درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

• nice

رای: 0 0.0%
  • normal

• bad

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

Nabakhshoode

عضو جدید
سلام دوستان و خسته نباشد
یک سوال در مورد AnsysWorkbench داشتم
میخواستم بدونم یک مکانیزم که در سالید ورکز طراحی کردم و با پسوند x_t ذخیره شده رو به ورکبنچ وارد میکنم اما نمیدونم چه جوری میشه این مکانیزم لنگ لغزنده رو به حرکت در آورد
ممنون میشم نحوه ایجاد مکانیزم در Workbench رو توضیح بدید

hsdanesh

عضو جدید
نرم افزارهایی که دوستمون اشاره کردند برای معرفی کردن کافی هست ولی نمیشه همه شون رو یاد گرفت چون هر نرم افزاری یه دنیا اطلاعات و ترفند داره که خیلی هاش هم با هم تفاوت خیلی زیادی دارند.
اگر شما سیالاتی هستید نرم افزارهای فلوئنت و انسیس بهترین برنامه ها هستند، اگر جامدات هستید کتیا و سالیدورکز خوبند و کافی.
ولی باید یه زبان برنامه نویسی هم مثل متلب بلد باشی.
FLUENT, ANSYS, CATIA, SOLIDWORKS, MATLAB

hsdanesh

عضو جدید
کتاب های CATIA

کتاب های CATIA

1- خود آموز طراحی مکانیکی با Catia V5 همراه با سی دی نصب نرم افزار
انتشارات مثلث نارنجی نویسندگان : مهندس هادی جعفری و مهندس مصطفی هیهات

2- آموزش کاربردی مباحث پیشرفت
ه طراحی، ساخت و تولید در CATIA
نویسندگان : مهندس نیما جمشیدی، مهندس صدرا نصیری، مهندس علی ایوبی، ناصر امیرلو

که هر دو کتاب رو می تونید با همه ی ورژن های کتیا استفاده کنید.:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

rezas alimi

عضو جدید
سلام من میخوام با نرم افزارهای مهندسی مکانیک اشنا بشم یه چیزایی برام بفرست

ehsan-inventor

عضو جدید
بهترین منبع برای یادگیری متلب(وقت زیادی ندارم)

بهترین منبع برای یادگیری متلب(وقت زیادی ندارم)

سلام دوستان.
بهترین منبع برای یادگیری متلب چیه؟
من این ترم طراحی مکانیزم ها دارم که باید معادلات چند مجهولی حل کنم و آپتیمایز بشه و نمودار هم رسم کنم...
کنترل هم دارم که نمی دونم پروژه چی قراره بده...
با این اوضاع من بهتره کدوم کتاب رو بخونم؟
ضمن اینکه استاد ما از شریفه و قراره بیچاره کنه مارو...هر جلسه باید با متلب تمرین حل کنم و بهش بدم و الانم هیچی از متلب نمی دونم...
ممنون میشم راهنمایی کنید.
زودتر بگین بهتر میشه چون وقتی ندارم برای از دست دادن !
موفق باشید

fluent_problem

عضو جدید
سلام.من در کامپایل کردن udfام دچار مشکل شدم.مرتب ارور'nmake'رو دریافت میکنم.میتونید راهنماییم کنید؟نرم افزارهای لازم رو نصب کردم.ممنونم.

fluent_problem

عضو جدید
فلوئنت

فلوئنت

:(سلام دوستان.
به شدت نیاز مند کتاب cfx یا UDF جوشش هسته ای برای فلوئنت برای مدل کردن جریان دو فازی حلقوی در لوله عمودی در اثر حرارت هستم.
متشکرم

سلام.من در کامپایل کردن udfام دچار مشکل شدم.مرتب ارور'nmake'رو دریافت میکنم.میتونید راهنماییم کنید؟نرم افزارهای لازم رو نصب کردم.ممنونم.

fluent_problem

عضو جدید

*Essi*

اخراجی موقت
تو فرصت کم،حتما باید پیش کسی بنشینی که متلب بلد باشه تا با هم حل کنید.
این کتابی هم که گفتی خوبه.

البته برای طراحی مکانیزم با simulink بیشتر کار میکنند تا برنامه نویسی.

سلام
من یک cpu i7 هشت هسته ای روی سیستم دارم
مشکل اینکه وقتی کارای سنگین باهاش می کنم مقدار فعالیت دو تا هسته می ره میجشبه به صد در صد در taskmanager ولی 6 تای بقیه صفر درصد.
کسی می دوئنه اینو چطوری بالانس کنم؟
آیا نرم افزار از سخت افزار عقب افتاده؟:eek:
کتیا با ای ام دی هماهنگ تر
یک امتحانی بکن

سلام.

راستش، من یه مشکل تو آخرین مرحله پیدا کردم. تمام مراحل رو از روی فیلم آزمایشی دنبال کردم،
تا برسم اینجا که نوع دستگاه cnc رو انتخاب کنم:

اما فکر می کنم اشکال کار اینجاس که ورژن catia ی تو فیلم آموزشی با مال من (5.19) فرق می کنه و اینو
نشون میده و میگه برو به این آدرس::eek: ولی توی option همچین آدرسی نیست.:surprised:

در ضمن بعد از اعمال تغییرات دکمه ی execute هم غیر فعال میشه:(

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین یا اگه نرم افزار بهتری برای استخراج g-code میشناسین بهم
معرفی کنین.:redface:

سلام دوست عزیز
مشکلتون و دعواهای توی روم رو خوندم.
شما به این آدرس مراجعه کن..انشاالله که به جوابت برسی
options>machining>output

smmoosavian

عضو جدید
یعنی به درد v5R20 نمی خوره؟

نُچ !!!
من CATIA V5R20 دارم ولی وقتی می خوام trace part رو نصب کنم اصلا پیغام میده CATIA is not installed !!!! :biggrin:

توی فایل راهنماش نوشته R12 و R11 با سرویس پک ، ورژنی که به درد R20 بخوره رو هنوز پیدا نکرده ام
فکر نمی کنم کسی آپلود کرده باشه ، البته قیمتش برو برای full product در سال 2010 توی سایتش 1950 دلار اعلام کرده ! می تونید برید بخرید ;)

MSS13

عضو جدید
درخواست توضیح نرم افزار X-Steelو آموزش آن

درخواست توضیح نرم افزار X-Steelو آموزش آن

دوستان اگه ممکنه یه توضیحی در رابطه با نرم افزار X-Steel میخوام و اگه اموزشش رو هم داریدکه چه بهتر:biggrin:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
دوستان اگه ممکنه یه توضیحی در رابطه با نرم افزار X-Steel میخوام و اگه اموزشش رو هم داریدکه چه بهتر:biggrin:

یکی از قوی‌ترین نرم‌افزاری که با توانمندی قابل توجه در ترسیم نقشه‌های سازه‌ای برای تمامی انواع سازه‌های فلزی و بتنی، برخوردار از تکنولوژی برتر محسوب می‌شود، نرم‌افزار TEKLA STRUCTURES است که گاه با نام تجاری XSTEEL شناخته می‌شود.

این نرم‌افزار ضمن فراهم‌آوری محیطی آسان و کاربرد درست، این قابلیت را دارد که تمامی نقشه‌های سازه‌ای درحد نقشه‌های کارگاهی با تمامی جزئیات و اطلاعات را کامل به‌طور خودکار و بدون نیاز به هیچ‌گونه ترسیم دستی تولید کند.
کتاب حاضر، نخستین جلد از مجموعه چهار جلدی راهنمای این نرم‌افزار است که براساس توضیحات ارائه شده در محیط آن و علاوه براین برمبنای تجربه کسب شده در استفاده از این نرم‌افزار در چندین پروژه ملی که اکثر آنها مرحله اجرایی خود را به پایان رسانیده‌اند، تدوین شده است. موضوع اصلی دراین کتاب، ساخت مدل سه‌بعدی سازه است که اولین و مهم‌ترین گام در استفاده از این نرم‌افزار محسوب می‌شود.

مثال های آموزشی از نرم افزار Tekla-Xsteel

دانلود1
دانلود2
رمز فایل : seismic.blogfa.com

pvza85

عضو جدید
پیدا کردن نمونه پروژه solidworks

پیدا کردن نمونه پروژه solidworks

سلام دوستان
میخواستم بدونم از کجا میشه نمونه پروژه های solidworks رو پیدا کرد.
یا فرومی اختصاصی برای solidworks وجود داره که کاربرانش کاراشونو به اشتراک بزران؟ من یه تعداد فروم پیدا کردم ولی تو اون چیزی پیدا نکردم..
از کمکتون پیشاپیش تشکر میکنم.

در ضمن چیزی که دنبالش میگردم طراحی یه batch reactor که pilot scale باشه.

element

عضو
بدست آوردن بردار های ویژه (eigenvector) در انسیس

بدست آوردن بردار های ویژه (eigenvector) در انسیس

سلامر،دوستان می خوام با آنالیز مودال در انسیس بردارهای ویژه را بدست بیارم کسی میتونه کمکم کنه؟ ممنون

element

عضو
How to extract eigenvalue/eigenvectors from ANSYS?

How to extract eigenvalue/eigenvectors from ANSYS?

I am working on structureusing ANSYS .
I am trying to get eigenvalues and eigenvectors from the ANSYS modal
results to import to matlab.

Thanks

gompoo

عضو جدید
.
برنامه فقط باید تو ریشه درایو c: نصب بشه و username , password : sample
و صد درصد هم کار میکنه . شاید برای یک شرکت خوب نباشه ولی برای من که میخواهم یاد بگیرم واقعا عالی هستش.

آيا در vm ware هم بايد تو ريشه درايو نصب کرد؟؟؟

gompoo

عضو جدید
با سلام

من هم PDMS 11.6 و هم 12.0 PDMS رو روي ويندوز ويستا اجرا كردم ... مشكلي نديدم ...فقط بايد admin باشيد .

آي گل گفتي منم خواستم نصب کنم رو ويندوز 7 همينو ازم خواست...يعني چي بايد admin باشي من که pc دارم.

gompoo

عضو جدید
pdms توی تمام درایو ها قابل نصب هست
فقط باید تنظیمات درست انجام بشه!

باید از نرم افزار هایی مثل vmware استفاده کنید

مهندس شما تو vm ware نصب کردين؟من خواستم نصب کنم ميگه بعنوان admin وارد بشين و بعد نصب کنيد...خلاصه که موفق نشدم آخرش!!!

farzadyar

عضو جدید
نرم افزار ABAQUS

نرم افزار ABAQUS

;کسی جزوه آموزشی نرم افزار ABAQUS را داره
بزاره دانلود کنیم
فوری نیاز دارم
دمتون گرم