درخواست نرم افزار . بازی . تم برای جاوا

علّامه

عضو جدید
سلام
من گوشی سامسونگ GT_S5560I دارم و هر کاری میکنم نرم افزار روش نصب نمیشه.
اول میخوام بدونم که سیستم عاملش چیه؟
بعد اینکه نرم افزارهای اونو از سایت خود سامسونگ گرفتم ولی باز اجازه نصب نمیده میگه فایل امضا نشد. اگه ممکنه راهنمایی کنین.
یا علی

CRYTEK

عضو جدید
سلام اگر برای گوشیهای سونی اریکسون هم از این کدها دارید بنویسید چون من هم مشکل نصب برنامه های پر حجم را دارم
با تشکر

qexb

عضو جدید
سلام گوشی من سونی اریکسون t715a، دیکشنری بازی های باحال و تم براش میخوام.
ممنون دوست عزیز

CRYTEK

عضو جدید
برای دانلود بازی یاتم و... یه سربه این سایتها بزنید www.cell11.com اگر پیدا نکردی برو به سایتwww.esato.com اگه بازم پیدا نکردی برو به www.mobile9.com اگر بازهم پیدا نکردی تو گوگل سرچ کن برات میاره

CRYTEK

عضو جدید
برای دانلود بازی یاتم و... یه سربه این سایتها بزنید www.cell11.com اگر پیدا نکردی برو به سایتwww.esato.com اگه بازم پیدا نکردی برو به www.mobile9.com اگر بازهم پیدا نکردی تو گوگل سرچ کن برات میاره

اینم چندتا سایته دیگه برای دانلود براگوشی www.1mobile.com www.mobango.com www.yesjar.com اگر پسوندها کام نباشه دیگه نمیدونم چیهwww.rocketalk.com www.appcentre.com www.getjar.com

M 3 M

عضو جدید
سلام گوشی من سونی اریکسون t715a، دیکشنری بازی های باحال و تم براش میخوام.
ممنون دوست عزیز

سلام
این آدرس مستقیم تم http://www.esato.com/themes/sony-ericsson-t715-themes
اینهم آدرس چندتا سایت برا بقییه چیزهاش

www.takmob.net
www.yekmobile.com
www.mob4u.ir
www.ggamez.net
البته سایتهایی که CRYTEKمعرفی کرده هم بدک نبود

mohamad.mashad

عضو جدید
سلام
من چند نرم افزار خوب و کاربردی واسه گوشیم میخوام ممنون میشم بذارید
گوشی سونی اریکسون U10 هست
مرسی

sajad_jabari

عضو جدید
سلام خسته نباشین , نیاز مبرم به یه برنامه ای دارم که بشه اس ام اس های پاک شده رو برگردوند, هم ارسال شده و هم دریافت شده, گوشیم نوکیا e72 هست , از دوستان اگه کسی میتونه کمکم بکنه خواهشن

ashramvid

عضو جدید
من دیکشنری برای سامسونگ مدل s5560 میخوام. هر چی دانلود میکنم شروع نمیشه فکر کنم محدودیت نصب داره