درخواست راهنمایی در مورد نصب نرم افزار Advisor 2002

zaara

عضو جدید
فایل Advisor 2002 را گرفتم اما نمی دونم چطوری با Matlab نصبش کنم؟ممنون می شم راهنمایی کنید دوستان

حمید غضنفری

عضو جدید
سلام. می خواستم ببینم این نرم افزار رو از کجا گرفتین؟ من بهش احتیاج دارم ولی نتونستم گیرش بیارم.
اگر میشه راهنمایی کنید لطفا. من مشهد هستم.

shahriarsh63

عضو جدید
نحوه نصب نرم افزار Advisor

نحوه نصب نرم افزار Advisor

فایل Advisor 2002 را گرفتم اما نمی دونم چطوری با Matlab نصبش کنم؟ممنون می شم راهنمایی کنید دوستان

Advanced Vehicle Simulator
فایل فشرده نرم افزار را اکسترکت کنید و نرم افزار متلب را باز کنید، از منوی فایل گزینه set path را انتخاب کنید، در صفحه باز شده add with subfolder را بزنید و فولدر محتوی Advisor را انتخاب کنید و Ok و سپس save و بعد از آن close را بزنید. حال در command window کلمه advisor را تایپ کنید، نرم افزار اجرا می شود.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Advanced Vehicle Simulator
فایل فشرده نرم افزار را اکسترکت کنید و نرم افزار متلب را باز کنید، از منوی فایل گزینه set path را انتخاب کنید، در صفحه باز شده add with subfolder را بزنید و فولدر محتوی Advisor را انتخاب کنید و Ok و سپس save و بعد از آن close را بزنید. حال در command window کلمه advisor را تایپ کنید، نرم افزار اجرا می شود.

به به
واقعا لذت میبرم وقتی میبینم این اعضای جدید و تازه وارد لطف میکنند و چواب درخواست و سوالاتی رو میدن که تاریخش مربوط به سال 2009 هست !!!

خسته نباشید مهندس !!! :biggrin:

cheshmeman.69

عضو جدید
به به
واقعا لذت میبرم وقتی میبینم این اعضای جدید و تازه وارد لطف میکنند و چواب درخواست و سوالاتی رو میدن که تاریخش مربوط به سال 2009 هست !!!

خسته نباشید مهندس !!! :biggrin:

متاسفم برای شما و کسانی که مثل شما فکر می کنن
جوابی که این دوستمون داده، تنها جوابیه که در مورد نصب این نرم افزار در اینترنت پیدا میشه. من که به شدت استفاده کردم. شما که هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با این تاپیک ندارین بیخودی شلوغش نکنید.

mani_tero

عضو جدید
دوستان کسی هست بتونه منو کمک کنه...خیلی فوریه...من باید یه پروژه با این نرم افزار انجام بدم.مقاله ام رو دارم...شدیدا احتیاج به کمک دارم.
متشکرم.
mohsen_e_2002@yahoo.com
09361122076
اقایون خانوما باور بفرمایید من تا 21 بیشتر وقت ندارم.
شدیدا هر کی میتونه کمک کنه باهام ارتباط بگیره...ممنونم. 7 نمره از نمره پایان ترممه.

بالا