دوستم یه مشکلی داره

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید ولی شما راه حل ارائه ندی بهتره یعنی چی بهم بزن یه اشتباهی شده بجای اینکه با فکر حلش کنین میخوای با یه اشتباه بزرگتر بدترش کنین

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

ببخشید ولی شما راه حل ارائه ندی بهتره یعنی چی بهم بزن یه اشتباهی شده بجای اینکه با فکر حلش کنین میخوای با یه اشتباه بزرگتر بدترش کنین
ولي تينا جون اينا كارشون آخر به جدايي ميرسه.همون بهتر كه هر چه زودتر اقدام كنن.سنشون براي ازدواج خيلي كمه

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

آخه اينجوري كه نميشه مشكل اونا رو حل كرد.ما كه از همه چي دقيق اطلاع نداريم.خودشون نتونستن مشكلشون و حل كنن ما چه جوري ميتونيم حل كنيم؟

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بچه ها بی خیال.این جرفا چیه؟
my heart(1جان ببخشید دوست شما از نامزدش بچه تره که مشکلش رو اورده بیرون.
2)زندگی مسخره بازی نیست که 1 روز علاقه 1 روز نفرت اونم بی دلیل.
3)به دوستت بگو سنگاشو وا بکنه ببینه حرف حساب دختر چیه؟
اگه من پسر بودم ...........................مگه خاله بازیه زندگی.دههههههههههههههههه

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

بابا بچه ها بی خیال.این جرفا چیه؟
my heart(1جان ببخشید دوست شما از نامزدش بچه تره که مشکلش رو اورده بیرون.
2)زندگی مسخره بازی نیست که 1 روز علاقه 1 روز نفرت اونم بی دلیل.
3)به دوستت بگو سنگاشو وا بکنه ببینه حرف حساب دختر چیه؟
اگه من پسر بودم ...........................مگه خاله بازیه زندگی.دههههههههههههههههه

حالا شما ببخشيد.بچه هستن جووني كردن.خودشونم پشيمونن

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا شما ببخشيد.بچه هستن جووني كردن.خودشونم پشيمونن
نه دیگه بخشش درکار نیست.
باشه به خاطر گل روی شما بخشیدم.
ولی واقعا وقتی 2 نفر باهم ازدواج میکنن که دیگه این مسخره بازیا نیست.
باید بشینن عین 2 تا آدم عاقل باهم حرف بزنن یعنی چی که 1 روز عاشقه 1 روز متنفر!!!!!!!!!
هیچکس نمی تونه بهشون کمک کنه جز عقل ودرایت خودشون.ما که به مسائلشون آگاه نیستیم که بخوایم بشینیم از پشت سیستم نظر بدیم واین دوستمون انتقال بده وخدا می دونه پس فردا چی میشه!!!!!

• Like
واکنش ها: k2_h

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا اینجا همه پستا رو دیدم
همه یه برچسبی به دختره زدن، هیشکی هم نگفت شاید پسره راستی راستی مشکل داشته باشه
دوستش اومد گفت از نظر قیافه براد پیته، از نظر رفتار مثه یه فرشتست ....

ما که چیزی از هیچ کدومشون نمی‌دونیم، تنها این رو می‌دونیم که پسره بزرگترین اشتباه رو کرده و اونم اینه که مشکلات شخصی رو براحتی گسترش داده

یه چیزی هم که هست اینه که هر دوشون بچه هستن

دوستش گفت اگه دختره نمی‌خواست یا ... چرا ازدواج کرد، خوب پسره اگه نمی‌شناخت چرا رفت خواستگاری ؟

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اینجا همه پستا رو دیدم
همه یه برچسبی به دختره زدن، هیشکی هم نگفت شاید پسره راستی راستی مشکل داشته باشه
دوستش اومد گفت از نظر قیافه براد پیته، از نظر رفتار مثه یه فرشتست ....

ما که چیزی از هیچ کدومشون نمی‌دونیم، تنها این رو می‌دونیم که پسره بزرگترین اشتباه رو کرده و اونم اینه که مشکلات شخصی رو براحتی گسترش داده

یه چیزی هم که هست اینه که هر دوشون بچه هستن

دوستش گفت اگه دختره نمی‌خواست یا ... چرا ازدواج کرد، خوب پسره اگه نمی‌شناخت چرا رفت خواستگاری ؟
آره جاوید واقعا درست میگه.شاید هم مشکل از پسره باشه.
اما گفتم که ما چون چیزی نمی دونیم بهتره نظر ندیم وخودشون حل کنن.

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از دوستام تو دانشگاه با یه دختری نامزد کرد( رسمی)
اون دختره نسبت به اوایل خیلی سرد شده اما جالب اینجاس که از یه طرفم نمیخاد پسره رو که دوست منه از دست بده چه طوری بگم با دست پس میزنه با پا پیش میکشه
دوسته منم میگه اینو ببریم روان پزشک شاید مشکلی داره که هر وقت یه احساسی بروز میده
به نظر شما چی کنه؟ خودشم مونده دختره 19 سالشه و نمیاد روان پزشک
2 طرف دارن اذیت میشن

شاید دختره پشیمون شده . یعنی در واقع یه جورایی زندگیشو ( جوونیشو ) از دست رفته میبینه و میگه بد بخت شدم کاش یه ذره بیشتر مجردی ............

my heart

کاربر فعال
پسر 25 ساله بابا ارشده
رفت خواستگاری دختره اینطوری نبود بعد 2 ماه رنگ عوض کرد:mad:

khooshe

مدیر بازنشسته
پسر 25 ساله بابا ارشده
رفت خواستگاری دختره اینطوری نبود بعد 2 ماه رنگ عوض کرد:mad:
منم الان همه ی پستا رو خوندم.....
اولش بنظرم مشکل از پسره بود ولی قانع شدم که دختره یه چیزیش هست.....

یه چیز دیگه دوست شما ارشده بعد دختره 19 سالشه؟اصلا کاری به این حرفا ندارم ولی یکم نسلاشون با هم متفاوته......منکه فکر می کنم این کار الان اشتباه بوده...اینکه الان رسمی کردن....
یه چیز دیگه اگه دوست شما یه مدتی صبر می کرد و همون رابطه ی دوستی شونو ادامه می دادن مثلا 1سال که بازم به نظر من کمه مسلما توی دوستیشون کاملا این مسئله بوجود می اومد اونموقع دوست شما تصمیم عاقلانه ای می گرفت....نه الان که دستش مونده تو پوست گردو....

my heart

کاربر فعال
منم الان همه ی پستا رو خوندم.....
اولش بنظرم مشکل از پسره بود ولی قانع شدم که دختره یه چیزیش هست.....

یه چیز دیگه دوست شما ارشده بعد دختره 19 سالشه؟اصلا کاری به این حرفا ندارم ولی یکم نسلاشون با هم متفاوته......منکه فکر می کنم این کار الان اشتباه بوده...اینکه الان رسمی کردن....
یه چیز دیگه اگه دوست شما یه مدتی صبر می کرد و همون رابطه ی دوستی شونو ادامه می دادن مثلا 1سال که بازم به نظر من کمه مسلما توی دوستیشون کاملا این مسئله بوجود می اومد اونموقع دوست شما تصمیم عاقلانه ای می گرفت....نه الان که دستش مونده تو پوست گردو....
چرا ؟
دوستم دانشجوی ارشد اونم کارشناسی
اینا 5 یا 6 سال فرق دارن اینقدر زیاده؟
نه ادمی که نقش بازی کنه تا اخرم خودشو نشون نمیده
ما میگیم بهم بزن این تعادل نداره دختره میگه نه من دوسش دارم پسره هم مونده هم دلش میسوزه واسه اون( البته من میگم دوسش داره این بهونست) هم میگه این از حالا این ادا اطوار داره اخرش چی میکنه

تسنیم_ط

عضو جدید
چرا ؟
ما میگیم بهم بزن این تعادل نداره دختره میگه نه من دوسش دارم پسره هم مونده هم دلش میسوزه واسه اون( البته من میگم دوسش داره این بهونست) هم میگه این از حالا این ادا اطوار داره اخرش چی میکنه
به پسره بگو از رو احساس تصمیم نگیره:)

khooshe

مدیر بازنشسته
چرا ؟
راستشو بخوای به نظر من زیاده....
چون الان نسلها با دو سال اینور اونور تغییر می کنه......حرفای همو نمی فهمن...حالا این که اصلا ربطی به بحث شما نداره....بر می گردیم به بحث شما....
چرا اتفاقا تا یه جایی می تونه خودشو نشون نده بعد یه مدتی بخواد یا نخواد معلوم می شه چند مرده حلاجه.......
چند وقت پیشا یکی از دوستام به یه پسری دوست شد....یه ماهم نگذشته بود ولی چون دوستیه اولش بود رفت پیش روانشناس تا ببینه چی کار باید بکنه ،روانشناسه گفت تو 3ماه دیگه به بعد این چهره اشو نشون می ده....الانشو نگاه نکن...
حالا من نمی گم 3ماه باید بیشتر باشه.......چون یه عمر زندگیه...

به دوستت هم بگو یه عمر زندگیه با عطوفت و دلسوزی باهاش رفتار نکنه....با عقل بره جلو...
حالا خوبه الان خودشو نشون داده تا لااقل یه کاری دوستتون می تونه بکنه تا اگه نتونست جا برای برگشت باشه،نه توی زندگی.....
ولی میدونید چیه دختره هنوز خامه و مثل دختر بچه ها رفتار میکنه و هیچ تصویر درستی از زندگی نداره!
موافقم....

به پسره بگو از رو احساس تصمیم نگیره:)
خیلی خیلی موافقم....

sima.niki

عضو جدید
من یکی رو میشناختم که دقیقا همین طوری بود. اون تعریف میکرد که دوستانم میشستن و میگفتن که الان سن ازدواج تو نیست وزود ازدواج کردی و.. و این دوست منم دچار تردید شده بود ومیترسید که نکنه اشتباه کرده وبرای اینکه پسره وخودش بیشتر به همه وابستهنشن یک روز با پسره خوب بود و فردای اون روز بی محلی وکم توجهی.به نظر من دوست شما باید بشینه با اون صحبت کنه ببینه مشکلش چیه و باهم به یک مشاوره مراجعه کنن نه اینکه به یک روان پزشک.بابا دیونه که نیست دختر مردم.مطمئنم دچار تردید شده ومیترسه که نکنه اشتباه بود انتخابش. بدم از یک جایی چون پسر رو دوست داره نمیخواد از دستش بده. البته باید رفت وامدشون رو باهم بیشتر کنن وهمدیگر رو بیشتر ببینند تا به دختره یک چیزایی ثابت بشه.این نظر منه

sima.niki

عضو جدید
من نمیدونم این چه حرفیه که میگید تفاوت نسل .مگه دوران قبل از میلاده که پسره برای دهه 4 باشه ودختره برای دهه6؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان مطمئنا هم پسره وهم دختر جز دهه 6 هستن و فکر نمیکنم اختلاف5یا 6 خیلی زیاد باشه تازه الان سطح تحصیلات دختره درسته پایینتره ولی اونم به پسره میرسه.اصلا سطح تحصیلات مهم نیست چون هر دوی اونها دانشجو هستن.باید برن پیش یک مشاور این بهترین راهه

mino8

عضو جدید
به نظر من از اونجایی که شما گفتید دختره تجربه ی دوستی های دیگه هم داره , شاید هنوز توی توهم دوستیه, باورش نمیشه که این یکی دیگه برای همیشه باهاشه به خاطر همین شاید شاید هوس تنوع کرده باشه , در ضمن سنش برای ازدواج خیلی هم پایین نیست ولی با این نامتعادل بودن اخلاقی, ازدواج خیلی خیلی براش زوده.............حالا طرف دیگه ی قضیه این که شاید پسره نتونسته اعتماد دختره رو به دست بیاره , شاید پسره نتونسته نیازهاشو تامین کنه که دیگه من وارد جزییات این نیازها نمیشم:D.................طرف سوم قضیه این که جفتشون احتمالا" مشکل روحی روانی دارن , پس مراجعه به روانپزشک برای هر 2تاشون واجبه.........:w00:و نهایتا" طرف چهارم امیدوارم اینو بفهمن که خیلی ها آرزو دارن که هرچه زوذتر برای همیشه کنار کسی باشن که دوسش دارن:crying:ولی حالا که اینا با همن چراااااااااااااااااااااااااا این نکته ی مهمو نمیفهمن:w19:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با حرفای همزاد عزیزم قل دیگرم :redface:مهسا جون:heart: موافقم

زندگی بازی نیس:mad:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره من نفهمیدم سن مناسب برا ازدواج کیه
19 سال زوده :surprised:
رسیدی به 24 25 بهت میگن ای وای دیر کردی پاشو بدو:surprised::surprised:
پس کی ؟ هان پس کی:mad:

mino8

عضو جدید
بالاخره من نفهمیدم سن مناسب برا ازدواج کیه
19 سال زوده :surprised:
رسیدی به 24 25 بهت میگن ای وای دیر کردی پاشو بدو:surprised::surprised:
پس کی ؟ هان پس کی:mad:
عزیزم میبینی با آدم چه کارا میکنن؟ من در این مورد با خانواده حرف میزنم اول میگن اون دخترخالتو دیدی رفت تو هم باید بری , وقتی هم که میگم می خوام ازدواج کنم میگن تو بشین درستو بخون حالا زوده برات:mad: