راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام. ببخشید گزینه ی اشتراک در موضوع در تاپیک ها نداریم؟
سلام
در کادر بالای هر تاپیک در قسمت ابزار های تاپیک سومین گزینه اشتراک در تاپیک هست .

رضاافشاری

عضو جدید
امیدوارم سوالم جای درست باشه
میخواستم ببینم چرا این همه تاپیک مجزا در قسمت مثلا مکانیک یا برق هست؟! هر کی یه تاپیکی ایجاد کرده واسه خودش البته بعضی هاش و شاید هم همش مفید باشه.خلاصه من دنبال جایی هستم که بچه های ارشد مکانیک بیشتر حضور دارن و همچنین دنبال کتابهای خوب میگردم ممنون هستم کمکم کنید.

mo.ava

عضو جدید
سلام
وجدانی یه نفر جواب ما رو بده.....
بخشید من وقتی با موبایل میام اینجا تو هر تایپیک فقط هشت صفحه اول واسم باز میشه!!!
چطوری باید برم صفحه های دیگه؟؟؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
لینک ارسال پست جدید کجاست؟؟؟

سلام

برای ارسال کردن یه پست جدید تو هر تاپیکی که میخواید مطلب بزارید برید بعد روی گزینه ی
پاسخ به تاپیک که گوشه ی سمت راست هر تاپیک هم بالاش و هم پایینش هست کلیک کنید

سلام
وجدانی یه نفر جواب ما رو بده.....
بخشید من وقتی با موبایل میام اینجا تو هر تایپیک فقط هشت صفحه اول واسم باز میشه!!!
چطوری باید برم صفحه های دیگه؟؟؟

سلام

استایلو موبایل انتخاب می کنید یا نه؟!

maryam 69

عضو جدید
سلام
چطور میتونم در صفحه مشخصاتم قسمت محل هایی که پست گذاشتم رو مخفی کنم یا فقط برای دوستام مشخص باشه؟؟؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام
چطور میتونم در صفحه مشخصاتم قسمت محل هایی که پست گذاشتم رو مخفی کنم یا فقط برای دوستام مشخص باشه؟؟؟

چنین امکانی وجود نداره!
بصورت گرافیکی، فقط می تونید رنگ لینک پست های ارسالی رو همرنگ با رنگ پس زمینه بکنید؛( از قسمت سفارشی کردن پروفایل در صفحه مشخصات (پروفایل) که به قول خودتون فقط مخفی می شه ولی کلیک کنی، بازم می بینی!:gol:
حتی روی اسم یوزرتون یک بار کلیک کنید، پست های ارسالی رو میبینید یعنی ممکن نیس مخفی کنید!!

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم سوالم جای درست باشه
میخواستم ببینم چرا این همه تاپیک مجزا در قسمت مثلا مکانیک یا برق هست؟! هر کی یه تاپیکی ایجاد کرده واسه خودش البته بعضی هاش و شاید هم همش مفید باشه.خلاصه من دنبال جایی هستم که بچه های ارشد مکانیک بیشتر حضور دارن و همچنین دنبال کتابهای خوب میگردم ممنون هستم کمکم کنید.
دوست عزيز بيشتر بچه ها يا نميدونن كجا مسائلشونو مطرح كنن يا ميخوان سريعتر مسئلشن ديده شه و پاسخ بگيرن واسه همين يه تاپيك ميزنن كه درست نيس و مديران بعد از مدتي اونارو پاك ميكنن.
شما از مديراي اون تالار كه در پايين هر تالار مكانيك و .. راهنمايي بگيري كه كجا كتابو و بچه هاي ارشدوميتوني پيدا كني راهنماييت ميكنن.

leylan69

عضو جدید
سلام.
درصورت نیاز به جزوات طراحان کنکور ارشد ,میشه راهنمایی کنید که از کجا تهیه کنم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام.
درصورت نیاز به جزوات طراحان کنکور ارشد ,میشه راهنمایی کنید که از کجا تهیه کنم

سلام

با توجه به رشته ی تحصیلی تون، به تالار تخصصی رشته تون سر بزنید تا بتونید مقاله ی مورد نظرتونو پیدا کنید

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
من همین الان عضوشدم
چندتا سوال دارم باید درهمین قسمت بپرسم؟
جواب پیامم ازکجا باید چک کنم؟
سوالام باید ازکی بپرسم که رشتش مهندسی نفت باشه ودانشجوی ارشد باشه

برای استفاده از امکانات سایت
[h=3]راهنمای کلی استفاده از سایت[/h]برای رشته خودتون

[h=2]مهندسی نفت[/h]

چرا تایپیک ها حذف میشوند؟!

چرا تایپیک ها حذف میشوند؟!

سلام. چرا من هر تایپیکی در بخش مکانیک سیالات مینویسم حذف میشه؟!:)

تو قسمت ازمون های مکانیک هم حذف شد. میخواستم یه تایپیک بذای مطالعه ی ارشد 95 بزارم که از بقیه کمک بگیرم ولی متاسفانه!!!!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

DDDIQ

مدیر ارشد

تو قسمت ازمون های مکانیک هم حذف شد. میخواستم یه تایپیک بذای مطالعه ی ارشد 95 بزارم که از بقیه کمک بگیرم ولی متاسفانه!!!!!!!

سلام دوست خوبم
تاپیک شما حذف نشده در بعضی از تالارها از جمله تالار مهندسی مکانیک قبل از مشاهده نیاز به تایید مدیر تالار هست تا برای نمایش تاپیک شما رو تایید کنند ؛ لطفا مستقیما با مدیران محترم این تالار هماهنگ بفرمائید

شادکام و تندرست باشید

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز

همونطور که صدیق عزیز اشاره کردن تاپیک ها برای نمایش نیاز به تایید داره و قبلا هم در پیام خصوص خدمتتون عرض کردم که برای تایید تاپیک هاتون باید در قسمت مربوطه ایجاد بشه و حتی الامکان بار علمی داشته باشه و ازتون خواستم قبل از ایجاد تاپیک قوانین مربوط به تالار مکانیک رو مطالعه کنید
[h=3]مروری بر برخی از قوانین تالار[/h]
قوانین تالار مکانیک

ممنون از همکاریتون:gol:

سلام.ممنون از همه ی توجه و زحماتتون.من نمیدونم چرا هر عکسی رو بذای فایلم انتخاب میکنم قابل مشاهده نمیشه.فقط وقتی که خودم وارد فایلم بشم میتونم ببینم!!!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ببخشيد من درخواست رمز جديد دادم.ي رمز ب ايميلم فرستاده شد.ولي خيلي اجق وجقه.ميخاستم بدونم چجوري ميتونم ويرايشش كنم ي رمز ساده مثلا عدد و اينا بذارم؟
ممنون

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من قسمت دادن پیام تایپیکا به ایمیلمو غیر فعال کردم بازم تمام پیاما میاد به ایملم ذله شدمباید هر روز هی پاک کنم چه کار کنم؟
ممنونم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام چطور میشه دی اکتیو کرد کاربریمو؟

سلام

نمیشه

سلام
ببخشيد من درخواست رمز جديد دادم.ي رمز ب ايميلم فرستاده شد.ولي خيلي اجق وجقه.ميخاستم بدونم چجوري ميتونم ويرايشش كنم ي رمز ساده مثلا عدد و اينا بذارم؟
ممنون

سلام

همون رمز عبورو که تو ایمیل بهتون داده رو می زنید که تو باشگاه لوگ بشید بعد از طریق کنترل پنلتون ، ویرایش ایمیل و رمز عبورتونو عوض کنید

نگار88

کاربر بیش فعال
سلام ببخشید پستی تو باشگاه هست که بتونم نحوه ی امتیاز دهی رو توش متوجه بشم ؟

bardinova

مدیر بازنشسته
نه پیشنهاد! نه انتقاد!

نه پیشنهاد! نه انتقاد!

این یه سئواله، نه انتقاده و نه پیشنهاد، جای سئوال رو پیدا نکردم. من بعد از 6 سال دوباره سر زدم اینجا، یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم جای عوض کردن آواتار رو پیدا کنم. قاعدتا باید توی قسمت نمایش مشخصات روی عکس کلیک کنم، اما دوباره برمیگرده توی همون نمایش مشخصات. چی کار باید بکنم؟

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یه سئواله، نه انتقاده و نه پیشنهاد، جای سئوال رو پیدا نکردم. من بعد از 6 سال دوباره سر زدم اینجا، یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم جای عوض کردن آواتار رو پیدا کنم. قاعدتا باید توی قسمت نمایش مشخصات روی عکس کلیک کنم، اما دوباره برمیگرده توی همون نمایش مشخصات. چی کار باید بکنم؟

ما میریم قسمت مشخصات بعد عکس شخصی(آواتار) بعد اونجا 2 گزینه هس

لینک از روی سایت

لینک از روی کامپیوتر بعد یکی رو انتخاب و عکس ومیاریم و در پایان ذخیره تغییرات و میزنیم

نمیدونم شاید مال مدیران فرق میکنه:D

خوش آمدین

bardinova

مدیر بازنشسته

لینک از روی سایت

لینک از روی کامپیوتر بعد یکی رو انتخاب و عکس ومیاریم و در پایان ذخیره تغییرات و میزنیم

خوش آمدین

ممنون از راهنماییت. برم ببینم پیداش میکنم یا نه. البته من مدیر نیستم، مدیر بازنشسته هستم. الان تو پارک میرم شطرنج بازی میکنم فقط :)

bardinova

مدیر بازنشسته

لینک از روی سایت

خوش آمدین

خیر! نشد. یا من اشتباه میرم یا نمیدونم مشکل از چیه. روی آواتار کلیک که میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیر! نشد. یا من اشتباه میرم یا نمیدونم مشکل از چیه. روی آواتار کلیک که میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

روی اواتار نه که عکس شخصی رو کلیک کنید؟؟عکس شخصی منظورتونه؟؟عکس شخصی رو کلیک کنید

bardinova

مدیر بازنشسته
روی اواتار نه که عکس شخصی رو کلیک کنید؟؟عکس شخصی منظورتونه؟؟عکس شخصی رو کلیک کنید

ای بابا! اینطوری فایده نداره! ببینین، من میرم توی صفحه شخصی من، سمت راست یه ستون داره، اونجا این گزینه که میگین نیست. میرم توی بخش معرفی من، اونجا هم این گزینه نیست. آدرسش کجاس دقیقاً؟

mohseni.e

عضو جدید
سلام دوست عزیز
وقتی میرین قسمت ویرایش آواتار تو گزینه دو
از قسمت browes کافیه عکس مورد نظرتون رو از پی سی انتخاب کنین
خودبخود عوض میشه و لازم نیست گزینه دیگه ای رو فعال کنین

bardinova

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزیز
وقتی میرین قسمت ویرایش آواتار تو گزینه دو
از قسمت browes کافیه عکس مورد نظرتون رو از پی سی انتخاب کنین
خودبخود عوض میشه و لازم نیست گزینه دیگه ای رو فعال کنین

والله الان تمام مشکل من همینه که این ویرایش آواتار کجاس که من نمیتونم ببینمش

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوست گرامی
جناب مهندس میتوانید به صورت کلی از تاپیک های راهنمای زیر استفاده بفرمائید
راهنمای کلی استفاده از سایت

پاسخ به سوالات متداول کاربران تازه وارد

در رابطه با سوال شما میتوانید
برای تغییر تصاویر پروفایل در کنترل پنل خودتون دو گزینه داریم:
یکی عکس آواتار هست برای تغییر عکسی که کنار پست هاتون قرار میگیره
و دیگری عکس صفحه مشخصات هست یعنی تصویری که در پروفایل و وبلاگ اعضا نمایش داده میشه
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=223020&d=1412665648

پیوست ها

• 34343.jpg
    34343.jpg
    29.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا