ساریانو پیشنهاد میکنم اما در این مورد خود مختاری:w01:
چرا همین نیم ساعت پیش تاپیکشو زدم
مثل اینکه باید تو امظام بزارمش
هنوز کسی ندیده

Ar.behnam

عضو جدید
چراااااااااا....فقط کار به سطح علمی دارم..
من گلاب به روتون 3600...می دونم احتمالا امیدی نیست..ولی خب می زنم..بلکه خدا قبول کند..:smile:
تو همین تاپیک می گفتن ظاهرا اشرفی بالاتر از بقیس....
ممنون.
ای بابا امیدت کجاست جوون ! دوستم شده 5200 امید داره در حد تیم ملی ! که اصفهان قبول بشه ! سازمان سنجشه دیگه این چیز ها بعید نیست

سلام
من اشرفی درس میخونم.
در مورد نجف آباد که دوستای من سال پیش با رتبه های بین 3000 تا 4500 قبول شدن حالا بیشتر از اینو نمی دونم!
اشرفی هم، من بین هم کلاسیام تا 2000 بیشتر اطلاع ندارم که باشن(احتمالا اطلاعات من جامع نیست)!
دانش پژوهانم میدونم تو همین تاپیک سال پیش یکی با 1900 این حدودا اونجا در اومد اما بیشتر از اینو نمی دونم!
راستی سال پیش من(رتبم 436) با کمک مهندس سعیدی پور اشرفی رو انتخاب کردم یعنی نظر ایشون بود.
در موردجو بسیجیو این چیزا من قبلا هم گفتم چه جوی داره.
علت اینکه یه سری از رتبه های پایین تر میان دانش پژوهان نه اشرفی همین جو حاکمشه ،چیزی که من متاسفانه بهش توجه نکردم اما شما اگه واستون مهمه حتما توجه کنید.
قصد جسارت یا توهین نداشتم.
تو انتخاب شهر موفق باشید.
سلام دوست من
در مورد دانشگاه ها و اینکه با چه رتبه ای پذیرش دارن اطلاعات ما بر اساس پذیرش سالهای قبل هست ، در مورد اشرفی دوست خود بنده که دختر بود معماری قبول شد با رتبه ی بالای 3000 ولی هیچ گاه این راز رو بر ملا نکرد !:دی
در مورد نجف آباد هم که حق با شماست ولی من تا رتبه 2900 رو خبر داشتم و از ایشون پرسیدم بالاتر داشتید گفتند نه ! دیگه به هر حال این بود اطلاعات ما ...
در مورد اشرفی هم شنیدم گیا هیئت علمی جالبی نداره درسته ؟
من با رتبه 570 ترجیح دادم دانش پژوهان رو بزنم البته بابت نزدیک بودنش هم بود

ragbarg

عضو جدید
نه بابا لباسامو خودم اتو میکنم:w12::w05:
بعدم آمل خوابگاه نداره ولی میگن چون آمل دانشگاه زیاد داره خوابگاه خصوصی هم توش زیاد هست
من از اول قصدم این بود که خونه بگیرم ولی چون کسی رو نمیشناسم ترم اول امکانش برام نیست که هرکی از راه رسید باهاش خونه بگیرم
آخه قزوین هر روز رفت و آمدش خیلی سخته
خیلی باید زرنگ باشی که روزی 5 ساعت تو راه باشی به کلاساتم برسی وقتی هم میری سر کلاس پروژه هات آماده باشه
ولی خوب از نظر غذا و خانواده و مستقل بودن و اینا حق باش شماس

ميدونم بچه هاي معمار زرنگن كاراشون رو خودشون مي كنن
اما منظورم اين نبود
تو خوابگاه جا زياد نداري كه بخواي همه لباسات رو بذاري تو كاور آويزون كني
يه موقع هم لباس ميشوري ميري مي بيني بند لباس جاي خالي نداره:d
ولي كلا به خودت بستگي داره. اگر آدم صبوري باشي خيلي هم سخت نيست. چون من ديدم آدم هاي صبوري كه با تمام سختي هاش كلي هم خوش گذروندن. ولي از اونجا كه بعضي دخترا يه كم حساسن اگر تو هم از اون دسته هستي نري بهتره
اميدوارم هرجا قبول باشي دوران خوبي برات باشه

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم سایت اینترنتیش بود:Dتشکرهام تموم شده...حضوری تشکر می کنم..ممنون;)
یه 4 تا عکس هم از این ساریان ندیدم که یه تصمیمی بگیرم...
اینو دیگه ندیده بودم!!!! یعنی لنگ یه سایت اینترنتی؟!!!!!. ارزش چندانی نداره ها. زیادم لازم نیست رو ساختمونا ریز بشی!!!!:biggrin:
خواهش میکنم. همه جوره قبوله ;)

چرا همین نیم ساعت پیش تاپیکشو زدم
مثل اینکه باید تو امظام بزارمش
هنوز کسی ندیده
لینک تاپیکو رد کن بیاد عزیز :w17:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو دیگه ندیده بودم!!!! یعنی لنگ یه سایت اینترنتی؟!!!!!. ارزش چندانی نداره ها. زیادم لازم نیست رو ساختمونا ریز بشی!!!!:biggrin:
خواهش میکنم. همه جوره قبوله ;)

لینک تاپیکو رد کن بیاد عزیز :w17:
تو امضام گذاشتمش;)

The_Last_Samurai

عضو جدید
سایتشو پیدا کردم..
نه اینکه لنگ یه سایتم...می خواستم در مورد دانشگاه بدونم...ممنون;)
طبق تاپیکی که ارتمیس جان زدن که همه ی غیرانتفاعی های شمال و اینشالا قبولم...

Ali Render

کاربر بیش فعال
اااااااا به من نمیاد؟؟؟
من قبل کنکور رو 3رقمی اونم زین 200 300 حساب کرده بودم
خودت که دیدی کنکور چجوری بودhttp://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cry.gif تازه تو خودت اول از همه اومدی تو همه تاپیکا شکایتنامه نوشتی
از رتبم زیاد راضی نیستم چون خیلی زحمت کشیده بودم شب و روز فکرم کنکور بودhttp://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cry.gif
ولی خدارو شکر میکنم که بازم بلاخره زحمتام هدر نرفت و حداقل دستم تو انتخاب دانشگاه بازه تقریبا
کنکور خیلی خوب بود که گفته سخت بود:biggrin::biggrin::biggrin: ما بلد نبودیم:biggrin:"من زاهدان که سئله زابلم بیافتم میرم به خدا میرم"چه قدر زحمت کشیدی؟ اینقدری بودش که نخوای مثل من ناهار بخوری یا اینکه خوابت نبره قطره چشم بریزی تو چشمات و یا اینکه 8 کیلو وزن کم کنی؟به خودم گفتم که هر چی بشه بشه فقط غیر انتفاعی قبول شم منم خودم درسته زیاد راضی نیستم اما ناراضیم نیستم چون من پارسال 20000 شدم ولی امسال 2700 باز خوبه درسته توقوم بالاست کاری که شده منم زیاد میخوندم اما بی کیفیت;)

آخرین ویرایش:

Ali Render

کاربر بیش فعال
1 سئوال

1 سئوال

سلام بچه ها با رتبه 2700 میشه سراسری یزد و مشهد قبول شد نظرتون چیه؟

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنکور خیلی خوب بود که گفته سخت بود:biggrin::biggrin::biggrin: ما بلد نبودیم:biggrin:"من زاهدان که سئله زابلم بیافتم میرم به خدا میرم"چه قدر زحمت کشیدی؟ اینقدری بودش که نخوای مثل من ناهار بخوری یا اینکه خوابت نبره قطره چشم بریزی تو چشمات و یا اینکه 8 کیلو وزن کم کنی؟به خودم گفتم که هر چی بشه بشه فقط غیر انتفاعی قبول شم منم خودم درسته زیاد راضی نیستم اما ناراضیم نیستم چون من پارسال 20000 شدم ولی امسال 2700 باز خوبه درسته توقوم بالاست کاری که شده منم زیاد میخوندم اما بی کیفیت;)
توروخدا؟؟؟
کاش فقط ناهار نخوردن بود
تو گرمترین ماهای سال هر روز از صبح تا عصر تو محیط مزخرف کتابخونه درس میخوندم ناهارم نمیخوردم
از صبح تا ساعت 6 عصر با کیک و های بای و آبمیوه زنده بودم
بهدم کنکورش خییییییییلییییییی راحت بود:d
دیدم اولین نفری که غر زدناشو شروع کرد تو نبودی:d

Ali Render

کاربر بیش فعال
من که نبودم...

من که نبودم...

توروخدا؟؟؟
کاش فقط ناهار نخوردن بود
تو گرمترین ماهای سال هر روز از صبح تا عصر تو محیط مزخرف کتابخونه درس میخوندم ناهارم نمیخوردم
از صبح تا ساعت 6 عصر با کیک و های بای و آبمیوه زنده بودم
بهدم کنکورش خییییییییلییییییی راحت بود:d
دیدم اولین نفری که غر زدناشو شروع کرد تو نبودی:d

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:راست میگــــــــــــــــــــــــیا":biggrin:
همه زده بودن تو کاره های بای" فک کنم تاریخ گذشته بودش:smile:
نــــــــــــــــــــه من" مطئنی که خودمبودم شایدم یه نفر با یوزرم وارد شده بود نمیدونم کار کی بودش"حتما هر کاری که این کارو کرده صلاح دونسته خدا هر چی میخواد بهش بده خودم پیداش میکن":D
راستی چند ماه خونده بودی؟روزی چند ساعت؟

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:راست میگــــــــــــــــــــــــیا":biggrin:
همه زده بودن تو کاره های بای" فک کنم تاریخ گذشته بودش:smile:
نــــــــــــــــــــه من" مطئنی که خودمبودم شایدم یه نفر با یوزرم وارد شده بود نمیدونم کار کی بودش"حتما هر کاری که این کارو کرده صلاح دونسته خدا هر چی میخواد بهش بده خودم پیداش میکن":D
راستی چند ماه خونده بودی؟روزی چند ساعت؟
آره پس اگه تو نبودی حتما یکی دیگه بوده
دوتا فحشم بهش میدادی:d
من از 14 فروردین شروع کردم تا مرداد بعضی روزا 10 ساعتم میخوندم ولی میانگینش تقریبا 4-5 ساعت مفید
البته تیرماه شدیدا افت داشتم شاید یه هفته بیشتر تو تیر نخوندم که خیلی پشیمونم
البته اگه میخوندم هم بازم نمیتونستم سوالای مبانی نظری رو جواب بدم چون تو هیچ کتابی اون شکلا و سوالای عجیب غریبو ندیده بودم که بتونم جواب بدمhttp://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cry.gif

Ali Render

کاربر بیش فعال
آره پس اگه تو نبودی حتما یکی دیگه بوده
دوتا فحشم بهش میدادی:d
من از 14 فروردین شروع کردم تا مرداد بعضی روزا 10 ساعتم میخوندم ولی میانگینش تقریبا 4-5 ساعت مفید
البته تیرماه شدیدا افت داشتم شاید یه هفته بیشتر تو تیر نخوندم که خیلی پشیمونم
البته اگه میخوندم هم بازم نمیتونستم سوالای مبانی نظری رو جواب بدم چون تو هیچ کتابی اون شکلا و سوالای عجیب غریبو ندیده بودم که بتونم جواب بدمhttp://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cry.gif

نه دیگه من که بچه بی ادبی نیستم که بهش فحش بدم ولی قول میدم دعواش کنم"الان باهاش صحبت می کنم ببینم آخه چرا اینکارو کرده؟:redface:

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز

mahmood321

عضو جدید
کنکور89

کنکور89

باسلام خدمت دوستان
خواهرم همون قزوین راانتخاب کن چون علامه دهخدا دانشگاه خوبیه درضمن ازنظرسطح علمی میشه گفت بیشتردانشگاه های که مشخص کردند دریک سطح هستند فقط اگرمیخوای طراحی معماری ها رودرست بگذرونی سعی کن ازاستاد بخوای ازش تامیتونی استفاده کن درضمن شما علاوه براستاد باید مطالعه وتمرین زیادداشته باشی تا طراح خوبی بشی چون همون طورکه میدونید طراحی مختص چندطرح تودانشگاه نیست که استاد ازشما بخواد وشما هم با سایت ازاد بتونی طرح بزنی وبراساس اون طرحهای که زدی بشی طراح اینطورنیست واقعا بایدنگرشت عوض بشه وبروزکنی باورکن خیلی کارهای نو اتفاق میفته که بهترین استادهای معماری ایران هم ممکنه باهاش روبرونشده باشندخوب باید باید تووبسایت ها جستجو کنی اتود بزنی وتمرین کنی درمورد تکنولوژی ساختمان مخصوصا ساختمان های مدرنی که امروزدربیشترجاهای دنیا درست میشه تحقیق کنی نمونه طراحی های معمارهای داخلی وخارجی راببینی ومقایسه کنی وهزاران چیز دیگه اگربرفرض دانشکده هنرهای زیبای تهران هم اگردرس میخوندی بازم نمیتونستی یاد بگیری چون معماری هرروزداره پیشرفت میکنه وصنعتی ترمیشه پس دوست من وسواس به خرج نده
یادش بخیرمن دانشگاه قزوین سال 78درس میخوندم اون موقع هم امیدآذری هم ارشد میخوند همیشه عشق این بچه های مدرسه بوزارراداشت شلوارپاچه گشاد و تیپ خاص خودش خدایش اسکیس وراندوش هم خوب بود یکی ازبچه ها که ارشد میخوند من خیلی باهاش صمیمی بودم هنوزم درارتباطم میگفت دکترفرزین به ما گفته ما داریم شما رابرای بنایی تعلیم میدیم با این که این فقط یک شوخیه ولی بچه ها جدای ازطرح های که داشتن همیشه تو کتابخانه وتحقیق چون استاد خوب کمک میکنه اما محدود بیشترش برمیگرده به دانشجودوستان طرح نهایی مهمترین طرحی هست که دانشجو باید بهش خیلی اهمیت بده وتا میتونه ازیک استاد خوب استفاده کنه این نظرمنه

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام خدمت دوستان
خواهرم همون قزوین راانتخاب کن چون علامه دهخدا دانشگاه خوبیه درضمن ازنظرسطح علمی میشه گفت بیشتردانشگاه های که مشخص کردند دریک سطح هستند فقط اگرمیخوای طراحی معماری ها رودرست بگذرونی سعی کن ازاستاد بخوای ازش تامیتونی استفاده کن درضمن شما علاوه براستاد باید مطالعه وتمرین زیادداشته باشی تا طراح خوبی بشی چون همون طورکه میدونید طراحی مختص چندطرح تودانشگاه نیست که استاد ازشما بخواد وشما هم با سایت ازاد بتونی طرح بزنی وبراساس اون طرحهای که زدی بشی طراح اینطورنیست واقعا بایدنگرشت عوض بشه وبروزکنی باورکن خیلی کارهای نو اتفاق میفته که بهترین استادهای معماری ایران هم ممکنه باهاش روبرونشده باشندخوب باید باید تووبسایت ها جستجو کنی اتود بزنی وتمرین کنی درمورد تکنولوژی ساختمان مخصوصا ساختمان های مدرنی که امروزدربیشترجاهای دنیا درست میشه تحقیق کنی نمونه طراحی های معمارهای داخلی وخارجی راببینی ومقایسه کنی وهزاران چیز دیگه اگربرفرض دانشکده هنرهای زیبای تهران هم اگردرس میخوندی بازم نمیتونستی یاد بگیری چون معماری هرروزداره پیشرفت میکنه وصنعتی ترمیشه پس دوست من وسواس به خرج نده
یادش بخیرمن دانشگاه قزوین سال 78درس میخوندم اون موقع هم امیدآذری هم ارشد میخوند همیشه عشق این بچه های مدرسه بوزارراداشت شلوارپاچه گشاد و تیپ خاص خودش خدایش اسکیس وراندوش هم خوب بود یکی ازبچه ها که ارشد میخوند من خیلی باهاش صمیمی بودم هنوزم درارتباطم میگفت دکترفرزین به ما گفته ما داریم شما رابرای بنایی تعلیم میدیم با این که این فقط یک شوخیه ولی بچه ها جدای ازطرح های که داشتن همیشه تو کتابخانه وتحقیق چون استاد خوب کمک میکنه اما محدود بیشترش برمیگرده به دانشجودوستان طرح نهایی مهمترین طرحی هست که دانشجو باید بهش خیلی اهمیت بده وتا میتونه ازیک استاد خوب استفاده کنه این نظرمنه
ممنون بابت راهنمایی

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام خدمت دوستان

آرتور امید آذری ؟؟؟؟

mahmood321

عضو جدید
کنکور89

کنکور89

خواهش میکنم منم چند باری رفتم دهخدا خوبه
نزدیکه به ترمینال وخوب تا تهران هم راهی نیست درضمن اگربتونی میشه تو قزوین یا تهران آشنا ودوست پیدا کنی بری مشاوریک کارکوچیک هم داشته باشی تجربه میشه

halistar

عضو جدید
ایوانکی یا دهخدا؟ مسئله اینست :w35:
سپیده خانم یه سوال داشتم
شما که پیشه آقای سیعدی پور رفتین فایده ای هم داشت؟
یعنی مثلاً راهنمایی خاصی کردن که خودتون نمی دونستین؟
آخه تو این چند روزه با کمک بچه ها اینجا دیگه تقریباً همه دانشگاهها ترازاشون ، سطح علمیشون مشخص شده.
من فردا وقت دارم برم پیششون ، بنظرتون مفیده ، برم ؟:w20:

moya_memar

عضو جدید
سلام دوست من
در مورد دانشگاه ها و اینکه با چه رتبه ای پذیرش دارن اطلاعات ما بر اساس پذیرش سالهای قبل هست ، در مورد اشرفی دوست خود بنده که دختر بود معماری قبول شد با رتبه ی بالای 3000 ولی هیچ گاه این راز رو بر ملا نکرد !:دی
در مورد نجف آباد هم که حق با شماست ولی من تا رتبه 2900 رو خبر داشتم و از ایشون پرسیدم بالاتر داشتید گفتند نه ! دیگه به هر حال این بود اطلاعات ما ...
در مورد اشرفی هم شنیدم گیا هیئت علمی جالبی نداره درسته ؟
من با رتبه 570 ترجیح دادم دانش پژوهان رو بزنم البته بابت نزدیک بودنش هم بود

نمی دونم والا آخه دوست من با تقریبا 2900 اشرفی رو نیورد نجف آباد قبول شد....
هیئت علمی رو نمی دونم جالب رو چی معنی می کنید اما عالی نیستن....مث بیشتر غیر انتفاعی ها
منم شخصا جوش رو نمی پسندم اما یه جورایی عادت کردم...
موفق باشید دوست عزیز

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپیده خانم یه سوال داشتم
شما که پیشه آقای سیعدی پور رفتین فایده ای هم داشت؟
یعنی مثلاً راهنمایی خاصی کردن که خودتون نمی دونستین؟
آخه تو این چند روزه با کمک بچه ها اینجا دیگه تقریباً همه دانشگاهها ترازاشون ، سطح علمیشون مشخص شده.
من فردا وقت دارم برم پیششون ، بنظرتون مفیده ، برم ؟:w20:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا