درخواست راهنمایی : طراحی موزه

Negar architect

عضو جدید
سلام.من این ترم باید موزه طراحی کنم استادمون یه شکل بم پیشنهاد کرده که باید فضاهای موزه رو از تو اون دربیارم.ولی نمیدونم چیکار کنم
اینم شکلشه.20121028_215207.jpg
باید گالری و موزه وقسمت اداری رو داشته باشه.
میشه کمکم کنید؟:cry:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب دوست من طرح که یهو نمیشه مداد بردار اتود بزن جا نمایی فضاهات خوبه سالن امفی تئاترت کامل شکل یافته ست براش یه پیش ورودی تعریف کن برو در جزئ سن و اتاق پشت صحنه و ... رو در بیار گالری هات رو با توجه به تعدادشون اتود کن سیرکولاسیون رو تجسم کن برای خودت سناریو بنویس

راهنمایی کردن خیلی چیز کلیه شما باید نور و دید و شیب و مقطع و نما رو در نظر بگیری
موفق باشی :gol:
خوشحال میشم نتیجه کارت رو هم بذاری بعدا

Negar architect

عضو جدید
خب دوست من طرح که یهو نمیشه مداد بردار اتود بزن جا نمایی فضاهات خوبه سالن امفی تئاترت کامل شکل یافته ست براش یه پیش ورودی تعریف کن برو در جزئ سن و اتاق پشت صحنه و ... رو در بیار گالری هات رو با توجه به تعدادشون اتود کن سیرکولاسیون رو تجسم کن برای خودت سناریو بنویس

راهنمایی کردن خیلی چیز کلیه شما باید نور و دید و شیب و مقطع و نما رو در نظر بگیری
موفق باشی :gol:
خوشحال میشم نتیجه کارت رو هم بذاری بعدا

مشکل من اینه خیلی کم وقت دارم.تو هفته2 بار طرح داریم اونم1 روز در میون.دیروز طرح داشتیم,استاد این فرم رو بم داد الان برا فردا بایدبکشم.ابعادشم باید طوری در بیارم که پلانم همین شکلی بشه.یه خرده محدود کرده کارمو.از استادمونم میترسم خب:(
باشه چشم امشب میکشم بد نتیجه رو شاید گذاشتم:smile: