راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

شبستان

عضو جدید
عزیزم زندگیه دیگه . تابستونت رو خراب نکن ......
منم پارسال بعد از شنیدن رتبه ام داشتم می مردم :(:cry::cry:. با 700 کم مونده بود که پشت کنکور بمونم حالا بیا ثابت کن که خوب خونده بودی و فقط بد آوردی...چیزی که همیشه پیش میاد... همه ی درصدهام بالا بود سر ریاضی با 25% رتبه ام اینطوری شده بود....رفتم ثبت نام کنم تو یه غیر انتفاعی تبریز که اونجا پذیرفته شده بودم ....
دیدن محیط کوچیک اونجا در مقابل عظمت دانشگاه تبریز که کاردانی رو اونجا گذرونده بودم و شنیدن رتبه ی بقیه ی دوستام که حداقل یه چند صد تایی از من بیشتر بودند داشت دیوونه ام می کرد...رفتم نشستم سر کلاس (به کسی نگی ها:redface:) گریه کردم از حرصم ...:cry: که خدا من چقدر بدشانسم دوستام با 700 زنجانن ارومیه ان من اینجام .....
خيلي عجيبه....يعني الان بقيه همكلاسي هات هم با همچين رتبه اي اومدن غير انتفاعي؟
تا اونجايي كه ميدونم سالهاي قبل با900هم شبانه ميشد قبول شد.
خود منم دوسال پيش با1600غ.اهواز قبول شدم.
به نظر من رياضي25%خيلي هم خوبه....:w36:
ميشه لطف كني درصدهاي ديگه ت رو هم بگي؟:w36:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودتون كجا قبول شدين و همينطور دوستتون؟
ممنون

دوستم روزانه ی ارومیه . من تبریز غیر انتفاعی ;)
البته اگه بومی استانی باشید که شبانه داره با 700 یا 800 یا حتی 900 اونجا قبول می شید;)
بستگی داره که بومی کجا باشید چون که شبانه 80% بومی ور می داره...
اگه رتبه تون معلوم شد تقریبا بر طبق گذشته و نتایجش می تونم حدس بزنم کجاها قبول می شین..;)

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي عجيبه....يعني الان بقيه همكلاسي هات هم با همچين رتبه اي اومدن غير انتفاعي؟
تا اونجايي كه ميدونم سالهاي قبل با900هم شبانه ميشد قبول شد.
خود منم دوسال پيش با1600غ.اهواز قبول شدم.

به نظر من رياضي25%خيلي هم خوبه....
ميشه لطف كني درصدهاي ديگه ت رو هم بگي؟

الان هم میشه با 900 شبانه قبول شد اما باید بومی استانی باشی که شبانه میگیره تبریز پارسال شبانه نمی گرفت فقط روزانه یعنی اگه 500 به بالا بودی یا باید پشت کنکور می موندی یا می رفتی غیر انتفاعی که در آخرین لحظات یه غیرانتفاعی تو تبریز اعلام کرد که دانشجو می گیره که منم زدم و قبول شدم . الان تا 1800 اینجا همکلاسی من هستند. رتبه ی من حتی به شبانه اردبیل هم نرسید (جالبه به روزانه زابل می رسید:biggrin:).در حالی که 200 تا بیشتر از من شبانه اردبیل قبول شد:eek::confused::mad: چون بومی اردبیل بود;)
قبلا اینجا گفته بودم که خودتون رو بومی استانی کنید که شبانه می گیره اگه براتون مدرک خیلی مهمه.
تا 300 الی 350 باشید روزانه البته زابل تا 700 هم می گیره .... تا 500 شبانه تقریبا اکثر جاها . از 500 به بعد حتی تا 1000 یا بالاتر اگر بومی استان باشید شبانه
تا 2000 الی 2300 غیر انتفاعی . البته به جز سوره ...
سوره فکر کنم تا 600 می گیره اما مصاحبه داره و نیمه متمرکزه! یعنی چند برابر ظرفیت اعلام می کنه.من نزدم سوره رو ....
در صدهام یادم نیست یه چند تایی: مثلا فن 50% بود . یه 57 یا 60 هم داشتم فکر کنم مبانی نظری بود (اختصاصی بود). زبان 36 بود . بقیه اش یادم نیست اما حول وحوش 40 بود
نه 25% کمه برا ریاضی .ریاضی خیلی سرنوشت سازه و من حواس پرت همه اش خطای محاسباتی داشتم :منفی به جای مثبت و از این ها .
اما خب یکی از دوستام مثل من 700 بود زبانش 3-% بود به جاش ریاضی اش 57% بود که البته نیومد غیر انتفاعی و می خواست بمونه برا امسال که متاسفانه امسال نتونست ثبت نام کنه (مهلت تموم شده بود)و موند برا سال بعد:cry:. یعنی یه رتبه هفتصدی دوسال پشت کنکور می مونه :cry::(

archiman

کاربر فعال
آزمون کاردانی به کارشناسی امسال برگزار شد ؟؟؟
کی؟؟؟

ahmad88

عضو جدید
با سلام بله واقعا سخت بود منم واقعا نميدونم أخرش جي ميشه اما جون همه تقريبا مثل هم هستن ميشه كمي موازنه رو ديد

architect_esf

عضو جدید
کليد اوليه آزمون کاردانی به کارشناسی نا پیوسته سال 1378 - رشته امتحانی "معماري"

کليد اوليه آزمون کاردانی به کارشناسی نا پیوسته سال 1378 - رشته امتحانی "معماري"

http://82.99.202.139/k2k_key87/2/213/memari87.htm

این جوابهاشه اگه سوالاشو پیدا کردین یه خبری بدین . مرسی

امتیاز یادت نره .

sheinis

عضو جدید
کارشناسی نا پیوسته معماری

کارشناسی نا پیوسته معماری

سلام به همگی .فکر می کنم شنیدین که 9 صبح 28 مرداد جوابا میاد ولی احتمالا نشنیدین که فرصت انتخاب رشته از 28 تا ساعت 24 روز 30 باشه پس بهتر از الان دنبال یه کسی یا یه جای معتبر واسه انتخاب رشته باشین تا توی 2 روز هول نشین.با ارزوی موفقیت واسه همتون;)(کلیه مطالب مربوط به شبکه خبره که سعی کردم منبع رو اپلود کنم نشد):cry:

pegasus aromazi

عضو جدید
زمانه قرعه ی نو زند به نام شما
خوشا شما که جهان میرود به کام شما
هرگز نترس از آنچه فردا به پیش آید
هرچه آید لطف و کرم اوست بر حال شما

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
همین الان اخبار اعلام کرد نتایج رو شنبه 26 مرداد میدن.اما گاهی زودتر میدن از امشب چک کنید
موفق باشین:)

archi_arch

مدیر بازنشسته
الان رفتم تو سایت سنجش ولی حتی همین خبرم نبود!!!!:w09:
ماشالله سایتهای به روزی داریم!!!

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که چشمم به سایت خشک شده.اگه مثل پارسال باشه که فقط تا 3000 قبول میشه.
راستی با 500 روزانه زابل پارسال قبول شدن.
700 ایوانکی
500 سوره:)

sheinis

عضو جدید
سلام.منم شنیدم جوابا شنبه میاد ولی یکم بعیده اخه شنبه یک شنبه تعطیله

sheinis

عضو جدید
عزیزم پارسال غیر انتفاعی اراک و شمال;) تا 3500 گرفته بودند

sheinis

عضو جدید
سلام.اگه همگی لطف کنین بعد از گرفتن در صدا ورتبه هاتون اینجا پست بذارین خیلی عالی میشه اینجوری اگه یکی از بچه ها دنبال در صد و تراز بگرده یه ارشیو کامل داریم و می تونه خودشو با بچه های سال پیش مقایسه کنه و کمتر سرگردون سایتای مختلف بشه .....البته اگه قدیمی ها اجازه میدن اگر نه یه تاپیک جدید واسه در صدا باز کنیم البته فکر نمی کنم بی ارتباط به این تاپیک باشه......((اجازه هست؟؟؟؟؟؟؟؟)):w30:

هانا

عضو جدید
سلام.اگه همگی لطف کنین بعد از گرفتن در صدا ورتبه هاتون اینجا پست بذارین خیلی عالی میشه اینجوری اگه یکی از بچه ها دنبال در صد و تراز بگرده یه ارشیو کامل داریم و می تونه خودشو با بچه های سال پیش مقایسه کنه و کمتر سرگردون سایتای مختلف بشه .....البته اگه قدیمی ها اجازه میدن اگر نه یه تاپیک جدید واسه در صدا باز کنیم البته فکر نمی کنم بی ارتباط به این تاپیک باشه......((اجازه هست؟؟؟؟؟؟؟؟)):w30:
سلام من که از حالا دل تو دلم نیست:cry::(
ولی منم کاملا موافقم.که درصدا و ترازا رو بنویسیم هم برا خودمون خوبه هم برا ایندگان:biggrin:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی منم کاملا موافقم.که درصدا و ترازا رو بنویسیم هم برا خودمون خوبه هم برا ایندگان:biggrin:

سلااااااااااااااااااااام هانا جون کجایی بابا؟ دلم برات تنگ شده !

راستی علت اینکه بیشتر برداشتن اینه که غیرانتفاعی که به جز سوره دو برابر ظرفیت اعلام می کنن و در نهایت بیشتر از ظرفیت می گیرن....سوره هم سه برابر ظرفیت اعلام می کنه چون مصاحبه داره;)
الناز جان نگران نباش با 700 هم می تونی زابل روزانه بری;)

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااام هانا جون کجایی بابا؟ دلم برات تنگ شده !

راستی علت اینکه بیشتر برداشتن اینه که غیرانتفاعی که به جز سوره دو برابر ظرفیت اعلام می کنن و در نهایت بیشتر از ظرفیت می گیرن....سوره هم سه برابر ظرفیت اعلام می کنه چون مصاحبه داره;)
الناز جان نگران نباش با 700 هم می تونی زابل روزانه بری;)
مرسی سیمین جان من برام مهم نیست کجا فقط میخوام قبول بشم. راستی سیمین میشه بگی رتبه خودت چند بوده و کجا قبول شدی؟

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی سیمین جان من برام مهم نیست کجا فقط میخوام قبول بشم. راستی سیمین میشه بگی رتبه خودت چند بوده و کجا قبول شدی؟
عزیزم تو صفحه های قبلی مفصل توضیح دادم ...
700 ... غیر انتفاعی تو تبریز

الناز بالاخره قبول شدی یا نه ؟:question:

عزیزم مگه نتایجو دادن؟:D
خیلی جالب بود جمله ات!( بالاخره قبول شدی:question:)....:D

behnam arch

عضو جدید
اعلام نتایج

اعلام نتایج

مطمئنی؟:surprised: اون جواب کنکور سراسری مقطع دیپلم نبود؟

اگه نتایجو اعلام کردند لطفا بگین;)
:cry:شبکه خبر امروز اعلام کرد 26 مرداد ساعت 6 بعداز ظهر میزنن تو سایت.
البته همانطور که دوستان گفتن ممکنه که زودتر هم اعلام کنن.

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی سعید جان نه اینا تاآدمو نکشن نتایج رو نمیدن.:cry:

gol_bahar

عضو جدید
از راهنمايتون ممنون.راستي از كجا يه جزوء ايستايي عالي گير بيارم و به نظر شما و دوستان پارسه جزواتش در چه حد؟؟؟ خصوصا رياضي و ايستايي ترسيم فني...

عزیزم اگه جزوه ی پارسه ای که سر کلاس ها بودند رو بگیری کامله.

sheinis

عضو جدید
سلام عزیزم ...من خودمم نگرانم ولی با استرس چیزی درست نمی شه در ضمن تجربه ثابت کرده که همیشه کنکورای سخت واسه کسایی که خوندن بهتر از کنکورای اسونه امیدوارم شما وهمه بچه ها به نتیجه ای که می خواین برسین از اینکه در صداتم می ذاری ممنونم امید وارم همه همکاری کنن تا ارشیو کاملی واسه بچه های سایت درست شه.;).در ضمن ظاهرا انتخاب رشته 30 تا 4 شهریوره من که اخر نفهمیدم اینا چیکار می کنن.:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا