خواهش مي كنم كمكم كنيد.

maniya_scrt

عضو جدید
سلام به همگي.خسته نباشيد.
كسي تا به حال در مورد استاندارد هاي بين المللي تجهيزات پزشكي كاري انجام داده؟
من يه پروژه در اين مورد دارم انجام مي دم كه به كمبود شديد مطالب به درد بخور برخوردم.:cry:
ممنون مي شم اگه كسي بتونه مطلب خوبي بذاره.مرسي;)

joobi

عضو جدید
من می ترسم

من می ترسم

:cry:سلام من تازه با این سایت اشنا شدم.من ترم 4 هستم خیلی می ترسم همش حس می کنم نباید این رشته میومدم.معدلمم پایین خیلی به راهنمایی نیاز دارم.دیگه هم واس انصراف دیره :cry:

Biomedical

عضو جدید
:cry:سلام من تازه با این سایت اشنا شدم.من ترم 4 هستم خیلی می ترسم همش حس می کنم نباید این رشته میومدم.معدلمم پایین خیلی به راهنمایی نیاز دارم.دیگه هم واس انصراف دیره :cry:

سلام !!

آخه چرا؟

اصلا نگرانی معنی نداره.

خیلی از دانشجوها بودن که معدل کارشناسیشون خیلی پایین بوده ولی بعدش توی پروژه ی کارشناسی و دروس کارشناسی ارشد نشون دادن که لیاقت و سواد درسیشون از خیلیا که ادعاشون میشه بیشتره.

معدل پایین اصلا و اصلا نباید شما رو مایوس کنه.

مخصوصا تو که هنوز وارد درسای تخصصی نشدی! خب درسای عمومی دو سال اول مهندسی مربوط به همه ی رشته های مهندسیه و این تقصیر رشته ی مهندسی پزشکی نیس که معدلتون اومده پایین.

بعدشم ...

دوست من! تو باید توی هر مقطع تحصیلیت برای خودت یه هدف تعیین کنی اگه بخوای از الآن خودتو توی آینده ی کاری و شغلی گم کنی اصلا نمی تونی دروس رو به خوبی درک کنی و بفهمی..

فعلا بچسب به درست.

مهمترین مطلب در مقطع تحصیلی تو اینه که معدلت رو ببری بالای 17.

حرف انصراف رو هم نزن. انصراف وسط تحصیل فقط مال انسانای ضعیفه.

راستی یه مقدار هم توکل چاشنی کارهات کنی بد نیس...

همه چی که دست ما نیس! درسته!؟؟

موفق باشی دوست من...بخند..توی این دنیا هیچ چی ارزش غصه خوردن نداره ... بخند

joobii

عضو جدید
salam man joobi hastm k chon yek meghdar hafezam kharabe passamo faramush kardam man moadelam 14 e cheto mitunam bishtaresh konam unam 17 kheyli to darsam aghabam daram divune misham chera be bahuneye sakht budane reshte khune maro to shishe mikonan man kheyli dars mikhonam vali natije nemigiram mr30 babate rahnamitun kamelan afsorde shodam

0morteza

عضو جدید
سلام به همگي.خسته نباشيد.
كسي تا به حال در مورد استاندارد هاي بين المللي تجهيزات پزشكي كاري انجام داده؟
من يه پروژه در اين مورد دارم انجام مي دم كه به كمبود شديد مطالب به درد بخور برخوردم.:cry:
ممنون مي شم اگه كسي بتونه مطلب خوبي بذاره.مرسي;)
سلام تنها کمکی میتونم به شما بکنم به ماهنامه مهندسی پزشکی مراجعه کنین سایتش هم www.iranbmemag.comهست;);)

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
salam man joobi hastm k chon yek meghdar hafezam kharabe passamo faramush kardam man moadelam 14 e cheto mitunam bishtaresh konam unam 17 kheyli to darsam aghabam daram divune misham chera be bahuneye sakht budane reshte khune maro to shishe mikonan man kheyli dars mikhonam vali natije nemigiram mr30 babate rahnamitun kamelan afsorde shodam

سلام،
این خاصیت ترم 3 و 4 هستش که آدم رو افسرده می کنه. اکثراً ترم 3 و 4 دیگه از درس خوندن خسته میشن. حداقل یکسال بکشت برای کنکور خوندن با این دید که برن دانشگاه خوش باشن، بعد که وارد دانشگاه شدن، دیدن تازه اول راهه. اما، شیرینی درس ها از ترم 5 و 6 و 7 شروع میشه. دروس مزخرف پایه و اصلی رو گذروندید و می رسید به چیزی که به خاطرش وارد دانشگاه شدید. اگر طاقت بیارید و ترم 3 و 4 رو رد کنید، دیگه باقیش رو اصلاً حس نمی کنید. توی کنترل بهینه یه قانون داریم تو این مایه ها که اگر تا اینجای مسیر که اومدید بهینه نبوده، مابقی رو بهینه کنید و به ماقبل کاری نداشته باشید. از اینجا به بعد سعی کنید معدلتون رو تا جایی که می تونید بالا ببرید.

بالا