درخواست های مرتبط با: سازه,دیتیل و جزئیات ساختمان

mojtaba182003

عضو جدید
درخواست : نقشه ساختمان آجري با رامپ و آسانسور با دتايل و جزييات كامل

درخواست : نقشه ساختمان آجري با رامپ و آسانسور با دتايل و جزييات كامل

درخواست : نقشه ساختمان آجري با رامپ و آسانسور با دتايل و جزييات كامل را داشتم

با تشكر از سايت مفيد ايران

sadaf naghavi

عضو جدید
سلام
مطلبی میخوام درباره شیشه های لامل(متن.فیلم.عکس)جزئیات اجرائی مهمتره.مرسی(فوری):redface:

فرزادامانی

عضو جدید
سلام
من فقط4تا دی وی دی معماری دارم که توش نحوه اجرای بزگترین شاهکارهای معماری رو داره به صورت مستنده.
:smile:از برجهای پتروناس تا شانگهای وپلهای کششی.
اگه به دردت خورد بگو.
موفق باشی.
سلام
مطلبی میخوام درباره شیشه های لامل(متن.فیلم.عکس)جزئیات اجرائی مهمتره.مرسی(فوری):redface:

mmr_pma

عضو جدید
پی

پی

سلام بچه ها میشه لطفا یکی یه اطلاعات راجع به پی باسکولی و پی بالشتکی بده ممنون میشم بدجوری گیر افتادم

ashnia

عضو جدید
بچه ها من اسم يه ساختمون معروفو ميخوام که نما و برش و پلانشم موجود باشه اگه کسي ميدونه به ياري سبزتون شديدا نيازمنديم

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقلیم

اقلیم

:surprised:سلام به روی ماه همتون.
بچه هها من برا شنبه یه تحویل پروژه راجع به اقلیم های ایران و تأثیرشون روی عناصر معماری(سقف،کف،دیوارو...)دارم.
به هیچ کتابیم دسترسی ندارم.اگه اطلاعاتی دارین یا سایتی در این مورد هست لطفا کمکم کنید.

سلام من در رابطه با اقلیم ها power point اگه بدردت می خوره براتون بزارم:gol:

eboy

عضو جدید
دوستان من پلان خانه هنرمندان رو لازم دارم.اگه کسی لطف کنه ممنون می شم.البته با عجله

Elizi

عضو جدید
تجربیات معماری پوسته ای

تجربیات معماری پوسته ای

کسی در مورد تجربیات معماری پوسته ای مطلبی داره ؟:cool:

architect68

عضو جدید
مقاله در مورد سقفها

مقاله در مورد سقفها

اگه میشه یه مقاله در مورد یه سقف جدید به من بدیدممنون میشم.

sara.ff

عضو جدید
سلام دوستان اگه در مورد تیر طره مطلبی دارد ممنون میشم بذارید تا بتونم از اش استفاده کنم مرسی

RDATA

عضو جدید
سلام خوبين در مورد سقفهاي كروميت و 3d مطالبي اگه دارين برام ايميل كنيد در ضمن درباره ي نقش جانوران و طبيعت در معماري دارين كمكم كنين ممنون ميشم rasoul.danaei@yahoo.com

mahya69

عضو جدید
تنظیم شرایط محیطی

تنظیم شرایط محیطی

با سلام خدمت مهندسان عزیز
دنبال یه سری مطالب در مورد اقلیم های شهر ها و مناطق میگردم.
برای درش تنظیم شرایط محیطی.
ممنون میشم اگه کسی مطالبی داره واسم بذاره.
تا 2-3 روز دیگه بیشتر وقت ندارم
خیلی خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید:gol:

RDATA

عضو جدید
سلام مهندس دستت طلا مطالب خوبه اگه فقط لطف كني چند تا دتال ازشون بذاري براي دانلود يابه ايميلم بفرستي ازت خيلي ممنون ميشم خسته نباشي rasoul.danaei@yahoo.com

mahya69

عضو جدید

RDATA

عضو جدید
دوستان عزيز در مورد كانسپت هاي معماري كه از حيوانات و طبيعت گرفته شده برام كار معرفي كنيد ممنون ميشم:confused:زياد وقت ندارم فقط دو روز

RDATA

عضو جدید
نوشته ها نميدونم چرا برداشته نميشن خيلي طول ميكشه فقط فونتن چيزي نيستن فكر نكنم به اين سنگيني باشن چيكار كنيم اگه ميشه ايميل كنين ممنون

bahare198

عضو جدید
سلام.من ترم آخرم و خیلی خیلی فوری به یک پروژه درباره یک سیستم پیش ساخته_مثلا3d pannel در ایران برای درس تولید صنعتی احتیاج دارم.تو رو خدا تا فردا یا پس فردا کمکم کنید وگرنه میفتم

bahare198

عضو جدید
ککککککککممممممممممک

ککککککککممممممممممک

سلام من دیروز عضو این باشگاه شدم;)اگر کسی یک تحقیق power point درباره سیستم های پیش ساخته_که تو ایران اجرا میشه_ داره تو رو خدا تا فردا برام بفرسته :confused:پای افتادن تو ترم آخر در میونه:cry:4شنبه هم باید تحویلش بدم.خواهش میکنم کمکم کنید.اینجا آخرین امیدمه:crying2:

gole yakh_archi

عضو جدید
سلام دوستان
من به یه پلان مسکونی ساختمان 3 طبقه فلزی احتیاج دارم (زیرزمین،همکف،اول)که پلان تیر ریزی هم داشته باشه،
ممنون میشم:gol:

arash192000

عضو جدید
سلام من نیاز به دتایل های سقف های کاذب دامپا و pvc دارم... کسی میتونه کمکم کنه؟

sahar2003

عضو جدید
مواد و مصالح

مواد و مصالح

:confused:سلام دوستان اگر بتونید در مورد مصالح و دتایل اجرایی معماری سنتی کمکم کنید ممنون میشم

golnarm

عضو جدید
سلام بچه معماریا
من یه تحقیق در مورد طراحی تیرهای غیر متقارن تحت پیچش میخوام
خییییییییییییییییلی لازم دارم
:cry::confused:

آخرین ویرایش:

architect68

عضو جدید
ماشین آلات

ماشین آلات

دوستان عزیزم من یک تحقیق در مورد ماشین آلات و کاربرد آنها را در ساختمان میخوام اگه کمکم کنید ممنون میشم..

architect68

عضو جدید
دوستان عزیزم من یک سری مطالب در مورد ماشین آلات و کاربرد آنها را در ساختمان میخام..اگه کمکم کنید ممنون میشم،ضروریبه ایمیل mamali_14268@yahoo.comارسال کنید بازم ممنون..

sayaaa

عضو جدید
با سلام به همه دوستان ...خصوصا معمارهای محترم....
به دنبال دیتیل اجرایی نماهای آلکوباند و همچنین جزییات اجرایی سنگ خشکه چینی در نما هستم...اگر با فرمت dwgباشه که چه بهتر....ممنون می شم اگر کسی در این باره به من کمک کنه....

lolllipop

عضو جدید
سلام.من برای درس روستا2 یه خونه طراحی کردم که الان استاد ازمون طراحی دیتایل های معماری با مصالح بوم آورد و برش دیوار می خواد...لطفا کمک کنید.

simsimo1370

عضو جدید
سلام .خواهش میکنم کمکم کنید

سلام .خواهش میکنم کمکم کنید

استادمون خواسته که براش یه رستوران طراحی کنم
ولی من نمیتونم در این مورد تجربه ندارم
پلان.نما.برش.پرسپکتیو و طراحی داخلیشم میخواد
کککککککککککممممممممممککککککککککککککک:cry::cry::cry::cry::cry:

parniyan00

عضو جدید
برای فعال شدن این قسمت روی دکمه ارسال پاسخ سریع http://www.www.www.iran-eng.ir/%5C%22http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quickreply.gif%5C%22 در پایین و کنار هر پست کلیک کنید.\r\nلطفا فقط فارسی تایپ كنید.

بالا