دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو حرف رو جا به جا زدم رو کی بورد ولی طیبه غلط دیکته ای داشت. رفع شبه

چرا تابریک تو یک حرف اضافه داشته باشه
شبه من یک حرف کم نداشته باشه؟!!!
:D

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به كل علم و صنعتي ها

دمتون گرم.

من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد 1386 هستم. دانشگاه خوبيه. تو رده بندي دانشگاههاي جهان در سال 2010 بين دانشگاههاي ايران سوم شديم (با تلاش بچه ها و مقاله هاي خوبشون و ...) و فقط دانشگاه تهران (با اون همه دانشجو و دانشكده معلومه مقاله بيشتر ميده!) و دانشگاه علوم پزشكي از ما بالاترن و تمام دانشگاههاي ديگه (مثه شريف، اميركبير، خواجه نصير و ....) از ما پايين ترن. اين حرف مستند ه و ميتونين توي گوگل ببينين.
هووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررراا!

پژواك
سلام
هم ورودتون تبریک میگم و هم سال نو رو به شما تبریک میگم .........
البته در مورد دانشگاه ها:surprised::eek: .........من اظهار نظر نمی کنم ...:razz:

ahmad45199

عضو جدید
من رو ببینی چی؟!!!:redface:

خوب همه جا بد و خوب داره مهندس، ولی اکثرا در صنعت بچه های موفقی هستند.
این هم شانس شما

بفرستید عوضش کنیم براتون، تا بیشتر ابرومون نرفته;)
:D
بابا شماها چقده ساده ايد! اين ميلاد نكبت كه من علم و صنعتي همكارشم خودش از جلمبرترين آدماي دورانه از دانشگاه آزاد واحد نور! خداييش دلتون مياد يه همدانشگاهي رو به يه غريبه بفروشين؟:mad:

milad3297

عضو جدید
بابا شماها چقده ساده ايد! اين ميلاد نكبت كه من علم و صنعتي همكارشم خودش از جلمبرترين آدماي دورانه از دانشگاه آزاد واحد نور! خداييش دلتون مياد يه همدانشگاهي رو به يه غريبه بفروشين؟:mad:
اقا باور نكنيد . اين اهل نيرنگه ! مخ مارو خورده بس بي ربط حرف مي زنه.

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام مهندس خوش اومدید

غرض فروش نیست;) حفظ ابروست:D کار یهم نداریم بقیه خوبند یا بد

راستی مهندس، IUST ها خیلی مودبندا:gol:

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
علم و صنعتی

علم و صنعتی

باشه اقا عوضش نكن .اما ...:cry:

اولا که آقا نیستم.دوم هم اینکه اما چی؟خوب معلومه عوض نمیکنیم.حرفیه؟:neutral::neutral::neutral:

ممنون از اطلاعات خوبی که گذاشتی

از کدوم اطلاعات دقیقا؟خوابی ها!نه؟

به به ادب!نه دلمون نمیاد.خوش اومدید.

اقا باور نكنيد . اين اهل نيرنگه ! مخ مارو خورده بس بي ربط حرف مي زنه.

بی ربط؟چه حرفایی؟
سلام مهندس خوش اومدید

غرض فروش نیست;) حفظ ابروست:D کار یهم نداریم بقیه خوبند یا بد

راستی مهندس، IUST ها خیلی مودبندا:gol:

اینو راست میگه.همه مودبند و ماه!دیگه مجبوریم واسه حفظ آبرو!:biggrin::biggrin::biggrin:

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به روی ماهت.خوفم تو اومدی خوشگله کیجا!:biggrin::biggrin::biggrin:

خوب سارا که با من نیست اعلام استقلال کرده.
سلام
صبح عالي متعالي..........(البته الان ظهر شده )
من :eek:....من كي گفتم با تو نيستم ...........:D
تا اخرش باهاتم;)

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)
سلام مهندس ...........
خوش اومديد .........بالاخره ما كه نفهميديم موضوع چيه ؟

htaheri

عضو جدید
خب این به قول تو غریبه راست میگه دیگه!!!!!!!
چرا مخش رو میخوری!!!!!!گناه داره بیچاره!!!!:biggrin::biggrin:

آخرین ویرایش:

ahmad45199

عضو جدید
;)
سلام مهندس ...........
خوش اومديد .........بالاخره ما كه نفهميديم موضوع چيه ؟
سلام
البته من زياد تازه واردم نيستما!!!!!!!! كلا فعاليتم كم بوده و الا بيشتر از يه ساله كه ميام سر ميزنم. موضوع منو اين رفيقم هم زياد جدي نيست بيشتر شوخيه شما هم زياد جدي نگيريد. به دوستاني كه به پست من اعتراض داشتن بگم من خودم علموصي هستما! علم و صنعت براي من خاطرات زيادي داشته: مسابقه توت چيني :w33:و برف بازي جلو دانشكده شيمي و پارك حسرت و داخل و جشنواره و رشيد و گذر اسميت و تريا و سيگار :w18:و خواب و شلم و مافيا و يچ و .... و البته كمي درس :book:........ يادش بخير! از دوستان اگه كسي هنوز دانشجوه دعوتم كنه دانشگاه با كله ميام:wallbash:

ELAHE.R

عضو جدید
شلام برو بچ گل علم و صنعتی مخصوصا داداش مجتبیواااااااااااااااای چقدر صفحه جدید من چطوری این همه رو بخونم اگه قرار جدیدی یا اطلاعات مهمی هست یکی لطف کنه به منم بگه

امروز كه اومدم اينجا ، اسم علم و صنعت رو كه ديدم يه دفعه ياد علي آقا خباز افتادم ..
يادش بخير .
خدا رحمتش كنه ..
اين سالهاي آخر وقتي از جلو كفاشيش رد مي شدم ، منو كه مي ديد با لهجه شيرينش مي گفت : تو هنوز اينجايي ؟ پير شدي برو ديگه . اينجا كه جاي پيرمردا نيست ، من اينجا خاطرخواه دارم موندم .
يادش بخير ..
روحش شاد ..

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز كه اومدم اينجا ، اسم علم و صنعت رو كه ديدم يه دفعه ياد علي آقا خباز افتادم ..
يادش بخير .
خدا رحمتش كنه ..
اين سالهاي آخر وقتي از جلو كفاشيش رد مي شدم ، منو كه مي ديد با لهجه شيرينش مي گفت : تو هنوز اينجايي ؟ پير شدي برو ديگه . اينجا كه جاي پيرمردا نيست ، من اينجا خاطرخواه دارم موندم .
يادش بخير ..
روحش شاد ..

روحش شاد با این که نمیشناسمش.حالا مگه پیر شدی؟

شلام برو بچ گل علم و صنعتی مخصوصا داداش مجتبیواااااااااااااااای چقدر صفحه جدید من چطوری این همه رو بخونم اگه قرار جدیدی یا اطلاعات مهمی هست یکی لطف کنه به منم بگه

به به!آقا مجتبی کجاست؟خوب گلم زود زود بیا؟قرار باشه حتما میگیم خانمی
.:gol::gol::gol:

ahmad45199

عضو جدید
يادش بخير .
خدا رحمتش كنه ..
يادش بخير ..
روحش شاد ..
آره آدم باحالي بود. كي رفت؟ خدا رحمتش كنه

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان اونو میگی.خوب زودتر میگفتی بابابزرگ!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

خوب شد گفتا!! وگرنه این کنجکاوی اذیتمون میکرد:biggrin::biggrin::biggrin:
دستت درد نکنه اقا فرزاد:gol:
محبت بسیار کردید.
ببنید تازگی ها این بابا بزرگ کم میادا ولی اساسی پست میذاره:surprised: شنیدید میگن کم گوی و گزیده گوی چون در.
خوب جریان همین اقا فرزاد خودمونه;)

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب شد گفتا!! وگرنه این کنجکاوی اذیتمون میکرد:biggrin::biggrin::biggrin:
دستت درد نکنه اقا فرزاد:gol:
محبت بسیار کردید.
ببنید تازگی ها این بابا بزرگ کم میادا ولی اساسی پست میذاره:surprised: شنیدید میگن کم گوی و گزیده گوی چون در.
خوب جریان همین اقا فرزاد خودمونه;)
اين مكانيكي ها يه چيزيشون شده ...........اثري ازشون نيست:eek:
طيبه .مريم حواستون جمع كنيد .............:)
ميخوان حمله نويي اغاز كنن ............دفتر سردار فرزاد جمع شدن :D:biggrin:

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم سعادتی

کم سعادتی

اين مكانيكي ها يه چيزيشون شده ...........اثري ازشون نيست:eek:
طيبه .مريم حواستون جمع كنيد .............:)
ميخوان حمله نويي اغاز كنن ............دفتر سردار فرزاد جمع شدن :D:biggrin:

سلام گلم.خیالت راحت هر چقدر هم نیو جمع کنند حریف ما نمیشند اینو هم فهمیدند که عقب نشینی کردند.:biggrin::biggrin::biggrin: کم سعادتی از خودشونه که نمیان.ما که هستیم عزیزم.:gol::gol::gol:
ولی جدی توجه کردید از اون موقع که دور هم جمع شدیم کمتر میان چیزی بنویسن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.