دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

archi_arch

مدیر بازنشسته
شمارو به خدا به داد ما برسيد..
به ادمين بفرماييد يا يك قسمت جنگ افزار با زير تالار دفاع مقدس بزنند يا اينكه بزارن ما همين قسمت عمومي كارمون رو بكنيم..
مريم جان شما يه كمكي به ما بكن..
حرفهاي منو به گوش ادمين برسون..بگو بخش دفاع مقدس كه نميزني..علي علي ايراد نداره .. ولي لا اقل بيا يه تالار جنگ افزار بزن يك زير تالار دفاع مقدس هم بهش اضافه كن..
به خدا كم نمياد..خيليا علاقه دارن..
من خودم توانمندي هاي كشورمونو توي اون قسمت به رخ همگان خواهم كشيد..
مريم جان چشم اميد شمايي.
خب بیخود چشم امیدت به منه!! :D
باشه منم منتقل میکنم ببینیم چی میشه!

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بیخود چشم امیدت به منه!! :D
باشه منم منتقل میکنم ببینیم چی میشه!

راستی تالار هوا فضا مگه چشه؟! نمیتونی اونجا بزنی؟
اخه قربان سن و سال و محبت بسيار شما تالار هوا و فضا چه ربطي به موشك و زير دريايي و ناوچه و خودروي زرهي و دفاع مقدس داره؟!:question::question:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه قربان سن و سال و محبت بسيار شما تالار هوا و فضا چه ربطي به موشك و زير دريايي و ناوچه و خودروي زرهي و دفاع مقدس داره؟!:question::question:
آرش جون اين همه عشق ماشين تو باشگاه هست واسه اونا هم تالار جدا نساختن ديگه واسه موشك و ژ-3 چه انتظاري داري؟! :d

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا تا جایی که دیدم توش از این مطالبم زیاده!
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php?f=34&order=desc&page=2
خب اشتباهه به خدا...!
بابا توي قسمت هوافضا معمولا نيروي هوايي بررسي ميشه..
موشك هم اگر بررسي ميشه اما زياد جلوه ي جالبي نداره..
مريم من الان اومدم كه ببينم گفتي يا نه ها..:whistle::whistle:
آرش جون اين همه عشق ماشين تو باشگاه هست واسه اونا هم تالار جدا نساختن ديگه واسه موشك و ژ-3 چه انتظاري داري؟! :d
اتفاقا توي يك دوره اي من از مقاله نويس هاي ماشين بودم..هنوزم مقالاتم توي فروم هاي مختلف هست..هنوزم دنبال ماشين بازي هستم اما نه اونقد..
ماشين چيزيه كه توي بخش مكانيك ميشه در مورد گسترده بحث كرد اما جنگ افزار نه.:gol:

archi_arch

مدیر بازنشسته
خب اشتباهه به خدا...!
بابا توي قسمت هوافضا معمولا نيروي هوايي بررسي ميشه..
موشك هم اگر بررسي ميشه اما زياد جلوه ي جالبي نداره..
مريم من الان اومدم كه ببينم گفتي يا نه ها..:whistle::whistle:

اتفاقا توي يك دوره اي من از مقاله نويس هاي ماشين بودم..هنوزم مقالاتم توي فروم هاي مختلف هست..هنوزم دنبال ماشين بازي هستم اما نه اونقد..
ماشين چيزيه كه توي بخش مكانيك ميشه در مورد گسترده بحث كرد اما جنگ افزار نه.:gol:
خب دیگه اونو به مدیر تالار بگو!! من نمیدونم!! :D

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
تالار تفریح قبلا تشکر داشت ولی بعدا برداشته شد
دلیلشم حفظ ارزش امتیازهاست
امتیازها قراره کمکی باشه برای تشویق و سنجش فعالیت مفید کاربرا و در نهایت بالابردن سطح علمی سایت و پیشرفت اون نه اینکه دست مایه ای بشه برای کسایی که فقط برای تفریح اومدن!
تشکرا اگه محدود بشه خوبه ها.......مثلا فقط روزی 10 تا هرکاربر میتونه تو اون تالار تشکر کنه
اقا سهیل علت بسته شدن هر تاپیکی گفته میشه
تاپیکهای تکراری هم تو بوده که نباید ارسال بشه! چون در غیر اینصورت تالار پر میشه از تاپیکهای تکراری که خیلیهاش قبلا توش بحث شده و ... پس بهتره شما هم اگه مطلبی دارین به همون مطلب قبلی اضافه کنید که بقیه هم از بحثهای قبلی استفاده کنن و هم تالار از تاپیکهای تکراری پر نشه! اعضا قطعا خسته میشن وقتی یک مطلب رو 10 نفر بیان بذارن!
اجازه بدین تالار هر روز حرف جدید داشته باشه و البته مفید!
اینم میتونه باشه .........ولی هر روز 500 تا کاربر جدید میاد که دوسال پیش نبودن ......به هر حال ممنون

archi_arch

مدیر بازنشسته
تالار تفریح قبلا تشکر داشت ولی بعدا برداشته شد
دلیلشم حفظ ارزش امتیازهاست
امتیازها قراره کمکی باشه برای تشویق و سنجش فعالیت مفید کاربرا و در نهایت بالابردن سطح علمی سایت و پیشرفت اون نه اینکه دست مایه ای بشه برای کسایی که فقط برای تفریح اومدن!
تشکرا اگه محدود بشه خوبه ها.......مثلا فقط روزی 10 تا هرکاربر میتونه تو اون تالار تشکر کنه
اقا سهیل علت بسته شدن هر تاپیکی گفته میشه
تاپیکهای تکراری هم تو بوده که نباید ارسال بشه! چون در غیر اینصورت تالار پر میشه از تاپیکهای تکراری که خیلیهاش قبلا توش بحث شده و ... پس بهتره شما هم اگه مطلبی دارین به همون مطلب قبلی اضافه کنید که بقیه هم از بحثهای قبلی استفاده کنن و هم تالار از تاپیکهای تکراری پر نشه! اعضا قطعا خسته میشن وقتی یک مطلب رو 10 نفر بیان بذارن!
اجازه بدین تالار هر روز حرف جدید داشته باشه و البته مفید!
اینم میتونه باشه .........ولی هر روز 500 تا کاربر جدید میاد که دوسال پیش نبودن ......به هر حال ممنون
متاسفانه نمیشه فقط برای یه تالار جور دیگه ای تنظیم کرد مثل اینکه همه اش با همه
ما قبلا پیشنهادای این چنینی داشتیم مثل برداشتن محدودیت برای تالارهای تخصصی ولی خب امکانش نبود

خب شما میتونی بری اونو به روز کنی که جدیدا هم بخونن!! :D

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...آیا امکان پذیر هست حداقل برای یک روز تاپیک "روز جهانی کوروش بزرگ" مهم کنید؟...روز بسیار مهمی هست.....البته بنده مطیع قوانین اینجا هستم و اگر امکان پذیر هست این کار رو انجام بدید

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه نمیشه فقط برای یه تالار جور دیگه ای تنظیم کرد مثل اینکه همه اش با همه
ما قبلا پیشنهادای این چنینی داشتیم مثل برداشتن محدودیت برای تالارهای تخصصی ولی خب امکانش نبود

خب شما میتونی بری اونو به روز کنی که جدیدا هم بخونن!! :D
:Dحرف حق جواب نداره ........... فردا شخصا میام تکلیف همه رو مشخص میکنم!
اینم بگم هر حرفی هم بزنید ممکنه تو دادگاه بر علیه تون استفاده بشه! حالا خوددانید! تا صبح بشینید پست بدید و اسپم کنید!!

حقا که مدیری برازندته آرچی جان

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام...آیا امکان پذیر هست حداقل برای یک روز تاپیک "روز جهانی کوروش بزرگ" مهم کنید؟...روز بسیار مهمی هست.....البته بنده مطیع قوانین اینجا هستم و اگر امکان پذیر هست این کار رو انجام بدید
سلام عزیز
راستش موضوعات مهم زیادن که اگه بخوام مهم کنم کل صفحه اول پر میشه! واسه همین متاسفانه نمیتونم هر تاپیک رو که از نظر موضوعی مهمه رو مهم کنم و مجبورم اینو محدود به ابزارهای مدیریت کنم و فقط تاپیکهایی که به نظم تالار کمک میکنه رو مهم کنم تا چهره ی تالارم بد نشه. برای همین متاسفانه اینم نمیتونم مثل خیلی تاپیکهای با ارزش دیگه مهم کنم و امیدواورم بتونید درک کنید و اینو حمل بر بی توجهی و کم اهمیت دونستن موضوع نذارین
به هر حال ممنون از توجهتونhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif
مريم التماس ميكنم خودت بزحمتش..:D:whistle:
چاقوي تو تيزتره:D
من منتقل کردم اما حالا اینکه دیده بشه و ادمین نظرش چی باشه و ترتیب اثر بده دیگه با من نیست!:D
"تاپیک بدون اسپم مثل زنبور بدون عسل میمونه"
"یوزا علیه السلام"
یه روایت معتبر تر هم هست که میگه:
"مدیری هم که به کاربرش اخطار نده عین گل بی بو میمونه!"
"ارچی علیها سلام"

spow

اخراجی موقت
منبع این روایت رو میشه بزارین ببینیم معتبر هست یا نه

آخه نقل کردند:
روزی یوزا (ع) از تاپیکی میگذشت،شخصی اونجا بود گفت:یا یوزا،حدیث هست که هر وقت از اینجا رد میشی باید اسپمی بدهی
یوزا (ع) فرمود: "حدیث بی منبع هیچ ارزشی ندارد"

(من برای اون حدیثم منبع معتبر دارم)

منبعش من هستم
اسپاو(ص)
مشکلیه
اسپم نکن مگه نگفتم:mad:

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقايون و خانمهاي مدير سلام عليكم و رحمه الله..
عرض بنده رو به محضر مبارك و مقدس ادمين رسونديد؟!
بخصوص شما خواهر مريم..بنده از شما انتظارات شفيعه داره..
سريعتر عنايت بفرمان فقط.

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقايون و خانمهاي مدير سلام عليكم و رحمه الله..
عرض بنده رو به محضر مبارك و مقدس ادمين رسونديد؟!
بخصوص شما خواهر مريم..بنده از شما انتظارات شفيعه داره..
سريعتر عنايت بفرمان فقط.
:surprised:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
آموختم که گاهی اوقات همه ی آن چیزی که انسان نیاز دارد، دستی برای گرفتن و قلبی برای درک شدن است ...

spow

اخراجی موقت
بله دیگه نیم ساعت هم که نباشیم دوستان عشق اسپمشون گل میکنه
بله بله
بفرمایین سر وقتش حسابتونو میرسم