دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

هلیا پ

عضو جدید
عجيبه ها!!! بايد هفته بعد 100 صفحه ترجمه همراه با شكل هاي مدار تحويل بدم تا حالا هيچ كاري نكردم :cry:

کاملا درکتون میکنم. نگران نباشین انشاا... که انجام میدین به موقع! حالا اگه خیلی وقت کم اوردین ترجمه هاتونو ببرین انقلاب خیلی خوب وزود ترجمه میکنن!

hesam02

عضو جدید
کاملا درکتون میکنم. نگران نباشین انشاا... که انجام میدین به موقع! حالا اگه خیلی وقت کم اوردین ترجمه هاتونو ببرین انقلاب خیلی خوب وزود ترجمه میکنن!

راستي همينو ميخواستم بپرسم... قيمتاش چطوريه اگه بدم دارالترجمه؟

hesam02

عضو جدید
ايول... خوش بحالت... من فيزيك 1 رو افتادم يه بار.... منم كسي نيستم كه برم با استاد چونه بزنم سر نمره.... 7 داد بهم

هلیا پ

عضو جدید
ايول... خوش بحالت... من فيزيك 1 رو افتادم يه بار.... منم كسي نيستم كه برم با استاد چونه بزنم سر نمره.... 7 داد بهم

وا...........چه استاد نامردی بوده!! فیزیک1!!!!!!!!!!!1منم خیلی اهل این کارا نیستم ولی بچه ها میگن خوش شانسم!

hesam02

عضو جدید
بازم خوبه خوش شانسي. از اين شانسي به ما هم بده
خب ديگه ما بريم تريا اگه كاري نداري. فعلا

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم میاد دو نفری دارید تاپیک رو میگردونید.... :دییییییییی
من از طرف همه علمو صنعتی ها از شما تشکر میکنم...:gol:

هلیا پ

عضو جدید
وای بچه ها باز میان ترما شروع شدن.........:( اصلا حوصله امتحان دادن ندارم!!!!!!!!

hesam02

عضو جدید
من که از دقیقا 12 اسفند تا همین الان درسو گذاشتم کنار... بچه ها بهم مبگن چقد عریض شدی!!! از این هفته هم که امتحانا شروع میشه... اه اه اه
اولیش فرداس دومیش سه شنبه آخر این هفته هم باید ترجمه رو تحویل بدم.... برا فردا هم هیچی نخوندم ماشاالله به من....

هلیا پ

عضو جدید
انشاا... که همه امتحانامونو خوب بدیم وشمام کاراتونو انجام بدین تا آخرهفته!

وضعیت
موضوع بسته شده است.