درخواست کتاب ، مقاله ، جزوه ، پروژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bardinova

مدیر بازنشسته
لطفا هرگونه درخواست در رابطه با مباحث مهندسی صنایع (از قبیل جزوه / مقاله / فایل / برنامه و ...) را در این تاپیک مطرح کنید . در خصوص سئوالهای مربوط به مباحث مهندسی صنایع تاپیکی در تالار اصلی صنایع ایجاد شده است . پستهای اشتباهی در این خصوص از این تاپیک حذف خواهد شد .

پ.ن 1 : هرگونه هماهنگی در خصوص نحوهء تحویل و یا دریافت را بصورت خصوصی انجام دهید . در غیر اینصورت مطلب ارسالی حذف خواهد شد .

پ.ن 2 : درصورتی که پاسخ شما به درخواست دوستان بصورت فایل و رایگان هست ، ترجیحا بصورت یه تاپیک مجزا اون رو ارسال کنین تا برای همه قابل جستجو و استفاده باشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alireza_110

عضو جدید
کمک.درخواست مقاله با ترجمه FMEA

کمک.درخواست مقاله با ترجمه FMEA

:cry:با سلام.من چند مقاله انگلیسی همراه با ترجمه درباره FMEA میخوام.4نمره داره.خواهش میکنم اگه کسی داره لطف کنه.خواهش

امیر Amir

عضو جدید
:cry:با سلام.من چند مقاله انگلیسی همراه با ترجمه درباره FMEA میخوام.4نمره داره.خواهش میکنم اگه کسی داره لطف کنه.خواهش
با سلام.
دوست عزیز این سایت جهت رفع حاجات دوستان نیست.این فضا ایجاد شده جهت تبادل اطلاعات و تجربیات و کمک به هم, نه ماست مالی کردن کم کاری های دیگران.

با احترام

eve

عضو جدید
fuzzy

fuzzy

سلام بر همگی!

موضوع پایان نامه من انتخاب تامین کننده به کمک منطق فازیه
در این راستا در مقطع جمع آوری داده با مشکل روبه رو شدم. اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید لطفا" دریغ نکنید. ممنونم

م.زمانی

عضو جدید
سلام. من دانشجوی ترم دوی مهندسی صنایع-برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها هستم مایل هستم در زمینه ی رشته ی تحصیلیم بیشتر مطالعه کنم . لطفا در این زمینه من رو یاری کنید .

آبادی

عضو جدید
سلام
ضمن تشکر از شما
می خواستم کتاب خوب در موردهای زیر یا برام معرفی کنید یا اگر جزوی آموزشی دارید برام بفرستید
winqsb
lingo
minitab

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ضمن تشکر از شما
می خواستم کتاب خوب در موردهای زیر یا برام معرفی کنید یا اگر جزوی آموزشی دارید برام بفرستید
winqsb
lingo
minitab

سلام دوست عزیز اگر تو قسمت مقالات تالار صنایع کمی جستجو کنید به هدفتون می رسی

BMB

عضو جدید
سلام دوستان.هر کس پروژه ی برنامه ریزی تولید:پیش بینی تقاضا/تولید ادغامیMSP/RCCP/MRP/CRP/LOADPLANNNINGداره لطفا کمک کنه!BAHMAN_BMB@YAHOO.COM

m2066217

عضو جدید
درخواست جزوه کنترل کیفیت/کنترل موجودی/تحقیق در عملیات 22

درخواست جزوه کنترل کیفیت/کنترل موجودی/تحقیق در عملیات 22

سلام خسته نباشید:
اگه لطف کنید جزوه های کنترل کیفیت/ کنترل موجودی و تحقیق در عملیات 2 رو از دانشگاه شریف یا علم وصنعت برام پیدا کنید ممنون میشم.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

alireza_110

عضو جدید
با سلام.
دوست عزیز این سایت جهت رفع حاجات دوستان نیست.این فضا ایجاد شده جهت تبادل اطلاعات و تجربیات و کمک به هم, نه ماست مالی کردن کم کاری های دیگران.

با احترام
دوست عزیز عنوان تاپیک رو نگاه کنین بد نیست

• Like
واکنش ها: 9111

Mehrdad-IE

عضو جدید
هزینه یابی بر مبنای فعالیت

هزینه یابی بر مبنای فعالیت

با سلام
منبع مطالعاتی با موضوع " هزینه یابی بر مبنای فعالیت " می خواستم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

با تشکر

14844

عضو جدید
جزوه

جزوه

سلام
من یه جزوه ی توپ معادلات دیفرانسیل و استاتیک می خوام

ممنون میشم اگه کسی به دستم برسونه

امیر Amir

عضو جدید
با سلام.
جزوه استاتیک تا دلتون بخواد در تلار عمران هست...ولی دومی رو شرمندم.

دوست عزیز اکثر عزیزان حاضر در تالار,عمدتا مهندس..دانشجوی ترم های بالاتر یا فوق صنایع یا دکتر هستند.

اگر کسی در این مورد جواب شما رو مبنی بر داشتن چنین جزوه ای نداد...از کم محلی دیگران نبینید...

امیدوارم هر چه فعالتر شما رو در تالار ببینم...

با احترام

kikolo

عضو جدید
سلام
من مقاله دارم ، ولی انگلیسی هست ، اگه به درد میخوره بدم.
آخه من اینجا هرچی مقاله دیدم ، مقالات فارسی هست ، گفتم اگه انگلیسی به درد میخوره بفرستم برات...

14844

عضو جدید
با سلام.
جزوه استاتیک تا دلتون بخواد در تلار عمران هست...ولی دومی رو شرمندم.

دوست عزیز اکثر عزیزان حاضر در تالار,عمدتا مهندس..دانشجوی ترم های بالاتر یا فوق صنایع یا دکتر هستند.

اگر کسی در این مورد جواب شما رو مبنی بر داشتن چنین جزوه ای نداد...از کم محلی دیگران نبینید...

امیدوارم هر چه فعالتر شما رو در تالار ببینم...

با احترام

سلام
ممنون از حسن توجهتون و راهنماییتون

امیر Amir

عضو جدید
سلام
من مقاله دارم ، ولی انگلیسی هست ، اگه به درد میخوره بدم.
آخه من اینجا هرچی مقاله دیدم ، مقالات فارسی هست ، گفتم اگه انگلیسی به درد میخوره بفرستم برات...

با سلام.
دوست عزیز...هر چه در راستای کمک به دوستان اعم از جزوه,مقاله(فارسی یا انگلیسی) باشه...مورد استقبال دوستان قرار خواهد گرفت.

به امید دیدن هر چه فعالتر شما در تالار...

بهروز باشید

bmirzaee3000

عضو جدید
با سلام من دنبال حل مسائل آمار رياضي جان فروند هستم البته فایل pdf ان کسی متونه کمکم کنه؟

alighasemi

عضو جدید
فازی

فازی

سلام eve
من در مورد سیستم های فازی زیاد مقاله دارم . اگه می خوای یه میل بزن .

anjomshoaa

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

با سلام
یه مقاله در مورد نقش همکاری الکترونیکی در مدیریت پروژه میخواستم.
از اساتید گرامی خواهش میکنم کمکم کنید.
با تشکر:gol:

m@hy@r

عضو جدید
سلام(درخواست کمک)

سلام(درخواست کمک)

سلام
یک پروژه پریماورا میخواستم لطفا کمکم کتید

m@hy@r

عضو جدید
نه بابا اصلا به درد نمیخورد هیچ اطلاعاتی توش نبود!
اسیر این پریماورا شدم!

mohandese irani

عضو جدید
سلام. من دانشجوی ترم دوی مهندسی صنایع-برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها هستم مایل هستم در زمینه ی رشته ی تحصیلیم بیشتر مطالعه کنم . لطفا در این زمینه من رو یاری کنید .
سلام دوست عزيز. وقتي به ترم ها 6 ، 7 رسيدي متوجه ميشي صنايع چيه. :smile:
اگه بتوتي در مورد درسايي مثل كنترل پروژه ، كنترل كيفيت، طرح ريزي، تحقيق در عمليات يك سري اطلاعات كلي بدست بياري خيلي خوبه . موفق باشي.
يه نكته اي كه هست اينه كه لازم نيست از همين الان هيه چي رو بدوني . :redface:
يه پيشنهاد !!!!!
ميتوني از طريق دانشگاتون تو انجمن صنايع عضو بشي ، يه سري خبرنامه هر چند وقت بهتون ميدن كه خوندنش خالي از لطف نيس.

موفق باشي;)

mohandese irani

عضو جدید
سلام
ضمن تشکر از شما
winqsb
lingo
minitab

خوب من يه كتاب در مورد Minitab استفاده كردم كه به نظرم بدك نبود. امسش هست"مهندسي كيفيت با استفاده از Minitab " ، نوشته "عليرضا انتصاري"
اميد كه بدردتون بخوره.

mortezam

عضو جدید
سلام بچه ها.:d
کسی جزوه آموزش نرم افزارهای SAS و Vensim سراغ داره؟ اگه ترجمه فارسی باشه بهتره.:redface:
مرسی.:gol:

yass!

عضو جدید
ایزو

ایزو

با سلام:gol:
برای آشنایی با ایزو باید چیکار کنم؟ اگه تونستید بهم کمک کنید ممنون میشم:gol:

ساعدي713405

عضو جدید
درود بيكران بر دوستان عزيز ؛ عزيزان شفيق ؛ شفيقان رفيق
اگه كسي مطلبي در مورد كنترل كيفيت فازي برام ميل بزنه ممنونش ميشم .
چينگ چانگ چونگ ( به فارسي يعني ممنونم )

reza1359

عضو جدید
پرتال مهندسی صنایع و مدیریت ایران

پرتال مهندسی صنایع و مدیریت ایران

Http://www.ieportal.ir

این سایت دارای مقالات زیادی می باشد در صورت نیاز به موضوعی خاص از طریق لینک زیر اعلام فرمایید. تلاش می کنیم در سایت قرار دهیم و از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی نماییم.

http://www.ieportal.ir/ie/index.php?option=com_contact&Itemid=3

salar_iet

عضو جدید
سلام
اگه لطف كنين جزوه تحقيق در عمليات 1 (شريف يا علم صنعت)و حل المسائل كتاب بازارا رو ميخواستم.ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.