درخواست : مشورت برای طراحی مقبره برای خود

n desiener

عضو جدید
سلام من ی سوالی داشتم باید مقبره ای طراحی کنم برای خودم از روی شخصیتم شما کتابی یا سایتی که بتونه بهم کمک کنه یا خود شما میتونین بهم کنین در این زمینه

Sina-Arch

عضو جدید
سلام من ی سوالی داشتم باید مقبره ای طراحی کنم برای خودم از روی شخصیتم شما کتابی یا سایتی که بتونه بهم کمک کنه یا خود شما میتونین بهم کنین در این زمینه
-----------------------------------------
سلام
کار آسونی نیست اگر بخوای خوب روش مانور بدی
نظر من اینه که بجای نمونه بری سراغ یه سری کلمات... از خودت چندتا کلمه بنویس که تورو معرفی می کنه
با این کار می تونی ایجاز رو برسونی توی کارت. مثلا اگه خجالتی هستی، همین کلمه رو بگیر و فرم خجالت زده طراحی کن...خیلی راحت می تونه به مخاطب برسونه که تو این شخصیت رو داری
به چند نکته توجه کن... صرفا فرم رو نبین که چطوری در بیاد... شخصیت یه مقبره به چیزی فراتر از فرم بستگی داره. مثلا ساختارت چیه؟ متریالت چیه؟
متریال شفاف می تونه چند کیفیت رو بوجود بیاره...
مرمر شفافه، گرانیت هم شفاف ولی هر کدوم ادبیات خاص خودشون رو دارن. مرمر خودمونی تره و گرانیت رسمی تر
گرانیت روشن و گرانیت مشکی هم اینطوره، ادبیات رفتارشون و چیزی که به طرف میدن خیلی فرق داره با هم
متریال، شکل، هندسه،...
به کلماتی که خودت رو معرفی می کنن دقت کن...سنگین ترین بخش کار همینه. اگر درست انتخابشون کنی طراحی رو روال می افته

n desiener

عضو جدید
بله همیه اینایی که شما گفتین کاملا درسته و منم دقیقا همین کارا کردم ولی بعضی چیزیا رو نمیشه نشون داد اخه گفتم که فعلا روی طرحش فکر کنین که چجوری باشه ار فرم استفاده کنین من نمیدونم چه فرمی باید استفاده کنم مثلا قد بلندیم و مغرور بودن و... اصلا نمیدونم چه فرمی خوبه مربع مسطتیل دایره نمیدونم گنگم

Sina-Arch

عضو جدید
بله همیه اینایی که شما گفتین کاملا درسته و منم دقیقا همین کارا کردم ولی بعضی چیزیا رو نمیشه نشون داد اخه گفتم که فعلا روی طرحش فکر کنین که چجوری باشه ار فرم استفاده کنین من نمیدونم چه فرمی باید استفاده کنم مثلا قد بلندیم و مغرور بودن و... اصلا نمیدونم چه فرمی خوبه مربع مسطتیل دایره نمیدونم گنگم
----------------------------------
متاسفانه این اشتباه اکثر اساتیده که فرم گرا بار اومدن و مارو می خوان فرم گرا کنن...
نما بهترین راه واسه شروع طراحی فرمیک این مجموعه ست
اگر قد بلند یه شاخصه مهمه، کشیدگی ارتفاعی حتمیه، فرم های الحاقی کنارش هم اگر باشن باید رو به بالا باشن
آدم مغرور چطوره؟ من این به ذهنم میاد که دست به سینه، سرش بالا، قدش هم بلند که انگار اصلا منو که قدم خیلی ازش کوتاه تره نگاه نمی کنه
ضمنا چشماش هم بستست و نمی شنوه که من چی می گم!
این یه تصویر سادست که همین الان فرم مقبره هم تو ذهنم شکل گرفته....

بالا