دعاكده باشگاه مهندسان ايران!!

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا به همه بند ه هات قدرت مهربون بودن را عطا کن.........................

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
اللهم عجل لواليك الفرج
خدايا اگر ظهور عدالت گستر جهان را(امام زمان)(عج) را هرچه زودتر فراهم سازي همه مشكلات بندگانت كاملا بر طرف خواهد شد
پروردگارا ظهور اقا امام زمان ما تعجيل بفرما.

آمین .............

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
بزرگترين عذاب خدااا...دعاي شماست...
ولي من دعام كد شماره 2 براي همهي دوستانه!!

گل پسر این دعایی که کردی خوبه ولی کافی نیست چون ممکنه سالم باشیم و یاد خدا از دل بیرون کنیم و بشیم فرعون و نمرود
من هر دعایی رو قبول دارم به شرطی که فقط و فقط اولش خدام ازم راضی باشه که در آن صورت سالم باشم یا نه هیچ فرقی نمیکنه یا اصلا کلیه دعاهای خوب هم پشتم باشه ولی لگر رضایت خدا رو نداشته باشم باور کن هیچی ندارم

scorpio20

عضو جدید
گل پسر این دعایی که کردی خوبه ولی کافی نیست چون ممکنه سالم باشیم و یاد خدا از دل بیرون کنیم و بشیم فرعون و نمرود
من هر دعایی رو قبول دارم به شرطی که فقط و فقط اولش خدام ازم راضی باشه که در آن صورت سالم باشم یا نه هیچ فرقی نمیکنه یا اصلا کلیه دعاهای خوب هم پشتم باشه ولی لگر رضایت خدا رو نداشته باشم باور کن هیچی ندارم

خب به نظر شما دعا كردن براي عذاب خداوند باعث راضي شدن خدا از ما ميشه..من كه مي گم ممكنه به پاس ناشكري بند 2 !!!! رو ازمون بگيره ولي ازمون راضي نميشه!!!

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایاخدایا خدایا کاری کن که بچه های دیگه هم دعا کنن نه اینکه همش من دعا کنم

gelamard

عضو جدید
خدايا خواسته هاي دل بالايي را بر آورده ساز واو را در سعادت و خوشبختي غرق كن

dzzv_13

مدیر تالار
خب به نظر شما دعا كردن براي عذاب خداوند باعث راضي شدن خدا از ما ميشه..من كه مي گم ممكنه به پاس ناشكري بند 2 !!!! رو ازمون بگيره ولي ازمون راضي نميشه!!!

گل پسر او "عذاب خدا" لینک به یک صفحه ی دیگر بود
برو صفحه ی قبل نگاه کن

scorpio20

عضو جدید
خدايا به من بياموز تا به جا و به موقع از غرورم استفاده كنم.....

dzzv_13

مدیر تالار
بچه ها 40 صفحه از خدا درخواست کردیم و مطمئا خدا همشو اگر به صلاحمون باشه میده
حالا یه سوال:
آیا خدا از شما یه در خواست بکنه انجام میدین؟

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا به همه بیاموز که دور بریاتون آدمن سنگ نیستن صفرو یک هم نیستن انسان هستن یه انسان که گاهی خسته می شه گاهی حرفی رو باور می کنه و گاهی می خنده گاهی گریه می کنه و گاهی می بخشه و گاهی نمی تونه ببخشه و گاهی........... .................

scorpio20

عضو جدید
خدايا به همه ي بچه هاي باشگاه به بالاخص بچه هاي اين تايپك انگيزه اي تزريق كن...حالا راهش با خودت مي خواي يكي رو بندازتو زندگيشون!!!! مي خواي بندازشون هوا نميدونم هر چي خودت صلاح مي دوني!!!

scorpio20

عضو جدید
بچه ها 40 صفحه از خدا درخواست کردیم و مطمئا خدا همشو اگر به صلاحمون باشه میده
حالا یه سوال:
آیا خدا از شما یه در خواست بکنه انجام میدین؟

برادر گلتر از گلم....ما اگه هزار صفحه هم دعا كنيم.....باز هم اونقدر ازش كوچكتريم كه نميشه گفت حالا وقتشه كه خدا يه چي ازمون بخواد...به نظر من خدا قبل از اينكه ما در خواستي كنيم انتظارات و البته نه درخواستاشو ازمون كرده....

scorpio20

عضو جدید
خدايا به من بياموز كه چطور هم سراغ باشگاه نيم و هم با دوستانم رابطم قطع نشه!!!
چون هفته آينده نصف پروژه هام رو بايد تحويل بدم هفته بعدش نصف ديگشو هفته بعدش امتحان همون درس رو دارم هفته بعدش يه امتحان ديگه دارم و هفته بعدش هم امتحان بعديمه و اگه معدلم خوب نشه استادم بهم كارگاه نمي ده و منم پول ندارم و از گرسنگي ميميرم...!!!

dzzv_13

مدیر تالار
برادر گلتر از گلم....ما اگه هزار صفحه هم دعا كنيم.....باز هم اونقدر ازش كوچكتريم كه نميشه گفت حالا وقتشه كه خدا يه چي ازمون بخواد...به نظر من خدا قبل از اينكه ما در خواستي كنيم انتظارات و البته نه درخواستاشو ازمون كرده....

کاش میدونستی اون چیزی که خدا ازت می خواد برای خودت خیلی بزرگتر و بهتر از اون چیزی هست که تو ازش میخواهی
میگی نه ..؟!!

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شما تو سرشماريات به نظرت طبقه بندي ديگه اي لازم نيست اضافه بشه...كه لازم نباشه بعدا هي تبصره اضافه كنيم!!

راستش نمیدونم ولی به نظر من یک سری از دعاها خیلی مهمتر از بقیه هستن مثل سلامتی مادر یکی از دوستان و....
ولی یه سریا ی دیگه حالت دردودل داره که اونا نیازی نیست گفته بشه
البته سوءتفاهم نشه این نظرمنه

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا به بچه های باشگاه بیاموز خود بچه ها هم نمی دانند اصلا گیج شد ه اند
بعدش هم خدایا به بچه های باشگاه بیاموز برن درس بخونن تا از گرسنگی نمیرن منم اگه درس نخونم یعنی از گرسنگی می میرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek:
پس از امشب خدایا به من و همه بچه های باشگاه قدرت درس خوندن عطا فرما.......................

آخرین ویرایش:

scorpio20

عضو جدید
راستش نمیدونم ولی به نظر من یک سری از دعاها خیلی مهمتر از بقیه هستن مثل سلامتی مادر یکی از دوستان و....
ولی یه سریا ی دیگه حالت دردودل داره که اونا نیازی نیست گفته بشه
البته سوءتفاهم نشه این نظرمنه

موافقم...اگر شما اين توانايي رو در خودتون مي بينيد كه دعاي دوستان رو گلچين كنيد و اونايي كه جنبه عمومي و يا حادتري دارند رو بگذاريد بسم الله....

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم...اگر شما اين توانايي رو در خودتون مي بينيد كه دعاي دوستان رو گلچين كنيد و اونايي كه جنبه عمومي و يا حادتري دارند رو بگذاريد بسم الله....

منظورتون عمومی وحادتر کدوم دسته هست ؟
اگه اون دسته ای که جنبه دردودل داره رو نذارم کسی از دستم ناراحت نمیشه؟

scorpio20

عضو جدید
اينقده خوشم مياد بچه ها از خودشون هم نقل قول ميگيرن!!!
خدايا در س نخونم معدلم خوب نمي شه معدلم خوب نشه استادم بهم كلاس نمي ده استادم بهم كلاس نده پول در نمي يارم پول در نيارم گرسنه ميشم...و گاها آدم از گرسنگي ميميره!!!!
گيج و گنگ در ره به كه ثابت قدم در بيراهه خدايا مرا در راه قرار بده....

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من نیاز به یه نیروی کمکی دارم اگه کسی هست اعلام آمادگی کنه؟

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا بچه ای باشگاه را در راه موفقیت روز افزون قرار بده هم از نظر تحصیلی و هم از نظر مالی.......تا از گرسنگی نمیرن ............