دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shokraneh.28

عضو جدید
وای چه خوب آقای حسام موفق باشی! برای ما نود و یکی های هم رشته ات خیلی دعا کن! البته گرایش بنده سرامیکه ها!:smile:

shokraneh.28

عضو جدید
سلام، یکی به من تبرک بگه! من امسال علم و صنعتی شدم! الآن ترم یکم!:biggrin:
آقای حسام من برای شما دعا می کنم اون وقت شما میگی آدم دلش میگره با 91 ای ها! مرسی واقعا!!!

shokraneh.28

عضو جدید
سلام وتبریک به بچه های ورودی 91 علم و صنعت..... واقعا قدم سر چشم ما و دانشگاه گذاشتین که تشریف آوردین اینجا.....

می خواستم بدونم هر کی (ورودی جدیدا) با چه رتبه ای چه رشته ای قبول شده ....یادتون باشه منطقه تون رو هم بگید.....انگار امسال ظرفیتا رو خیلی بردن بالا رتبه هایی که تا پارسال علم و صنعت سخت قبول میشدند ....همه امیر کبیر آوردند....اینم از خوش شانسی 91 هاست..............

سلام، من 91ایم، این که گفتن ظرفیتها رو زیاد کردن شاید در مورد پسرها صادق بوده، من 2745 منطقه یکم، مواد-سرامیک قبول شدم و جالب اینجاس که بچه های منطقه 2 رتبه های کشوریشون مثل ما و یا حتی بهتر از ماس!
امسال علم و صنعت تو رشته مکانیک فقط 1 دختر با رتبه ی خودش گرفته 3 تای دیگه هیئت علمی بودن تو عمران هم فقط 3تا دختر گرفته که یکیشون سهمیه شاهده! تازه بچه های م.شیمی هم دختراشون زیر 10نفرن!
ولی در مورد پسر ها: امسال دانشگاه گل کاشت: 500 پسر و 150 دانه دختر! یعنی تقریبا 4 برابر دختر ها پسر ها قبول شدن!
پس به این نتیجه می رسیم که ظرفیت دختر ها رو شدیدا آوردن پایین و پسر ها رو بردن بالا حالا شما فکر میکنید کلا ظرفیتا زیاد شده! حالا به نظر شما ما دخترای 91ای خوش شانسیم؟!

آخرین ویرایش:

shokraneh.28

عضو جدید
ا... اینجا چه خوبه.من ورودی 81 علم و صنعت بودم. بهترین و بدترین روزای زندگیمو اونجا گذروندم.هیییی..................:smile::(
به اندازه همه زندگیم از اونجا خاطره دارم!اومدن روح الله محرابیان اومده بود تو خوابگاه دخترا....! فلوت زدنای یدی تو محوطه، جشنواره های موسیقی، عقب انداختن امتحانا به بهونه زلزله، فتح اتاق ریاست، دزدین صالحی، خراب کردن سوله، نیمکن نشینیایی فشار قوی! روزنامه آرمان، برنامه های کانون فیلم..........وایییی
خوش به حالتون! ما امسال اومدیم علم و صنعت دیدیم وضعیت این جوریه: کانون فیلم: وضعیت نامعلوم

کانون موسیقی: " "
کانون شعر و ادب: " "
هی... این هم از شانس ماست!

shokraneh.28

عضو جدید
مطمئن باشم دروس مواد قشنگه؟!
تو فکر شاگرد اولی و تغییر رشته به معماریم!

hesam02

عضو جدید
خوش به حالتون! ما امسال اومدیم علم و صنعت دیدیم وضعیت این جوریه: کانون فیلم: وضعیت نامعلوم

کانون موسیقی: " "
کانون شعر و ادب: " "
هی... این هم از شانس ماست!

اول از همه اینکه یه چیزو بهت بگم
تو اومدی اینجا درس بخونی نه کار دیگه ای کنی. از همین الان حواست باشه دنبال اینجور مسایل نباشی که آآآی کانونا رو بستن آآآي حق ما چی میشه پس. هرچی میخواد بشه بذار بشه. نه دست منه نه تو. اون بالایی هرکاری بخواد بکنه میکنه هیچ کاری هم نمیتونی بکنی.
حواستو به درست جمع کن. درساتو خوب بخون. دنبال مسایل سیاسی و صنفی و اینجور چیزا هم نرو. ما رفتیم الان پشیمونیم

shokraneh.28

عضو جدید
دروس مواد قشنگه اما سرامیک رو نمیدونم. به نظر نمیاد قشنگ باشه
چرا؟! آخه همه به ما گفتن سرامیک خیلی خوبه و مخصوصا خیلی به درد دخترا می خوره و ما هم زدیم!
آخه مگه سرامیک مواد نیست؟ وقتی دروس مواد قشنگه اون وقت سرامیک هم نباید بد باشه!

shokraneh.28

عضو جدید
اول از همه اینکه یه چیزو بهت بگم
تو اومدی اینجا درس بخونی نه کار دیگه ای کنی. از همین الان حواست باشه دنبال اینجور مسایل نباشی که آآآی کانونا رو بستن آآآي حق ما چی میشه پس. هرچی میخواد بشه بذار بشه. نه دست منه نه تو. اون بالایی هرکاری بخواد بکنه میکنه هیچ کاری هم نمیتونی بکنی.
حواستو به درست جمع کن. درساتو خوب بخون. دنبال مسایل سیاسی و صنفی و اینجور چیزا هم نرو. ما رفتیم الان پشیمونیم
متشکرم از آگاهیتون! همین الآن می خواستم ایمیل بدم به کانون فیلم برای همکاری با فرش قرمز و ققنوس!
ولی خب این خیلی کسل کننده است که فقط بچسبیم به درسامون و کار دیگه ای نکنیم. تا دبیرستان بودیم، همه گفتن فقط درس بخونید دانشگاه قبول شید، حالا هم که قبول شدیم، باید دوباره بازم فقط درس بخونیم، مراقب باشیم دنبال این جور چیزا و این جور کارا نریم تا این چهار سالو تموم کنیم، نصیحت شما رو قبول می کنم، ولی یه سوال: ما آخر کی باید زندگی کنیم؟!

hesam02

عضو جدید
چرا؟! آخه همه به ما گفتن سرامیک خیلی خوبه و مخصوصا خیلی به درد دخترا می خوره و ما هم زدیم!
آخه مگه سرامیک مواد نیست؟ وقتی دروس مواد قشنگه اون وقت سرامیک هم نباید بد باشه!

نمیدونم من یه دیرگداز داشتم خیلی خوشم نیومد
نظر شخصیم رو گفتم
همه نظرها رو جمع کن خودتم مطالعه کن ببین کدوم بهتره

hesam02

عضو جدید
متشکرم از آگاهیتون! همین الآن می خواستم ایمیل بدم به کانون فیلم برای همکاری با فرش قرمز و ققنوس!
ولی خب این خیلی کسل کننده است که فقط بچسبیم به درسامون و کار دیگه ای نکنیم. تا دبیرستان بودیم، همه گفتن فقط درس بخونید دانشگاه قبول شید، حالا هم که قبول شدیم، باید دوباره بازم فقط درس بخونیم، مراقب باشیم دنبال این جور چیزا و این جور کارا نریم تا این چهار سالو تموم کنیم، نصیحت شما رو قبول می کنم، ولی یه سوال: ما آخر کی باید زندگی کنیم؟!

بستگی داره تعریفت از زندگی چی باشه
اگه زندگی کردن یعنی همکاری با یه سری نشریات سیاسی و همکاری های صنفی در پی حق و عدالت و اینجور چرت و پرتا... این زندگی نیست وقت تلف کردنه
نمیگم کار فوق العاده نداشته باش. اتفاقا کارای فوق العاده غیر از درس خیلی عالیه. من خودم با یه سری از دوستان اولین دوره انجمن نانوفناوری به عنوان عضو شورای مرکزی انتخاب شدیم و یک سال فعالیت کردیم. کار علمی خوبه. یه سری انجمن های نانو و فیزیک و اینجور چیزا هست که میتونی باهاشون همکاری فعال داشته باشی. یا مثلا نشریه نگاه. ولی اینکه خودتو بسپری به دست یه سری آدم که بری براشون دنبال حق و حقوقشون باشی و ازت سو استفاده کنن. این وقت تلف کردنه

shokraneh.28

عضو جدید
بستگی داره تعریفت از زندگی چی باشه
اگه زندگی کردن یعنی همکاری با یه سری نشریات سیاسی و همکاری های صنفی در پی حق و عدالت و اینجور چرت و پرتا... این زندگی نیست وقت تلف کردنه
نمیگم کار فوق العاده نداشته باش. اتفاقا کارای فوق العاده غیر از درس خیلی عالیه. من خودم با یه سری از دوستان اولین دوره انجمن نانوفناوری به عنوان عضو شورای مرکزی انتخاب شدیم و یک سال فعالیت کردیم. کار علمی خوبه. یه سری انجمن های نانو و فیزیک و اینجور چیزا هست که میتونی باهاشون همکاری فعال داشته باشی. یا مثلا نشریه نگاه. ولی اینکه خودتو بسپری به دست یه سری آدم که بری براشون دنبال حق و حقوقشون باشی و ازت سو استفاده کنن. این وقت تلف کردنه
حرفاتون جای تامل داره، ولی به نظر من حق و عدالت چرت و پرت محسوب نمیشه، ولی با جمله ی آخرتون «دنبال حق و حقوقشون باشی و ازت سو استفاده کنن» موافقم.
در مورد فعالیت های انجمن های علمی هم دوست دارم بیشتر بدونم. ؛آخه تبلیغات زیادی ندارن، ما هم طبیعتا چیزی ازشون نمی دونیم!

hesam02

عضو جدید
حرفاتون جای تامل داره، ولی به نظر من حق و عدالت چرت و پرت محسوب نمیشه، ولی با جمله ی آخرتون «دنبال حق و حقوقشون باشی و ازت سو استفاده کنن» موافقم.
در مورد فعالیت های انجمن های علمی هم دوست دارم بیشتر بدونم. ؛آخه تبلیغات زیادی ندارن، ما هم طبیعتا چیزی ازشون نمی دونیم!

به نظر من دانشجو وظیفش درس خوندنه نه کار دیگه. حالا هرکسی یه نظری داره
در مورد انجمن های علمی هم همونطور که می دونی تو دانشگاه خیلی براشون تبلیغ نمیشه. انجمن علمی دانشکده خودمون هم کار خاصی نمیکنن فقط محلیه برای دور هم جمع شدن. باید خودت بری دنبال این انجمن ها. قبلا محلشون پایین تر از یاس بود که شنیدم از بچه ها که در اونجارو تخته کردن بردن ۱۵ خرداد. بازم خواستی برو سوال کن

shokraneh.28

عضو جدید
به نظر من دانشجو وظیفش درس خوندنه نه کار دیگه. حالا هرکسی یه نظری داره
در مورد انجمن های علمی هم همونطور که می دونی تو دانشگاه خیلی براشون تبلیغ نمیشه. انجمن علمی دانشکده خودمون هم کار خاصی نمیکنن فقط محلیه برای دور هم جمع شدن. باید خودت بری دنبال این انجمن ها. قبلا محلشون پایین تر از یاس بود که شنیدم از بچه ها که در اونجارو تخته کردن بردن ۱۵ خرداد. بازم خواستی برو سوال کن
آره، دفترشون رو دیدم تو 15 خرداد، اکثر مواقع درش بسته است، حالا پی گیری می کنم. از راهنماییتون متشکرم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.