دانشجویان پیام نور اصفهان

Mehdi.Ronaldo7

عضو جدید
سلام دوستان
منم دانشجوی دانشکده فنی مهندسی پیام نور اصفهان بودم ولی الان فارغ التحصیل شدم.
سلام بر شما
فنی مهندسی امسال سال دومشه که تاسیس شده ، شما چطوری فارغ التحصیل شدید ؟:surprised:
رشتتون چی بوده ؟

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر شما
فنی مهندسی امسال سال دومشه که تاسیس شده ، شما چطوری فارغ التحصیل شدید ؟:surprised:
رشتتون چی بوده ؟

مهندسی مدیریت اجرایی
مثل اینکه شما جدیدالورودید خبر ندارید که 5 سال پیش فنی مهندسی تاسیس شد.:)

*ستاره آسمان*

عضو جدید
مهندسی مدیریت اجرایی

سو تفاهمی شده.
دانشکده فنی مهندسی بله 5 ساله که در پیام نور اصفهان تاسیس شده ولی مجتمع فنی مهندسی وهنر یک سال است که تاسیس شده و محل ان کنار پالایشگاه اصفهان واقع میباشد.این دو مکان را با هم اشتباه نگیرید دانشکده مهندسی با مجتمع فنی مهندسی با هم فرق دارند

zharsin

عضو جدید

A.kaviani

عضو جدید
خب خب خب خب
ما هم دانشجوی مهندسی شیمی دانشگاه آکسفورد واحد پیام نور اصفهان هستیم ...:d
خوشحال میشم با همدیگه آشنا شیم...:D

منم واحد پیامنور اصفهانم.
از رونالدو هم به شدت طرفداری میکنم.

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر شما
رشتتون چی بوده ؟

:surprised:
مهندسی مدیریت اجرایی
:biggrin:
.
..

.
به به تمام این دوستان پیام نوری که اینجا فعالیت دارن(منظورم کل تالار پیام نور) مثه اینکه اکثرا اصفهانین
اقا تبریک
پرچم اصفهانیا همیشه بالاست‌(جوگیر خودتی...نخند)

بانو0093

عضو جدید
این ترم چه جوری انتخاب واحد کنم گیر افتادم
خدااااااااااااااااااااااااااااا
منم پیام نوری اصفهانم

Mehdi.Ronaldo7

عضو جدید
این ترم چه جوری انتخاب واحد کنم گیر افتادم
خدااااااااااااااااااااااااااااا
منم پیام نوری اصفهانم
برو تو سیستم گلستان قسمت ثبت نام===>ثبت نام اصلی===>اون پایین صفحه یه نوار بنفش رنگ هست نوشته که چه تاریخی و چه ساعتی باید بیای تو سایت و انتخاب واحد کنی.
این برنامه ریزی دقیقشون منو کشته ، توی تقویم آموزشیشون زدن امتحانات نیمسال دوم از 20 خرداد 92 شروع میشه یهو بخشنامه میزنن میگن امتحانات 20 روز جلو افتاده . از 31 اردیبهشت شروع میشه .
خدایا هر چه زودتر ما را از شر این پیام نور راحت بفرما :D

بانو0093

عضو جدید
نه برادر مهدی بلدم
منظورم اینه ریاضی 1افتادم وپیش نیاز اکثر درسامه نمیتونم بردارم وفیزیکم شده9/8برام 10رد کردند استاد هنوز تایید نکرده با یان وضعیت من باید بمیرم

• :cry:
    • :confused:

*ستاره آسمان*

عضو جدید
نه برادر مهدی بلدم
منظورم اینه ریاضی 1افتادم وپیش نیاز اکثر درسامه نمیتونم بردارم وفیزیکم شده9/8برام 10رد کردند استاد هنوز تایید نکرده با یان وضعیت من باید بمیرم

شما وقتی یک درسو امتحان داده باشی حالا چه افتاده باشی چه هنوز نتیجشاعلام نشده باشه وچه تایید نشده باشه سیستم زمان انتخاب واحد اون رو جز پاس شده ها ملاک قرار میده اگر هم افتاده باشیش و تایید شده باشه باز اونو همنیازش میکنه

Mehdi.Ronaldo7

عضو جدید
نه برادر مهدی بلدم

والا من منظورتون رو از نمیتونم بردارم متوجه نشدم ولی
یه کاری کن : اگه تو اون لیست ریاضی عمومی1 وارد نشده روی انتخاب درس کلیک کن بعد کد درسو وارد کن ببین درست میشه ، اگه کلن هم این درسو ارائه نداده باشن این ترم برو دانشگاه درخواست ارائه درس رو بده درست میکنن.حالا یه سری درس بردار بعد تو حذف و اضافه ویرایشش کن شاید اون موقع ریاضی1 رو دادن.الان هم هر روز دارن یه درس جدید ارائه میدن ، آدم تکلیف خودشو نمیدونه ولی خب پیام نوره دیگه کاریش نمیشه کرد باید باهاش بسوزیه و بسازی:D
اینم بدون تو پیام نور نمره 9.5 به بالا رو 10 رد میکنن.

gol man goli

عضو جدید
سلااااااااااااام من مال دانشگاه پیام نور مرکز اصفهانم .....اگه کسی هست یه بقی یه چراغی چیزی بزنه.......من همیشه آماده ام........قربون همه ی بروبچ دانشگاه پیام نور به خصوص اصفهانی ها........

A.kaviani

عضو جدید
سلااااااااااااام من مال دانشگاه پیام نور مرکز اصفهانم .....اگه کسی هست یه بقی یه چراغی چیزی بزنه.......من همیشه آماده ام........قربون همه ی بروبچ دانشگاه پیام نور به خصوص اصفهانی ها........
اقا سلاااااااام.بوووووووووووووووووق.خیلی مخلسییییییم داداشی.:thumbsup2:

بالا