دانلود: نرم افزار آناليز تصاوير متالوگرافي Image J

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
دانلود رایگان نرم افزار آنالیز تصاویر متالوگرافیImageJ

Image J یک نرم افزار قدرتمند آنالیز تصاویر می باشد که اخیرا ً کاربرد وسیعی در علوم مختلف پیدا کرده است . با این نرم افزار می توان درصد فازها , تعداد ذرات , اندازه ذرات ؛ ندول کانت , ندولاریته و ... را محاسبه کرد .
از کاربردهای آن در مهندی مواد می توان بهموارد ذیل اشاره کرد : - برسی نحوه توزیع ذرات تشکیل دهنده در کامپوزیت ها - بررسی میزان نشکن شدن چدن - اندازی گیری گرافیت در چدن
-بررسی کاربیدها در فولاد-محاسبه درصد فازها در آلیاژها -بررسی میزان سگرگیشن - بهبود کیفیت عکس های متالو گرافی و ... دریافت نرم افزار نسخه ویندوز های 32 بیتی (28MB)

دریافتنرم افزار نسخه ویندوز های 64 بیتی (24MB)

دریافت نرم افزار نسخه 46MB) Linux 32 bit

دریافت نرم افزار نسخه 40MB) Linux 64 bit

دریافت ده ها پلاگین برای این نرم افزار

آموزش گام به گام فارسی کار با این نرم افزار

برای
دریافت پسورد فایل آموزشی این نرم افزار , پیغام خصوصی بزنید

آخرین ویرایش:

3110C

عضو جدید
درخواست پسورد

درخواست پسورد

سلام حسین جان
از اینکه این برنامه رو اینجا گذاشتی ممنون
لطفا بفرمایید چجوری باید پسوردش رو از شما بگیریم

L_1363

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه لطفا بفرماید پسورد رو چه طوری از شما دریافت کنیم- من تازه وارد هستم خیلی آشنا به این محیط نیستم. در ضمن نحوه استفاده نرم افزار چطوری یاد بگیریم.
خیلی ممنون از راهنماییتون

Ho$$ein

کاربر ممتاز
دوستان عزیز
لطفاً برای دریافت پسوورد فایل آموزشی نرم افزار , ایمیلتون رو به من ارسال کنید . پسوورد به صورت رایگان به شما ارسال خواهد شد

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه در مورد پلاگینهای این نرم افزار توضیح دهید ؟

behnambm

عضو جدید
اگر مقدوره پسورد فایل آموزشی رو میخاستم.با تشکر.:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ho$$ein

کاربر ممتاز
پسوورد آموزشی نرم افزار ایمیج جی :

001280078

منبع : www.iran-mavad.ir

لطفاً دیگه درخواست پسوورد نکنید !!!

a8718363

عضو جدید
salam

salam

ضمن عرض سلام و خسته نباشید
لطفاً پسورد فایل آموزشی را برای من ارسال نمایید. باتشکر فراوان از زحمات ارزشمند جنابعالی
amirgheisarian@yahoo.com

Image J یک نرم افزار قدرتمند آنالیز تصاویر می باشد که اخیرا ً کاربرد وسیعی در علوم مختلف پیدا کرده است . با این نرم افزار می توان درصد فازها , تعداد ذرات , اندازه ذرات ؛ ندول کانت , ندولاریته و ... را محاسبه کرد .
از کاربردهای آن در مهندی مواد می توان بهموارد ذیل اشاره کرد : - برسی نحوه توزیع ذرات تشکیل دهنده در کامپوزیت ها - بررسی میزان نشکن شدن چدن - اندازی گیری گرافیت در چدن
-بررسی کاربیدها در فولاد-محاسبه درصد فازها در آلیاژها -بررسی میزان سگرگیشن - بهبود کیفیت عکس های متالو گرافی و ... دریافت نرم افزار نسخه ویندوز های 32 بیتی (28MB)

برای

[/QUOTE]

hassanm

عضو جدید
درخواست پسورد فایل آموزش

درخواست پسورد فایل آموزش

با سلام
در صورت امکان پسورد فایل آموزش نرم افزار رو ارسال کنید. متشکرم
hassan_mirhojjati@yahoo.com

hajmahdi

عضو جدید
دریافت پسورد .

دریافت پسورد .

[لطفا نحوه دریافت پسورد را بفرمایید در مورد ریخته گری قطعات خودرو هر کاری باشد من در خدمتم

برای

[/QUOTE]

mehdi.vi

عضو جدید
سلام.لطفا فایل آموزش فارسی این نرم افزارو برام ایمیل کنید،چون نتونستم دانلود کنم، و واسه پایان نامه م نیاز شدیدی به این نرم افزار دارم.رشته صنایع غذایی هم می خونم.
mehdi.5516@yahoo.com

بالا