[خودآموز-معرفی-دانلود] نحوه استفاده، تطبیق و طراحی الگوهای بافتنی

navid3020

اخراجی موقتسال 2010 | 144 صفحه | ISBN: 9780764145025 | 15,93 MB |


دانلود کتاب


پسورد فایل:www.booktolearn.com


معرفی: کتاب “نحوه استفاده، تطبیق و طراحی الگوهای بافتنی” یک دوره خودآموز آسان می‌باشد که به بافندگان نشان می‌دهد چگونه می‌توانند دقیقا همان نتایج مورد نظر خود را از الگوهای نه‌چندان تجاری کسب کنند. نویسندگان، کتاب را از پایه آغاز می‌کند و معانی نماد‌ها و اختصارات به‌کاررفته در الگوهای بافتنی را شرح می‌دهند. سپس به خوانندگان نشان می‌دهند که چطور اندازه‌های بدن خود را بگیرند و چگونه نشانه‌های بدن خود را شناسایی کنند، به‌خصوص نقاط مهم که برای رسیدن به نتایج خوب درهنگام تطبیق و اصلاح الگو، باید اندازه‌گیری شوند.
بخش‌های دقیق در زمینه تطبیق الگوها به‌شما نشان می‌دهند که چگونه خطوط گردن و آستین را تغییر دهید، چگونه ژاکت پیراهن را به یک ژاکت کش‌باف پشمی تبدیل کنید، چگونه با تغییر نخ، الگوی پشمی حجیم را به یک طراحی سبک تبدیل کنید و موارد بسیار دیگر.
فصل‌های جداگانه، بافندگان مشتاق را در زمینه طراحی الگوهای منحصر به خود از ابتدا آموزش می‌دهد. این کتاب با هفت الگوی کاربردی بافتنی برای بافندگان با اعتماد به نفس کمتر به‌پایان می‌رسد تا بتوانند در کارهای خود از آنها کپی کنند.بهترین دوست من کسی است که کتابهایی را به من هدیه کند که تا به حال نخوانده باشم."لینکلن"


 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا