دفتر مديريت تالار مهندسي كامپيوتر (محل ارائه پیشنهادات و انتقادات)

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار

مشکلی در تاپیک های فوق نمی بینم. تاپیک یادگیری مربوط به اعلام مواردی بود که دوستان باید مطالعه می کردند و دقيقاً ذکر شده برنامه های پیشرفت کار. تاپیک همنام با آن و با عنوان بررسی مشکلات و سئوالات مستقيماً مرتبط با مشکلات و سئوالات مرتبط با تاپیم یادگیری است نه هرگونه سئوالی! پرسش و پاسخ سی شارپ نیز جمع شده از کل تاپيک هایی است که عنوان خاصی نداشتند و به صورت گفتگویی مشکلی حل شده و ربطی به سئوالات تاپیک یادگیری ندارند. اگر قوانین گفته شده رعایت نشده دلیل نمی شود که این تاپیک ها مشکلی داشته باشند یا بی دلیل ارسال شده باشند :gol:

*avast*

اخراجی موقت
مشکلی در تاپیک های فوق نمی بینم. تاپیک یادگیری مربوط به اعلام مواردی بود که دوستان باید مطالعه می کردند و دقيقاً ذکر شده برنامه های پیشرفت کار. تاپیک همنام با آن و با عنوان بررسی مشکلات و سئوالات مستقيماً مرتبط با مشکلات و سئوالات مرتبط با تاپیم یادگیری است نه هرگونه سئوالی! پرسش و پاسخ سی شارپ نیز جمع شده از کل تاپيک هایی است که عنوان خاصی نداشتند و به صورت گفتگویی مشکلی حل شده و ربطی به سئوالات تاپیک یادگیری ندارند. اگر قوانین گفته شده رعایت نشده دلیل نمی شود که این تاپیک ها مشکلی داشته باشند یا بی دلیل ارسال شده باشند :gol:

1-درسها و موارد آموزشی در تاپیک يادگیری C# (برنامه های پيشرفت کار) - مبتدی قرار گیرد؟

2-تمرینات و سوالات عملی بر نامه نویسی که جوابشان در قسمت آپلود پروژه ها قرار میگیرد در تاپیک
يادگیری C# (برنامه های پيشرفت کار) - مبتدی قرار گیرند؟
انتقتد ها و پیشنهادها در مورد یادگیری در تاپیک
يادگیری C# (برنامه های پيشرفت کار) - مبتدی قرار گیرد؟

3-اگه هر سه قسمت بالا در 1 تاپیک با عنوان
يادگیری C# (برنامه های پيشرفت کار) - مبتدی قرار گیرند تاپیک بسیار به هم ریخته ای خواهد بود.

4-چرا تاپیک
نکات مهم در CSharp فقط با وجود 2 یا 3 پست باید مهم شود؟
با تشکر

negin17h

مدیر تالار
1-درسها و موارد آموزشی در تاپیک يادگیری C# (برنامه های پيشرفت کار) - مبتدی قرار گیرد؟

2-تمرینات و سوالات عملی بر نامه نویسی که جوابشان در قسمت آپلود پروژه ها قرار میگیرد در تاپیک
يادگیری C# (برنامه های پيشرفت کار) - مبتدی قرار گیرند؟
انتقتد ها و پیشنهادها در مورد یادگیری در تاپیک
يادگیری C# (برنامه های پيشرفت کار) - مبتدی قرار گیرد؟

3-اگه هر سه قسمت بالا در 1 تاپیک با عنوان
يادگیری C# (برنامه های پيشرفت کار) - مبتدی قرار گیرند تاپیک بسیار به هم ریخته ای خواهد بود.

4-چرا تاپیک
نکات مهم در CSharp فقط با وجود 2 یا 3 پست باید مهم شود؟
با تشکر

دوست عزیز اون تاپیک بحث آموزش به صورت مورد نظر شما را مد نظر نداشته چون تمامی اینترنت پر شده از آموزش های سی شارپی که همش سینتکس و ... است. انتقاد و پیشنهادات قرار نبوده در آن تاپیک مطرح گردد که بخواهد بهم ریختگی ایجاد کند.
نکات سی شارپ برای این مهم شده که هر کسی موضوعی داشته در آن قرار دهد و هرکس تاپیک جداگانه ای نزند.
OK???

*avast*

اخراجی موقت
دوست عزیز اون تاپیک بحث آموزش به صورت مورد نظر شما را مد نظر نداشته چون تمامی اینترنت پر شده از آموزش های سی شارپی که همش سینتکس و ... است. انتقاد و پیشنهادات قرار نبوده در آن تاپیک مطرح گردد که بخواهد بهم ریختگی ایجاد کند.
نکات سی شارپ برای این مهم شده که هر کسی موضوعی داشته در آن قرار دهد و هرکس تاپیک جداگانه ای نزند.
OK???
NOT OK :)
اینجا هم اینترنت هست
انتقادات و پیشنهادات در کدام تاپیک قرار گیرد؟
تمرینات و سوالات عملی بر نامه نویسی که جوابشان در قسمت آپلود پروژه ها قرار میگیرد در کدام تاپیک قرار گیرند؟
پست 544 به چه معناست ؟
با تشکر

*avast*

اخراجی موقت
چرا قفل شده؟؟

negin17h

مدیر تالار
NOT OK :)
اینجا هم اینترنت هست
انتقادات و پیشنهادات در کدام تاپیک قرار گیرد؟
تمرینات و سوالات عملی بر نامه نویسی که جوابشان در قسمت آپلود پروژه ها قرار میگیرد در کدام تاپیک قرار گیرند؟
پست 544 به چه معناست ؟
با تشکر

با سلام
شما ابتدا اگر میخواهید آموزشی شروع کنید، شروع کنید و حداقل یک پست بذارید و بعد دنبال تاپیک انتقاد و پیشنهاد باشید. اگر واقعاً اینقدر مهمه واستون و فکر می کنید کسی حرفی میزنه خودتون تاپیک را ارسال کنید :gol:

*avast*

اخراجی موقت
با سلام
شما ابتدا اگر میخواهید آموزشی شروع کنید، شروع کنید و حداقل یک پست بذارید و بعد دنبال تاپیک انتقاد و پیشنهاد باشید. اگر واقعاً اینقدر مهمه واستون و فکر می کنید کسی حرفی میزنه خودتون تاپیک را ارسال کنید :gol:
نصف تاپیک يادگیری C# (برنامه های پيشرفت کار) - مبتدی مربو ط به انتقاد پیشنهاد و بحث و سوالات عملی هست.
پست 544 به چه معناست ؟

iris-f

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
پیشنهادی در رابطه با اضافه کردن تاپیک شبیه سازی دارم.
شبیه سازی جز رشته کامپیوتر است ولی از لحاظ نرم افزاری و برنامه نویسی کاملا متفاوت از زبان های موجود در تاپیک برنامه نویسی. علاوه بر این شبیه سازی مفهومی جدا از این زبان ها دارد.
خواهش می کنم برای شبیه سازی تاپیکی جدا در نظر گرفته شود.
با تشکر

negin17h

مدیر تالار
سلام خدمت همه دوستان
پیشنهادی در رابطه با اضافه کردن تاپیک شبیه سازی دارم.
شبیه سازی جز رشته کامپیوتر است ولی از لحاظ نرم افزاری و برنامه نویسی کاملا متفاوت از زبان های موجود در تاپیک برنامه نویسی. علاوه بر این شبیه سازی مفهومی جدا از این زبان ها دارد.
خواهش می کنم برای شبیه سازی تاپیکی جدا در نظر گرفته شود.
با تشکر

دوست عزیز منظور شما تالار هست یا تاپیک؟
در خصوص تاپیک که شما نیز میتوانید ارسال مطلب داشته باشید :gol:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
یک پیشنهاد : برای افرادی که کاملا میخوان پروژشون توسط کس دیگری نوشته بشه یک حد و مرز تعیین بشه. همین الان تاپیکی در این باره دیدم و حتی داخلش یک پست هم گذاشتم. امیدوارم موثر واقع بشه :)

negin17h

مدیر تالار
یک پیشنهاد : برای افرادی که کاملا میخوان پروژشون توسط کس دیگری نوشته بشه یک حد و مرز تعیین بشه. همین الان تاپیکی در این باره دیدم و حتی داخلش یک پست هم گذاشتم. امیدوارم موثر واقع بشه :)

راستش دوست عزیزم من موافق اینکه تا÷یک مشخصی باشه نیستم. اینجوری یک سری افراد بدون تلاش تنها از دیگران میخوان کمکشون کنن و خودشون سعی در حل مسئله ندارند.
اگر درست متوجه نشدم خواهشاً بیشتر توضیح بدید، ممنون میشم :gol:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
راستش دوست عزیزم من موافق اینکه تا÷یک مشخصی باشه نیستم. اینجوری یک سری افراد بدون تلاش تنها از دیگران میخوان کمکشون کنن و خودشون سعی در حل مسئله ندارند.
اگر درست متوجه نشدم خواهشاً بیشتر توضیح بدید، ممنون میشم :gol:

ببخشید دقیقا برعکس برداشت کردید :D

منظور من اینه که تاپیک هایی مثل «من پروژه با فلان چیز دارم کسی انجام بده » و امثالهم نباشه. یعنی با اخطار و رفتار بی رحمانه (حذف و قفل کردن) روبرو بشه. بهرحال این افراد وظیفه داشتند که اون محتوای درس رو یاد بگیرند.

negin17h

مدیر تالار
فکر کنم منظورم تالار بود:redface:
حالا می شه یا نه؟؟؟؟؟
خواهش می کنم.:smile:

برای درخواست تالار باید مطلب داشت، هر زمان تاپیک ها و موارد و درخواست ها به حدی برسه که بشه واسش زیر تالاری تعریف کرد چشم. در حال حاضر بیشترین تعداد زیر تالار را تالار ما داره :gol:

STELLA_PB

عضو جدید
vaze bad talare computer

vaze bad talare computer

man har bar bara rafe moshkelatam komak mikham asan typicamo nemizarid aval fk kardam neveshtanam ya jayi ke miporsam eshkal dare vali alan tu forum haye dge ke ozvam injuri nist hadeaghal age nemidunan ham migan :mad:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
man har bar bara rafe moshkelatam komak mikham asan typicamo nemizarid aval fk kardam neveshtanam ya jayi ke miporsam eshkal dare vali alan tu forum haye dge ke ozvam injuri nist hadeaghal age nemidunan ham migan :mad:

سلام دوست من :gol:
اول اینکه هر تالار دفتر مدیریت داره که بهتر بود شما اول مشکلتون رو اونجا مطرح می کردین، اگر جواب نمی گرفتین اینجا تاپیک می زدین.

من نمی خوام از قوانین باشگاه بگم، یا حتی قوانین تالار مهندسی کامپیوتر ، که در اون چند بار بر تایپ فارسی تاکید شده، چون تعداد پست هاتون نشون میده زیاد اینجا نبودین و ممکنه هنوز کامل آشنایی نداشته باشین :gol:

در مورد تاپیک هاتون هم تا جایی که من دیدم همین منوال بود، مثلا آخرین پست شما توی تالار کامپیوتر، یه سوال از درس نظریه زبان هاست که اینجا پرسیدین: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید
در حالی که تاپیک مخصوص برای این درس وجود داره و فکر می کنم زودتر به جواب هم می رسوندتون :
سوالات و مباحث خود از درس "نظریه زبان ها و ماشین ها" را اینجا مطرح کنید

موفق باشین :gol:

negin17h

مدیر تالار

دوست عزیز، همکار عزیز من پاسخ شما رو فکر میکنم دادند. اگر مشکل دیگری هم هست من در خدمتم. گرچه میتونستید در خود تالار بخش انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید :gol:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام... به همه.......

بچه ها کسی سورس الگوریتم جستجوی حریصانه رو داره ..؟ تو تالار طراحی الگوریتم قرار بده

مرسی:gol:

سلام
دوست عزيز اينجا محل انتقاد و پيشنهاده. اسمش روشه. دفتر مديريت. نه تاپيك درخواست.
تو تاپيك مربوطه مطرح بفرماييد. البته بعد از جستجو ;)

negin17h

مدیر تالار
سلام
دوست عزيز اينجا محل انتقاد و پيشنهاده. اسمش روشه. دفتر مديريت. نه تاپيك درخواست.
تو تاپيك مربوطه مطرح بفرماييد. البته بعد از جستجو ;)

بعد به مدیریت گیر داده میشه !!!!

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تالار کامپیوتر تنها تالاری هست که تاپیک برای اعلام نتایج بچه های ارشد نزده ...
کجایین پس مدیران محترم

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوازنه ی تیم مدیریتی تالار مهندسی کامپیوتر تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

آخرین ویرایش: