راهنمایی واسه تابستون

esy_007

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت برو بچ برقی.من ترم 2 برقم و می خواستم تابستون یه چیزایی از ترم 3 رو بخونم.می خاستم ببینم به نظر شما بشینم درسای ترم 2 رو مثل قسمت های آخر ریاضی 2ومعادلات رو بخونم بهتر یا مدارو الکترو مغناطیس.در ضمن در زمینه این کتاب ها اگه چیز توبی سراغ دارین بگین.
با تشکر.;)

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام

به نظر من ....تابستونتو با این درسا خراب نکن ....چون توی طول ترم فرصت هست ....

برو دنبال کامپیوتر و نرم افزارهای جانبی و اطلاعات عمومی و یه کمی هم عشق و حال ....

انرزی تو واسیه نه ماه تحصیلی ذخیره کن ....کم نیاری ...:)

ارزوی موفقیت ...;)

ununoctium

عضو جدید
يه نگاه به جزوه ي مدار سال بالايي ها بكن حتما!مدار خوندن بعد اين همه درس مفت يهو آدمو دچار حس خوف مي كنه:biggrin:

ARC_2008

مدیر بازنشسته
با سلام
از نگاه بنده نیز تابستان در نظام آموزشی ایران بهترین فرصت جهت یادگیری نرم افزارهای تخصصی رشته تان است . از آنجا که در ترم های ابتدایی برق هستید کار با MATLAB با استفاده از کتب موجود در بازار پیشنهاد می گردد . حتی می توانید گام را فراتر نهاده ، سمت نرم افزارهای برنامه نویسی چون C یا VB و ... بروید ( این نرم فزارها در آینده ای نه چندان دور تبدیل به ابزارهای قدرتمند شما خواهند گشت ) . بازآموزی تخصصی زبان انگلیسی با استفاده از کتب زبان اصلی دروس ترم قبلتان هم توصیه می گردد. این کار نه تنها زبان انگلیسی شما را با درستان انس می دهد که می توان دروس گذشته را مجددا مرور نمود . در هر حال در صورت تمایل شروع دروس تخصصی ترم بعدتان از نیمه دوم تابستان پیشنهاد می گردد. توجه داشته باشید یادگیری برنامه ای تخصصی به طور مفصل بیش از دو ماه کار می برد ! .
به امید افزونی بار علمی تمام تلاشگران راه علم .

حسین خورزنی

عضو جدید
سلام دوست عزیز
به نظر من هرچی روی مدار وقت بگذاری اشتباه نکردی!;)

پیوست ها

• Baby(01).jpg
    Baby(01).jpg
    13.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا