دوستان بیایید کمکش کنیم....

hfvhidld

عضو جدید
سلام بچه ها
یه پسری هست بیچاره یه نامزد داشته که به گفته خودش خیلی عاشقش بوده و میپرستیدسش اما چون خونوادهاشون به هم نمیخوردن و بر اساس دلایل دیگه ای دختره گذاشته و رفته میگه زمانی که گذاشت و رفت داشتم دیوونه میشدم حتی کارم به بیمارستان و اینجاهام کشیده و هنوز که هنوزه تو قلبم دارمش و باهاش حرف میزنم ، شبا که میخام بخابم همش گریه میکنم و تو فکرشم هر شب باید با بغض و تنهایی بخابم
من بهش گفتم بره بیرون ورزشگاهی باشگاه بیلیاردی جایی
ازم کمک خواسته که بش کمک کنم اون دختره رو فراموش کنه و یه زندگی جدیدی آغاز کنه من دوس دارم بش کمک کنم اما تجربه و یا پیشنهادی ندارم بش بکنم دوستان عزیز اگه کمکی هست بدین تا من کمکش کنم ممنون

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا جایی که من میدونم برای ناراحتیش هیچ کاری نمیشه کرد فقط باید مواظب باشه به انحراف کشیده نشه یعنی اینطور نباشه تصمیم بگیره با هیچ کس ازدواج نکنه و از راه غیر ازدواج رابطه جنسی با اشخاص مختلف انجام بده. بهترین کار اینه که یکی زیباتر و مهربونتر از قبلی براش پیدا کنید...

hfvhidld

عضو جدید
خودشم اصن اهل این حرفا نیس که بخواد دوس دختر و ازین صحبتا پیدا کنه
خوب الان ما باید یه ذره روحیشو ازون ناراحتی و پریشانی آزاد کنیم تا بتونیم یکی دیگه رو براش پیدا کنیم چون هرکسی رو بش معرفی میکنیم میگه نه من چه جوری فکر اونو از ذهنم بیرون کنم کسی که مدام دارم تو قلبم باش حرف میزنم و تو قلبم باش زندگی میکنم!
خودش میگفت من الان یکیو میخام که باش حرف بزنم و کمکم کنه تا ازون ناراحتی و اون عذاب هایی که کشیدم نجاتم بده ولا فعلا به هیچ کسی برای هیچ چیزی احتیاج ندارم
راستش منم بش نگفتم بره مشاوره چون بعضیا هستن اگه بشون بگی برو مشاوره بد برداشت میکنن و میگن مگه ما دیوونه ایم
نمیدونم چه جوری راهنمائییش کنم
کسی اگه نظری داره خواهشا کمک کنه!