دانلود رایگان شبیه سازی تمام تمرین های درس تئوری جامع ماشین های الکتریکی

mosh moshak

عضو جدید
سلام من شبیه سازی مدار صفحه 226 و 228 کتاب تئوری جامع کراوس را میخوم..
که یک ماشین سنکرون که ترمینال ان اتصال کوتاه سه فاز رخ داده است

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من شبیه سازی مدار صفحه 226 و 228 کتاب تئوری جامع کراوس را میخوم..
که یک ماشین سنکرون که ترمینال ان اتصال کوتاه سه فاز رخ داده است
سلام بلوک دیاگرامشو اینجا بذارید تا شبیه سازی کنم و فایلشو براتون بفرستم

آخرین ویرایش:

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شبیه سازی ماشین دو فاز نامتقارن هم دارید؟
ممنون

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبیه سازی ماشین دو فاز نامتقارن هم دارید؟
ممنون
سلام هم باشگاهی عزیز همان طور که در پست قبلی اشاره کردم برای هر شبیه سازی که لازم دارید بلوک دیاگرامشو اینجا قرار بدید تا فایل شبیه سازیو براتون بفرستم<پایدارو پیروز باشید

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام هم باشگاهی عزیز همان طور که در پست قبلی اشاره کردم برای هر شبیه سازی که لازم دارید بلوک دیاگرامشو اینجا قرار بدید تا فایل شبیه سازیو براتون بفرستم<پایدارو پیروز باشید

ممنون
منظورتونو از بلوک دیاگرام متوجه نشدم!!آخه این موضوع من بلوک دیاگرام خاصی نداره من مقاله رو میدارم ممنون میشم اگه تونستید کمکی کنیدمشاهده پیوست 26.pdf

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
منظورتونو از بلوک دیاگرام متوجه نشدم!!آخه این موضوع من بلوک دیاگرام خاصی نداره من مقاله رو میدارم ممنون میشم اگه تونستید کمکی کنیدمشاهده پیوست 227728
سلام مهندس
مقاله ای که گذاشتین مربوط به ماشین القایی 2فاز نامتقارن هستش>سعی میکنم ی هفته فایل شبیه سازی را براتون بفرستم>ترجمشم می خواین؟

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهندس
مقاله ای که گذاشتین مربوط به ماشین القایی 2فاز نامتقارن هستش>سعی میکنم ی هفته فایل شبیه سازی را براتون بفرستم>ترجمشم می خواین؟

اگه داشته باشین که عالیه.ممنون میشم واقعن

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.شبیه سازی بخش اول مقاله درست شد ولی قسمت دومش که در مورد شتاب صحبت میکنه و میگه در 70 درصد سرعت سنکرون ids=0 چرا شکل موجهای مقاله بدست نمیاد؟من این شرطو به برنامه میدم ولی این شکلا رو نمیده(صفحه 8 مقاله)میشه بگید چه تغییر دیگه باید تو برنامه ایجاد بشه؟اینم برنامه

پیوست ها

• motor.rar
    2.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.شبیه سازی بخش اول مقاله درست شد ولی قسمت دومش که در مورد شتاب صحبت میکنه و میگه در 70 درصد سرعت سنکرون ids=0 چرا شکل موجهای مقاله بدست نمیاد؟من این شرطو به برنامه میدم ولی این شکلا رو نمیده(صفحه 8 مقاله)میشه بگید چه تغییر دیگه باید تو برنامه ایجاد بشه؟اینم برنامه

از آنجایی که شایددیگه اینجا نیام براتون ایمیل میکنم

آخرین ویرایش:
سلام اقاجوادکاش نری مابه کمک های شماخیلی نیازداریم.خیلی ممنون ازراهنماییتون بابت ماشین الکتریکی

دیاکو7

عضو جدید
دوستان خواهشا حل تمرین تئوری ماشین الکتریکی کراوس رو داره بفرسته

khorsand-s

عضو جدید
سلام
ببخشید شبیه سازی ترانس تک فاز رو میخواستم با منحنی اشباع آن؟

Danyial.drs

عضو جدید
سلام.من فایل کتابو ندارم.ایا فایل شبیه سازی موتور سنکرون هم داخل کتاب هس؟

kami2014

عضو جدید
سلام مهندسان عزیز ببخشید شبیه سازی سیستم الکترومکانیکی با بلوک سیمولینک متلب رو دارید ؟

بالا