درخواست های مرتبط با | طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز و خوبم:gol::gol::gol:

می دونم این پستم اینجا اسپم حساب میشه و ممکنه اخطار بگیرم ولی تو دلم منده باید بگم که

واقعا وقتی نیستی جای خالیت احساس میشه تالار درخواست ها و پرسش و پاسخ سوت و کور میشه

خدا برات بسازه که اینقدر بدون هیچ چشمداشتی به بقیه کمک میکنی
هر وقت میام می بینم اینجا کلی پرسش بی پاسخ مونده و منم نمی تونم کمکی کنم چون سوادم نمیرسه میگم خدایا محمود رو برسون.

می دونمم که اصلا هم از این کار من خوشت نمیاد چون دوست نداری کسی بشناستت و واسه خدا کار انجام میدی ولی شرمنده نتونستم جلوی خودمو بگیرم.اگه ناراحت شدی ببخش

خدا تو زندگی کمکت کنه.خیلی دوستت دارم
:heart:

naghmeh.chem

عضو جدید
سلام دوستان یه پروژه ی طرح و اقتصاد مهندسی میخوام که موازنه جرم و pfd داشته باشه /اگه میتونین لطفا کمکم کنین.

با تشکر

naghmeh.chem

عضو جدید
چرا هیچکی جواب مارو نمیده؟
سلام دوستان یه پروژه ی طرح و اقتصاد مهندسی میخوام که موازنه جرم و pfd داشته باشه /اگه میتونین لطفا کمکم کنین.

با تشکر

naghmeh.chem

عضو جدید
سلام دوستان pfd تولید اسید بنزوئیک به روش اکسیداسیون تولو ئن رو می خواستم .
اگه ممکنه کمک کنید.

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا هیچکی جواب مارو نمیده؟

با تشکر

دوست عزیز بهتره به جای اینکه یه عنوان کلی برا درخواستتون بگید بیاید یه فرایندو مشخص کنید اینطوری سرچ هم راحتتره
اگر پیدا کنیم حتما براتون قرار میدیم
موفق باشید

پلنگ آبی

عضو جدید
سلام
ببخشید کسی روش تولید و پی اف دی برای دی اکتیل فتالات رو نداره
ارزیابی های اقتصادی رو خودم انجام دادم اما متاسفانه برای ینا هیچ چیزی پیدا نکردم

maryamkhll

عضو جدید
بچه ها کسی میتونه ی طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی برای ظروف پلیمری بذاره اگر بذارید واقعا ممنون میشم .

benam23

عضو جدید
سلام ضمن تشکر .
طرح توجیهی مربوط به فرایند تولید الکل قابل استفاده یا دانلود نمی باشد اگه لطف کنید یه راهکاری برای استفاده ازش بگید .
خیلی به درد من میخوره. بازم ممنون

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ضمن تشکر .
طرح توجیهی مربوط به فرایند تولید الکل قابل استفاده یا دانلود نمی باشد اگه لطف کنید یه راهکاری برای استفاده ازش بگید .

خیلی به درد من میخوره. بازم ممنون

سلام
تو پست زیر لینکش هست..تولید اتانل و لینک سالم هست
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رخانه)/page2?p=2702236&viewfull=1#post2702236

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید برای ظروف پلیمری ماکروویو میخواستم.بعد فایلای بالاروهم نمیتونم دانلود کنم که ازشون کمک بگیرم.ممنونم
برای ماکرویو رو ندارم
اما فکر کنم یه طرح برای قطعات پلیمری صنعتی دارم
چه مشکلی تو دانلود دارید؟ لینکها سالم هستن

dac_ali

عضو جدید
سلام به همگی بچه های خوب و فعال انجمن
توی این چند سال از کمک های همتون نهایت استفاده رو داشتیم...امیدوارم که موفق باشین
تعداد فایل که شامل پی اف دی و جدول جریانات است آپلود میکنم
که برای طرح و اقتصاد بسیار مفید هستن

mehrdad.hashemi

عضو جدید
کمک فوری کمک کمک !!!!!!با سلام خدمت دوستان من یه فایل ترجیحا بافرمت word و بهمراه فایل شبیه سازی با hysys یا aspen لازم دارم که راجع به یه واحد تولیدی باشه بهمراه قیمت دستگاهها وتناژ ،برای درس اقتصاد مهندسی میخوام خواهشا کمک کنیدباتشکر

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام به همه دوستان ...

آفا من از این تاپیک فایل مربوط به اسید سولفوریک رو برداشتم ولی برای ارائه به استادم نیاز به فایل هایی و یا سایت هایی برای ارائه به عنوان منبع دارم اگر دوستان هر گونه فایلی درباره سولفوریک اسید مخصوصا آمار بازرگانی آن داشته باشند و در اختیار بنده قرار دهند ممنون میشوم....

jadeye paeezi

کاربر بیش فعال
سلام دوستان در مورد روغن کشی سویا یا شرکت بهپاک بهشهر طرح توجیهی میخوام. مرسی

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
من یه پیشنهاد دارم
من خودم نیاز به یه طرح توجیهی داشتم و این کارو کردم
توی وزارت صنایع و معادن یه قسمتی هست به اسم مرکز تکنولوژیک
این شماره تلفن خونه وزارته 02181761
زنگ بزنید و بگید به این مرکز وصل کنن
من که زنگ زدم وصل کردند به همین مرکزی که میگم
بعد اونجا میتونید طرحی که میخوایدو بگید و به سادگیم طرحو در اختیارتون میذارن
البته نمیدونم ایمیل میکنن یانه
ولی من رفتم خود اون مرکز که فک کنم درواقع کتابخونه وزارت باشه و طرح رو گرفتم
فقط یه نکته که هزینه کپی طرح رو میگیرنا:redface:

ممنون بابت راهنماییت ...

mohandes-87

عضو جدید
کم...........ک

کم...........ک

سلام دوستان میشه خواهش کنم مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید از یک کارخونه تولید کارتون برام بذارید ممنون خواهش میکنم فوری !!والا زود دیر میشود. یه فیلم هم از کار خونه اگه دارید بذارید:confused:

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی marshaal and swift installed-equipment cost index 2012 رو میدونه چنده؟

آخرین ویرایش:

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

میشه لطفا به من کمک کنید!
من مهندسی شیمی-صنایع غذایی میخونم و موضوع پروژه فاینالم " بررسی تولید انواع محصولات ماکارونی و ارزیابی اقتصادی آن " ! میخواستم ببینم کسی توی این زمینه میتونه به من کمک کنه؟
من خیلی فرصت ندارم!

مرسی

بالا