دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد 88

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
این هم دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد .......حواستون باشه کلید A یا B رو باید از سایت سنجش بگیرید و چک کنید.
در صدهای خودم :cry::cry::cry:(ایشالا دانشگاه آزاد یا سال دیگه!!):
زبان : حدود 20
ریاضی : سفید:(
فیزیکی: حدود 50
مکانیکی : حدود 65
ترمو : حدود 25
شما ها چی کار کردین؟
راستی تشکر یادتون نره ها....

پیوست ها

• 1272.PDF
    569.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

magnet

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
این هم دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد .......حواستون باشه کلید A یا B رو باید از سایت سنجش بگیرید و چک کنید.
شما ها چی کار کردین؟
سلام
مرسی مهندس.
نگران نباش....
وضعت بد نیست.
من که فیزیکی 45
مکانیکی 30
ترمو 40
ریاضی 10
زبان 25 زدم چی بگم؟؟؟؟؟:cry:

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که فیزیکی را30
مکانیکی را25
ترمو 10
زبان 0
ریاضی 10
رتبم چند میشه
سلام
امسال با تغییراتی که توی امتحان ارشد داشتیم ( حذف تخصصی کارشناسی و یکسان شدن ضریب کلیه دروس و ...) و همچنین با توجه به آسونتر بودن سوالات نسبت به سالهای قبل ( بویژه فیزیکی و مکانیکی ) و تاثیر 20 درصدی معدل ، به هیچ عنوان نمیشه رتبه ها رو براساس درصدها پیش بینی کرد.
باید صبر کنیم تا خرداد....

hadimohammadi

عضو جدید
مثلا اگر شخصی درصد های شما را در سال گذشته زده بود کجا را می آورد ورتبه ش چند می شد.

hadimohammadi

عضو جدید
اگر شخصی در سال گذشته می خواست دانشگاه دولتی هرجا وهر شاخه که بیاوردباید چه
درصد هایی را میزد.
فقط درصد بگو:redface:

hadimohammadi

عضو جدید
جواب سوال زیر چگونه است؟
واکنش کربن با اکسیژن منجر به تولید دی اکسید کربن میگردد. اگر واکنش با6گرم کربن و16 گرم اکسیژن منجر به تولید -220کیلو J حرارت شود گرما ی تشکیل دی اکسید کربن چقدر است؟

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا اگر شخصی درصد های شما را در سال گذشته زده بود کجا را می آورد ورتبه ش چند می شد.
سال گذشته یکی از دوستان من با ریاضی ( سفید ) زبان ( 15 درصد) ترمو ( 60 درصد) فیزیکی و مکانیکی ( حدود 30 درصد ) و کسب رتبه 320 گرایش خوردگی روزانه کرمان قبول شده. فقط چون ترمو ضریب 5 داشته تونسته قبول بشه.... اما امسال هیچ جوری نمیشه پیش بینی کرد....
من اگه ریاضی رو سفید نزده بودم شانس داشتم اما حالا....... :cry::cry:

spr135ing

عضو جدید
جواب سوال زیر چگونه است؟
واکنش کربن با اکسیژن منجر به تولید دی اکسید کربن میگردد. اگر واکنش با6گرم کربن و16 گرم اکسیژن منجر به تولید -220کیلو J حرارت شود گرما ی تشکیل دی اکسید کربن چقدر است؟
6گرم کربن برابر0.5 مول و گرمای تشکیل دی اکسید کربن معادل سوختن 1 مول کربن است. بنابراین گرمای تشکیل مساوی 220-*2=440- خواهد بود. به همین راحتی :redface:

iut-86

عضو جدید
از سوالات ممنون. توکل به خدا . نگران نباش :smile:امید به خدا موفق شوی.

mohsend

عضو جدید
سلام بچه ها
من ریاضی رو سفید گذاشتم، زبانو گزینه هاش یادم نیست ولی 16تا زدم، فیزیکی 38، مکانیکی 68، ترمو رو هنوز درصد نگرفتم

masoud*65

عضو جدید
می دونیم که عدد جرمی کربن 12 با توجه به اطلاعات مسله پس 2 مول از ماده داریم 2*220
جواب سوال زیر چگونه است؟

masoud*65

عضو جدید
با درصد های زبان 40 ریاضی 20 ترمو 50 مکانیکی 50 فیزیکی 60 به نظرتون رتبه حدود چند می شه؟

spr135ing

عضو جدید
با درصد های زبان 40 ریاضی 20 ترمو 50 مکانیکی 50 فیزیکی 60 به نظرتون رتبه حدود چند می شه؟
والا منم نمی دونم ولی اگه متوجه شدین به منم لطفآ بگین. من درصد دقیق زبانم نمی دونم. اما خودم حدس می زنم 20 باشه. ریاضیم هم 25، مابقیش هم حدود درصای شماست!

talemka

عضو جدید
شماها كه خوب زديد...من زبان 10 ، دروس تخصصي كامپيوتر 20- و دروس اصلي 55 حالا رتبه من چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

martensit

عضو جدید
سلام
من زبان 17
ریاضی 18
مکانیکی 70
فیزیکی 68
ترمو 28
زدم
فکر میکنین رتبه چند بیارم؟

alibouri

عضو جدید
:gol::)
سلام دوستان عزیز
شما ها چی کار کردین؟

masoud*65

عضو جدید
سلام
از بچه ها کسی کارنامه و یا درصدهای رتبه های زیر 200 سال قبل رو داره؟

masoud*65

عضو جدید
سوال زیر چطور می شه 15 درصد:surprised:
یک فولاد ابزار ساده کربنی با 1 درصد کربن در دمای 780 درجه آستنیته شده و در آب سرد می شود و سپس به مدت 1 ساعت در 700 درجه بازگشت داده می شود مجموع کاربیدهای آن پس از این عملیات حرارتی چقدر است؟

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
طبق آخرین اخبار گرایش های جدید در چند دانشگاه به تصویب رسیده و امسال در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می گیرن.
1- گرایش جوشکاری - دانشگاه امیر کبیر
2- گرایش جوشکاری - دانشگاه صنعتی اصفهان
3- گرایش جوشکاری - دانشگاه شهید چمران اهواز
4- گرایش شناسایی و انتخاب مواد مهندسی- دانشگاه یزد
5- گرایش شناسایی و انتخاب مواد مهندسی- دانشگاه سیستان و بلوچستان
6 - گرایش شناسایی و انتخاب مواد مهندسی- دانشگاه صنعتی بابل

امير مافي

عضو جدید
سوالات آزمون كارشناسي ارشد

مهندسي مواد 1388
اين آزمون در بهمن 1387 برگزار گرديد

پیوست ها

• كارشناسي ارشد 1388.PDF
    569.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arasbarany

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام به دوستان من دنبال جزوات استهاله فازي و خواص فيزيكي و مكانيكي هستم كه مي خوام براي ارشد بخونم لطفا كسي كمكم كنه arasbarany@gmail.com:que::biggrin::cool:

ttaranom

عضو جدید
آقا من كليد سولاي امسالو ميخوام.خواهشا اگه كسي داره بذاره