درصدها و تخمین رتبه ویژه کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

lakistan

عضو جدید
بچه ها این کنکور منو یاد ازمونای سنجش انداخت.سوالا سخت و جدید بودن با این وجود هنوز بودن کسایی که 70.80 میزندن:surprised:این موجودات معلوم نبود از چه نژادی هستن:Dمیانگین من اونجا حدودای 37.40 بود با وجود این رتبه ام 12.13 میشد(میانگین های 70.80 هم داشتیم)
پس امید وار باشید اصلا به درصدای نجومی بعضی ها توجه نکنید و نه خودتونو و نه کنکور امسال رو دست کم نگیرید

دوستان،من چند بار سوالم رو پرسیدم،ولی کسی جواب نداد.درصدای قبولی روزانه بایو چند باید باشه؟ممنون میشم

ziiizooo

عضو جدید
من دیشب خواب دیدم رتبم شده 122 :D:).حالا با این رتبه چی قبول میشم؟:)

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پلیمر نمیدونی چه جور رشته ایه؟فک کنم بازار کار نداره

پلاستیک و فیبر رو ...!رشته جدید و خوبیه اونورم بروو داره.بازار کارشم بد نیست خیلی با گرایشای دیگه فرق نداره
در حال حاضر گرایش پارتی مهمه وگر نه تو ایران فرقی نمیکنه شما سنتیک خونده باشی یا طراحی

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پلاستیک و فیبر رو ...!رشته جدید و خوبیه اونورم بروو داره.بازار کارشم بد نیست خیلی با گرایشای دیگه فرق نداره
در حال حاضر گرایش پارتی مهمه وگر نه تو ایران فرقی نمیکنه شما سنتیک خونده باشی یا طراحی
خدایی راس میگی .من اگه یه کار بدرد بخور پیدا میکردم اصلن واسه ارشدم نمیخووندم.آخرش میخواد چی بشه ؟.دکتری.هرسال 70 80 تا دکتری میگیرن فک نکنم از همشون استفادهبشه

"Che.Engineer"

عضو جدید
الکی جو ندید:razz:
به جز طراحی فرایند و کنترل بقیه گرایشا با عرض پوزش نه مهندسیه و نه ریطی به درسایی داره که تو کارشناسی خوندید. همش شیمیه کاربردیه:biggrin:

farhad urmia

عضو جدید
این دو بار شد پرسیدم این سوال :میشه رتبه ی منم بگین؟
حرارت 2.2 سیالات 20 ترمو 40 راکتور 65 جرم 23.33 ریاضی 20 زبان 10 فرآیند 0
برای بیوتکنولوژی :
زبان 25 پدیده های انتقال 30 ترمو 45 راکتور 73.33 بیوشیمی 0

"Che.Engineer"

عضو جدید
بچه ها تو ارشد اول علاقه مهمه بعدشم تو دانشگاها یا تهران یا همون شهرستان یا استان خودتون.بعدش پشیمون میشیدا چون شرایط هم خیلی مهمه

"Che.Engineer"

عضو جدید
برای بیوتکنولوژی :
شاید مجاز شی:D

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای بیوتکنولوژی :

م.شیمی 1200 اینا
بیو احتمالا 100

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای بیوتکنولوژی :
فک نکنم مهندسی شیمی زیر 1300 بشی

آخرین ویرایش:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به جز طراحی فرایند و کنترل بقیه گرایشا با عرض پوزش نه مهندسیه و نه ریطی به درسایی داره که تو کارشناسی خوندید. همش شیمیه کاربردیه:biggrin:
اصن مهندسی یعنی چی؟تعریف از مهندسی چیه؟اگه اون گرایشا مهندسی نیس پس مهندسی مدیریت پروژه مهندسیه؟

ziiizooo

عضو جدید

شمایی که جو میدی نه بچه ها.کی گفته این چرت وپرتارو.جداسازی از نظر پایان نامه و بازار کار خیلی خوبه.خیلی جایه کار داره.اتفاقا فرآیند اگه بخوای ای اس ای بدی خیلی سخت و دشواره.اصلا شما چی از کاتالیست میدونی که حرف می زنی؟؟؟؟؟؟؟شما چی از بیو می دونی که این چرت و پرتارو میگی؟؟؟؟؟یه سر به خارج بزن ببین بیشتره اپلایا برای بیو و جداسازیو کاتالیسته .از لحاظ چارتم کلان رشته های مهندسی شیمی حداکثر 6 واحد فرق دارن .من داداشم 20 سال سابقه کار تو پالایشگاهو داره.انقدم جو نده.اتفاقا فرایندهای جداسازی بهترین رشتس بره کارو خیلیم عالیه.کاتالیستم فوق العادس.از کی تا حالا 6 واحذ تفاوت که اونم میتونی اختیاریه دیگر رشته ها رو برداری انقده که میشه شیمی کاربردی؟؟؟؟؟؟؟درسته فرایند از همه بهتره ولی کلا همه گرایشها فرقی با هم نداره به غیر از پلیمرو بیو که چارتش خیلی فرق داره.برو ببین غولای دانشگاه تهران(استادا)همشون کاتالیستو پدیده های سطحی خوندن.مثل دکتر موسویان.دکتر خدادادی و....

آخرین ویرایش:

Arrrrash

عضو جدید
برای بیوتکنولوژی :

800-900

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شمایی که جو میدی نه بچه ها.کی گفته این چرت وپرتارو.جداسازی از نظر پایان نامه و بازار کار خیلی خوبه.خیلی جایه کار داره.اتفاقا فرآیند اگه بخوای ای اس ای بدی خیلی سخت و دشواره.اصلا شما چی از کاتالیست میدونی که حرف می زنی؟؟؟؟؟؟؟شما چی از بیو می دونی که این چرت و پرتارو میگی؟؟؟؟؟یه سر به خارج بزن ببین بیشتره اپلایا برای بیو و جداسازیو کاتالیسته .از لحاظ چارتم کلان رشته های مهندسی شیمی حداکثر 6 واحد فرق دارن .من داداشم 20 سال سابقه کار تو پالایشگاهو داره.انقدم جو نده.اتفاقا فرایندهای جداسازی بهترین رشتس بره کارو خیلیم عالیه.کاتالیستم فوق العادس.از کی تا حالا 6 واحذ تفاوت که اونم میتونی اختیاریه دیگر رشته ها رو برداری انقده که میشه شیمی کاربردی؟؟؟؟؟؟؟درسته فرایند از همه بهتره ولی کلا همه گرایشها فرقی با هم نداره به غیر از پلیمرو بیو که چارتش خیلی فرق داره.برو ببین غولای دانشگاه تهران(استادا)همشون کاتالیستو پدیده های سطحی خوندن.مثل دکتر موسویان.دکتر خدادادی و....

متاسفانه این تاپیک دقیقا نمونه ی کوچکی از کشورمونه.بعضی ها میان یه چرت و پرت های میگن ادم توش میمونه!بدبختیش اینه دیگه بر نمیگردن جوابشونم ببیینن
حرف شما کاملا درسته.از دید من هر گرایشی یه خوبی داره

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه این تاپیک دقیقا نمونه ی کوچکی از کشورمونه.بعضی ها میان یه چرت و پرت های میگن ادم توش میمونه!بدبختیش اینه دیگه بر نمیگردن جوابشونم ببیینن
حرف شما کاملا درسته.از دید من هر گرایشی یه خوبی داره
حالا بنده خدا یه چیزی گفت( فک کنم نظرشو مودبانه گفت!)

بالا