دفتر مديريت تالار مهندسي كامپيوتر (محل ارائه پیشنهادات و انتقادات)

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
اگه تالارهای خارجه رو دیده باشید، هر سؤال به صورت یه تاپیک جداگانه با موضوع مناسب و در جای مناسب مطرح می شه و بعد از این که به نتیجه می رسه برچسب Solved می خوره تا دیگه کسی برای ارسال پست سراغش نره! البته می دونم که این امکان آخر تو این تالار امکان پذیر نیست ولی بخش های دیگه ش که قابل انجامه و می شه در پایان هم قفلش کرد تا به یه تاپیک عمومی تبدیل نشه!
اگه این امکان وجود داشته باشه که بشه تو هر بخش یه بخش مجزا داشته باشیم که بشه سؤالات رو اونجا مطرح کرد، برای مدیرت شون می تونم کمک کنم!
همین طور می شه یه تاپیک در صفحه ی اصلی داشت که به عنوان راهنمای افراد برای مطرح کردن سؤال شون در جای مناسب عمل کنه! البته می دونم که در این صورت هم مشکلاتی هست که می شه برطرف کرد!
همین تاپیک سؤالات و مشکلات رو در نظر بگیرید، بخش عمده ای از سؤالاتش تکراریه و قبلاً جواب داده شده!
بازم از زحمات تون تشکر می کنم! موفق باشید!

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
با سلام،
اگه تالارهای خارجه رو دیده باشید، هر سؤال به صورت یه تاپیک جداگانه با موضوع مناسب و در جای مناسب مطرح می شه و بعد از این که به نتیجه می رسه برچسب Solved می خوره تا دیگه کسی برای ارسال پست سراغش نره! البته می دونم که این امکان آخر تو این تالار امکان پذیر نیست ولی بخش های دیگه ش که قابل انجامه و می شه در پایان هم قفلش کرد تا به یه تاپیک عمومی تبدیل نشه!
اگه این امکان وجود داشته باشه که بشه تو هر بخش یه بخش مجزا داشته باشیم که بشه سؤالات رو اونجا مطرح کرد، برای مدیرت شون می تونم کمک کنم!
همین طور می شه یه تاپیک در صفحه ی اصلی داشت که به عنوان راهنمای افراد برای مطرح کردن سؤال شون در جای مناسب عمل کنه! البته می دونم که در این صورت هم مشکلاتی هست که می شه برطرف کرد!
همین تاپیک سؤالات و مشکلات رو در نظر بگیرید، بخش عمده ای از سؤالاتش تکراریه و قبلاً جواب داده شده!
حرص نخور مهندس

petrous

عضو جدید
ببخشید یه چندتا سوال داشتم!:)
چرا تایپیک مجله تخصصی قفل شد؟:razz:
درضمن به جای پاک کردن صورت مسئله بهتره که جوابی براش پیدا کنید!:smile:
حداقل بچه ها رو در روند کار بذارید، فکر کنم بنده به عنوان یکی از اعضای این تالار حق دارم در مورد مسائل این تالار و تایپیک جویا باشم؟:redface:
ولی بنده به عنوان یه عضو کوچیک از این تالار خدمت شما عرض می کنم :redface:که به جای قفل کردن تالار بهتره که جوابی برای موضوعات پیدا کنید وگرنه قفل کردن رو همه بلد هستند.;)
بهتره به جای این کار زیر تالارهای الکی رو پاک کنید:cool:، مثلا سایت هایی که برای کمک گذاشتید و فقط توسط مدیران بروزرسانی میشه، خود مدیران که سایتی رو توش اعلام نمی کنند و فکر کنم بازدید کننده ی زیادی هم نداشته باشه، پس بهتره که کلا پاک بشه، تا بعد کمتر بگید همن زیر تایپیک و زیر تالارها رو هم به زور گرفیتم.:)
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
حداقل بچه ها رو در روند کار بذارید، فکر کنم بنده به عنوان یکی از اعضای این تالار حق دارم در مورد مسائل این تالار و تایپیک جویا باشم؟:redface:
ولی بنده به عنوان یه عضو کوچیک از این تالار خدمت شما عرض می کنم :redface:که به جای قفل کردن تالار بهتره که جوابی برای موضوعات پیدا کنید وگرنه قفل کردن رو همه بلد هستند.;)
بهتره به جای این کار زیر تالارهای الکی رو پاک کنید:cool:، مثلا سایت هایی که برای کمک گذاشتید و فقط توسط مدیران بروزرسانی میشه، خود مدیران که سایتی رو توش اعلام نمی کنند و فکر کنم بازدید کننده ی زیادی هم نداشته باشه، پس بهتره که کلا پاک بشه، تا بعد کمتر بگید همن زیر تایپیک و زیر تالارها رو هم به زور گرفیتم.:)

تا این لحظه فکر نمیکنم کسی کم کاری، یا بی ادبی یا ... از من دیده باشه و اگر اینجوری مطرح شه به نظرم نهایت بی انصافیه. در خصوص مجله هم من از تمام بچه هایی که واقعاً کمک کردند ممنونم به خصوص Shoonist عزیز که منو شرمنده کرد و فکر نکنم بتونم حتی 1 درصد از زحماتش رو جبران کنم. در خصوص بچه های تالار چیزی نمیگم تا خودشون صحبت کنند چون اینقدر منو شناختن فکر کنم که بدونن از روی دل به خواه کاری نمیکنم و اما در خصوص شما باید بگم من تا این لحظه به شخصه فعالیت خیلی خاصی ندیدم و تنها انتقاد و بس و به کسی که به جای کمک فقط انتقاد میکنه جوابی نمیدم.

petrous

عضو جدید
تا این لحظه فکر نمیکنم کسی کم کاری، یا بی ادبی یا ... از من دیده باشه و اگر اینجوری مطرح شه به نظرم نهایت بی انصافیه. در خصوص مجله هم من از تمام بچه هایی که واقعاً کمک کردند ممنونم به خصوص Shoonist عزیز که منو شرمنده کرد و فکر نکنم بتونم حتی 1 درصد از زحماتش رو جبران کنم. در خصوص بچه های تالار چیزی نمیگم تا خودشون صحبت کنند چون اینقدر منو شناختن فکر کنم که بدونن از روی دل به خواه کاری نمیکنم و اما در خصوص شما باید بگم من تا این لحظه به شخصه فعالیت خیلی خاصی ندیدم و تنها انتقاد و بس و به کسی که به جای کمک فقط انتقاد میکنه جوابی نمیدم.

همه اش انتقاد کردم؟ (مرام تو)
من تا حالا طبق چیزی که ثبت شده 290 تا به بالا پست دادم.
شما ۱۰۰ تا رو نام ببر که بنده انتقاد کردم، اون وقت من دیگه تویه تالار پست نمیدم.
و تا جایی که ما تویه دنیا دیدم اگه قرار بود همه مردم تویه نشر مجله شرکت کنند اون وقت دیگه مجله برای کی باید چاپ بشه (این رو بسط بدید به مجله خودتون.)
از حرفی که زده نشده هم حرف نزنید! من کجا توهین کردم؟
فقط با دلیل بگید ممنون میشم.:gol:

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه اش انتقاد کردم؟ (مرام تو)
من تا حالا طبق چیزی که ثبت شده 290 تا به بالا پست دادم.
شما ۱۰۰ تا رو نام ببر که بنده انتقاد کردم، اون وقت من دیگه تویه تالار پست نمیدم.
و تا جایی که ما تویه دنیا دیدم اگه قرار بود همه مردم تویه نشر مجله شرکت کنند اون وقت دیگه مجله برای کی باید چاپ بشه (این رو بسط بدید به مجله خودتون.)
از حرفی که زده نشده هم حرف نزنید! من کجا توهین کردم؟
فقط با دلیل بگید ممنون میشم.:gol:

با سلام
دوستان عزیز
بهانه نمی آورم و تمامی قصور را قبول می کنم و بنده مقصر همه موارد و کوتاهی ها می باشم .
اشتباه از بنده بوده که با علم به مشکلات خودم مدیریت مجله را قبول کردم . شاید دوستان بهتری بودند تا با داشتن وقت آزاد بیشتر و فراق بال مجله را پیش ببرند . از همینجا از همه دوستان عذرخواهی می کنم و خواهش می کنم دوستان دیگر را در کم کاری های بنده شریک نکنید .
این پست را صبح جمعه پاک خواهم کرد . فقط جهت اطلاع دوستان است .
با تشکر - سیستم 32

negin17h

مدیر تالار
با سلام
دوستان عزیز
بهانه نمی آورم و تمامی قصور را قبول می کنم و بنده مقصر همه موارد و کوتاهی ها می باشم .
اشتباه از بنده بوده که با علم به مشکلات خودم مدیریت مجله را قبول کردم . شاید دوستان بهتری بودند تا با داشتن وقت آزاد بیشتر و فراق بال مجله را پیش ببرند . از همینجا از همه دوستان عذرخواهی می کنم و خواهش می کنم دوستان دیگر را در کم کاری های بنده شریک نکنید .
با تشکر - سیستم 32

شما همین که با اون مشکلات پذیرفتی، منت سر ما گذاشتی و کوتاهی هم باشه از سمت منه نه شما :gol: و نیاز به عذرخواهی نیست به نظر من. اگر کسی هم عذر خواهی باید بکنه منم :gol:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان عزیز
با تشکر - سیستم 32

شما همین که با اون مشکلات پذیرفتی، منت سر ما گذاشتی و کوتاهی هم باشه از سمت منه نه شما :gol: و نیاز به عذرخواهی نیست به نظر من. اگر کسی هم عذر خواهی باید بکنه منم :gol:

متوجه نمیشم دوستان ...عذر خواهی از کی و بابت چی؟؟؟!!!!!

petrous

عضو جدید
با سلام
دوستان عزیز
با تشکر - سیستم 32

آقای shoonisht :cry:

خانوم مدیر :redface:

چرا حرف من رو بد متوجه میشید (البته می دونم که بد میگم، ۹۹٪ افرادی که تویه مسنجر و یا این طور فضاهای مجازی با من حرف میزنند همین رو میگن :D)

من نمیگم که شما کم کاری کردید
میگم اگه مشکلی براتون تویه ارائه مجله پیش اومده خوب بگید، با مخفی کاری و اعلام نکردن هم مشکلی حل نمیشه و روم به دیوار قفل کردن تایپیک که کاری درست نمیشه، میشه؟
به جای این کارها بیاید به بچه ها بگید که مثلا آقایون و خانوم ها این هفته بارم مشکل پیش اومد نشد،‌ هان؟ اینطوری بهتر نیست؟ نه الله وکیلی بهتر نیست؟
خانوم مدیر: شما هم از هر حرفی برداشت سیاسی نکن.
درکل به قول خانوم مدیر درسته که بنده دارم ۲۴ ساعته تویه این تالار قر قر میزنم (ولی نمیدونم این تاپیک های سخت افزار و سیستم عامل رو کی جواب میده؟) ولی هر قرقری هم بی دلیل نیست!
به جای اینکه نیمه خالی لیوان رو نگاه کنید خوب لیوان رو نگاه نکنید! :cry: شوخی کردم برداشت سیاسی نکنید.
به قول رفیقمون با تشکر...

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
دوست عزیز به نظرتون یکم بد حرف نزدین؟
وقتی شما با این لحن صحبت میکنین نباید انتظار جواب از کسی داشته باشین
درسته، اینجا جای سوال و جواب بین مدیر و کاربر هست ولی شما تو این پستتون هم ایراد بی مورد گرفتین هم زحمات مدیران رو بی ارزش کردین
شاید تالاری از نظر شما ارزش نداشته باشه و مطلبی نداشته باشه ولی همین مطالب میتونه برای بقیه کاربران و مهمانان خیلی مشکلاتو رفع کنه
پس فقط از دید خودتون نگاه نکنین
زیر تالارهای جدید هم به این راحتیا داده نمیشه پس حرف مدیران در رابطه به زیر تالار بی مورد نیست
شما هم اگه به جای این حرفا فقط دلیل بسته شدن تاپیک رو پرسیده بودین جواب میگرفتین
شاید دلیلش چیزی باشه که نشه گفت شاید دلیلش این باشه که موقت بسته شده تا دوباره راه اندازی بشه و خیلی دلائل دیگه
پس قبل اینکه چیزی رو ندونین کسی رو متهم نکنین

همه دوستان لطفا این موارد رو رعایت کنین تا کدورتی پیش نیاد اینو همیشه یادتون باشه مدیران و کاربران همیشه باید کنار هم باشن نه روبروی هم

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،

سلام صیاد جان ؛
درسته اگر این برچسب وجود داشت ، کسانی هم که به دنبال راه حل سراغ تاپیک میان مستقیم سمت راه حل صحیح میرفتن ...
اما در مورد قفل ، از طرفی راهکار مناسبی است ولی از سویی دیگر چنانچه فردی با مشکل مشابه روبرو شده باشه و در راه حل ارائه شده ، سوالی داشته باشه یا باید تاپیک جدید بزنه و یا اینکه به پاسخ دهنده پیام شخصی بفرسته ! .. در خصوص عمومی شدن تاپیک هم اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم ، اسپم ها رو اگر ببینیم حذف میشن و در صورت لزوم به فرد خاطی اخطار داده میشه ..

در مورد بخش مجزای سوالات هم ، اغلب بخش ها حاوی این قسمت هستند .. اگر جای خاصی رو مد نظرتون هست بفرمایید
تاپیک راهنمایی که گفتین ایده بسیار مناسبی است و من هم اون رو کاملا لازم میدونم . ان شاء الله با همت دوستان خوبی چون شما ، پیاده سازی خواهد شد

ممنون از توجه و فعالیت خوبتون
:gol:

petrous

عضو جدید
دوست عزیز به نظرتون یکم بد حرف نزدین؟
وقتی شما با این لحن صحبت میکنین نباید انتظار جواب از کسی داشته باشین
درسته، اینجا جای سوال و جواب بین مدیر و کاربر هست ولی شما تو این پستتون هم ایراد بی مورد گرفتین هم زحمات مدیران رو بی ارزش کردین
شاید تالاری از نظر شما ارزش نداشته باشه و مطلبی نداشته باشه ولی همین مطالب میتونه برای بقیه کاربران و مهمانان خیلی مشکلاتو رفع کنه
پس فقط از دید خودتون نگاه نکنین
زیر تالارهای جدید هم به این راحتیا داده نمیشه پس حرف مدیران در رابطه به زیر تالار بی مورد نیست
شما هم اگه به جای این حرفا فقط دلیل بسته شدن تاپیک رو پرسیده بودین جواب میگرفتین
شاید دلیلش چیزی باشه که نشه گفت شاید دلیلش این باشه که موقت بسته شده تا دوباره راه اندازی بشه و خیلی دلائل دیگه
پس قبل اینکه چیزی رو ندونین کسی رو متهم نکنین

همه دوستان لطفا این موارد رو رعایت کنین تا کدورتی پیش نیاد اینو همیشه یادتون باشه مدیران و کاربران همیشه باید کنار هم باشن نه روبروی هم

فکر نکنم که بنده به کسی بی احترامی کرده باشم و یا اینکه به کسی توهین کرده باشم، لااقل این رو اون شکلک ها می تونند اعلام کنند که به کسی با لحن بد حرف نزدم و اینکه فکر نکنم صریح حرف زدن جز حرف های توهین آمیز بوده باشه، لااقل توهیه فرهنگ لغات که چنین چیزی ننوشته.;)

من کجای حرف هام کارهای مدیران رو بی ارزش قلم داد کردم؟
اگه قراره که بچه های برنامه نویس با اون وب سایت ها کارشون راه بیافته، شرمنده ها ،‌ بی احترامی به کسی نباشه، ولی همون بهتر که راه نیافته، وقتی کسی به خودش زحمت نمیده که برای مشکلش حتی تویه صفحات انگلیسی رو یه جست جویی بکنه پس اصلا برنامه نویس نشه بهتره (شایان ذکر است بنده در این قسمت به کسی توهین نکردم) :gol::smile:

من هرگز روبرویه کسی تویه زندگیم نبودم، از خیلی ها تویه زندگیم ضرر دیدم ولی بازم اگه مشکلی داشته براش حل کردم، انتقاد کردن روبرویه کسی ایستادن نیست! هست؟ :gol:

درسته که لحنم تند هست و بوده و خواهد بود، ولی همه کسایی که من رو میشناسند می دونند که این طرز حرف زدن عادتم شده :cool: چکار کنم؟ خودم رو بکشم؟ :D

اگه قرار بوده که دلیلش گفته نشه پس کلا حذف موقت می کردند و بعد دوباره می آوردنش، اصلا قفل کردن برای موارد خاص هستش، نه اینکه میای مثلا یه سوال می پرسی و وقتی که میگن مشکل پیش اومده و بعد قفل؟ نه... الله وکیلی... خدایی... قفل کردن هم شد راه منطقی؟
به قول خودتون شما مدیر هستید، مدیر باید سیاست داشته باشه، مدیر باید به جاش به کارکنان و یا اعضاء دروغ هم بگه، باور ندارید تویه سیاست های کارآفرین موفق بخونید!
پس بهتره که به جای اینکه کسی رو دست به سر کنید باهاش حرف بزنید و متقاعدش کنید، در کل مدیر باید مدیریت هم بلد باشه، مدیر باید همه رو کنار هم نگه داره.
دروغ میگم بگو دروغ میگی؟
والله با این نون هاشون!

آقاق shoonisht :
ببخشید ها شرمنده
اگه مشکلی براتون پیش اومده خوب به بچه ها می گفتید، یعنی بچه ها اینقدر بدون درک هستند که مشکلات شما رو نادیده بگیرند؟
همیشه صادق بودن با دیرگران بهتر جواب میده.;)

آخرین ویرایش:

negin17h

مدیر تالار
فکر نکنم که بنده به کسی بی احترامی کرده باشم و یا اینکه به کسی توهین کرده باشم، لااقل این رو اون شکلک ها می تونند اعلام کنند که به کسی با لحن بد حرف نزدم و اینکه فکر نکنم صریح حرف زدن جز حرف های توهین آمیز بوده باشه، لااقل توهیه فرهنگ لغات که چنین چیزی ننوشته.;)

من کجای حرف هام کارهای مدیران رو بی ارزش قلم داد کردم؟
اگه قراره که بچه های برنامه نویس با اون وب سایت ها کارشون راه بیافته، شرمنده ها ،‌ بی احترامی به کسی نباشه، ولی همون بهتر که راه نیافته، وقتی کسی به خودش زحمت نمیده که برای مشکلش حتی تویه صفحات انگلیسی رو یه جست جویی بکنه پس اصلا برنامه نویس نشه بهتره (شایان ذکر است بنده در این قسمت به کسی توهین نکردم) :gol::smile:

من هرگز روبرویه کسی تویه زندگیم نبودم، از خیلی ها تویه زندگیم ضرر دیدم ولی بازم اگه مشکلی داشته براش حل کردم، انتقاد کردن روبرویه کسی ایستادن نیست! هست؟ :gol:

درسته که لحنم تند هست و بوده و خواهد بود، ولی همه کسایی که من رو میشناسند می دونند که این طرز حرف زدن عادتم شده :cool: چکار کنم؟ خودم رو بکشم؟ :D

اگه قرار بوده که دلیلش گفته نشه پس کلا حذف موقت می کردند و بعد دوباره می آوردنش، اصلا قفل کردن برای موارد خاص هستش، نه اینکه میای مثلا یه سوال می پرسی و وقتی که میگن مشکل پیش اومده و بعد قفل؟ نه... الله وکیلی... خدایی... قفل کردن هم شد راه منطقی؟
به قول خودتون شما مدیر هستید، مدیر باید سیاست داشته باشه، مدیر باید به جاش به کارکنان و یا اعضاء دروغ هم بگه، باور ندارید تویه سیاست های کارآفرین موفق بخونید!
پس بهتره که به جای اینکه کسی رو دست به سر کنید باهاش حرف بزنید و متقاعدش کنید، در کل مدیر باید مدیریت هم بلد باشه، مدیر باید همه رو کنار هم نگه داره.
دروغ میگم بگو دروغ میگی؟
والله با این نون هاشون!

آقاق shoonisht :
ببخشید ها شرمنده
اگه مشکلی براتون پیش اومده خوب به بچه ها می گفتید، یعنی بچه ها اینقدر بدون درک هستند که مشکلات شما رو نادیده بگیرند؟
همیشه صادق بودن با دیرگران بهتر جواب میده
.;)

فقط همون بخش آخرش رو جواب میدم. ایشون اعلام کردند، من فراموش کردم که باید شما رو در جریان بذارم. اگر کوتاهی هم در این خصوص بوده از جانب من بوده.
شما میگی بد حرف نمیزنی در صورتی که نشناخته در مورد کسی نظر میدی که تمام زحمت رو دوشش بوده. اینقدر توقع بدون اینکه حتی یه همکاری داشته باشی بی انصافیه.

petrous

عضو جدید
فقط همون بخش آخرش رو جواب میدم. ایشون اعلام کردند، من فراموش کردم که باید شما رو در جریان بذارم. اگر کوتاهی هم در این خصوص بوده از جانب من بوده.
شما میگی بد حرف نمیزنی در صورتی که نشناخته در مورد کسی نظر میدی که تمام زحمت رو دوشش بوده. اینقدر توقع بدون اینکه حتی یه همکاری داشته باشی بی انصافیه.

(مخاطبم جنابshoonisht بود ولی خوب دیگه شما مدیر هستید )من هم سری قبلی مجله رو خوندم
و این رو در مورد مسائل مجله می دونم که همه نباید تویه مجله همکاری کنند برای مثال مجله ی عصر شبکه یا هر مجله دیگه ای که حدود حداکثر ۳۰ تا ۴۰ نفر روش کار می کنند با این چیزی که شما گفتید بقیه باید فقط بخرند و بگن به به؟ (طرز فکرتون مایکروسافتی هستش و کاملا قدیمی، البته قصد جسارت ندارم، نداشته ام و نخواهم داشت)
اختتامیه :
ما که رفتیم و خود آقا علی(Emreh) میاد اون بهتره،‌حداقل می دونید اخلاقش به چه صورت هستش.(اکانتمون رو هم خواستید حذف کنید)
ولی شماها هم همچین اخلاق آنتیکی نداشتید
درسته که بنده اعصابم به خاطر مشکلات خانوادگی مون نخورد هستش ولی شماها هم فقط یکطرفه نگه کردید.
همه بلد هستند که نیمه ی خالی لیوان رو نگاه کنند ولی هنر اینه که نیمه ی پرش رو هم نگاه کنید.
چشم ها را باید شست/ طور دیگر باید دید

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
بنده شکایتم رو کجا باید رسیدگی کنم؟
کی مسئول اون رباته هستش؟

Screenshot at 2012-01-27 18:29:19.jpg

الان که این رباته به بنده به صورت بی ادبانه بی احترامی کرده من باید به کی شکایت کنم؟
واقعا که!!!
اینم لینک بزرگترش.
تنها حقی که برام مونده اینه که این مورد رو اینجا بذارم!!! (بقیه ی حرف ها رو خودتون فکر کنید.)
درنهایت از شکایت گذشتیم، فقط بگم که متاسفم برای اون مدیر محترم، شما هم فکر کنید که ما نفهمیدیم کی بود.
باتشکر...

negin17h

مدیر تالار
سلام...
بنده شکایتم رو کجا باید رسیدگی کنم؟
کی مسئول اون رباته هستش؟

مشاهده پیوست 82589

الان که این رباته به بنده به صورت بی ادبانه بی احترامی کرده من باید به کی شکایت کنم؟
واقعا که!!!
اینم لینک بزرگترش.
تنها حقی که برام مونده اینه که این مورد رو اینجا بذارم!!! (بقیه ی حرف ها رو خودتون فکر کنید.)
درنهایت از شکایت گذشتیم، فقط بگم که متاسفم برای اون مدیر محترم، شما هم فکر کنید که ما نفهمیدیم کی بود.
باتشکر...

نیازی نیست شلوغ کنی علی آقا. محترم هم نمیخواد ببندی به من.
مشخصه که تنها کسی که اینجا در حال حاضر اخطار میده منم.
نقض قوانین باشگاه کردی خودتم خوب میدونی. تا حالا هیچی نگفتم.
امروز هم پروفایلتون بسته بود هم پیام خصوصی. راهی جز اخطار وجود نداشته. بعد از این همه کنایه و طعنه و ... یه اخطار اونم بصورت تذکر فکر کنم بد نباشه.
اگر تازه وارد بودی یه درد داشتم، چه کنم که کاربر فعال تالاری و تمام قوانین رو هم میدونی و باز ....
دلیل رفتارت رو هم میدونم.
الان هم میتونی گزارش کنی تا ادمین، پیرجو یا مدیران ارشد رسیدگی کنند :gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیازی نیست شلوغ کنی علی آقا. محترم هم نمیخواد ببندی به من.
مشخصه که تنها کسی که اینجا در حال حاضر اخطار میده منم.
نقض قوانین باشگاه کردی خودتم خوب میدونی. تا حالا هیچی نگفتم.
امروز هم پروفایلتون بسته بود هم پیام خصوصی. راهی جز اخطار وجود نداشته. بعد از این همه کنایه و طعنه و ... یه اخطار اونم بصورت تذکر فکر کنم بد نباشه.
اگر تازه وارد بودی یه درد داشتم، چه کنم که کاربر فعال تالاری و تمام قوانین رو هم میدونی و باز ....
دلیل رفتارت رو هم میدونم.
الان هم میتونی گزارش کنی تا ادمین، پیرجو یا مدیران ارشد رسیدگی کنند :gol:

سلام...
نه ناراحت نباشید
بنده کی باشم که علیه شماها شکایت تنظیم کنم.
درسته که ما اخلاقمون به قول شما بد هستش، ولی همچین هم...
به هر حال...
ما اونقدر ها هم بد نیستیم، هرچن که شما فکر هایی دیگه ای می کنید.
درسته که بده پروفایلم رو بستم ولی بیشتر جاهای سایت رو چک می کنم، می تونستی از طریق بچه هایی که با من دوست هستند و آدرس ایمیل بنده رو دارند بهم پیام بدید (راههای رسیدن به خدا به تعداد آدم هاست، فقط باید سرتون رو بالا بگیرید.)
دلیل رفتارم رو هم نمی دونم شما بگید، فقط در فرم تذکر و یا اخطار نباشه...

من قبلا هم به بچه ها می گفتم که شما تنها کسی هستید که تویه تالار ها به خودتون نگاه نمی کنید و هر حرف رو از چند دیدگاه نگاه می کنید ولی الان شما هم!!!!!!
باتشکر از اینکه این مطلب رو خوندید...

negin17h

مدیر تالار
سلام...
نه ناراحت نباشید
بنده کی باشم که علیه شماها شکایت تنظیم کنم.
درسته که ما اخلاقمون به قول شما بد هستش، ولی همچین هم...
به هر حال...
ما اونقدر ها هم بد نیستیم، هرچن که شما فکر هایی دیگه ای می کنید.
درسته که بده پروفایلم رو بستم ولی بیشتر جاهای سایت رو چک می کنم، می تونستی از طریق بچه هایی که با من دوست هستند و آدرس ایمیل بنده رو دارند بهم پیام بدید (راههای رسیدن به خدا به تعداد آدم هاست، فقط باید سرتون رو بالا بگیرید.)
دلیل رفتارم رو هم نمی دونم شما بگید، فقط در فرم تذکر و یا اخطار نباشه...

من قبلا هم به بچه ها می گفتم که شما تنها کسی هستید که تویه تالار ها به خودتون نگاه نمی کنید و هر حرف رو از چند دیدگاه نگاه می کنید ولی الان شما هم!!!!!!
باتشکر از اینکه این مطلب رو خوندید...

به هر جهت من خودم به مدیران ارشد اطلاع دادم تا در صورتی که رفتار من درست نبوده، اعلام کنند.
علی آقا به نظرت من باید چقدر دنبال دوستان شما بگردم که به شما پیغام بدن؟ به نظرت درسته؟!
من هنوزم همون آدم قبلی هستم اما شما به علت دلخوری که از من دارید، دیدتون عوض شده و متاسفانه کاری نمیتونم بکنم :gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به هر جهت من خودم به مدیران ارشد اطلاع دادم تا در صورتی که رفتار من درست نبوده، اعلام کنند.
علی آقا به نظرت من باید چقدر دنبال دوستان شما بگردم که به شما پیغام بدن؟ به نظرت درسته؟!
من هنوزم همون آدم قبلی هستم اما شما به علت دلخوری که از من دارید، دیدتون عوض شده و متاسفانه کاری نمیتونم بکنم :gol:

سلام...
ما تویه زندگیمون یاد نگرفتیم از کسی دل خوری داشته باشیم.
از دست خیلی ها ناراحت شدم ولی هیچ وقت به دل نگرفتم، چون اگه مثلا یه هفته بعدش در مورد اون مشکل فکر کنید می بینید که اصلا مشکل نبوده، بلکه یه رفتار خاص تویه یه موقعیت خاص بوده.
بازم ممنون...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
آقایون و خانوم های مدیر...شرمنده ها...شرمنده
ولی یکی به مدیران بگه که اگه دارید مطلبی میذارید بی زحمت یه طوری بذارید که عکس هاش کم باشه...
به جان خودم مرورگر من کلی زور میزنه تا صفحات رو بالا بیاره...
مثلا بخش خبری... دستشون درد نکنه..ولی ۵۰ تا عکس که لازم نبود...بود؟
درسته که اینترنت ما ۵۱۲ هستش ولی دیگه نباید سوء استفاده کنید.... :D
باتشکر....

negin17h

مدیر تالار
سلام...
آقایون و خانوم های مدیر...شرمنده ها...شرمنده
ولی یکی به مدیران بگه که اگه دارید مطلبی میذارید بی زحمت یه طوری بذارید که عکس هاش کم باشه...
به جان خودم مرورگر من کلی زور میزنه تا صفحات رو بالا بیاره...
مثلا بخش خبری... دستشون درد نکنه..ولی ۵۰ تا عکس که لازم نبود...بود؟
درسته که اینترنت ما ۵۱۲ هستش ولی دیگه نباید سوء استفاده کنید.... :D
باتشکر....

سلام
علی آقا منظورت کجاست؟

negin17h

مدیر تالار
سلام...
شرمنده ها...
یه نمونه مثلا بخش اخبار...
باتشکر...

چرا شرمنده
ممنون. در چند روز آینده من ایشالله آزادتر میشم و بیشتر رسیدگی میکنم. ممنون بابت تذکر :gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا شرمنده
ممنون. در چند روز آینده من ایشالله آزادتر میشم و بیشتر رسیدگی میکنم. ممنون بابت تذکر :gol:

سلام...
دشمنتون شرمنده...
اسیر شدن در دست رژیم بعثی هم خیلی بده!!!
مگه جنگ تموم نشده و همه ی اسیر ها آزاد نشدن؟ شما هنوز اسیر هستید؟ کی آزاد میشید؟ بگید تا حداقل یه گوسفند دسته دوم براتون قربانی کنیم!!!... گوسفند هم گرون شده... جهنم و ضرر... سوسک...هرچند این هم دیگه کم پیدا شدش... ;) :biggrin:
باتشکر...

aliimanypoor

عضو جدید
راستش يه سوال دارم يه تاپيك ايجاد كردم و سوالاتي مطرح كردم در جاي مربوط به خودش بود ولي اصلا مثل اينكه از اول بوجود نيامده در صورتيكه تاپيك ظاهرا با موفقيت ارسال شد چه كار بايد كرد

negin17h

مدیر تالار
راستش يه سوال دارم يه تاپيك ايجاد كردم و سوالاتي مطرح كردم در جاي مربوط به خودش بود ولي اصلا مثل اينكه از اول بوجود نيامده در صورتيكه تاپيك ظاهرا با موفقيت ارسال شد چه كار بايد كرد

در کدام تالار و موضوعش چی بوده؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
آقایان و خانوم ها....
کسی نمی خواد به آقا یا خانوم Madison بگه که بابا ...جان هرکی رو که دوست داری عکس کمتر بذار ...ثواب داره...
والله ما که می خوایم یه چندتایی عکس بذاریم میگه نمیشه ... میگه محدودیت عکس دارید...
درضمن...به قول بع بع ایی....
Lady and Gentlemen Happy New Year
باتشکر...

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. مدیران ارشد به مدیرسایت بگن که وقتی باگوشی میای سایت 1- برای نگاه کردن به آخرین پیام از یک تایپیک باید پیام بنویسه تا ببینه یعنی مستقیم نمی تونه بره آخر تایپیک. 2- یک کاربر نمیتونه بره پیام بازدید کنندگان از صفحه مشخصاتو ببینه. تشکر@

negin17h

مدیر تالار
سلام. مدیران ارشد به مدیرسایت بگن که وقتی باگوشی میای سایت 1- برای نگاه کردن به آخرین پیام از یک تایپیک باید پیام بنویسه تا ببینه یعنی مستقیم نمی تونه بره آخر تایپیک. 2- یک کاربر نمیتونه بره پیام بازدید کنندگان از صفحه مشخصاتو ببینه. تشکر@

سلام تورج خان. خوبی؟
این موضوع مطرح شده و در حال بررسی هستند. بازهم چشم :gol: