دانشگاه صنعتی ارومیه

NEO-8

عضو جدید
سلام
خوبي دادا؟
ما هم ديگه داريم ميايم يواش يواش! ;):)
راستي اونجا ها خبري نيست؟‌تظاهراتي؟! اعتراضاتي؟ امن و امانه؟ :surprised:
چو دانشگاه چي؟ امنيتي نيست؟ :razz:
:biggrin:
ببخشید که خندم گرفت خودت بیای دلیلش رو می فهمی
خیالت تخت تخت اینجا در امن و امانه
دزدان همه رفتن
ملتم ( دانشجو ها ) آسوده خوابیدن :razz:
خوبیش اینه که با خیال راحت می تونی به درسات برسی ;):)

Berang-e-Darya

عضو جدید
:biggrin:
ببخشید که خندم گرفت خودت بیای دلیلش رو می فهمی
خیالت تخت تخت اینجا در امن و امانه
دزدان همه رفتن
ملتم ( دانشجو ها ) آسوده خوابیدن :razz:
خوبیش اینه که با خیال راحت می تونی به درسات برسی ;):)

خب خدارو شكر! ما بعد از يك فضاي ملتهب خفن تو تهران، يكم ميايم تو فضاي آروم اروميه:D

ما كه حسابي الان متشنجيم!!! درگيريهاي عاشورا تا كوچه ما هم رسيده بود:confused:

از اين حرفا كه بگذريم، از يه طرف خوشحالم دارم ميام دانشگاه (ارواح عمم :surprised:) از يه طرف ناراحت كه تعطيلات داره تموم ميشه (حرف دل :razz:)

:gol::gol::gol:

NEO-8

عضو جدید
خب خدارو شكر! ما بعد از يك فضاي ملتهب خفن تو تهران، يكم ميايم تو فضاي آروم اروميه:D

ما كه حسابي الان متشنجيم!!! درگيريهاي عاشورا تا كوچه ما هم رسيده بود:confused:

از اين حرفا كه بگذريم، از يه طرف خوشحالم دارم ميام دانشگاه (ارواح عمم :surprised:) از يه طرف ناراحت كه تعطيلات داره تموم ميشه (حرف دل :razz:)

:gol::gol::gol:
خوب خوبه به هر حال داری وارد بهترین دوره زندگیت می شی حتی اگه تو ارومیه باشه تو یه دانشگاه کوچیک باشه با تمام کم و کسری هاش بازم ارزش اش رو داره. خودت رو برای بهترین دوره زندگیت آماده کن و حتی 1 روز اش رو از همون اول از دست نده و ازش لذت ببر.
ما هم که اینجا در خدمتیم و مشتاق دیدار:gol::smile:;)

Berang-e-Darya

عضو جدید
خوب خوبه به هر حال داری وارد بهترین دوره زندگیت می شی حتی اگه تو ارومیه باشه تو یه دانشگاه کوچیک باشه با تمام کم و کسری هاش بازم ارزش اش رو داره. خودت رو برای بهترین دوره زندگیت آماده کن و حتی 1 روز اش رو از همون اول از دست نده و ازش لذت ببر.
ما هم که اینجا در خدمتیم و مشتاق دیدار:gol::smile:;)

دمت گرم دادا
ســـــــــــــــــــــروري :gol:;)

sirsband

عضو جدید
چرا بی حسم...

چرا بی حسم...

سلام.
چه طورین؟
نمی دونم چرا فیلم یه هو یاد این تاپیک کرد؟ اونم با وجود اینکه میام اینجا و شمارو می بینم افسرده می شم...چون یاد ترم صفری خودم و فرصتایی که از دس دادم می افتم:cry:...همش حماقت بود و دلخوشی احمقانه!! الان وسط فرجه هام...یک کلمه هم نخوندم...انگار دارم تو ترم 1 درسای ترم 4 پاس می کنم!! ولی نمی دونم چرا استرس آذر ماه ندارم...بی حس شدم و نمی دونم چرا بی حسم:thumbsdown:؟ هر چی...

:warn:راستی غیر این miss گوله برفی ، پتروشیمیه دیگه این ورا آفتابی نشده؟؟ :que:

kartopu

عضو جدید
سلام.
چه طورین؟
نمی دونم چرا فیلم یه هو یاد این تاپیک کرد؟ اونم با وجود اینکه میام اینجا و شمارو می بینم افسرده می شم...چون یاد ترم صفری خودم و فرصتایی که از دس دادم می افتم:cry:...همش حماقت بود و دلخوشی احمقانه!! الان وسط فرجه هام...یک کلمه هم نخوندم...انگار دارم تو ترم 1 درسای ترم 4 پاس می کنم!! ولی نمی دونم چرا استرس آذر ماه ندارم...بی حس شدم و نمی دونم چرا بی حسم:thumbsdown:؟ هر چی...

:warn:راستی غیر این miss گوله برفی ، پتروشیمیه دیگه این ورا آفتابی نشده؟؟ :que:

سلام :smile:

خیر بنده همچنان یکه و تنهایم :D

NEO-8

عضو جدید
سلام

خسته نباشيد! ولي ديگه خيلي دير شده چون ما تقريبا بارو بنديلمونو بسيتيم :D ;) :gol:
سلام
خوبه هر بار که می یام می بینم چهره های جدیدی اضافه شده احتمالا تا آخر ترم بعد تمام بچه های دانشگاه بیان اینجا!!!!!!!!!:biggrin:
راستی دوستان 88 از طرف دانشگاه تا حالا چیزی بهتون گفتن ؟ منظورم اینه که زمان شروع ترم و تحویل خوابگاه و .....؟
چون امروز صبح رفتم دانشگاه دیدم دارن این یه تیکه ساختمون جدید رو مثل .... دارن می سازن البته بعید به نظر می رسه تا عید بتونن تمومش کنن ولی ای کاش موفق بشن وگرنه با شروع ترم یه فاجعه انسانی تو uut اتفاق می افته دانشگاه می شه مثل کندوی زنبور................:surprised::eek::confused:

mostafa_beh

عضو جدید
سلام
خوبه هر بار که می یام می بینم چهره های جدیدی اضافه شده احتمالا تا آخر ترم بعد تمام بچه های دانشگاه بیان اینجا!!!!!!!!!:biggrin:
راستی دوستان 88 از طرف دانشگاه تا حالا چیزی بهتون گفتن ؟ منظورم اینه که زمان شروع ترم و تحویل خوابگاه و .....؟
چون امروز صبح رفتم دانشگاه دیدم دارن این یه تیکه ساختمون جدید رو مثل .... دارن می سازن البته بعید به نظر می رسه تا عید بتونن تمومش کنن ولی ای کاش موفق بشن وگرنه با شروع ترم یه فاجعه انسانی تو uut اتفاق می افته دانشگاه می شه مثل کندوی زنبور................:surprised::eek::confused:
سلام داداش:gol:..........راستش به ما که چیزی نگفتن.مثل اینکه منتظرن تا ما ازشون بپرسیم.:w08:قرار بود آذرماه تو سایت اعلام کنن.شاید هنوز آذر نشده.:confused:

mostafa_beh

عضو جدید
سلام من هم اميد لطفي زاده هستم منم مكانيك جامدات ورودي 88 هستم دل تو دلم نيست كه زودتر بيام دانشگاه :)
سلام آقا امید.از آشناییت خوشحالم. به تاپیک خوش اومدی. چرا تا حالا نیومدی اینجا؟

omidx

عضو جدید
:cry:
سلام آقا امید.از آشناییت خوشحالم. به تاپیک خوش اومدی. چرا تا حالا نیومدی اینجا؟
راستش نميدونستم بروپچ uutاينجا هستن ولي حالا خيلي خوشحالم كه بالاخره چند تا از بچه ها رو پيدا كردم نميدوني كي بايد بيام اونجا تو سايت دانشگاه كه چيزي ننوشته بود:cry:

lordest

عضو جدید
lordest

lordest

سلام به همه بچه های یویوتی یا اونایی که مثل خودم قراره اسفند بریم .
خیلی وقته دنبالتون می گردم که بالاخره اینجا پیداتون کردم :cool: چیه چه خبره اینجا معرکه گرفتین بیاید بیرون بابا از این تاپیک اینا بزنین تو کار وب کلاسیو وب گروهی ما چند تا از ورودی های 88 یه وب ساختیم همتونو دعوت می کنیم به اونجا www.uut88.blogfa.com بیاین اینجا اگه حرفی دارین اینجا بزنین دیگه چرا حرف دانشگاهو میارین بیرون بده آخه ا بابا
یه سوالم از بچه های قدیمی یویوتی
آقا شما حکمی از علما در مورد بخشیده شدن گناهای بچه های ترم 2 بخاطر عذاب کشنده خونه نشینی درعین قبولی در دانشگاه نشنیدید؟
حالا اینا به کنار امید درست حسابیم به دانشگاه نداریم که باهاش زنده بمونیم و این همه سختیو مصیبت رو تحمل کنیم هر لحظه امکان فوت چند تااز دانشجوای 88 هست البته شاید الانم دیر شده باشو ما کلی از بچه های پاک و معصوم 88 رو از دست داده باشیم :(:(

NEO-8

عضو جدید
خیلی وقته دنبالتون می گردم که بالاخره اینجا پیداتون کردم :cool: چیه چه خبره اینجا معرکه گرفتین بیاید بیرون بابا از این تاپیک اینا بزنین تو کار وب کلاسیو وب گروهی ما چند تا از ورودی های 88 یه وب ساختیم همتونو دعوت می کنیم به اونجا www.uut88.blogfa.com بیاین اینجا اگه حرفی دارین اینجا بزنین دیگه چرا حرف دانشگاهو میارین بیرون بده آخه ا بابا
آقا شما حکمی از علما در مورد بخشیده شدن گناهای بچه های ترم 2 بخاطر عذاب کشنده خونه نشینی درعین قبولی در دانشگاه نشنیدید؟
حالا اینا به کنار امید درست حسابیم به دانشگاه نداریم که باهاش زنده بمونیم و این همه سختیو مصیبت رو تحمل کنیم هر لحظه امکان فوت چند تااز دانشجوای 88 هست البته شاید الانم دیر شده باشو ما کلی از بچه های پاک و معصوم 88 رو از دست داده باشیم :(:(

:smoke::smoke:
خیلی خوبه امیدوارم........!!!!!!!!!!!!! همیشه همینطور باشید.
این شور و هیجان شما منو خیلی خوشحال کرد و به یاد موقعی انداخت که مثل شما برای اومدن به دانشگاه لحظه شماری می کردم:(
این شور رو همیشه با خودتون نگه دارین.
شاید شما 88 ها uut رو بیدار کنید.
شاید!!!!!!!;)

NEO-8

عضو جدید
سلام داداش:gol:..........راستش به ما که چیزی نگفتن.مثل اینکه منتظرن تا ما ازشون بپرسیم.:w08:قرار بود آذرماه تو سایت اعلام کنن.شاید هنوز آذر نشده.:confused:
اونچه که مشخصه بعد از 25 خواهد بود چون امتحانا تا 20 ادامه داره شایدم دیر تر ولی خوب همین روزا خبرشو بهتون می دن.;)

king-of-uut

عضو جدید
88ها کجایین پس ؟؟؟

88ها کجایین پس ؟؟؟

سلام به همه ی بچه های با حال دانشگاه صنعتی ارومیه ! مخصوصا ورودی های 88 !
آقا کجایین پس ؟ :wallbash: انگار خیلی خوش می گذره ها !!! :w18:
از ورودی های 88 اگه کسی هست یه سری هم به اینجا بزنه ( فقط مواظب باش سرت نشکنه :w25::w25::w25: ) :

در ضمن اگر کسی از 88ها می خواد عضو وبلاگ ما بشه یه نظر خصوصی بده !​

Berang-e-Darya

عضو جدید
سلام

سلام

ماشاالله فكر كنم حالا حالا ها كار داره تا از اين صنعتي اروميه يه دانشگاه درست حسابي در بياد!
اون از وضع دانشگاه و ثبت نامه اين هم از وضع اطلاع رساني!!!
قراره ورودي بهمن باشيم الان تقريبا 10 روز به بهمن مونده هنوز خبري از زمان آغاز ترم جديد نيست:surprised:
بايد يه تكوني به اين دانشگاه داد :D;)

Berang-e-Darya

عضو جدید

سلام
چطوري دادا؟
اتفاقا منم تو نظرم بود يه سايت رسمي براي برو بچ صنعتي اروميه دست و پا كنيم ولي از اون جايي كه شوق و علاقه دوستان عزيز رو ديدم منصرف شدم:surprised:
وبلاگ بچه بازيه به نظر من! حالا ايشالله ميريم دانشگاه هماهنگ ميكنيم يه سايت و انجمن رسمي درست و حسابي ميزنيم ;)

درمورد طول كشيدن ورودمون هم باهات موافقم...من رفيقام شك كردن دانشگاه قبول شدم!!!! همه اش ازم ميپرسن س چرا تو نميري :biggrin::surprised:

mostafa_beh

عضو جدید
:cry:
راستش نميدونستم بروپچ uutاينجا هستن ولي حالا خيلي خوشحالم كه بالاخره چند تا از بچه ها رو پيدا كردم نميدوني كي بايد بيام اونجا تو سايت دانشگاه كه چيزي ننوشته بود:cry:
من هم مثل تو خبری ندارم. ولی به احتمال زیاد از 25 بهمن دیگه باید کلاسها شروع بشه. البته من هم بچه ی ارومیه نیستم. منم باید به قول تو برم اونجا.

NEO-8

عضو جدید
سلام
چطوري دادا؟
اتفاقا منم تو نظرم بود يه سايت رسمي براي برو بچ صنعتي اروميه دست و پا كنيم ولي از اون جايي كه شوق و علاقه دوستان عزيز رو ديدم منصرف شدم:surprised:
وبلاگ بچه بازيه به نظر من! حالا ايشالله ميريم دانشگاه هماهنگ ميكنيم يه سايت و انجمن رسمي درست و حسابي ميزنيم ;)

درمورد طول كشيدن ورودمون هم باهات موافقم...من رفيقام شك كردن دانشگاه قبول شدم!!!! همه اش ازم ميپرسن س چرا تو نميري :biggrin::surprised:
تمامی انجمن های علمی تو سایت دانشگاه فضا دارن ولی همون طور که می بینید هیچ کدوم استفاده نمی کنن که یکی از دلایل اصلیش هم همون شوق و علاقه دانشجویان هستش که تازه بعد از اومدن با ابعادش بیشتر آشنا می شین:confused::cry:
ولی من که قبلا هم گفتم چشم امید ما به شماس و حتما کمکتون می کنیم;);)

NEO-8

عضو جدید
من هم مثل تو خبری ندارم. ولی به احتمال زیاد از 25 بهمن دیگه باید کلاسها شروع بشه. البته من هم بچه ی ارومیه نیستم. منم باید به قول تو برم اونجا.
گفتم که به خاطر این که دانشگاه 1 هفته به خاطر آنفولانزا تعطیل شد امتحانا هم 1 هفته عقب کشی شد تا 20 که من می دونم امتحان هست بعد اون هم که بچه ها حداقل 1 هفته تعطیل می کنن پس به فکر اول اسفند باشین البته برا تحویل گرفتن خوابگاه احتمالا بگن زورد تر بیایید ولی تا اسفند خبری از کلاس نیست.!:(:surprised:

Berang-e-Darya

عضو جدید
گفتم که به خاطر این که دانشگاه 1 هفته به خاطر آنفولانزا تعطیل شد امتحانا هم 1 هفته عقب کشی شد تا 20 که من می دونم امتحان هست بعد اون هم که بچه ها حداقل 1 هفته تعطیل می کنن پس به فکر اول اسفند باشین البته برا تحویل گرفتن خوابگاه احتمالا بگن زورد تر بیایید ولی تا اسفند خبری از کلاس نیست.!:(:surprised:

سلام
جدي 1 هفته به خاطر آنفولانزا دانشگاه تعطيل شد؟ حالا تاثيري هم داشت :D ايول به خوكها!:biggrin:

تا 20 بهمن امتحانات طول ميكشه؟ :surprised: من پيشنهاد ميكنم ورودي هاي 88 و 89 رو با هم پذيرش كنن! اينجوري سنگين تره :biggrin:

راستي يه سوال هم در مورد خوابگاه ها داشتم

خوابگاه ها حالت ساختمون داره و دربست كرايه كردن يا عين اين خونه 2 طبقه هاي قديمه؟

تو هر اتاق تقريبا چند نفر هستن؟ يكي از رفيقام اصفهان معماري ميخونه ميگه تو 1 اتاق 10 نفريم :surprised::razz:

bahar persian

عضو جدید
سلام
جدي 1 هفته به خاطر آنفولانزا دانشگاه تعطيل شد؟ حالا تاثيري هم داشت :D ايول به خوكها!:biggrin:

تا 20 بهمن امتحانات طول ميكشه؟ :surprised: من پيشنهاد ميكنم ورودي هاي 88 و 89 رو با هم پذيرش كنن! اينجوري سنگين تره :biggrin:

خوابگاه ها حالت ساختمون داره و دربست كرايه كردن يا عين اين خونه 2 طبقه هاي قديمه؟

تو هر اتاق تقريبا چند نفر هستن؟ يكي از رفيقام اصفهان معماري ميخونه ميگه تو 1 اتاق 10 نفريم :surprised::razz:
سلام.
اولا : تبریک میگم. ;)
ثانیا : لطفا شکیبا باشید... ساختمان در حال بارگذاریست!! :biggrin:
نمیدونم دختری یا پسر.
خوابگاه دخترونه ی جدید،4 طبقه و هر طبقه 4 سوییت و هر سوییت 2 اتاق 4 نفره هست.
همه امکانات عالیه.
ورودی ها احتمالا طبقه 4 میرن...
اگه سوال دیگه ای هست بپرس تا بگم. :smile:

Berang-e-Darya

عضو جدید
سلام.
اولا : تبریک میگم. ;)
ثانیا : لطفا شکیبا باشید... ساختمان در حال بارگذاریست!! :biggrin:
نمیدونم دختری یا پسر.
خوابگاه دخترونه ی جدید،4 طبقه و هر طبقه 4 سوییت و هر سوییت 2 اتاق 4 نفره هست.
همه امکانات عالیه.
ورودی ها احتمالا طبقه 4 میرن...
اگه سوال دیگه ای هست بپرس تا بگم. :smile:

سلام
1-ممنون
2-پسر هستم ;)
3-اين به رنگ دريا رنگ چشمهاي يك نفر ديگه است! تا اطلاع ثانوي به من ربطي نداره:warn::surprised:
4-اگه اطلاعاتي در مورد خوابگاههاي پسرونه هم داريد، بفرماييد ممنون ميشم.
5-راستي تو دانشگاه در مورد زمان شروع ترم جديد و ورودي هاي 88 چيزي ننوشه؟!

باز هم ممنون ;):gol:

آخرین ویرایش:

NEO-8

عضو جدید
سلام

تا 20 بهمن امتحانات طول ميكشه؟ من پيشنهاد ميكنم ورودي هاي 88 و 89 رو با هم پذيرش كنن! اينجوري سنگين تره

تو هر اتاق تقريبا چند نفر هستن؟ يكي از رفيقام اصفهان معماري ميخونه ميگه تو 1 اتاق 10 نفريم
آره البته ظاهرا دلایل دیگه ای هم داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟:question:دکتر عادت داره چند تا کارو با هم انجام بده :confused:
در ثانی فکر نکنید هر دانشگاهی پلی تکنیکه. اینجا خبری از جدیت و زحمت کشیدن و ..... نیست (جدی هاش در رفتن ):eek::surprised: راحت باشید اینجا ارومیه س و دانشگاه (( صنعتی )) ارومیه :confused:
تعجب نکنید و ناراحت هم نشید:surprised: خودتون عادت می کنید در کل راحت باشید شما هم بعد از 1 ترم .... می شید.:cry::biggrin:
ولی خوابگاه ها :que:
هر دو مدلش هست خوابگاه های پنجراه - شمالی - جهاد ساختمون های قدیمی هستن البته بینشون شمالی بهتره از لحاظ ساختمانی
و خوابگاه های ایثار - کاشانی حالت سوئیت دارن
البته اینها خوابگاه های موجوده و قطعا دانشگاه خوابگاه اضافه خواهد کرد.
در حال حاضر اتاق ها 4 و 6 نفرس که با توجه به روند هر ساله ترم بهاره چون ورودی ها میان 6 نفره ها متراکم تر می شن که ترم بعدش درس می شه البته شاید نذارن امسال این اتفاق بیفته چون گویا می خوان خوابگاه های بیشتری رو اضافه کنن.
و فکر کنم بخوان اکثرتون رو بفرستن ایثار:cry: چون می خوان قدیمی ها رو از اونجا منتقل کنن
بهترین خوابگاه دانشگاه هم درس می خونید هم دوره آموزشی سربازی رو میگذرونید
آخر دنیا:eek::confused:
ساختمونش بهتر از بقیه س ولی جاش پرته در ضمن بزرگترین خوابگاه دانشگاه هم هست
من 3 ترم اونجا بودم:cry::D
عالیه دیگه آدم می شید و فکر های بد به ذهنتون نمیاد:biggrin:
خوابگاه خانوم ها اوضاش خیلی بهتر از ماس :(:mad: هم جمعیتشون کمتره هم امکاناتش بیشتره.
ولی در کل خوابگاه های دانشگاه وضعیتش خیلی بهتر از خیلی از دانشگاه هاس;)