درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

منظورم نرم افزاريه كه فقط براي رسم يه همچين دياگرام هايي استفاده ميشه نه براي كارهاي ديگه در مهندسي شيمي مثل شبيه سازي ...

درست گفتين . اين نمودار به درس فرآيند پتروشيمي مربوط ميشه ولي از استاد نگرفتم ... :)
پيغام خصوصيتو بخون :)

REZA1200

عضو جدید
گاز ازت و کارایی های ان

گاز ازت و کارایی های ان

سلام من در رابطه با گاز ازت سوال داشتم شغل من نگهداری تاسیسات است میخواهم بدانم که چرا از گاز ازت برای تست لوله ها استفاده میکنند .
ایا این گاز سمی است.
در چه سیلندر هایی به بازار ارائه میشود.

کلا در چه جاهایی استفاده دارد.:gol:

chemist2636

عضو جدید
بوتان دیول

بوتان دیول

من دارم روی ایزومرهای بوتان دیول تحقیقات می کنم , اگر توی این کار کمکم کنید ممنون میشوم. butanediol

8529103

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

سلام به سه برادر و سه مثلث جدا نشدنی مهندسی شیمی. خبری از مهدی نیست. شاید من پستاشو نمیبینم. شما پیشکسوت ها تو این تالار زحمت کشیدین. از مدیر تالار خواهش میکنم این تاپیک رو انتقال نده که ناراحت میشم. به هر حال جایی برای قدردانی و تشکر بیشتر باید به شما تعلق بگبره. و هر دوستی که مایل به سوالات متفرقه از شما باشه. مثلاً انتخاب رشته یا هر چیزی که حداقل یه ارتباطی به مهندسی شیمی و پلیمر داشته باشه میتونه البته با اجازه اهالی محترم، اینجا بحث کنه.
سلام مهندس میتونی در رابطه با شیرین سازی گازها راهنماییم کنی

8529103

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

آیا کسی میتونه من و در رابطه با شیرین سازی گازها راهنمایی کنه ممنون میشم:cry::redface::cry:

kkk_shirazi

عضو جدید
کسی از دوستان میدونه یه همچین دیاگرام هایی رو با چه نرم افزاری میشه رسم کرد ؟ (فقط نگین با Paint رسم کنم :);))

سلام ، براي رسم اين قبيل نمودارها مي تونيد از excel استفاده كنيد كه البته يه كمي وقت گيره . راه ساده تر استفاده از نرم افزار visio هست كه در microsoft office جديد وجود داره و تمام شكلها رو بصورت پيش فرض داره .;)

alexmorgan

کاربر بیش فعال
کمک فوری

کمک فوری

مطلب در مورد ضریب نفوذ درغشاها و همچنین روشهای اندازه گیری ضریب نفوذ درآنها می خوام، هر کی داره لطفا کمک کنه! :(

zahra.as

عضو جدید
Haccp كارخانه بهروز

Haccp كارخانه بهروز

شديدا به موارد haccp در كارخانه سس مايونز بهروز نيازمندم در ضمن استادندارد هاي سس رو هم مي خوام كمك كمك كمك . . . .

Ehsan.F

عضو جدید
R436a

R436a

اگه کسی اطلاعاتی در مورد R436a داره(انگلیسی یاترجیحاٌ فارسی)،لطفاٌبه آدرس زیر برام ایمیل کنه.با تشکر.
e.fanaee@gmail.com

chemist2636

عضو جدید
بوتان دیول

بوتان دیول

من دارم روی ایزومرهای بوتان دیول تحقیقات می کنم , اگر در این زمینه کمکم کنید ممنون میشم. butanediol

Ehsan.F

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان من میخوام بدونم که ایا رشته مهندسی نفت اینده شغلی داره:que: البته گرایش بهربرداری:warn::cry::cry::cry:[/quot

اگه پارتی برای گرفتن job های خوب نداری،باید آمادگی کار تو گرمای 50c ،زندگی در جاهایی با امکانات فوق العاده کم وبسیاری مشکلات دیگر را داشته باشی و اصلا هم فکر نکن کاره راحتی است.چون محل کارت مناطق نفت خیز است .اگه مجردی تا زمانی که متاهل نشدی مشکلی نداری ولی متاهل بشی کارت درآمده،ولی از نظر کار مطمئن باش بی کار نمیمونی.

abol-gh

عضو جدید
سلام
لطفا اگر اطلاعاتی در مورد روش کالیبراسیون دارید بهم بگید
کالیبراسیون مطابقت با استاندارد را تعیین می‌کند. کالیبراسیون در حقیقت اندازه‌گیری و تعیین صحت وسیله اندازه‌گیری در مطابقت با مرجع تایید شده می‌باشد. كاليبراسيون در واقع ايجاد نظامي موثر به منظور كنترل صحت و دقت پارامترهاي مترولوژيكي دستگاه هاي آزمون و وسايل اندازه گيري و كليه تجهيزاتي است كه عملكرد آنها بر كيفيت فرايند تاثير گذار مي باشد كه به منظور اطمينان از تطابق اندازه گيريهاي انجام شده با استانداردهاي جهاني مورد استفاده قرار ميگيرد

rezaya_rrr

عضو جدید
شيمي و كرم هاي ضد آفتاب

شيمي و كرم هاي ضد آفتاب

سلام لطفا هر كسي كه ميتونه يه مقاله لاتين در مورد اين موضوع برام پيدا كنه. مرسي
تا فردا فقط وقت دارم

rezaya_rrr

عضو جدید
شيمي و كرم ضد آفتاب

شيمي و كرم ضد آفتاب

سلام. يه مقاله لاتين ميخواستم. مرسي

zohre_63

عضو جدید
تاثیر میدان مغناطیسی

تاثیر میدان مغناطیسی

سلام
من اطلاعاتی در مورد تاثیر میدان مغناطیسی روی واکنشهای شیمیایی میخواستم.
ممنون

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست پروژه مربوط به کودهای شیمیایی فسفاته

درخواست پروژه مربوط به کودهای شیمیایی فسفاته

لطفا اگر پروژه مربوط به کودهای شیمیایی فسفاته دارید به من کمک کنید (حداقل 15 صفحه)

hormozdi

عضو جدید
سلام من در رابطه با گاز ازت سوال داشتم شغل من نگهداری تاسیسات است میخواهم بدانم که چرا از گاز ازت برای تست لوله ها استفاده میکنند .
ایا این گاز سمی است.
در چه سیلندر هایی به بازار ارائه میشود.

کلا در چه جاهایی استفاده دارد.:gol:

ازت همان نیتروژن است و دلیل اصلی استفاده از ان اینست که نه سمی است نه قابل اشتعال و نه ایجاد خوردگی می کند.

Omid Taha

عضو جدید
استخراج نقطه ابری شدن

استخراج نقطه ابری شدن

تو کارشناسی ارشد شیمی گرایش تجزی، به بحث استخراج نقطه ابری شدن رسیدیم.
کی می تونه مطلب و عکس در این مورد بهم بده. لا اقل تضیح بدین بدونم چیه

kaktoos68

عضو جدید
فوری فوری فوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فوری فوری فوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام.من به یک تحقیق فوری درباره ی "پیل های سوختی هیدروژنی" نیاز دارم.اگر کسی از دوستان کسی اطلاعاتی دارد. به من ایمیل بزند. پیشاپیش از حس همیاری شما متشکرم

ghazal.daryayee

عضو جدید
کمک

کمک

به اطلاعاتی در مورد شیشه احتیاج دارم هگه میتونین کتاب یا سایت معرفی کنید:(

mania1920

عضو جدید
سلام.ببخشید من یه مقاله تقریبا جدید درمورد سوخت جت میخوام که بیشتر رو نقطه ریزش اون کار شده باشه .ممنون میشم .برا پایان نامه لیسانس دارم روش کار می کنم .

aseman67

عضو جدید
پتانسیل نیمه موج

پتانسیل نیمه موج

یک مقاله درباره طرز استفاده از پلارگرافی در ارزش های خاص میخواستم/پتاسیل نیمه موج/جریان سینیتکی

Schneider

مدیر بازنشسته
salam.man daneshjoye sale 2 mohandesi polymere amir kabir hastam.2nbale ebooke Thermodynamic van ness va van wylen migardam.toro khoda yeki komakam kone .kheily be heshoon ehtiaj daram.mer30
کتاب ترمودینامیک ون وایلن_ ادیشن 6م:
http://rapidshare.com/files/82636822/fundamentals_of_thermodynamics_6th_edition_-_sonntag.rar
پاسخنامش:
http://rapidshare.com/files/163623652/_Solutions_Manual__Fundamentals_of_Thermodynamics_6th_Ed.rar
خود کتاب ون نس هنوز نیومده تو ی اینترنت اما پاسخنامش اومده
(که البته اونم برای خود Mc Graw Hill نیست.....با MathCad نوشته شده!)

azita_jo0n

عضو جدید
با عرض سلام به شما.منم تااااااااااازه واردم.
یه سوال در مورد مهندسی شیمی داشتم میخواستم بدونم برای اینکه این رشته رو انتخاب کنم حتما باید رشته دبیرستانیم ریاضی باشه؟
کسی که رشتش تجربیه میخواد بیاد این رشته باید چیکار کنه؟:smile:

8529103

عضو جدید
پروژه

پروژه

سلام عضو جدید سایت من در مورد پرژه ام که در رابطه با شیرین سازی گازها است نیاز به کمک دارم شما میتونید کمکم کنید؟ آدرس میلمو براتون میزارم با تشکر shimi1365@gmail.com

Schneider

مدیر بازنشسته
سلام
من دنبال 3 تا کتاب می گردم:1)engineering statistics handbook
2)response surface methodology:process and production optimization using design experiments
3))design of experiments in chemicasl engineering
خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید.
Springer Handbook of Engineering Statistics
by Hoang Pham

لينك دانلود:​
كتاب دوم درخواستيتون نيست در اينترنت اما مشابه داره؛​
Response Surface Methodology And Related Topics
by Andre I. Khuri

لينك دانلود:​
كتاب سوم درخواستيتون هم نيست...اما مشابه داره باز؛​
Design of Experiments for Engineers and Scientists
by Jiju Antony