[ درخواست نقشه Map ]►

reza2011

عضو جدید
آخرین ویرایش توسط مدیر:

hakim mirzaei

عضو جدید
در خواست پلان

در خواست پلان

با سلام خدمت دوستان عزیز

اگه کسی از دوستان نقشه با دهنه ی تا 7 متر داره،ممنون میشم اگه کمکم کنید

آخرین ویرایش:

a.a.raha

عضو جدید
درخواست فوری از بجه های عمران

درخواست فوری از بجه های عمران

برای درس تاسیساتم (مهندسی برق) نیاز فوری به پلان یه ساختمون تک طبقه دارم ( یه خوابه- با پذیرایی و هال و آشپزخانه و سرویس بهداشتی)
مرسی

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

a.n.m.

عضو جدید
a.n.m.

a.n.m.

باسلام.من یه پلان مسکونی1طبقه با جرئیات کامل میخوام مثلا نما برش و پرسپکتیو وسایت پلان ممنون میشم برام کمکم کنید :cry:

nirgiya

عضو جدید
درخواست پلان

درخواست پلان

مهندسين محترم يك پلان 350 متري مسكوني رو ميخواستم
مترا‍‍ژش كمتر يا بيشتر باشه زياد مهم نيست فقط يه پلان نمونه در متراژ بالاي 300 متر رو ميخوام.
ممنون ميشم اگه لينك تاپيكي كه بتونم همچين پلاني رو پيدا كنم هم برام بذاريد.

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
درخواست کمک از طراحان داخلی

درخواست کمک از طراحان داخلی

سلام
همسر من یک سالن آرایش داره که حالا لازم شده که طرح داخلیش عوض شه و یه تغییراتی ایجاد بشه
من یه طرح ابتدایی با چند تا عکس میزارم.ایده ای که دارم اینه که آینه ها رو کلا عوض کنم و یک آینه ی یک پارچه (یک جام بزرگ به ابعاد 2.60 در 1.20 )بزارم. بالای صندلی ها هم دوتا چراغ از سقف آویزان کنم تا حدود 1 متر از سقف آویزان بشه(برای تامین نور مورد نیاز).
مشکلی که دارم اینه که لازمه یک اتاقک به عرض تقریبی 2 متر از توی سالن جدا کنم ولی نمیدونم اینکار رو در کدوم قسمت انجام بدم بهتره. مثلا آینه ها رو بیارم دو متر جلوتر یا سر شور ها رو بیارم دو متر جلوتر و پشتش رو یک دیوار کاذب بزنم؟
کسی میتونه لطفا کمک کنه؟ منظورم اینه که یه طرح خوشمل مامانی بده؟ ممنون میشم.
سالن بشکل ال هست. هر کار میکنم نمیتونم طرح اولیه رو آپ کنم نمیدونم چرا. ولی لطفا اینجا نگاهش کنید.ممنون میشم.

http://aminbaba.persiangig.com/salon.jpg

امین رخ
IMG_1802.jpg
IMG_1727.jpg

pakzad_saeed

عضو جدید
سلام
همسر من یک سالن آرایش داره که حالا لازم شده که طرح داخلیش عوض شه و یه تغییراتی ایجاد بشه
من یه طرح ابتدایی با چند تا عکس میزارم.ایده ای که دارم اینه که آینه ها رو کلا عوض کنم و یک آینه ی یک پارچه (یک جام بزرگ به ابعاد 2.60 در 1.20 )بزارم. بالای صندلی ها هم دوتا چراغ از سقف آویزان کنم تا حدود 1 متر از سقف آویزان بشه(برای تامین نور مورد نیاز).
مشکلی که دارم اینه که لازمه یک اتاقک به عرض تقریبی 2 متر از توی سالن جدا کنم ولی نمیدونم اینکار رو در کدوم قسمت انجام بدم بهتره. مثلا آینه ها رو بیارم دو متر جلوتر یا سر شور ها رو بیارم دو متر جلوتر و پشتش رو یک دیوار کاذب بزنم؟
کسی میتونه لطفا کمک کنه؟ منظورم اینه که یه طرح خوشمل مامانی بده؟ ممنون میشم.
سالن بشکل ال هست. هر کار میکنم نمیتونم طرح اولیه رو آپ کنم نمیدونم چرا. ولی لطفا اینجا نگاهش کنید.ممنون میشم.

http://aminbaba.persiangig.com/salon.jpg

امین رخ
مشاهده پیوست 92841
مشاهده پیوست 92840

سلام من طراح هستم عکس ها خیلی واضح نیست ولی با همین عکس ها فکر می کنم اتاق رو با پانل گچی قسمت پشتی در بیاری بهتره همون قسمت شستشو سر کنارش
رو نورپردازی اصولی بیشتر کار کن نورپردازی رو با پاور led کار کنی خیلی فضا جذاب تر نشون میده سوال دیگه داشتی حتما بگو

آخرین ویرایش توسط مدیر:

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من پلان یه ساختمون اداری یا آموزشی دوطبقه رو می خوام.
کسی داره؟

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من پلان یه ساختمون اداری یا آموزشی دوطبقه رو می خوام.
کسی داره؟
من یک آموزشی دو طبقه دارم .. همه ی مدارکش پلان نما برش پرسپکتیو به همراه شیت هاش.. شیت هاش فقط خطه.. که باید راندو بشه.. میخوای؟

bahar jon jon

عضو جدید
مهندسين محترم يك پلان 350 متري مسكوني رو ميخواستم
مترا‍‍ژش كمتر يا بيشتر باشه زياد مهم نيست فقط يه پلان نمونه در متراژ بالاي 300 متر رو ميخوام.
ممنون ميشم اگه لينك تاپيكي كه بتونم همچين پلاني رو پيدا كنم هم برام بذاريد.

سلام من یک پلان دارم متراژش بالاست و ویلایی تقریبا ، اگه خواستی بگو واست میل میکنم
خواستی برام پیام خصوصی بزار

PARISA60.GH

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام دوستان .پلان فاز 2 اجرا شده یه ساختمان مسکونی 4یا 5 طبقه رو به همراه نما-برش-آکس وفنداسیون و دتایلاش میخوام. ممنون میشم کمکم کنید.:)

::hamed::

عضو جدید
درخواست پلان

درخواست پلان

با عرض سلام خدمت مهندسین عزیز، یه پلان آپارتمان دو یا سه طبقه می خواستم که ساده باشه هر طبقه هم 1 واحد، خیییلی ممنون میشم اگه کمک کنین :gol:

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
سلام-من دو سه تا پلان با این مشخصات دارم.ولی چون تازه عضو شدم نمیدونم چطور باید اینجا قرارش بدم-اگه خواستی ایمیلت رو بده تا برات بفرستمش :smile:

mamali-architect

عضو جدید
درخواست طراحی پلان فونداسیون

درخواست طراحی پلان فونداسیون

سلام به مهندسان عزیز

دوستان یکی از دوستام (عمرانیه)واسه یه آپارتمانش پلان فونداسیون میخواست بکشه ازون جایی که نه من هنوز درسشو خوندم و نه اون درسشو گوش کرده،

اومدم از شما بخوام که اگه امکانش هست واسم بکشینش،فقط واسه شنبه باید ببره فایل کدش و که اکس بندی و ستون هاش هستو واستون میزارم،

ستونش بتونی-20*20-4طبقه(3طبقه رو پیلوت)

ممنون

پیوست ها

• Drawing1.rar
    31.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

smith2008

عضو جدید
پلان ساختمان سه طبقه به همراه پلان آبرسانی و فاضلاب

پلان ساختمان سه طبقه به همراه پلان آبرسانی و فاضلاب

سلام تا دوشنبه هفته بعد استاد درس تاسیسات یه پروژه داده واسه پلان آبرسانی و محاسبات لوله کشی.کسی پلان ساختمان سه طبقه بهمران پلان آبرسانی داره ؟

s.h.t.t

عضو جدید
سلام,من پلان اجرایی زیاد دارم,چون با فضای سایت آشنا نیستم ایمیلت رو بده تا برات بفرستمش:smile:

westar

عضو جدید
سلام به همه
من به یه پلان ویلا 210 متر دوبلکس نیاز دارم
کسی میتونه کمک کنه؟؟

asemani82

عضو جدید
سلام اگه لطف کنید یه چندتا نقشه کامل برای زمین 105 متری برام آپ کنی ممنون میشم در ابعاد 14*7.5 شمالی

Bana8

عضو جدید
چیزی که مشخصه اینه که با عرض کمتر از 10 متر عمرا نمیتونی 2 واحده بسازی و باید دنبال یه نقشه تک واحده باشی که اونم خوب مهندس معمار باید بکشه

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
چیزی که مشخصه اینه که با عرض کمتر از 10 متر عمرا نمیتونی 2 واحده بسازی و باید دنبال یه نقشه تک واحده باشی که اونم خوب مهندس معمار باید بکشه

-------------------------------------------------------------------
بله باید تک واحدی ساخته بشه-اگه نور کافی داشته باشه میشه بهترین نقشرو در اورد

KIUMARS6734

عضو جدید
دوبلكس

دوبلكس

با سلام لطفا در صورت امكان چند تا نقشه دوبلكس ويلايي به ابعاد 12در 6.5 برايم بفرستيد لازم به ذكر است كه بر بنا 12 متر مي باشد