دانشگاه شهيد چمران اهواز

m_shkh

عضو جدید
اين دانشگاه جرا مظلوم واقع شده است؟

در حالي كه از خيلي دانشگاههاي ديگر مشهورتر و قديمي تر مي باشد.!:)

bahareh85

عضو جدید
نه مظلوم واقع نشده به نظرم خیلی هم عالیه حالا نمیدونم منظورتون از مظلوم چیه
نکنه استاد مظلومه؟ :biggrin:

andimeshkmazloom

عضو جدید
چون خوزستان نون مملکتو میده؛همیشه نان آور خونه مظلومه!از شما خواهش می کنم سری به اندیمشک بزنیدوببینید دانشگاه جندی شاپور کجاست؟توی اندیمشکه اما بنام دزفوله!!!!:confused:میدونید چرا؟چون دزفول نفوذ داره؛هر شهری یا استانی در تهران نفوذ داشته باشه آباد می شه؛فراموش نکنید مملکت ما مملکت رابطه است نه ضابطه!حالا متوجه شدی چرا دانشگاه شهید چمران اهواز مظلومه...؟

زهرا1365

عضو جدید
من هم همین سوال را دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هم همین سوال را دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام من هم اهواز می خونم این سوال سوال من هم هست:cry:

زهرا1365

عضو جدید
بچه ها من 1 پیشنهاد دارم

من می گم چرا تهرانی های عضو سایت با هم قرار ملاقات بذارن و ما خوزستانی ها نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرتون چیه؟ البته توی گرمای اهواز..................:)

shayan 3

عضو جدید
سلام
ببخشيد دوستان اينجا كسي دكتر اشرفي ميشناسه/؟

electrik

عضو جدید
سلام به بچه های دانشگاه شهید چمران اهواز
واقعا تایپکت جالبیه :)

andimeshkmazloom

عضو جدید
حالت خوب نيست، لر خر شنيده بودم ولي لر خالي بند نشنيده بودم، خودت معني مزخرفات تو مي فهمي، تو طنز كار كني حتما موفق ميشي
به سلامت
اينا خالي بندي نيست واقعيتيه كه تاريخ گواهي ميكنه!چون شما نه لريد نه تركيد نه عربيد نه فارسيد نه بلوچيد نه تركمنيد نه كرديد نه گيلكيد ونه مازني!پس شما به كدام يك از اين قوميتها تعلق داريد؟!به هيچ كدام!شما يك اقليت 150000نفري بابلي-رومي هستيد كه هميشه به خودتونو به دولت مركزي آويزون ميكنيد!اون اززمان شاه؛اينم كه آلان!به جرات ميتونم بگم اگه سال 57 بجاي اينكه انقلاب اسلامي پيروز بشه مثلا كمونيستها پيروزميشدن شمادزفول+ي ها!!!سبيلهاتونو تا زير لب پايينتون بلند ميذاشتين؛اسم بچه هاتونو ميذاشتين لنين؛استالين وكاترين؛اسم خيابوناتونم اسامي رومي ميذاشتين!!!خداييش درست نميگم؟!!!قبول داري كه خيلي نون به نرخ روز خوريد؟!قبول داري كه عضو حزب باديد؟!قبول داري كه گل آفتابگردونيد؟!!!!!!!!!!

mg88

عضو جدید
چون خوزستان نون مملکتو میده؛همیشه نان آور خونه مظلومه!از شما خواهش می کنم سری به اندیمشک بزنیدوببینید دانشگاه جندی شاپور کجاست؟توی اندیمشکه اما بنام دزفوله!!!!:confused:میدونید چرا؟چون دزفول نفوذ داره؛هر شهری یا استانی در تهران نفوذ داشته باشه آباد می شه؛فراموش نکنید مملکت ما مملکت رابطه است نه ضابطه!حالا متوجه شدی چرا دانشگاه شهید چمران اهواز مظلومه...؟
بابا توهم خیلی گیریا
ول کن دیگه .که به چی میخوای برسی؟بالا بری پایین بیای همینه.تازه دانشگاه داره درست حسابی میشه.اگه دست اندیمشک بود که واویلا!اگه تا حالا تو و همشهریاتون گیر به این مساله نداده بودین ودر جهت پیشرفت دانشگاه پا پیش مینداختین یا لااقل سنگ پیش نمینداختین حالا حال و روز ما این نبود

andimeshkmazloom

عضو جدید
بابا توهم خیلی گیریا
ول کن دیگه .که به چی میخوای برسی؟بالا بری پایین بیای همینه.تازه دانشگاه داره درست حسابی میشه.اگه دست اندیمشک بود که واویلا!اگه تا حالا تو و همشهریاتون گیر به این مساله نداده بودین ودر جهت پیشرفت دانشگاه پا پیش مینداختین یا لااقل سنگ پیش نمینداختین حالا حال و روز ما این نبود
با سلام؛خوش انصاف من "گيرم" يا اونايي كه با سوء استفاده از نفوذشون نميذارن حق سر جاي خودش باشه؟!قبول دارم كه بدبختانه همينه!اما حتما اين سخن پيامبر اسلام(ص) رو شنيدي:"الملك يبقي مع الكفر ولا يبقي مع الظلم"
يه سوال هم ازت دارم كه اگه جواب بدي ممنونت ميشم:چرا فكر ميكني يا مطمئني كه"اگه دست انديمشك بود كه واويلا"؟در واقع ميخوام استدلالتو بدونم.بازم ممنونم...

bahareh85

عضو جدید
اي بابا سلام انديمشكي جون تو هنوزم اين ورايي
صد بار، مشكلتو ميفهمم ولي كاريش نميشه كرد قبلياتون كه اين كارو نكردن لاقل تو برو درس بخون شايد يه كاره اي شدي وضعيتون رو عوض كردي ، بشين درست رو بخون بجاي فك الكي زدن

andimeshkmazloom

عضو جدید
اي بابا سلام انديمشكي جون تو هنوزم اين ورايي
صد بار، مشكلتو ميفهمم ولي كاريش نميشه كرد قبلياتون كه اين كارو نكردن لاقل تو برو درس بخون شايد يه كاره اي شدي وضعيتون رو عوض كردي ، بشين درست رو بخون بجاي فك الكي زدن
عليك السلام دزفولي جون!
ببينم مگه موسي قطب وعزيز قطب كه اين همه ميراث ناحق براتون بجا گذاشتن!تحصيلكرده بودن؟توكي ميخواي قبول كني كه مملكت ما مملكت رابطه است نه ضابطه؟!!!

1367

عضو جدید
متاسفم!

متاسفم!

سلام به شما دوستان
1-من خوزستانیم(اهوازیم)
2-چمرانیم
و 3 واقعا متاسفم که 1 و 2 هستم چرا ؟ فکر کنم اگه پستهای قبلی رو دیده باشید (منظورم دزفولی و اندیمشکی) به تاسف من حق بدهید؟
پس از این همه سال وقتی هنوز نفهمیدیم (ببخشید به شناسه توجه کنید "یم") که به انسان باید بنگریم نه به نژاد چگونه می توانیم از دیگران این انتظار رو داشته باشیم که به ما به عنوان (ببخشید) انسان نگاه کنن؟
این طور حرف زدن های شما فکر نمی کنم جایی توی دنیای امروز داشته باشه؟
در ضمن در مورد بحث های تاریخی صورت گرفته یه چیزی بگم که به هیچ وجه مطمئن نباشید که کجایی هستید اصلا مطمئن نباشید که ایرانی هستید یا خارجی ؟
این رو نه ازروی فامیل نه از روی محل زندگی و نه از روی لهجه و طایفه و غیره نمیشه فهمید
دلیلش هم بسیار ساده است اگه ادعای دانش تاریخی می کنید یه کم به تاریخچه ی جنگها مهاجرتها و لشکر کشی ها دقت کنید درک می کنید؟
در ضمن هیچ مسئله ی تاریخی را نمی شود به این راحتی که شما بیان کردید بیان و ادعای به درست بودن کرد؟
ببخشید اگه مثل بابابزرگها حرف زدم!

arsi3030

عضو جدید
بسه دیگه!
اصلا متوجه هستید این تاپیک موضوعش چیه؟
فکر کنم همه فهمیده باشن چرا این دانشگاه و استان مظلوم واقع شده!
استانی که هم استانیاش این طوری هستند انتظاری ازش نمیره.
اگه خوزستان نبود که ایران یعنی هیچ... نه آب داشت نه نفت داشت... پس در حد افغانستان هم نبود.
اگه این استان سر و سامونی بگیره وضع دانشگاهش هم بهتر میشه.
اما این از (ببخشیدا) بی عرضگی دانشجوها هم هست.
من خودم بچه اهوازم و دانشگاه چمران هم هستم، این انصاف که ما با اون اتوبوس ها به دانشکده هامون بریم؟؟؟ یعنی واقعا دانشگاه نمیتونه 5تا اتوبوس کولر دار برای دانشجوها بذاره؟
اگه دانشجوها دو بار دسته جمعی اعتراض میکردن وضعمون این نبود...

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
بسه دیگه!
اصلا متوجه هستید این تاپیک موضوعش چیه؟
فکر کنم همه فهمیده باشن چرا این دانشگاه و استان مظلوم واقع شده!
استانی که هم استانیاش این طوری هستند انتظاری ازش نمیره.
اگه خوزستان نبود که ایران یعنی هیچ... نه آب داشت نه نفت داشت... پس در حد افغانستان هم نبود.
اگه این استان سر و سامونی بگیره وضع دانشگاهش هم بهتر میشه.
اما این از (ببخشیدا) بی عرضگی دانشجوها هم هست.
من خودم بچه اهوازم و دانشگاه چمران هم هستم، این انصاف که ما با اون اتوبوس ها به دانشکده هامون بریم؟؟؟ یعنی واقعا دانشگاه نمیتونه 5تا اتوبوس کولر دار برای دانشجوها بذاره؟
اگه دانشجوها دو بار دسته جمعی اعتراض میکردن وضعمون این نبود...
نه بابا به این چیزا نیست.منم فارغ التحصیل اهوازم. یادمه سال بوق(67 یا 68 دیگه یادم نیست کی بود) دانشگاه شلوغ شد.بدنبالش یکی دو تا از دوستای ما ناپدید شدند.بعد از یکی دوسال دوباره پیدا شدند.هر کی میپرسید کجا بودید جوابی نمیدادند.بالاخره دوست من زبون باز کرد.از اینا بگذریم.گفت منتظر اتوبوس بودیم،هر چی صبر کردیم اتوبوس نیومد.ما هم هف هشت نفری توی سر و کله همدیگه زنان راه افتادیم بطرف درب خروجی_اون موقع ما میگفتیم به سمت استادیوم_گفت یهو دیدم یه500-600نفری دنبال ما دارن راه میرن!دردسرتون ندم که بعنوان یکی از رهبران مشکل ساز یکی دوسال چپقشو چاق کردند و بعد از اینکه برگشت هم مشروط پشت مشروط و بالاخره هم اخراج شد بی چاره.
از همون موقع هم وضع سلف سرویس و اتوبوس و... خراب بود.برادر من هم فارغ التحصیل پزشکی عمومی اهوازشو سال فکر کنم 62 اینا گرفت.اونم همینا رو میگفت!

andimeshkmazloom

عضو جدید
سلام به شما دوستان
1-من خوزستانیم(اهوازیم)
2-چمرانیم
و 3 واقعا متاسفم که 1 و 2 هستم چرا ؟ فکر کنم اگه پستهای قبلی رو دیده باشید (منظورم دزفولی و اندیمشکی) به تاسف من حق بدهید؟
پس از این همه سال وقتی هنوز نفهمیدیم (ببخشید به شناسه توجه کنید "یم") که به انسان باید بنگریم نه به نژاد چگونه می توانیم از دیگران این انتظار رو داشته باشیم که به ما به عنوان (ببخشید) انسان نگاه کنن؟
در ضمن در مورد بحث های تاریخی صورت گرفته یه چیزی بگم که به هیچ وجه مطمئن نباشید که کجایی هستید اصلا مطمئن نباشید که ایرانی هستید یا خارجی ؟
این رو نه ازروی فامیل نه از روی محل زندگی و نه از روی لهجه و طایفه و غیره نمیشه فهمید
دلیلش هم بسیار ساده است اگه ادعای دانش تاریخی می کنید یه کم به تاریخچه ی جنگها مهاجرتها و لشکر کشی ها دقت کنید درک می کنید؟
در ضمن هیچ مسئله ی تاریخی را نمی شود به این راحتی که شما بیان کردید بیان و ادعای به درست بودن کرد؟
سلام هم استانی عزیز
قبول دارم که باید به انسان نگاه کنیم نه نژاد؛اما انسان اونه که حق کسی رو پایمال نمیکنه؛قبول داری؟!
بدبختانه باید عرض کنم که در دنیای امروز هنوزم نژاد پرستی خریدار داره!باور نداری؟!تو استان خودمون یه اقلیت 150000نفری خیلی راحت یه قومیت بیست میلیونی رو زیر سوال میبرن!!!قومیتی که:1- از همدان تا شیراز گستردگی جغرافیایی دارن
2-لباس سنتی ومحلی دارن
3-ساز اختصاصی؛موسیقی اختصاصی ونغمه های شناخته شده دارن
4-لهجه و گویش شناخته شده دارن
یعنی چهار خصوصیتی که یک جمعیت انسانی باید داشته باشن تا بعنوان یک قوم شناخته بشن؛این چهار خصیصه طی هزاران سال سینه به سینه تا امروز رسیده و نشون دهنده ریشه دار بودن یک جمعیت انسانیه؛نه تنها تهدید نیست بلکه فرصته چون فرهنگ گذشته مارو(چه مثبت وچه منفی) به ما معرفی میکنه؛حالا ببینید دزفولیها که هیچ کدوم از چهار خصوصیت بالا رو ندارن خودشونو با لرها وعربها مقایسه میکنن!!!
اما در مورد مستندات؛آیا داشتن فامیلیه "قبطی"(یکی از اقوام یهود در زمان حضرت موسی-ع-)"شنبدی زاده(دزفولیها به شنبه؛شنبد میگویندو شنبه روز تعطیل یهودیهاست)و نیز اطلاق "کنیسه" به اتاقک بالای راه پله(خر پشته) به چه چیزی دلالت دارد؟!

arsi3030

عضو جدید
نه بابا به این چیزا نیست.منم فارغ التحصیل اهوازم. یادمه سال بوق(67 یا 68 دیگه یادم نیست کی بود) دانشگاه شلوغ شد.بدنبالش یکی دو تا از دوستای ما ناپدید شدند.بعد از یکی دوسال دوباره پیدا شدند.هر کی میپرسید کجا بودید جوابی نمیدادند.بالاخره دوست من زبون باز کرد.از اینا بگذریم.گفت منتظر اتوبوس بودیم،هر چی صبر کردیم اتوبوس نیومد.ما هم هف هشت نفری توی سر و کله همدیگه زنان راه افتادیم بطرف درب خروجی_اون موقع ما میگفتیم به سمت استادیوم_گفت یهو دیدم یه500-600نفری دنبال ما دارن راه میرن!دردسرتون ندم که بعنوان یکی از رهبران مشکل ساز یکی دوسال چپقشو چاق کردند و بعد از اینکه برگشت هم مشروط پشت مشروط و بالاخره هم اخراج شد بی چاره.
از همون موقع هم وضع سلف سرویس و اتوبوس و... خراب بود.برادر من هم فارغ التحصیل پزشکی عمومی اهوازشو سال فکر کنم 62 اینا گرفت.اونم همینا رو میگفت!

جدا؟!! راست میگید؟!! نشنیده بودم... تعجب!!! اون زمان هم اینقدر استبداد شدید بوده...
اما الان اگه برای یه مسئله ی این مدلی باشه نه سیاسی زیاد اذیت نمیکنن، اما بچه ها تا حالا این همت رو نکردن...

andimeshkmazloom

عضو جدید
دهقان فداكار پير شده
چوپان دروغگو عزيزشده
شنگول ومنگول گرگ شدن
كوكب حوصله مهمون رونداره
كبرا تصميم گرفته دماغش رو عمل كنه
روباه وكلاغ دستشون تويه كاسه اس
حسنك گوسفنداش رو ول كرده تو يه شركت آبدارچي شده
آرش كمانگير معتاد شده
شيرين؛خسرو و فرهاد رو پيچونده وبا دوست پسرش رفته اسكي
رستم اسبش رو فروخته؛يه موتور خريده وبا اسفنديار ميرن كيف قاپي
واقعا چه برسر ايران وايراني اومده

gabo

عضو جدید
سلام
منبه امید دیگه ای به این تاپیک سر زدم
ولی واقعا نا امید شدم
این بچه بازی ها چیه؟
موقعی که چمران از امیدهای جنبش دانشجویی بود شما کجا بودید.
بگذریم . . .
متاسفم

bahareh85

عضو جدید
سلام به همه دوستان هم دانشكاهي
خوشحالم كه اين بحث مسخره و بيخود عوض شد به خدا به اين انديمشك مظلوم كاري نداشتم خودش ول نميكنه ميدونمم كه اينجا مال اين بحث نيست ولي نمي تونم حرف زور بشنوم.
كاش هر كدوم سال ورودي تون رو ميزدين من ورودي 85 هستم
من دانشكاهمو دوس دارم، سياسي نيست هركي كار خودشو ميكنه فقط كاش كمي بيشتر جو درس برقرار اوقت تك بود

andimeshkmazloom

عضو جدید
سلام به همه دوستان هم دانشكاهي
خوشحالم كه اين بحث مسخره و بيخود عوض شد به خدا به اين انديمشك مظلوم كاري نداشتم خودش ول نميكنه ميدونمم كه اينجا مال اين بحث نيست ولي نمي تونم حرف زور بشنوم.
كاش هر كدوم سال ورودي تون رو ميزدين من ورودي 85 هستم
من دانشكاهمو دوس دارم، سياسي نيست هركي كار خودشو ميكنه فقط كاش كمي بيشتر جو درس برقرار اوقت تك بود
باسلام به همه دوستان؛خوزستاني وغير خوزستاني
دوست عزيز!بطور كلي بحث درمورد حق هيچوقت مسخره وبيخودنيست چون بهر حال حقي ضايع شده كه همچين بحثي شروع ميشه؛اما چه جايي بهتر از محيط دانشگاه ودانشجويي براي اين بحث؟!
همنوع گرامي!هيچ انسان آزاده اي حرف زور رو قبول نميكنه ودر مورد بحثي كه بين من وشماسرمالكيت دانشگاه جندي شاپور در گرفت؛خودت كلاه خودتو قاضي كن!به فرمايش حضرت علي(ع):"وجدان يگانه محكمه ايست كه احتياج به قاضي ندارد."

mg88

عضو جدید
سلام به شما دوستان
1-من خوزستانیم(اهوازیم)
2-چمرانیم
کجاشو دیدی!؟اگه اینا ادامه بدن جالبتر هم میشه...

mg88

عضو جدید
عليك السلام دزفولي جون!
ببينم مگه موسي قطب وعزيز قطب كه اين همه ميراث ناحق براتون بجا گذاشتن!تحصيلكرده بودن؟توكي ميخواي قبول كني كه مملكت ما مملكت رابطه است نه ضابطه؟!!!
سالم به خوزستانیها میبینم که با هم خوب شدید.
درباره این که دانشگاه تو اندیمشکه...
اصلا نمیشه این دوتا شهرستان کوچیک یکی شن به یه اسم دیگه؟؟؟
در ضمن ورودی 86 هستم
منتظر جواب andimeshkmazloom و bahareh85 هستم...

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در ضمن ورودی 86 هستم

به نظر من دزفول زياد كوچيك نيست:redface:

bahareh85

عضو جدید
در ضمن ورودی 86 هستم
انگار توام از این بحث خوشت اومده امرا جوابشو نمیدم به خودم قول دادم دیگه رو زخم اندیمشکی بودنش نمک نپاشم گناه داره
اون که گفتی ام امرا گرچه هم شهریاش خواستن کلاسشون بالا بره ریختن تو دزفول ولی دزفول صالح آباد یجا ...... مسخرس:biggrin:

andimeshkmazloom

عضو جدید
در ضمن ورودی 86 هستم
اول: اگه جمله"درباره اين كه دانشگاه تو انديمشكه..."رو كامل كني ممنونت ميشم
دوم: عمرا (نه امرا)!!!
سوم:به نظر شما چرا آقايان تابش و شاه آبادي كه دزفولي هستن توي انديمشك سرمايه گذاري كرده وپاساژ ميسازن؟چرا سازنده پاساژ بين المللي !!!!!!!!!:confused:پاسارگاد كه در دزفول ساخته شد ورشكست ميشه؟تا بوده دزفوليها براي خريد شيكشون اومدنو ميان انديمشك؛تا بوده دزفوليها از قديم از جو بسته دزفول فرار كردنو اومدن ساكن انديمشك شدن و ديگه تراخم نگرفتن!!!!حالا ايشون ميفرمايند انديمشكيها ريختن تو دزفول ولله و اعلم!
چهارم:بنظر شما چرا زمان شاه كه دزفول شهرستان بود خانه فرماندار دزفول توي انديمشك بود!!!

brilliant

عضو جدید
بهتر نیست این بحث ها رو کنار بگذارید؟!؟
به این فکر کنید که مهم اینه که الان همه دارید چمران درس می خونید و مهندس می شید . همکار ها که نباید اینقدر با هم لجبازی کنند:gol::)