دنبال کار میگردم!

Asghar_

عضو جدید
با سلام و احترام

دوستان من دنبال یه کاری میگردم زیاد سنگین نباشه و بتونم مثلا حدودا ماهی 100 تومنی دربیارم. بیشتر هم بشه چه بهتر. راستش من الان دارم رو تز ارشدم کار میکنم و در روز 4 ساعت میتونم برای کار وقت بزارم...

مثلا تو اینترنت میشه کاری کرد؟ مترجم سایت ها خوبه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

اگه سایتی سراغ دارین ممنون میشم لینک رو قرار بدین.

بیرون از دنیای مجازی چی میتونین پیشنهاد بدین....هر کاری باشه که به وقتم بخوره مشکلی نیست فقط بگین.

باتشکر از وقتی که میزارین.

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و احترام

دوستان من دنبال یه کاری میگردم زیاد سنگین نباشه و بتونم مثلا حدودا ماهی 100 تومنی دربیارم. بیشتر هم بشه چه بهتر. راستش من الان دارم رو تز ارشدم کار میکنم و در روز 4 ساعت میتونم برای کار وقت بزارم...

بیرون از دنیای مجازی چی میتونین پیشنهاد بدین....هر کاری باشه که به وقتم بخوره مشکلی نیست فقط بگین.

من فکر میکنم اگه اجباری نیست اون ماهی صد تومن رو بیخیال شو و اون چهارساعت رو وقت بذار و یه چیزی یاد بگیر بخصوص فکر میکنم در رشته مکانیک نرم افزار ها مهم باشن بخصوص کامسول و اینا ، اگه اینو یاد بگیری شاید بتونی درامد از این کار کسب کنی احتمالا...
یا بهتر بگم : اگه دنبال درسی ، کار رو بیخیال شو و اگردنبال کار و پولی درس رو بیخیال شو.....
گرچه میدونم یه دانشجو چه عذابی میکشه وقتی مجبوره همه چیز رو (سربازی-پول-خونه-ماشین-درس-کنکور.....) با هم قاطی بکنه و ببره جلو

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو اینترنت سایت های زیادی مترجم و نویسنده لازم دارن میتونی سرچ کنی

Asghar_

عضو جدید
من فکر میکنم اگه اجباری نیست اون ماهی صد تومن رو بیخیال شو و اون چهارساعت رو وقت بذار و یه چیزی یاد بگیر بخصوص فکر میکنم در رشته مکانیک نرم افزار ها مهم باشن بخصوص کامسول و اینا ، اگه اینو یاد بگیری شاید بتونی درامد از این کار کسب کنی احتمالا...
یا بهتر بگم : اگه دنبال درسی ، کار رو بیخیال شو و اگردنبال کار و پولی درس رو بیخیال شو.....
گرچه میدونم یه دانشجو چه عذابی میکشه وقتی مجبوره همه چیز رو (سربازی-پول-خونه-ماشین-درس-کنکور.....) با هم قاطی بکنه و ببره جلو

سلام

ممنون از راهنماییتون

راستش مجبورم.

نرم افزار هم بلدم.

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دانشگاهتون و خوابگاه و نمازخونه و اینا تبلیغ بزن انجام ترجمه و درست کردن پاور پوینت و این حرفا من انقد ادم دیدم از این تبلیغا میزن...تازه ماها به نظرمون پاور برای ارائه درست کردن چیزی نمیاد ولی واقعا بعضیا یا بلد نیستن یا وقتشو ندارن میارن میدن....بعدم ترچمه خ گرونه و خوب میتونی پول در بیاری...
اگه نرم افزارهای اماری مثل sas و spss هم بلد باشی که برای یه انالیز معمولی تا 300 - 400 میتونی بگیری...اینا چیزایی بود که تو دانشگاه خودمون دیدم و بچه ها جدی دارن ازش کسب درامد میکنن مخصوصا پسرای هم کلاسیمون...

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

ممنون از راهنماییتون

راستش مجبورم.

نرم افزار هم بلدم.
ببخشید من از رشته شما اطلاع چندانی ندارم...ولی اگه مثل رشته ما پروژه های دانشجویی با نرم افزار ارائه میشه...میتونین این پروژه ها رو برای دانشجویان سطح کارشناسی انجام بدین....

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و احترام
سلام عزیزم
اگر ترجمت خوبه همونطور که لیومیی گفت برو تو کار ترجمه متون دانشگاهی
خیلی پول خوبی داره
یه پایان نامه خیلی کوچیک طرفا راحت 50 تومن در میاد.تو دانشگاه ما ، یه پایان نامه ترجمه انگلیسی 80صفحه خط ریز داشتم ، طرف بهم گفت 450هزار تومان! خودت حساب کن دیگه.
هر پایان نامه در سخت ترین شرایط 10ساعت زمان میبره هرچقدر زبانت خوب باشه ساعتش کمتره خودت حساب کن هر 10ساعت حدودا 50تومن (در بدترین شرایط) درآمد داره

در اینترنت هم من تجربه کوچیکی دارم
هر مقاله ترجمه ای اینترنت در میاد حدود 2 تا 3 تومن.معمولا هر مقاله حدودا 10دقیقه ترجمش طول میکشه و 20دقیقه پیدا کردن و راست و ریس کردن و عکس گذاشتنش بستگی به سرعت اینترنتت داره
حدودا اگر خیلی هم کند باشی هر ساعت میشه گفت 5 تومن در آمد داره
کمه
ولی نشستی تو خونه و فقط با کامپیوتر کار میکنی

یه سایت مترجمی هم داریم تو ایران همچین شکلیه، نمیدونم جریانش چیه

خلاصه زبانت خوب باشه راحت میتونی در آمد کسب کنی.فقط اوایلش اینکه پیدا کنی و انجام بدی سخته خداوکیلی
موفق باشی :)