دخترا در دوستی با پسرا دنبال چی هستند؟

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مثل اینکه اصلا عنوان تاپیک رو یادت رفته !!! مگه قراره کسی با احساسات مردم بازی کنه ؟ من هنوز رابطه دختر و پسر رو با کوروش و جوانمردیش نفهمیدم ! احتمالا اینم کشف شما بوده !!! اول شما این کشفتو توضیح بده تا بریم سراغ مسائل بعدی... درضمن شما از چی می خوای دفاع کنی ؟! هر رابطه ای چه با جنس موافق چه با جنس مخالف بر اساس یک سری اصول و منطق پایه ریزی میشه . البته منطق و اصولی که هر شخصی برای خودش داره. و این منطق هر چیزی ممکنه باشه . اصولا هر انسانی منافع خودش رو در هر مطلبی در نظر می گیره چه منفعت پولی باشه چه احساسی و چه هر چیز دیگر. راستی منظور شما از کارهای اشتباهمون رو به گردن دیگران نندازیم رو نفهمیدم. کدوم کار اشتباه ؟ اگه شما فکر می کنی اشتباهه که یه انسان با جنس مخالفش دوست باشه خوب شما دوست نشو اما یادمون نره من و شما برای بقیه نمی تونیم تعیین و تکلیف کنیم. شما اگه نظرت اینه که این کار اشتباهه به نظر من صد در صد درست و واجبه و اتفاقا اگر از دوران کودکی و مدرسه رابطه بین دخترا و پسرا باشه دیگه این موضوع به یک تابو تبدیل نمی شه و در این جامعه جوونای عقده ای بار نمیان تا با هر لبخندی عاشق بشن و با هر چشمکی بخوان سوءاستفاده بکنند. اصولا در یک جامعه استبداد زده و سنتی (از نوع واپس گرا) هستش که انواع و اقسام ناهنجاری ها دیده میشه. میگید نه یه نگاه به آمار بزه کاری در جامعه به اصطلاح اخلاق محور (!!!!) ما و به جوامع اجنبی های نجس بندازین و خواهید فهمید نسبت جرائم با توجه به میزان جمعیت اون کشور ها نسبت به ما چقدر کمتره.
منم با نظر شما موافقم! اگه توي مدرسه هم مثل دانشگاه مختلط بوديم برامون فرقي نمي كرد كه با يه جنس مخالف دوستيم يا با يه جنس موافق! مثل بقيه كشورا يه چيز عادي بود! ولي اينجا ...:w05:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
دخترا دنبال شوهر خوبن آخه نه پسر خوب اين روزا كم گير مياد.

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز من فقط نتيجه نظرسنجي هامو به شما گفتم
به نظر من هم دخترا هم پسرا بايد در روابط با همديگه مواظب باشن تا مشكلي پيش نياد و زماني به برقراري ارتباط تصميم بگيرن كه مطمئن باشن اين راوبط رو صحيح هدايت ميكنن
و اين نكته قابل ذكره كه اولين عامل يك ارتباط سالم پسرها هستن
موفق باشين

موافقم
و بهتره اينو هم اضافه کنم که خانواده ها نقش اساسي توي اين مساله دارن که تصميم گرفتن و مهم تر از همه نه گفتن رو به بچه هاشون ياد بدن

در صدهايت قابل قبول است ولي به جاي 10 درصد بايد 25 درصد را براي سر کار گذاشتن ميذاشتي

fatem جان اگه همه بخوان مث شما دختراي دور و بر خودشونو 25 % بدونن که درصد دختراي با اين انگيزه از 100% هم بالاتر مي ره
مگه اينکه شما بخواي بگي مطمئني آمار کلي همينه
اينو که نمي خواي بگي؟؟؟؟

دخترا هم ميدونن که دوست پسر مثل دستمال کاغذي ميمونه.
دستمال دماغي هم آخرش جاش تو سطل آشغاله.
استفاده از دستمال دماغي ديگران نه تنها چندش آوره بيماري هم مياره.
ازدواج مثل نگه داشتن دستمال دماغي تو يخچال ميمونه هيچ کس اين کارو نمي کنه

:biggrin::biggrin::biggrin:
مقابله به مثل فوق العاده اي بود جاني جان;)

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان لطف کنيد به با نقل قول ازين تاپيک يه لبخند بزنيد تا اين خانوم روحيه اش جريحه دار نشه

واقعا به نظر شما فقط يه لبخند؟؟
من که کلي خنديدم
حالا به خاطر شما فقط يه لبخند مي زنيم که روحيه تون جريحه دار نشه:smile:

آشنا بشن که چي ؟؟!

حالا که دارن همديگرو ميزنن
من نظري در مورد پسرا ندارم...

آخه قبلا آشنا نبودن!!!!

خوب يک جمله جالب هست که ميگه پسرها با 1000 دختر با يک آرزو دوست ميشن و دخترها با يک پسر با 1000 آرزو.
به نظر من اين موضوع عموميت نداره چون در سنين مختلف و در موقعيتهاي مختلف و حتي در تربيتها و فرهنگهاي مختلف متفاوته.
دخترها تو نوجواني به اميد پيدا کردن محبت با پسرها دوست ميشن چون سنشون اونها رو جلب محبت يک پسر ميکنه(البته نه دخترهاي اين دوره که همه از 7 سالگي استادن).
وقتي يه خورده بزرگتر ميشن دنبال کسي ميرن که بتونن بيشتر باهاش جلب توجه کنن و پز بدن، بزرگتر که شدن و عقلشون رسيد به فکر پول و مال طرفشون ميفتن که اون بيچاره بشه پله هاي ترقيشون.اما وقتي در نهايت عاقلتر ميشن ميفهمن مهم تفاهم داشتن هست و اينکه در کنار اون شخص به آرامش برسن. من شخصا تو اين مرحله تنها چيزي که برام مهمه اينه که شخص مقابلم شعور داشته باشه و وقتي من از آسمون حرف ميزنم اون از زمين برام نگه،به نظرم دخترها اگر دچار کمبود نباشن هدفشون آرامش و تکامل پيدا کردن هست. همه هم تو همه اين مراحل رو خواسته هاشون وصله عشق و عاشقي مي چسبونن اما انگيزه عاشق شدنشون هموناست که گفتم.
توجه بفرماييد اين مطالب کاملا دو طرفه هست يعني پسرها هم عينا اين مراحل رو طي مي کنن منتهي چون يک مقدار ديرکرد دارن،رو هر قسمت سني واسه آقايون 5 سال بکشيد

ممنون blondy جان
تا حد زيادي باهاتون موافقم
در مورد اون مثلتون هم : مثل ها هميشه تام و تمام راجع به چيزي صحبت نمي کنن
چيزي که بيشتر رايجه...

پول گلم.پول.........

مگه همه ي پسرا پول دارن؟؟!!!
تازه هموونا که پول دارن هم همه شون میلیون میلیون واسه دخترا خرج می کنن؟ .....
اين همه پسر (که امکان نداره نديده باشين) که دخترا رو تلکه مي کنن
يا خيلي بخوان واسه دختري خرج کنن از اين دختر کادو مي گيرن به اون يکي مي دن
خودم همين هفته يکي از دوستانمونو ديدم با لباساي عيدش که کادوي دوست دخترش بود
اونوقت دختره رو تا خونه هم نرسونده بود!!!
اگه نديدين يا نمي دونين خب حرفي نيست
اما در غير اين صورت خواهشا حداقل پست نذارين که براي حفظ آبرو مجبور نشين به دروغ متوسل شين

farizin

عضو جدید
سلام...نمیدونم بحث اینجا جدی هست یا شوخی
----------------------------
ولی برای منی که از 16 سالگی تجربه دوستی با جنس مخالف رو دارم، خیلی خوشحالم برای داشتن همچین دوستایی...اینو بگم که من کمبود محبت و اینا ندارم و والدینم خیلی بهم لطف و محبت داشته اند و از هیچ چیزی برام دریغ نکرده اند.
برای من دوستی با خیلی از دخترا فرقی با دوستی با پسرا نداره، چون من همه رو با دیدگاه یه دوست میبینم.صمیمی ترین دوست دخترم تنها فرقش شاید با بقیه این بود که تمام حرفام رو به اون میگفتم.و مواقعی که هر دو به هم نیاز داشتیم با بودن کنار هم اون نیاز زو برطرف میکردیم...قرار نیست که همیشه کار به جاهای باریک کشیده بشه، گاهی یه صحبت محبت امیز و رودررو خیلی لذت بخشه و اسایش روحی عجیبی به آدم میده.
این نظر شخصی منه و مطمئنم سلیقه خیلی ها با من متفاوت هست...بعضی ها هم ممکنه موافق من باشند.

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی برای منی که از 16 سالگی تجربه دوستی با جنس مخالف رو دارم، خیلی خوشحالم برای داشتن همچین دوستایی...اینو بگم که من کمبود محبت و اینا ندارم و والدینم خیلی بهم لطف و محبت داشته اند و از هیچ چیزی برام دریغ نکرده اند.
برای من دوستی با خیلی از دخترا فرقی با دوستی با پسرا نداره، چون من همه رو با دیدگاه یه دوست میبینم.صمیمی ترین دوست دخترم تنها فرقش شاید با بقیه این بود که تمام حرفام رو به اون میگفتم.و مواقعی که هر دو به هم نیاز داشتیم با بودن کنار هم اون نیاز زو برطرف میکردیم...قرار نیست که همیشه کار به جاهای باریک کشیده بشه، گاهی یه صحبت محبت امیز و رودررو خیلی لذت بخشه و اسایش روحی عجیبی به آدم میده.
این نظر شخصی منه و مطمئنم سلیقه خیلی ها با من متفاوت هست...بعضی ها هم ممکنه موافق من باشند.

بحث جدی جده faria جان
جالب اینجاس که من فکر می کردم شما دختری!!
خوشحالم که از اشتباه در اومدم;)
حرفاتونو کاملا قبول دارم
به نظر من وقتی تعریف درستی از دوستی داشته باشیم فرقی نداره این دوستی بین دو جنس موافق یا مخالف باشه
مهم اینه که هر ذو ظرف یه دوست خوب برای دوستشون باشن
یه جوری که هر دو با تمام وجود احساس کنن یه دوست خوب دارن:cool:

پیوست :هر کسی تعریف خودشو از "دوست خوب" داره

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث جدی جده faria جان

رامين

عضو جدید
می دونی بهروز جون؟
اونادارن راستشو میگن.دخترا با سیاستن جلوت التماس می کنه که بگیریشا ولی
پشت سرت با دوستاش بهت می خندن.
بله به نظر من توکشور ما دیگه هدف ازدوستی با پسر همینه.

alisafavieh

عضو جدید
کاملا موافقم . واقعا قرار نیست همیشه کار به جاهای باریک بکشه در حالی که هر رابطه ای هم ممکنه به مشکل بر بخوره حتی رابطه بین فرزند با والدین. پس نباید خیلی به طرف مقابل بدبین بود و فکر کرد که طرف قصد سوءاستفاده رو داره مگر اینکه خلافش ثابت شه.

hamidarchitec

عضو جدید
واسه سر کار گذاشتن نیست واسه خنده بعداز سر کار گذاشتنه :thumbsup2::w15::w15:
میدونی بعد از حرف زدن با اون چکار میکنن با دوستاشون دور هم جمع میشن طرفو مسخره میکنن و هی میخندن:w15::w15::w33:
امان از دست مکر این جماعت . الان هم راستشو نگفتی:)

farizin

عضو جدید
دوست عزیز همه دخترا که اینجور نیستند و همه پسرا هم...
اول از همه اینکه دست بالای دست بسیار است یعنی :
اگه یه پسر یا دختری به خاطر مسخره کردن طرف مقابل باهاش دوست بشه ، چندی بعد هم این واقعه واسه خودش اتفاق میفته ، یعنی طرف مقابل رو خیلی دوست خواهی داشت ، در حالی که هدف از دوستی اون مسخره کردن تو خواهد بود.
دومین مطلب این هست که "بدونیم واسه چی با یه دختر دوست میشیم"
اگه دختری احساس کنه که یه پسر به خاطر سو استفاده ازش باهاش میخواد دوست بشه، یا قبول نمیکنه یبعد مدت کمی راطشون به هم میخوره.در حالی که اگه دوستی بی ریا باشه و صرفا به انگیزه دوستی (درد و دل و بیان احساسات و اشتراک افکار و مشورت و ...) باشه، شاید روز به روز دوستی عمیق تر شه و اگه اون دوستی تبدیل به ازدواج بشه، به نظرم باعث خوشبختی طرفین هم شاید بشه.
مطلب سوم اینه که در تمام دوستی ها چه با جنس موافق یا مخالف همواره صادق باشیم.
پایه دوستی که بر دروغ بنا نهاده شه، دیر زمانی نمیگذره که از هم گسسته میشه.پس اگه مهندس بودیم و تو یه کارخونه کار میکنیم ، به دوستمون نگیم که مدیر فلان قسمت هستم و فلان قدر حقوق میگیرم.یادمون باشه که اون بر پایه حرف شما و به همون اندازه رو شما حساب میکنه. چه بسا فردا از شما بخواد که بواسطه دوستی ترتیب استخدام دوستتون رو تو اون شرکت و کارخونه بدین، اونوقت شما خجل خواهید شد...درسته؟؟؟

• Like
واکنش ها: pme

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث جدی جده faria جان
خوشحالم که از اشتباه در اومدم;)
حرفاتونو کاملا قبول دارم
به نظر من وقتی تعریف درستی از دوستی داشته باشیم فرقی نداره این دوستی بین دو جنس موافق یا مخالف باشه
مهم اینه که هر ذو ظرف یه دوست خوب برای دوستشون باشن
یه جوری که هر دو با تمام وجود احساس کنن یه دوست خوب دارن:cool:

پیوست :هر کسی تعریف خودشو از "دوست خوب" داره
جالبه! منم همين فكرو مي كردم!:w14:

farizin

عضو جدید
جالبه!!
واسه چی خانوما؟؟؟؟
صرفا به خاطر آی دی؟؟؟ یا نوشته هام؟؟؟:surprised:

Esi_jo0on

عضو
يحتمل دخترا در فكر تيغيدن و چاپيدن كه جفتش ميشه يكي:w15:پسرا هستن و كيسهاي مختلف رو انتخاب ميكنن كه از همه چربترشو واسه زندگيشون نيگه دارن و بهش عشق بورزن:w06:
بعضي ها هم دوست دارن در جمع دوستاشون كه با bf شون ميان اينا هم كم نيارن و بي كيس نباشن واسه همين يه كيس انتخاب ميكنن يا خيلي جاهاي ديگه مثل كافي شاپ يا سينما يا ... دنبال يه پايه و همراه ميگردن:w11:
بعضي ها هم شايد دنبال س*ك*س*ن:surprised:
بعضي ها شايد دنبال يه همدمن قبل ازدواجشون چون در جمع هم سناشون احساس تنهايي ميكنن:thumbsup:
ولي بيشتر اين دوستي ها اگه از سمت دختر پيشنهاد بشه واسه بهره بردن خودش و تيغيدن طرفه:w00:

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی داری تند میری ها ترمز دستی رو بکش ما هم برسیم
دلت پره ها؟؟؟؟:biggrin:

سمیرا

عضو جدید
چرا نمیگید پسرا در دوستی با دخترا دنبال چی هستند؟
این پسرا هستند که بیشتر دنبال دوست میگردند پس بهتر اول علت دوستی شما پسرا رو بدونیم.

• Like
واکنش ها: sh85
واسه سر کار گذاشتن نیست واسه خنده بعداز سر کار گذاشتنه :thumbsup2::w15::w15:
میدونی بعد از حرف زدن با اون چکار میکنن با دوستاشون دور هم جمع میشن طرفو مسخره میکنن و هی میخندن:w15::w15::w33:
من اطمينان دارم كه هميشه اوني كه تحقير ميشه و سر كاره و با احساسات نازش بازي ميشه بخسوس وقتي كمي دروغ سر هم كني و بگي دوسش داري و فقط و فقط با اون زندگي ميكني و جز اون تو زندگيش كس ديگه اي نيست تا پاي جون و تا اخرش باهاته بهترين وقتش اينه كه واسش خواستگار بياد بعد بهت زنگ بزنه كه چيكار كنم من تورو دوست دارم و بيا خواسگاريم بعد با كمال ارامش بهش بگي خوشبخت بشي چه حالي داره طرف ديونه ميشه وقتي بدونه سر كار بوده بعد بشيني بخندي :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

بايد بهترين هارو سر كار بگزاري تا واسه بدترين ها عبرت بشه عزيزم;)

zahra aram

عضو جدید
برای بعضی از خونواده ها این یه امر خیلی طبیعیه که دخترشون با چندتا از پسرا دوست باشه :surprised: یا برعکس مثلا چند تا از همکلاسی های خودم با 10 یا 20 تا پسر دوستن وحتی خونواده هاشونم ازین دوستیهاشون باخبرن. حتی توی تولداشون که مختلطه علاوه بر gf هاشون bf هاشون هم دعوت می کنن و حتی به این موضوع هم افتخار می کنن که با 20 تا پسر دوستن و یه جور کلاس واسشون محسوب میشه حتی یکبار که سر صحبت باز شده بود همین همکلاسیم میگفت که اصلا حاضر نیست با یکی ازین 20تا پسر که باهاش دوسته ازدواج کنه و فقط طبق عادت خونوادگیشون با این پسرا دوسته :eek:
یک عده از دختراهم به خاطر اینکه تنهان و یه جورایی واسه تنهایی های دوران مجردیشون به پیشنهاد پسرا پاسخ مثبت میدن که البته من فکر می کنم این برمیگرده به رابطه های خیلی سرده اعضای خونواده ها با هم
یک عده از دخترا هم واقعا به قصد ازدواج با یه پسر طرح دوستی میریزن که البته اگه اون اقا پسر زیر قولش نزنه و با احساسات اون دختر خانوم بازی نکنه همه چی خوب پیش میره
البته بعضی وقتا هم دختره از سر لجبازی با یه پسر دوست میشه که فکر می کنم اینجا به ضرر پسره تموم میشه که اتفاقا یکی از دوستای خودم همینطوری بود
اینا چیزایی که من عینا با چشم خودم در رابطه با دوستام دیدم شاید دلایل دیگه ای هم داشته باشه....

zalzalak_amir

عضو جدید
يحتمل دخترا در فكر تيغيدن و چاپيدن كه جفتش ميشه يكي:w15:پسرا هستن و كيسهاي مختلف رو انتخاب ميكنن كه از همه چربترشو واسه زندگيشون نيگه دارن و بهش عشق بورزن:w06:
بعضي ها هم دوست دارن در جمع دوستاشون كه با bf شون ميان اينا هم كم نيارن و بي كيس نباشن واسه همين يه كيس انتخاب ميكنن يا خيلي جاهاي ديگه مثل كافي شاپ يا سينما يا ... دنبال يه پايه و همراه ميگردن:w11:
بعضي ها هم شايد دنبال س*ك*س*ن:surprised:
بعضي ها شايد دنبال يه همدمن قبل ازدواجشون چون در جمع هم سناشون احساس تنهايي ميكنن:thumbsup:
ولي بيشتر اين دوستي ها اگه از سمت دختر پيشنهاد بشه واسه بهره بردن خودش و تيغيدن طرفه:w00:

این تجربیات خودمه...

بستگی به علم مخ زدن دو طرف داره که کدومشون طرف
مقابل رو با زبونش دفیس کنه (مهندسی اجتماعی)
طرز راه رفتن و حرکات دست وصورت میتونه تو مغز
افراد از هر نوعی تاثیر بزاره گاهی باید سرکلاس
دانشگاه کم حرف زد وگاهی هم زیاد ...
اگه دانشجو هستید ببینید تا چه قدر رو دخترا تاثیر دارید
این رو از نگاه هاشون میشه فهمید به هر دختری نباید محل گذاشت...

من از دخترایی خوشم میاد که پسم بزنن ...
ولی تا حالا هیچکی نتونسته پسم بزنه چون به نظر
خودم ادم ناتویی هستم...
تا حالا هیچ دختری نتونسته تیغم بزنه...:w18:

ولی این بحث رو خواهش میکنم ببندید جناب مدیر...:w00:

• Like
چرا نمیگید پسرا در دوستی با دخترا دنبال چی هستند؟
این پسرا هستند که بیشتر دنبال دوست میگردند پس بهتر اول علت دوستی شما پسرا رو بدونیم.

سميرا جون بيشتره دخترا مايل به دوستي هستند ولي چون دست زياده تو اين كار و نسبت دخترايي كه مايل به دوستي هستند و خيلي واسه رقابت با هم دچار مشكل ميشن و هر روز مد و لباس جديدي واسه رقابت رو ميكنند در اين صورت پسرا از وقت به دست امده استفادهي بهينه ميكنند و دنباله بهترينشون هستند ولي شما واسه خودتون مشكل زيادي ايجاد ميكنيد علتش هم اينه كه خيلي مفت و ارزان خودتون و جواني و زيبايي خودتونو در معرض نمايش ميگزاريد :smile:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تجربیات خودمه...

بستگی به علم مخ زدن دو طرف داره که کدومشون طرف
مقابل رو با زبونش دفیس کنه (مهندسی اجتماعی)
طرز راه رفتن و حرکات دست وصورت میتونه تو مغز
افراد از هر نوعی تاثیر بزاره گاهی باید سرکلاس
دانشگاه کم حرف زد وگاهی هم زیاد ...
اگه دانشجو هستید ببینید تا چه قدر رو دخترا تاثیر دارید
این رو از نگاه هاشون میشه فهمید به هر دختری نباید محل گذاشت...

من از دخترایی خوشم میاد که پسم بزنن ...
ولی تا حالا هیچکی نتونسته پسم بزنه چون به نظر
خودم ادم ناتویی هستم...
تا حالا هیچ دختری نتونسته تیغم بزنه...:w18:

ولی این بحث رو خواهش میکنم ببندید جناب مدیر...:w00:
واقعاً به شما بايد آفرين گفت! شخصيت مستحكم و پايداري داريد! همينطور ادامه بديد!:w14:

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه!!
واسه چی خانوما؟؟؟؟
صرفا به خاطر آی دی؟؟؟ یا نوشته هام؟؟؟:surprised:

............

صرفا که نه..;)
.
هم ID هم نوشته هاتون
مخصوصا نوشته هاتون توی اون تایپیک حذف شده
هر دوش باعث القای این حس می شه
البته مسلما منظورم این نیست که شما به عمد می خواین وانمود کنین دخترین;)
یا اینکه جنسیتتون در ابهام بمونه:cool:
ناخودآگاه اینطور به نظر میاد;)

farizin

عضو جدید
آی دی رو نمیدونم مدیرا میتونن عوض کنند یا نه؟؟؟
اگه شبه برانگیزه میتونم بزارم Fari.S:redface:
در باره نوشته هام هم زیادی کاری نمیشه کرد.:surprised:
من معمولاً بی طرفانه می نویسم و چنانچه گفتم دوستای دختر و پسر برام زیاد تفاوتی ندارند:surprised::surprised:
شاید دلیل اشتباه شما این باشه
به هر حال...ایهاالناس :biggrin:
من پسرم ، کاش عکسم رو میزاشتم:razz:
------------------------
تو جوامع ابتدایی برخورد دختر و پسر صرفا برای تشکیل زندگی و ادامه نسل بشر بود، ولی با گذشت زمان علاوه بر این نیاز، نیاز به همدمی و درک و تکمیل باعث ایجاد این دوستی ها شده.
چون به نظر من پسرها و دخترها مکمل همند;)

• Like

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
برای بعضی از خونواده ها این یه امر خیلی طبیعیه که دخترشون با چندتا از پسرا دوست باشه :surprised: یا برعکس مثلا چند تا از همکلاسی های خودم با 10 یا 20 تا پسر دوستن وحتی خونواده هاشونم ازین دوستیهاشون باخبرن. حتی توی تولداشون که مختلطه علاوه بر gf هاشون bf هاشون هم دعوت می کنن و حتی به این موضوع هم افتخار می کنن که با 20 تا پسر دوستن و یه جور کلاس واسشون محسوب میشه حتی یکبار که سر صحبت باز شده بود همین همکلاسیم میگفت که اصلا حاضر نیست با یکی ازین 20تا پسر که باهاش دوسته ازدواج کنه و فقط طبق عادت خونوادگیشون با این پسرا دوسته :eek:
یک عده از دختراهم به خاطر اینکه تنهان و یه جورایی واسه تنهایی های دوران مجردیشون به پیشنهاد پسرا پاسخ مثبت میدن که البته من فکر می کنم این برمیگرده به رابطه های خیلی سرده اعضای خونواده ها با هم
یک عده از دخترا هم واقعا به قصد ازدواج با یه پسر طرح دوستی میریزن که البته اگه اون اقا پسر زیر قولش نزنه و با احساسات اون دختر خانوم بازی نکنه همه چی خوب پیش میره
البته بعضی وقتا هم دختره از سر لجبازی با یه پسر دوست میشه که فکر می کنم اینجا به ضرر پسره تموم میشه که اتفاقا یکی از دوستای خودم همینطوری بود
اینا چیزایی که من عینا با چشم خودم در رابطه با دوستام دیدم شاید دلایل دیگه ای هم داشته باشه....

وایییی یعنی انقدر بچه های مشد وضعشون خرابه؟؟؟؟!!!!:eek:پس یه بلایی سر خودوم بیارُم...!

به نظر من هرکسی می تونه راه اون جیزیو که می خواد بدست بیاره...البته اگه واقعآ بخواد و اطلاعاتشو در اون زمینه زیاد کنه...منظورم فقط روابط نی کلآ گفتم...;)

ss_72523

عضو جدید
خب آدما با هم فرق می کنن
پس هدفشونم با هم فرق می کنه
بعضی از آدما چون مریضن و برای خالی کردن عقده هاشون این کارو می کنن:hate:
بعضیا چون حریصن برای استفاده ی مالی و $$$ :eek:
بعضیا هم برای اینکه طرفو دوستدارن و می خوان توو زندگیشون باشه :love:
و کلی دیگه با اهداف دیگه...

یه توصیه:
:warn:خواهشا اونایی که جنبه ندارن با جنس مخالفشون رابطه برقرار نکنن
چون 100 در100 هم به خودشون هم به طرفشون صدمه می زنن:warn:

:)راستی توو رابطه هاتون اعتدال یادتون نره:)

***سخنانی که در این پست ذکر شد برای آقایان هم صدق می کند***

آخرین ویرایش:

امیر Amir

عضو جدید
یکی دنبال دوستی هست

یکی دنبال پیدا کردن یکی که دوستش داشته باشه

یکی دنبال کارهای جیززز هست

یکی دنبال اینکه فقط دوست پسر خوش تیپ و با کلاس داشته باشه

یکی دنبال تیغ زدن ملته...چون باباش گفته بیرون تغذیه بکن بعد بیا خونه...بابا ننه هاشون پول ندارند بهشون نون بدن...بد بختا سوتغذیه گرفتند...

یکی کنجکاوه....

یکی دفعه اولشه...میخواد تجربه بکنه...

یکی دفعه 10000 دیگه معتاد به وجود این ارتباط ها شده...
و و و