داداشی من یک روشنفکرم

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئناً اگه از یه بیخدایِ درستحسابی بپرسیم : چرا میگی خدا نیست ؟ ... برنمیگرده بگه : چون ندیدمش ...
یه خروار دلیل و منطق برامون رو میکنه که از رو بادِ اِشکم حرف نمیزنه ...
میشه راجع بهش سرچ کرد ... راحت ترین ، ودمِ دست ترین راهش هم اینه که تو ویکیپدیا ، عبارتِ "عدم وجود خدا" رو سرچ کنین ... (که از نظرِ من ، همون "مغالطه طلبِ برهان از مخالف" برایِ جواب کافیه ...)
البته حتماً به چیلتر ، بشکن نیاز پیدا خواهید کرد ... چون میخوان بنده و شما فک کنیم که بیخداها یه مشت آدمِ عقده ای ! هستن که تنها دلیلشون برایِ نبودنِ خدا ، اینه که نمیبیننش ...

دوست عزیز من در راستای تاپیک این عبارتو بکار بردم....

درسته و در مقابل اگه از یه با خدای درست و حسابی بپرسن چرا خدا هست یه خروار که نه ده خروار دلیل و برهان میاره که خدا هست و ...

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه عزیزم تحریفه.اصلا به عمد تحریف کردن.یا هر چی.
هر چی هست تو جامعه ما الان همینه.
شما چرا به جای پرداختن به اصل موضوع-اتفاقا به نظرم اصل موضوع روشنفکری نیست- دنبال حاشیه میگردی

کاملا قبول دارم که تو جامعه ما همینه
ولی من اینها رو بی ربط به تاپیک می دونم.به همون دلیل ساده.آتئیست=بی خدا(نه لزوما روشنفکر)
یه سوال دارم.
به نظرتون اگه نوشته می شد:
داداشی من بی خدا هستم.
اصلا پستی درباره روشنفکری ارسال می شد؟
به نظرم این تحریف باعث حاشیه سازی می شه.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاملا قبول دارم که تو جامعه ما همینه
ولی من اینها رو بی ربط به تاپیک می دونم.به همون دلیل ساده.آتئیست=بی خدا(نه لزوما روشنفکر)
یه سوال دارم.
به نظرتون اگه نوشته می شد:
داداشی من بی خدا هستم.
اصلا پستی درباره روشنفکری ارسال می شد؟
به نظرم این تحریف باعث حاشیه سازی می شه.
درسته .نمیشد.ولی اینم قبول دارید متاسفانه تو کشور ما بیخدا مترادف با روشن فکر قرار گرفته؟

?Why

عضو جدید
دوست عزیز من در راستای تاپیک این عبارتو بکار بردم....

درسته و در مقابل اگه از یه با خدای درست و حسابی بپرسن چرا خدا هست یه خروار که نه ده خروار دلیل و برهان میاره که خدا هست و ...

بسیار هم عالی ...
فقط امیدوارم دوستان زحمتِ خوندنِ دلایلِ بیخداها رو به خودشون بدن ... بعد سعی کنن بدور از تعصب ، قضاوت کنن که دلایلِ کدوم گروه منطقی تره ...
یه چیزی رو هم باید اضافه کنم که اگه اون "ده خروار دلیل و برهان" منطقی میبود و میتونست جوابگویِ سوالات باشه ، چه نیازی به شیلتر کردنِ اون "یه خروار دلیل و منطق" ناقابل بود ... !
وقتی نمیتونن سوال رو حل کنن ، خوب صورتِ سوال رو پاک میکنن .

آخرین ویرایش:

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته .نمیشد.ولی اینم قبول دارید متاسفانه تو کشور ما بیخدا مترادف با روشن فکر قرار گرفته؟

گفتم که قبول دارم
البته شاید پربیراه هم نباشه ها
تا وقتی که بی خداها بیشتر از ما خداپرستا!!! تفکر می کنن و انگار مسلمون تر هم هستن.وضع همینه

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتم که قبول دارم
البته شاید پربیراه هم نباشه ها
تا وقتی که بی خداها بیشتر از ما خداپرستا!!! تفکر می کنن و انگار مسلمون تر هم هستن.وضع همینه
کمیت تفکر ارزشی نداره .کیفیتش مهمه