دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
میخام بدونم که چه سایتی رو میتونم پیدا کنم ک بشه کتابای مخصوص تبلت رو توش دانلود کرد!
خب باید توی کدوم تالار بزارم که نبندنش؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

varyans

عضو جدید
سلام

فکر میکنم اگر قوانین را دقیق مطالعه کنیم و سپس اقدام به فعالیت بکنیم خیلی مشکلات حل خواهند شد :smile:

من قوانین را که نگاه کردم تاپیک شما مغایر با این سه بند بود

البته با عرض معذرت از مدیریت محترم که در کارشان دخالت کردم
به عنوان عضوی از تالار وظیفه خودم میدونم که برای اعتلای تالار تلاش بکنم

مگه شما حذفش کردین که دارین جواب میدین ؟؟ بذارین خودشون جواب بدن !!

هنوزم میگم تاپیکم جاش درست بود .

بر فرض هم میشد بجای حذف کلی اونو منتقل میکردین نه اینکه پاکش کنید !

اما اون سه بند :
تاپیکم نه داستان و حکایت بود
نه ربطی به کامپیوتر داشت
نه تاریخ و دین و مذهب توش بود

بند 7 هم قسمت اولش کاملا خنده داره ؛ 1) بازدید بیشتر 2) آفرینش جنجال
اصولا کاربر تاپیک میزنه که تاپیکش دیده بشه .

تاپیکم بازدید خوبی داشت ولی به نظرتون تاپیک "اسم خودتونو به کره ای بفهمید کجاش جنجال داره ؟؟؟؟

مثله اینکه هنوزم اینجا قانون سلیقه ای اجرا میشه ..

اسپمر ها هنوزم جولون میدن !!

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
درود بر مدیران عزیز باشگاه
من مدت اندکی هست که تو این باشگاه هستم و عموما سعی کردم که قوانین رو رعایت کنم اما سوالی که برای من پیش اومد حدود خط قرمز برای زدن یک تاپیک که بتونه در گفت و گوی ازاد شکل بگیره جز مسائل سیاسی چی هست و فرض بر این باشه که جز بخش های دیگه محسوب نشه؟از این جهت اینو می پرسم چون با توجه به مشکل های اجتماعی جامعه من سعی کردم در دو تاپیکی که شکل دادم بحث اجتماعی پیش بیاد .یکیش که مواجه ما در برابر مردم افغان بود که خوشبختانه خطوط رو حفظ کرده ولی دومین تاپیک در مورد سقط جنین بود که من هم چون در سایت خبر انلاین (سایت کاملا قانونی)این خبر رو مطرح کرده بود در مقابل نظر کاربران(عنوان خبر :سقط جنین حق یا نا حق)(و متوجه شدم جز مباحث ممنوعه نیست) من سعی کردم نظر دوستان رو در این مورد جویا بشم در تاپیک سقط جنین اخلاقی یا غیر اخلاقی (دیدگاه شما)
به هیچ عنوان اعتراضی ندارم و قصدم حرکت در چهارچوب این باشگاه هست (چون اطمینان دارم بنابر دلایلی تغییر قانون در حال حاضر امکان پذیر نیست)
شاد باشید

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
درود بر مدیران عزیز باشگاه
من مدت اندکی هست که تو این باشگاه هستم و عموما سعی کردم که قوانین رو رعایت کنم اما سوالی که برای من پیش اومد حدود خط قرمز برای زدن یک تاپیک که بتونه در گفت و گوی ازاد شکل بگیره جز مسائل سیاسی چی هست و فرض بر این باشه که جز بخش های دیگه محسوب نشه؟از این جهت اینو می پرسم چون با توجه به مشکل های اجتماعی جامعه من سعی کردم در دو تاپیکی که شکل دادم بحث اجتماعی پیش بیاد .یکیش که مواجه ما در برابر مردم افغان بود که خوشبختانه خطوط رو حفظ کرده ولی دومین تاپیک در مورد سقط جنین بود که من هم چون در سایت خبر انلاین (سایت کاملا قانونی)این خبر رو مطرح کرده بود در مقابل نظر کاربران(عنوان خبر :سقط جنین حق یا نا حق)(و متوجه شدم جز مباحث ممنوعه نیست) من سعی کردم نظر دوستان رو در این مورد جویا بشم در تاپیک سقط جنین اخلاقی یا غیر اخلاقی (دیدگاه شما)
به هیچ عنوان اعتراضی ندارم و قصدم حرکت در چهارچوب این باشگاه هست (چون اطمینان دارم بنابر دلایلی تغییر قانون در حال حاضر امکان پذیر نیست)
شاد باشید

سلام
موضوعات سیاسی و هر چیز یکه به نوعی به سیاسی و دولت مربوط بشه ممنوع هست
موضوعات دوست دختر و پسر و احساسی و عشقی و مشابه اینها ممنوع هست
موضوعاتی که در مورد موارد ناموسی هست ممنوعه هست
موضوعاتی که مناسب نباشن و نشه در موردش بحث کرد مثل همین سقط جنین که واقعیت هست ولی تو این سایت نمیشه چنین چیزایی باشه چون بحش در موردش کشیده میشه به جاهای دیگه و نمیشه باشه

*Essi*

اخراجی موقت
یک خواهش هم از مدیریت محترم در مورد تاپیک های مرتبط با حجاب دارم.

دقیقا مثل وضعیت جامعه ما که برای پوشاندن اکثر مشکلات، مدام بحث حجاب رو مطرح میکنند تا حواس ها به سمت دیگری رود.

یکسری از دوستان با استارت مداوم تاپیک های حجاب و هرآنچه به حجاب مربوط هست، مدام ایجاد درگیری و تنش میکنند و حرف هایی میزنند که کسی سکوت نکنه.

همین الان صفحه اول تالار آزاد پر از تاپیک حجابی شده، خواهشا هر تاپیکی مربوط به حجاب بود رو به تالار اسلام و ادیان ادیان انتقال بدین.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه بعضی از کاربران با علم و اگاهی بر این موضوع که تالار گفتگوی ازاد مدت هاست بدون مدیر مونده ، اقدام به ارسال تاپیک هایی می کنن که براش تالار مناسب وجود داره .

چرا با اینکه تالار اسلام مدیر داره کاربران اصرار دارن هر چی تاپیک مربوط به حجاب هست در گفتگوی ازاد ارسال کنند ؟؟؟

از اون گذشته استارتری که تاپیک میزنه موظفه بر روند تاپیکش نظارت کلی داشته باشه . اینکه هر چی تو میل و فیس دیدیم رو برداریم بیاریم اینجا کپی پیست کنیم و خودمون نتونیم از خودمون چیزی اضافه کنیم یا بحث رو اداره کنیم میشه ادامه همین روند فعلی تالار گفتگوی ازاد .

اگر واقعا و بدون عذر و بهانه و سفسطه بدنبال بهبود کیفی این تالار هستیم باید همه از خودمون شروع کنیم .

لینک قانون تالار گفتگوی ازاد و مواد و تبصره هاشم که دیگه همه از حفظن !

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشین!!!
افسون جان واقعا این تاپیک هایی که جدیدا زده میشه و اکثراهم راجع به حجابه هیچ محتوایی نداره و افراد رو به یه سمتدیگه میکشونه!!!لطفا بررسی کنید!
در کل تاپیک هایی که در حال حاضر در تالار گفتگوی ازاد میبینم محتوای خاصی ندارن.پیگیری کنید تا دیگه شاهد این موضوعات نباشیم!ممنون .نماز و روزهاتم قبول!

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز
یک خواهش هم از مدیریت محترم در مورد تاپیک های مرتبط با حجاب دارم.

دقیقا مثل وضعیت جامعه ما که برای پوشاندن اکثر مشکلات، مدام بحث حجاب رو مطرح میکنند تا حواس ها به سمت دیگری رود.

یکسری از دوستان با استارت مداوم تاپیک های حجاب و هرآنچه به حجاب مربوط هست، مدام ایجاد درگیری و تنش میکنند و حرف هایی میزنند که کسی سکوت نکنه.

همین الان صفحه اول تالار آزاد پر از تاپیک حجابی شده، خواهشا هر تاپیکی مربوط به حجاب بود رو به تالار اسلام و ادیان ادیان انتقال بدین.

منظورشون تاپیک من بوده ؛ لطفا فقط قبل از انتقال یا حذف ؛ نظرات این کاربر و دوستانشون رو ببینین که چطور با بی ادبی تمام مسائلی رو مطرح کردن که جای تاسف داره
خصوصا تو چند صفحه ی آخر

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
من فقط ی چی بگم . برم . مخالفان و موافق هم میتونن بحث کنن . ولی گفتگوی آزاد : آزاد یعنی چی؟

مخالفان عزیز . دوستان گرامی . شما اگه ی بحث رو محدود کنن مدیران . شما جبهه میگرید ک چرا این طور شد . انصافا نمیگید؟

موافقان نظرشون فکر کنم منطقی تره

تاپیکایی ک زده میشه دعوت نامه ک صادر نمیشه . مثل بقیه انجمن ها . هر کسی دوست داره میتونه وارد بشه و نظرشو محترمانه بگه و نظرات دیگران روببینه . خودش فکر کنه و بررسی کنه . هر انسانی ک نظر کورکورانه نداشته باشه . میتونه یکم فکر کنه . کلمه بحث رو یکم تعریف کنید برای خودتون

ایشالله تاپیکایی در مورد حجاب ادامه دارن . و همه موارد حجاب بررسی میشن .

موفق باشید

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
منظورشون تاپیک من بوده ؛ لطفا فقط قبل از انتقال یا حذف ؛ نظرات این کاربر و دوستانشون رو ببینین که چطور با بی ادبی تمام مسائلی رو مطرح کردن که جای تاسف داره
خصوصا تو چند صفحه ی آخر

به تخلفات اون تاپیک رسیدگی شد/

----

دوستان ممنون میشم اینجا بحث نکنید
تاپیک های حجاب باید در تالار اسلام و قران ارسال بشن.
با توجه به اینکه بارها و بارها ما این بحث ها رو داشتیم و همیشه هم به توهین و درگیری و ... ختم شده.
امیدوارم دیگه شاهد این موارد نباشیم.

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر قشنگ گفته که :
از آنکه نام تالار،گفتگوی آزاد است سوء تفاهم هایی میان کاربران بوجود می آورد،این تصور به میان می آید که واژه ی آزاد،توجیه رفتار ما در این تالار است که چنین نیست

behzadk2019

کاربر ممتاز
تاپیکهایی ک در صفحه اول تالار آزاد قرار دارن :

دوستانی ک تاپیکشون قرار دادم . تاپیکا ب صورت تصادفی انتخاب کردم و قصد ناراحتی کسی رو ندارم

هلو یا پرز؟ مساله اینست

نام مستعار شخصیت های ایران..!!

من سیاسی نیستم !!!

یک آزمون بسیار جالب

بررسی 2 رفتار درونی !+چه وقت زمین را گاز میگیرید+چه وقت آرام هستید!

امروز بهار است، ولي من نمي توانم آنرا ببينم !!!!!

مهم: افزایش دقت و بررسی جزییات

به سلامتي اونايي كه . . .

پرونده رقت انگیزی که اشک قاضی را در آورد

دانستنیهای جالب درباره عطر ، ادوکلن، ادو پرفوم و غیره

اندكي فكر كن ...

همه چهار زن دارند

اینا فقط گوشه ای از تاپیکا بود . وقتی خود ب خود بعضی بحثا حذف بشه . غیر مجاز شناخته بشن . چ چیزی برای بحث میمونه؟؟ تالار آزاد میشه تالار زنگ تفریح 2

کدام تاپیک بحث داره؟؟؟

ی فکری کنید مدیران ب حال تالار

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز

گفت و گوی ازاد، برای تاپیک هایی هستش که جای دیگه نمیشه فرستادشون....
متاسفانه خیلی ها با تاپیک دفتر مدیریت و انجمن زنگ تفریح اشباه میگیرنش.... دلیلش هم برخورد کاربر های سابقه دار هست... وقتی سابقه دارها تاپیک بی‌خود میزنیم، از بقیه چه انتظاری میره؟!!!

البته چون این انجمن بازدید کننده‌ی زیادی هم داره، باعث میشه که افراد اینجا رو برا تاپیکشون انتخاب کنن...

behzadk2019

کاربر ممتاز
گفت و گوی ازاد، برای تاپیک هایی هستش که جای دیگه نمیشه فرستادشون....
متاسفانه خیلی ها با تاپیک دفتر مدیریت و انجمن زنگ تفریح اشباه میگیرنش.... دلیلش هم برخورد کاربر های سابقه دار هست... وقتی سابقه دارها تاپیک بی‌خود میزنیم، از بقیه چه انتظاری میره؟!!!

البته چون این انجمن بازدید کننده‌ی زیادی هم داره، باعث میشه که افراد اینجا رو برا تاپیکشون انتخاب کنن...

گفته های شما درسته ولی خیلی وقته ک اینجور تاپیکا زده میشه . من بحثم با کسایی هست ک میگن تالار آزاد رو مطابق نظر خودشون تقسیم بندی میکنن و بعضی بحث ها ک ب نفعشون نیست رو جاشو در تالار آزاد نمیبینن.
ب امید روزی ک انجمن ب چند سال پیش برگرده . تمامی تالارها مدیر داشته باشن . ک این جور مسایل پیش نیاد .

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوستانی ک تاپیکشون قرار دادم . تاپیکا ب صورت تصادفی انتخاب کردم و قصد ناراحتی کسی رو ندارم

بررسی 2 رفتار درونی !+چه وقت زمین را گاز میگیرید+چه وقت آرام هستید!

اینا فقط گوشه ای از تاپیکا بود . وقتی خود ب خود بعضی بحثا حذف بشه . غیر مجاز شناخته بشن . چ چیزی برای بحث میمونه؟؟ تالار آزاد میشه تالار زنگ تفریح 2

کدام تاپیک بحث داره؟؟؟

ی فکری کنید مدیران ب حال تالار

فکر کنم اگه به تاپیک من زمان لازم برای پا گرفتن رو بدی ! شک ندارم که قبول میکنی گفتگوی ازاد هست!

میشه دوباره ببینیش؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوره پیج فیس بوق تالار گفتگوی ازاد رو هم افتتاح کنیم تا دوستانی که خسته و عطشان در فیس دربدر دنبال یه تالار برای ارسال این همه مباحث اموزنده و علمی و دارای پتانسیل بالای بحث می گردند زیاد به دردسر نیفتن !!!!:(

با توجه به روند ورود دهه هشتادیا به فیس باید منتظر ورود اون ها هم به تالار گفتگوی ازاد باشیم :confused:

این تب لایک رو هم حتما بذارین دوستان حال و هوای فیس از سرشون نپره . ( خوب شد بعضیا نیستن این چیزا رو ببینن وگرنه کهیر میزدند )

پ.ن : همه کاربرانی که دغدغه بهبود کمی و کیفی تالار گفتگوی ازاد رو داشتند روحشون شاد !!!

[h=3]زنجبیل ، درد معده را تسکین می‌دهد[/h]

[h=3]+16 سال کوپ میکنی نیا داخل ولی اگه اومدی لایکو بزن[/h]

[h=3]خنده‌ دارترین بیماری دنیا چیست؟!) اینم باز لایک داره ها)[/h]

[h=3]عطسه و ارتباط آن با خرافات و باور عامیانه[/h]

[h=3]زندگی بلی یا خیر ؟(چرا بچه های این باشگاه لایک نمی زنن؟)[/h]
[h=3]چگونه عمر خود را تا 80% افزایش دهیم !!!! ...[/h]

[h=3]تنها موجود تک چشم جهان (لایک نزدی دیگه اسم ابجیتو نیار)[/h]

[h=3]غصنفر نامه[/h]

[h=3]برج زیر زمینی (لایکو نزنید کلتونو می کنم دی)[/h]

takhti1956

عضو جدید
چطوره پیج فیس بوق تالار گفتگوی ازاد رو هم افتتاح کنیم تا دوستانی که خسته و عطشان در فیس دربدر دنبال یه تالار برای ارسال این همه مباحث اموزنده و علمی و دارای پتانسیل بالای بحث می گردند زیاد به دردسر نیفتن !!!!:(

با توجه به روند ورود دهه هشتادیا به فیس باید منتظر ورود اون ها هم به تالار گفتگوی ازاد باشیم :confused:

این تب لایک رو هم حتما بذارین دوستان حال و هوای فیس از سرشون نپره . ( خوب شد بعضیا نیستن این چیزا رو ببینن وگرنه کهیر میزدند )

پ.ن : همه کاربرانی که دغدغه بهبود کمی و کیفی تالار گفتگوی ازاد رو داشتند روحشون شاد !!!

زنجبیل ، درد معده را تسکین می‌دهد

+16 سال کوپ میکنی نیا داخل ولی اگه اومدی لایکو بزن

خنده‌ دارترین بیماری دنیا چیست؟!) اینم باز لایک داره ها)

عطسه و ارتباط آن با خرافات و باور عامیانه

زندگی بلی یا خیر ؟(چرا بچه های این باشگاه لایک نمی زنن؟)

چگونه عمر خود را تا 80% افزایش دهیم !!!! ...

تنها موجود تک چشم جهان (لایک نزدی دیگه اسم ابجیتو نیار)

غصنفر نامه

برج زیر زمینی (لایکو نزنید کلتونو می کنم دی)

چرا میزنید خوب ابجی

من تازه اومدم راهنماییم کن تا درست تاپیک بسازم خوب:(

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا میزنید خوب ابجی

من تازه اومدم راهنماییم کن تا درست تاپیک بسازم خوب:(

دوست عزیز هم من و هم یکی دیگه از اعضا تالار بهتون گفتیم کارتون بر خلاف قوانین تالار هست اما شما ماشاالله تخت گاز می رفتین .

اگر لطف کنید قوانین تالارو مطالعه کنید خودتون متوجه می شید چه کار باید بکنید

http://www.www.www.iran-eng.ir/announcement.php?f=2

اگر هم سوالی دارین در این تاپیک مطرح کنید مطمئنا مدیران پاسخگو خواهند بود

راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

راهنمای کلی استفاده از سایت

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار

[h=3]زنجبیل ، درد معده را تسکین می‌دهد[/h]

[h=3]+16 سال کوپ میکنی نیا داخل ولی اگه اومدی لایکو بزن[/h]

[h=3]خنده‌ دارترین بیماری دنیا چیست؟!) اینم باز لایک داره ها)[/h]

[h=3]عطسه و ارتباط آن با خرافات و باور عامیانه[/h]

[h=3]زندگی بلی یا خیر ؟(چرا بچه های این باشگاه لایک نمی زنن؟)[/h]
[h=3]چگونه عمر خود را تا 80% افزایش دهیم !!!! ...[/h]

[h=3]تنها موجود تک چشم جهان (لایک نزدی دیگه اسم ابجیتو نیار)[/h]

[h=3]غصنفر نامه[/h]

[h=3]برج زیر زمینی (لایکو نزنید کلتونو می کنم دی)[/h]

حذف شدن/

takhti1956

عضو جدید
ولی نامردی بود تمام تاپیک های من پاک شد ولی تاپیک های مثل مال من زیاد هست تو تالار

فقط و فقط چون من تازه وارد بودم

قوانین رو هم خوندم بعصیا از تاپیکام جاش درست نبود ای کاش منتقلش می کردین

بعصیاش هم منافاتی با تالار نداشت که فقط سریع بخاطر تازه کار بودن من پاک شد بدون هیچ دلیلی

takhti1956

عضو جدید
ولی نامردی بود تمام تاپیک های من پاک شد ولی تاپیک های مثل مال من زیاد هست تو تالار

بعصیاش هم منافاتی با تالار نداشت که فقط سریع بخاطر تازه کار بودن من پاک شد بدون هیچ دلیلی

من از مدیریت عزیز چنتا سوال دارم اخرشم خودم جوابش رو میدم فقط بگن جوابم درست هست یا غلط

تفاوت تاپیک های
پرونده رقت انگیزی که اشک قاضی را در آورد (هم سیاسی هم بی ربط و کپی پیستی!)

خبر تازه از ایرانسلا بخونش حتما (فکر می کنم تالار ارتباطات و تلفن همراه و.... داشته باشیم!)

شکار لحظه ها در باشگاه مهندسان (اینم که مربوط به تالار عکس و چسبان باید بشه ولی خوب صاحبش جناب پیرجو هست!)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/390216-چقدر-وقت-ميذاري؟ (آیا استاتر این تاپیک قدرتش رو داره که بتونه نظرات ملت را بشکافه و...؟ بیشتر تالار مشاوره شایدم زنگ تفریح!)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/390790-نام-مستعار-شخصیت-های-ایران-!! (چه اطلاعات خوبی ;))

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/336463-به-سلامتي-اونايي-كه (دقیقا رو این تاپیک گفتگو صورت میگیره ! خیلی ممنونم (به سبک مسعود شصتچی!)

انگیـزه و مقـاومت این مرد ستـودنی است ! (نه کپی پیستی هست نه فلان و... حتما هم با گفتگوی ازاد همخوانی دارد چنین بحثی!)

انگیـزه و مقـاومت این مرد ستـودنی است ! (یعنی این تاپیک به گفتگوی آزاد ربط نداشته باشه من میرم خودم رو می کشم!)

و ...

خوب برسیم به سوال من !

دلیل حذف نشدن این تاپیک ها (قدمتم دارن ! ) چیست ؟ چرا تاپیک های من به سرعت پاک شد ؟

آیا جواب غیر از این است که چون من تازه وارد بودم و....

ولی این دوستان قدیمی هستن و رودربایسی و....؟

جواب از نظر مدیریت چی می تونه باشه؟ (حتما جواب بدهید منتظر هستم)
:gol:

asghar rahmati

عضو جدید

مطمئنین که تازه واردین ... :eek::eek:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خوب برسیم به سوال من !

دلیل حذف نشدن این تاپیک ها (قدمتم دارن ! ) چیست ؟ چرا تاپیک های من به سرعت پاک شد ؟

آیا جواب غیر از این است که چون من تازه وارد بودم و....

ولی این دوستان قدیمی هستن و رودربایسی و....؟

ببخشید دخالت میکنم :دی
والا ما که تو این تالار ریش سفید کردیم نصف تاپیکامون حذف یا قفل شده
تازه جیکمون هم درنمیاد:tooth:

از من به تو نصیحت!:w02:
دنبال علت حذف تاپیکات نگرد
فقط خودتو با شرایط وفق بده
اینجوری اعصاب خودتم راحت تره:w12:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم این تاپیک های که زده میشه واقعا میخوان چه محتوایی رو برسونن جز ....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام .........خدمت مدیران محترم .........متاسفانه یکی از کاربران قدیمی سایت ....بنابر اطلاعات غلطی که معلوم نیست از کجا بهشون داده شده !!! مدام مطالبی خلاف واقع بیان میکنند که لازمه رسیدگی شما محترمان را میطلبد

البته من آخرین هشدار رو به یکسری عزیزان دادم که در نظرهاشون مرد باشن و طعنه نزنند.

مسلما میدونن باشگاه مهندسان و خیلی از یوزرهاش، عوام ساده لوح نیستن که آخ نگن.

بنارو به تخریب تاپیک ها بذارن، با کمال تاسف و علیرغم میل باطنیم (چون اصلا اهل بردن آبروی کسی نیستم) مجبور میشم اسامی یکسری اعضا و یوزرهای چندگانه حتی از جنسیتی دیگر رو بگم.

تا متوجه بشن حتی از شکل فونت یا جملاتی خاص میشه تشخیص داد چه کسی پشت مونیتوره اگر سلول های خاکستری مغزت از پوآرو به ارث رسیده باشه و :

وقتی میگن نقل قولی رو پاک کن، پاک نمیکنی، طرف هالو نیست عزیزم، میدونه پشت نقاب کیه.......(خودش فهمید)

شخصی که همیشه در چنین تاپیک هایی حضور میابد تا با جنگ روانی و انحراف تاپیک سبب قفل شدن آن شود، دوباره آمد.

البته از این شخص انتظار میرفت با سایر یوزرهایش وارد شود، ولی برای بستن یک تاپیک نیاز به یوزر قدرتمندتری هم هست.

انشالله طعنه دیگر نزند تا برای خودش بد نشود و اینقدر فتنه نکند.

ما دوست داریم آبروی ادم ها همیشه حفظ بماند......

گزارش چی به مدیران ارشد بدم جناب؟
متاسفانه تاپیک ها پاک شدن براتون حتما ارائه میکردم.

جنابعالی حتی یک پست تخصصی هم توی معماری ندارین، متاسفانه جز آی پی راهی برای شناسایی نیست.
و فیلــترشکن هم که ماشالله همه چیو تغییر میدن.

جناب که اول اسمت هم میم داره، چرا؟
من کاری از همون روز اول هم با طیف جریانات فکری شما نداشتم و ندارم.

شماها هستین حمله شخصیتی به کاربرها میکنین و با عصبانی کردنشون جو باشگاه رو بهم میریزین.

لطفا این روند رو ادامه ندین، همون انجمن خودتون خواهشا فعالیت کنین و کسی حرفی زد تاپیک هاش رو پاک کنین.
راه حل منطقی نشان دادن اعتراض به گرانی ها چیه؟

پست 131

لطفا تاپیکی که در مرود میانمار بوده رو بررسی مجدد بفرمایید و همچین این تاپیک رو و پستهایی که این کاربر زده

این شخص ادعا دارد بنده و خانم ندا72 یکی هستیم ........لطفا رسیدگی کنید و صحت و سقم را همینجا مکتوب مطرح نمایید
پ.
ن : شایسته بود این مطلب به طور خصوصی به مدیران مطرح شود ........ولی چون این تهمتها داخل گفتگوی آزاد زده شده و همچنین ایشون فکر میکنه خانم ندا72 بنده هستم و بواقع با آبروی اون خانم داره بازی میشه این مطلب اینجا گذاشته شد

یا حق

آخرین ویرایش: